• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jo tak to je fajn, já ani nevěděla, že mají zažádáno o adopci - tak to je krása!!! Děti krmím normálně ráno a večer mlíčko, a dvě svačinky - ovoce nebo jogurt atd. a k obídku nějaký masíko,zeleninka atd. - ale vařím jim, nekupuju ty sklenky. A přesně s 8. měsícem jsme skončili s kojením a taky od té doby přespí většinou celou noc.
Jo od Marky Adélka už chodí na nočník jo??Tak to my ani ještě žádnej nemáme koupenej! Od kdy se to tak asi děti učí?? Myslela jsem si, že je ještě docela brzy!! Je teda fakt, že tchnyně pořád otravuje, že už je mám dávat, tak teď teda Babo raď!!!
29. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz
Jé Marky, tak to je super, tak my asi pomalu půjdem koupit nočník či co!!! Akorát nevím, jestli tam budou sedět!!
Tak asi vyšlu někoho do DM pro obálku!!! Dík za radu!
29. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
@jantarka jednoznačně prodat a koupit nový :slight_smile: pronajímám teď byt po dědovi a katastrofa,jen problémy a zbytečné starosti!!!
Andrejko Tvé otázky jsou podezřelé :wink: nechceš nám něco povědít :confused:
Všechny moc zdravím :slight_smile:
29. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz
@petjuna taky jsem se zvědavě ptala,bylo by to super,kdyby už bylo adopčátko. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Luci,no včera jsem se snažila poprvé nedokrmovat,tak se hlásil o papání ,ale co hodinu a půl 2 hod ,jinak jsem dokrmovala tak 40cítku a vydržel tak 3 hodinky ,ale v noci je šikulka,to papáme kolem 8 ,pak kolem 2 a pak až o půl 7 ráno,akorát nechce v noci sát ,tak mu to dávám přes stříkačku ,ale pak musím mlíčko odstřikávat.Jinak pijeme tak 130ml. :slight_smile:
30. črc 2010 ve 03:01  • Odpověz
@dady8178 prosím vlož fotečky,jsme tety zvědavky,je super,že se vám tak daří.
30. črc 2010 ve 03:02  • Odpověz
Ahoj dupky, tak Dady nakoukla, má jistě honičku s dvěma raubířema :slight_smile: Taky bych ráda viděla fotečky.
Majky, tak malá fakt chodí takhle na nočňajs, to jsi dobrá, že ji tak hlídáš, to naše Aňa po dvou hodinách nečůrá, asi bych to neodhadla a divný mi je, že nečůrá v noci. Jak Aňula neudělá za noc z plínuše pořádnou bombu :slight_smile: , už plaším, že je něco špatně s ledvinama, bo jak jsme měly vážit plínky v nemocnici, asi mě zdeformovali :slight_smile: My začnem nočníkovat, až si bude umět říct, že chce čůrat bo jináč nevím, jak to odhadnout. jasně, jak se vzbudí, ale ona než dá o sobě vědět, že je vzhůru, tak je načurkáno :slight_smile:
Jo a Marky, to kupuješ nějaký drahý to mlíčko ne? Nebo to máš nějaký spešl hypoalergický bo jak? Vždyť 299Kč stojí nyní i u nás Nutrilonek :confused:
30. črc 2010 v 10:01  •  1 dítě  • Odpověz
Možná jsem to teďka popletla, Marky psala, že dává mlíko kravičkový :slight_smile: , někdo tu psal Bebilon za 300. Juknu na to. My ho kupujeme za 265Kč. Teď už teda ne bo šetříme, ale i tak vyžahne krabici čehokoliv za týden a to ho pije 3x denně. Jo a Andrejko, my plínuší spotřebujeme cca 7 za den, v noci nula a kupujeme co je v akci, takže za 169Kč balík většinou nebo Tesco plíny za 199 Kč, bývá akce 3 balíky za 500 Kč.
30. črc 2010 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz
No my kupujeme nutrilonek hypoalergení za 259kč v lékárně. :slight_smile: :slight_smile:
Jinak s tím nočníkem to opravdu dřív nemá smysl,sestřenka dávala malou taky na nočník od té doby co seděla,a vždycky se vyčurala,ale ted má rok a půl a stávkuje,předtím se sice vždycky vyčurala,ale nechápala to,a neurologové to přímo nedoporučují.Nic mám chviličku,jdu skouknout albíčka.
