• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojte dupky :slight_smile: Z dovolené jsme se vrátili v pátek, trochu nám nepřálo počasí, ale jinak bylo fajn :stuck_out_tongue_closed_eyes: Katka už má Martinku u sebe, další čekají na foun, Anásek je konečně zdravý a ostatní řeší plínky, mlíčko a kojení, takže všechno při starém :grinning: Moc na vás myslím a držím palce všem, kteří čekají na svoje štěstí :slight_smile:
2. srp 2010 v 09:09  • Odpověz
Ahoj kočky. Vítej doma Kerolajn, tak jste si to užili, to je dobře, taky bych někam pláchla, počasí, nepočasí :slight_smile:
Včera jsme byli na výletě v Telči, tak přihodím nějaké foto. Ale bylo tak strašný parno, že mně třeští palice ještě teď, do 4 hodin jsme nemohla spát bolestí a zrovna má zas Luboš 12-ku. To bude den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aňa ale spala do devítky, tak jsem si vyvenčila satanáše v klidu, poklidil a auž tu neposlouchám nic jinýho, než Hááááááááááááám. To máme první delší slovo :grinning: a zrovna takovýhle. Tož abych zas klusala do ledničky bo do skříňky pro nějaký Hááááááám. Právě stojí v postýlce a nadává kolotoči, ale jak, dokonce ho mlátí :confused: , kde tohle vidí :grinning:
2. srp 2010 v 09:39  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: Tak nás začaly pěkně trápit prdíky, kakání a hlavně to bolení bříška :angry: Holky je to hrůza. Malý kadí jednou za dva dny a do toho v mezičase to šílené bolení. Já už nevím co s ním. Dávám mu Baby Calm, včera do čajíku Enterol na koliky a dneska mi přiveze ještě manža ty probiotické kapky...což je asi poslední možnost :cry: Každý jen říká, že máme vydržet, ale jak dlouho asi? Přece se nebude tak trápit dlouho :confused: A když vidím ty proudy slziček :cry:
Mlíčkem to asi nebude když je na Hami dlouho a problémy takového rázu jsou až teď že?
Jinak vás všechny moc zdravím. Karolku vítám doma z dovči :wink:
Luci malý taky roste jak z vody. Jsem zvědavá kolik už zase přibral. Jdeme za týden do poradny na první očkování, tak uvidíme jaká bude k tomu váha :wink: Když nemáme zrovna naše potížečky, tak je úžasný brouček. Dokáže už spinkat od 21:00 večer do 04:00 - 05:00 do rána a papání mu taky jde na 1, hlavně kdzž si dává i 150ml :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leontýnko ahoj. Tak už držím palečky i tobě, ať brzy zazvoní kouzelné sluchátko jak tobě, tak i Andrejce :wink:
Ali ahoj. Taky to moc nepřeháněj v práci a šetři síly na další boj o mimíska :wink: Budeme se těšit!
Kasi máš to taky pořád nějaké potíže s tím krmením :confounded:
Katuško malá je úžasná. Fotečky na 1* a moc vám to spolu slušííííííííííí :dizzy_face:
2. srp 2010 v 11:11  • Odpověz
@jantarka Tak koukám ,že nás trápí stejný problém Leni .Taky se trápíme s prdíky a bolením bříška,kaká jednou za 2 dny,kroutí se jak žížalka,a nezabírá ani kapky sab simlex,ani probiotika co mi nabídla v lékárně levnější ,nejsou to ty s polska,ani trubička,ted jsem si koupila ještě probiotika já,že budu užívat ať to dostane v mlíčku,snad ty 3 měsíce kritické rychle utečou a s nimi odejdou i bolesti. :frowning2: :frowning2:.Ted brouček konečně usnul.
2. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz
Holky děkujem za držení palečků,moc se těšíme až nám ten telefonek zadrnčí,já jsem dnes vyklízela skříně v ložnici ,musíme tam udělat přestavbu aby se nám tam vešla postýlka.protože než si malá zvykne chci si ji nechat v ložnici pak ji teprve uděláme nový pokojík.

Vůbec vám ty prdíky nezávidím,já jsem vždycky strašně trpěla když měl malí nějaké trápení,tak at je vám brzy líp.
2. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz
holky vůbec nestíhám chodit máme doma rošambo. Malé normálně asi roste spodní jednička. Teď nachvíli usla, ale jinak ji to strašně moc trápí tak jen furt huštáme a huštáme.
4. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
Katko, není jednoduché najednou do rodiny dostat takový uzlíček a určitě to stojí spoustu bezesných nocí a bezradností, ale časem se zžijete dohromady a malá bude vám dělat jen radost :slight_smile: Už za ten pocit, že jste někomu nabídli novou šanci do života a někdo váš život obohatí to stojí :slight_smile: jen ji noste a huždejte, ať cítí tu lásku, které máte určitě na rozdávání :wink: Moc vám držím palce a moc vám to přeji :slight_smile:
4. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
@katka31 Jo zoubky to jsou potvůrky,ale oni se prořežou a bude dobře. :wink: :wink: .To je dobře ,že Vás Martinka má,jste jí novým domovem,díky kterému pozná spoustu lásky.A bude vás za to milovat.No nic taky musím končit,protože brouček pláče.Trápí nás bříško.
4. srp 2010 v 15:26  • Odpověz
tak prý to je cysta ne zoubky
4. srp 2010 v 18:49  • Odpověz
Ahojky, pěkný večer všem. Tu nikdo už snad dva dny, se všechny někde plážujete, že jo?
Katko, jaká cysta? Jako v pusince, to taky existuje? Co vám na to dali? Ať je brzy Martinka fit. my zas do večera teplotkovaly, to je pořád něco... Frčím na pizzu, pááááááááááááá :dizzy_face:
4. srp 2010 v 19:07  •  1 dítě  • Odpověz
Alfi,ta Aninka je tež bobek pořád nemocná. :frowning2: :frowning2: Tak posíláme pohlazení.
No my se zase nemůžeme vykakat. :frowning2: Už 4dny,ale prý je normální ,že kojené děti nemusí kakat i týden.No mě se to zdá strašně dlouho.Katuško ,tak at je Martince brzy lépe.
4. srp 2010 ve 22:12  • Odpověz
Tak jsem doma z pizzy a pitíčka :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to jsem si zas dala na noc :slight_smile: Ale bylo to fajn. Malá spí jak dudek, ráno bude čiperka zse již v 6 hodin, se vsadím, tak uháním za ní.
Kristyánkovi všechno nejelpší k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dobrou nocku všem ihahákům!
5. srp 2010 v 00:17  •  1 dítě  • Odpověz
OMG Kristiiiiián, se poséééééééééééééééééééé..... ze sebe fáááááááákt :slight_smile:
5. srp 2010 v