30. črc 2010 v 18:07  • Odpověz
Holky prosím ...Dejte nám prosím hlas, zabere to dvě minutky a stačí nám na vítězství něco kolem 80 hlasů, tak otravujuuuuuu

název je Malý vodníček - nejradši bych se do vody přestěhoval... -je mezi nejnovějšími:slight_smile:

http://www.fotoprome.cz/fotosoutez/gallery.htm?ix=655

Všem kteří nás podpoří moc děkujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:grinning:
30. črc 2010 v 18:26  • Odpověz
Ahojíček :slight_smile:
Kasi a kolikátku to koupíš ten Nutrilon? To je 600g ne? Holky kupují za to 800g :confused:
Dady kukám, že už taky pěkně rostete :wink: Za chvilku to bude honička. Jedno chytit, dát pod pažu a utíkat za druhým :grinning: Sakryš to se určitě ani nemůžete nudit :wink:
Majky to myslíš vážně, že se malá v noci už nepočurá??? :confused: Se u tebe nějak neorientuju :sweat_smile:
30. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
@jantarka Leni to je 400g ,je dražší musíme kupovat ten hypoalergenní kvůli atopickému ekzému co má Peťa ,kdyby to náhodou měl tendenci Vojtíšek zdědit.No ,vydrží nám tak na týden ,10 dnů.
30. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz
Holky ten Bebilon je 800 g a kupuju ho přez net za 300 i z poštovným.Jantarko malá jak kdy se večer počůrá,ale nemá jí nacucanou hodně.Když jde spát kolem devátý veřer a ráno vstává kolem sedmý tak toho moc není.Jinak mě na tom nočníku sedí protože je tam nakreslená kačenka a ona se na ní dívá.Nebo jí dám nějakou mnamku.Máji na to přijdeš.Adélka třeba kaká kolem devátý a pak kolem třetí.
30. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz
autor
Kobylenky, jste úžasné, děkuju za reakce :slight_smile: . Nene, ještě nevolali, ale ták dělám si rozpočet, bo přece jen hypotéka na krku, že :grinning: , tak abych věděla. Včera mi psala sms máma, že je někde v obchodě a okukuje kočárky, že prý nám ho pak koupí. Tak mě to tak dojalo..prostě to snad bude jednou realita. Katuška je asi už s Martinkou doma... moc na ni myslím, budu zvědavá na každou blbost. čučím vám do albík a kochám se. Dady, neukážeš nám dvojčátka?? Někdy mě napadaj myšlenky, jestli ty, které jste anonymní, nejste ňáké celebrity třebas :grinning: :grinning: :grinning:
No jo, většina už jste matky.. Jsem s tím rozumově srovnaná, jen někdy to zase přijde, že to je tak, jak to je. Jako by ty blbý emoce nechtěly spolupracovat s mozkem. Ale jednou jsem slyšela takovou větu.. "věci se dějí tak, jak se dějí".. asi to tak bude. Tak dobrou noc berušky.
30. črc 2010 ve 23:20  • Odpověz
Ahojky už jsme doma. Včera byl náročný den babky a dědy jsme museli objet už se na malou strašně těšili. Fotečky vložím později.
Děkuji že jste na nás myslely.
31. črc 2010 v 09:02  • Odpověz
No to jsou zase dojemnosti :slight_smile: Vítejte doma holky, tak už i babičky obfrčeli, to je nááááááádhera, musíte všechno ukázat, myslím fotečky. Co babičky říkaly? To musela být nádhera.
Andrejce zas sháněj už kočárek, juchůůůůů, blejská se na supr časy.
Tak já jdu spáchat oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes: Budu pect společně kuře a bůček, to víte, jsme dva :grinning: , tak ať je toho dost.....kecám, je to i pro mamču a bráchu :sweat_smile:
Jo a nám by na nočňajzu nepomohla ani kačenka, už vidím, jak Áňa sedí 2 minuty bez pohybu a na něco kouká, to u nás neexistuje, stále v poklusu, od ovladače k mobilu, od mobilu k hračkám, s rozběhem skočit do koše s bramborama, hurá do šuplíku pro hrnce a misky, přeběhnout k dvd a vyndat cédo, od divka k pc a tátovi ho uprostřed práce vypnout :slight_smile: , prostě honička... Tož já taky letím :grinning:
Jo a včera jsme byli s Lub. atd. na oldies party, byla teda hodně oldies, ale supr, písničky mého dětství, co doma hráli naši, ale supr bomba rychlý, to bylo senzační, k tomu se grilovalo kde co, dobrý pitíčko, no nemělo to chybu :wink:
31. črc 2010 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj vsichni. Pro mou pracovni vitizenost jsem zkoncila v nemocnici na kapackach stacilo male nachlazeni a bylo to. Muj organismus to nevydrzel a zkolaboval. Asi se nesmim tak prepinat ale co ma clovek delat kdyz musi. No co je tady noveho ani nesem vas nedocetla, vim jen ze se tu pralo tak se taky pripojuji a ze se tu resi mleko a pleny. Jani moje segra uz taky pomalu zacina nakupovat, jak se tak na ni koukam typla bych ze bude mit kluka. Co vy jeste nevite nebo nechcete vedet? Tak ja jdu gruntovat byt pro moji nepritomnost tady nikdo nic nedelal tak to zasejc zustalo na me. Vsechny moc zdravim maminky i tehulky myslim ze tu je jen jedna a samozrejme i moje kolegyne snazilky, opozdila se mi MS tak jsem si najivne kupovala test ale byl mi k nicemu. Tak teda papa snad se nekdy usmeje stesti a muzu byt s vami casteji s jinymi zpravami.
31. črc 2010 v 09:34  • Odpověz
Hezký den :slight_smile:
Katuško vítejte doma :wink: Snad se spolu bzy zžijete a bude to klapat na 1* :wink: Už se těším na foteškyyyyyyyyyyyy :dizzy_face:
Andrejko, tak cvične pomalu vybírej, páč než se naděješ, tak cinkne fón a adopčátko bude doma :wink: Držíme palůšky ať je to co nejdřív :wink:
Marky no kukám, že to máš asi prostě dobře zmáknuté :wink: Co víc si přát :slight_smile:
Máji tak ty už máš tu správnou honičku :grinning: Než se otočíš, tak je malá někde úplně jinde co? Hlavně, že si to ona zvládá vše zorganizovat :grinning: :grinning: :grinning:
Luci kde se touláte s Honzíkem?
Holky ach jo :frowning2: nevím co s tím bytem:frowning2: Asi to nechám koňovi, ten má větší hlavu. :sweat_smile:
31. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz
Tak jsem dala nové fotečky.
Ivi to je mi líto, musíš se trošku šetřit. Doufám, že ti bude brzy lépe.
Máji babička je unešená. Druhá babička nás ještě neviděla protože je pryč. Teda ty máš doma pěkné torpédo :slight_smile:))
Andrejko my taky spotřebujeme cca těch 6-7 plínek. A vypijeme cca 600-700 ml sunaru. Jestli můžu poradit začni koukat po kočárcích, a pomalinku šetřit prvotní náklady jsou naráz opravdu veliké. Nám teda kočárek koupila taky babička tak alespoň trochu jsme ušetřili. Ale takových 15000,- budeš potřebovat. A my většinu našetřených peněz pár dní před telefonátem utratili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
31. črc 2010 v 16:49  • Odpověz
Ahojky holky :dizzy_face:
všechny vás mocinky zdravím i mimoušátka :slight_smile:
Hlavně jsem ale přišla popřát Katušce hooodně štěstííí, maličké Martince do nového života jen to nejlepší a spoustu radostí celé rodince :dizzy_face: Je to krása, nádhera, Martinka je hotový pokládeček, prostě nemám slov :dizzy_face:
Mějte se všichni krásňoučky :dizzy_face:
31. črc 2010 v 19:52  • Odpověz
Berušky hezký den. Nějak nestihám včera jsem byla s malým na kyčlích v pondělí jdu na neurologii a v úterý jdu na cukrovku na kontrolu :frowning2:
@jantarka Leni ahojda já jsem tady co druhý den nějak se míjíme. Co malý kolik už váží? Mi už oblékáme velikost 68 nějak jsme ze všeho vyrostli. Už kupuji další věci na mimáči manža šílí že malý má víc věcí než on a ještě se kupují další :wink:
@katka31 Katuš ahojda malá je kouzelná jen o pár dní starší než můj Honzík. Jak se holky zabydlíte musíme se sejít ráda Vás obě dvě poznám :slight_smile:
@iva.4 Ivuško ahoj musíš se více šetřit a neboj štestí se na tebe usměje a ty budeš za náma chodit častěji a mi se budeme radovat s tvého štestíčka :wink:
@andrea.ivf Andrejko ahoj vy to všechno z Džonym zvládnete hypotéku a přípravu na mimi. Už aby zvonil telefon moc Vám to přeji.
@alfice Mája s Lubošem trsá malá kramaří v šupletech no prostě taková normální rodinka :grinning:

Zdravím zbytek kobylek na všechny moc moc myslím :wink:
31. črc 2010 v 19:55  • Odpověz
Je tady to žije.Martinka je nádherná,prostě k pomuchlování. :wink: :wink: .Katuško ať vám dělá jen a jen radost.
No my jsme v jednom kole ,tak ani nestihám hned reagovat,většinou až večer.
Zítra už máme 6 týdnu a zároven nám končí šestinedělí.Už máme 4115g
Andrejko neboj určitě výbavičku zvládnete.Je to nádhera nakupovat.Už aby vám volali.
Luci s tím srazem,taky bych Vás ráda jednou viděla osobně,možná by jsme jednou mohli podniknout ten mega sraz všech kobilek na půl cesty.Bylo by to super. :wink: :wink: :wink: Moc ráda bych strávila holky se všemi krásný víkend:Už tu jednou takový návrh byl. :wink: :wink:
@bellka to je super,že jsi zase přišla mezi nás.Moooooooooooc na tebe stále myslíme,a držíme vám stále pěstičky.
@iva.4 dávej na sebe pozor,nesmíš se tak přepínat.Mysli více na sebe.
31. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj holky. Byli jsme na Miss pláž na přehradě, to byla parádička, pěkně svítilo sluníčko, lidi se zas koupali, my vyrazili za zataženého počasí, tak jsme se pařili sice v riflích, ale i tak to bylo fajn, Anna se unavila a ihned doma padla a spinušká.

Ivko, to je něco s Tebou, si nedáš pokoj s tou prací, až z toho zkolabuješ, koukej se šetřit, zdraví je jen jedno, práce neuteče :wink:

Okoukla jsem samozřejmě fotečky Martinky, to je neskutečný, jak si krásně hajá v postýlce, naprosto spokojený miminko a ani neví, co už všechno ji potkalo, navíc takový obrovský štěstíčko, jsem na tu postýluškovou fotečku čučela snad deset minut a hlavouprolítne tisíce myšlenek. Užívejte se navzájem, hlavně foťte, bo to letí jako blázen a bude z ní za chvilku chodička :slight_smile: , spíš běhajda, jsou to pak fofry :slight_smile:
31. črc 2010 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz
Pár foteček z výletu :slight_smile:
31. črc 2010 ve 22:12  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem tam jak hlodavec :grinning:, ten náš táta to nějak blbě vyfotil :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tož brou nocku kobylky.
31. črc 2010 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz
Alfi ,ale krásné fotečky,moc vám to s Aninkou sluší. :slight_smile: .No já jsem včera začala mít poblém s prsy,asi nějaký začínající zánět,tak jsem hned nasadila tvaroh,a kamarádka co jsme spolu leželi v porodce,ale známe se od 10let,tak mi říká,no hlavně pozor na noční kojení,at není pauza déle než 5 hod,že Viktorce její starší dcerce v té době najednou stačilo kojení co 7 hod a najednou se jí začalo i tvořit méně mlíka ,přitom ji prsa strašně tvrdla.No bum ho ,já si dám večer po kojení na prsa tvaroh,uložím Vojtulku,o půl 11 si jdu lehnout já ,a vzbudím se o půl 5 ráno a malý stále ještě spinká,prsa tvrdá jak beton,úplně rožhavena,tak rychle směr sprcha a trochu odsát,Vojtulka se vzbudil až o půl 6,takže prodleva 8 hod,přes den zase kojíme co 2 hod,hodku a půl ted poslední 2 dny,pak zas co 4hod,a to mi tak dělá poslední 3 dny,tak asi fakt něco na těch růstových spurtech bude.no snad nepříjdu o mlíčko,konečně když jsme začali plně kojit.
1. srp 2010 v 06:52  • Odpověz
Dneska máme přesně 6týdnů a končíme šestinedělí. :slight_smile:
1. srp 2010 v 06:54  • Odpověz
Ahojky kobylky, je příjemé vidět tu staré tváře :slight_smile:
Andrejko trochu šetři hlavně počítej s tím že ze svého nynějšího platu spadneš na rodičák a to je měsíčně citelně poznat. Už je baráček v katastru? a kdy začnete opravovat, máte už zajištěnou firmu? Stejně jste dobří že jste to tak zkloubili prodat byt-y a koupit domek, to muselo být náročné to uskutečnit souběžně. Užívej si chaty :sunglasses:
Bellí ahoj tulačko, je fajn tě tady vidět :zipper_mouth:
Ivi snad bude brzo líp, určitě se toho v tobě nahromadilo až až a ne jen práce, chtělo by to nějakou dovolenou nebo nějaký relax. Nechystáte se někam?
Luci ať u dr. máte vše na 1 :wink:
Máji Anička je zas o kousek větší. je to šidélko :dizzy_face: , ale hlavně že je zdravá, taky budeme muset brzo vyklidit zónu 1m od zemi kam malá dosáhne.
Leňulko Matýsek bude ještě min. 2 roky v postýlce s váma v ložnici, tak můžeš klidně ještě počkat a neřešit byt teď, pokud by to bylo možné, tak přišetřete a běžte do většího 3+1 nebo 4+1. je možné že si zopákneš minimálku a bude vás ještě o jednoho dva víc :slight_smile: (My jsme čtyři v 64m 3+1 a jsme hodně natěsno a asi budem muset jít časem do 4+1)
Kaši to je super, že ti tak hezky spinká a mlíčko se časem upraví samo, taky jsem je ze začátku mívala ztvrdlé prsa hlavně v noci a když už to nešlo vydržet tak jsem malou vzbudila ať si cucne. jsem kolikrát usnula u kojení, prso ven na té zimě a z toho počínající zánět, nebo si myslím když tak bolelo. já mazala bepantenem. a na každé kojení jsem dávala jedno prso, aby si to 2.odpočinulo.
Marky jak je v nové práci?
Leontýnku jsme tu dlouho neměli. a ostatní kobyllky
hezkou neděli všem
:slight_smile:
1. srp 2010 v 07:50  • Odpověz
Zdravím kobylky, tak jsem zaskočila abych popřála Katušce vše nej nej nej, Martinka je nádherná a Vám se konečně splnil sen. Moc vám gratuluji :slight_smile: :slight_smile:
Andrejka už má taky nastartováno :wink: jen se připravuj, určitě to bude brzy.
Ivi šetři se...zdraví máš jenom jedno a budeš ho potřebovat. Vím že je to těžké, ale určitě i na Vás se stěstí usměje.
Belí co ty, jak se máš?? Taky už bys to štěstí potřebovala...věřím že přijde.
Copak asi Leontýnka, jak ta je na tom s čekáním na holčičku???
U mě žádné nové zprávy, jsem tak trochu jako Iva, snažím se vše zahnat prací, jak v zaměstnání tak doma. Přece jen člověk příjde na jiné myšlenky.
Všem maminkám a jejich mimískům přeji mnoho pohody, žádné starosti, těhulkám..teda asi zatím jen jedné zdravíčko a nám snažilkám.....stěstíčko. Mějte se tu krásně. Moc Vás všechny zdravím a myslím na váš. Stále si vás pročítám, takže jsem v obraze. Mějte se. pa pa
1. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz
Ahoj holky kobylky,zdravím všechny při neděli.
Kukala jsem na Martinku je to krásný uzlíček a je vidět že cítí lásku a teplou náruč maminky.
Taky jsem kukla na Ánu to je už pěkný rarášek a lepší to zatím nebude tak mamko namastit nožky at jí stačíš honit.

Mi jsme měli doma tátu tak nebyl moc čas písat ani není moc co ,zatím se nic nehýbe,čekám na úřední potvrzení o schválení,ale čítala jsem tak jsem v obraze.
Alespon jsme si byli prohlídnout pokojíčky a kočárky a různé věci co by se pro malou hodilo at máme trochu přehled.
Taky musím asistovat švagrové při nákupech na malého už se má za dva měsíce narodit,sice mi to srdce trhá ,ale musím se tvářit jakože nic :unamused:
Ted už jsme s malím sami,nechce nikam na prázdniny tak prázdninujem spolu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak se mějte ......
1. srp 2010 v 19:08  • Odpověz
@moonnca já taky doufám ,že se to upraví,ale musím dávat prsa obě najednou ,ikdyž mi taky v porodce říkali ,vždy jen jedno,tak protože se mlíčka tvoří málo musím dávat obě ,jinak by měl bobek hlad.
Ivuš opravdu se šetři,a mysli více na sebe,protože to zdravíčko je opravdu jen jedno,a věř,že jak je potom zlomené,tak je to těm v práci a většině pro koho se člověk snaží rozkrájet,pak jedno.Mluvím s vlastních zkušeností,taky jsem si kdysi myslela,že beze mě kvštinka v kaufu spadne a pak když jsem skolabovala a skončila na kapačkách 3 měsíce ,tak jsem zjistila,že to funguje i beze mě,opravdu jsem pochopila,že musím se naučit taky říkat ne.Takže opravdu mysli více na sebe.
@ak303 hodně síly a zdravíčka do další cestičky za mimískem.
Belinko tobě taky.
Andrejko,Leontýnko nebojte holky telefon už bude zvonit určitě brzy.Držíme pěstičky.- Nic budu se pro dnešek loučit.papa.PeTka
1. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.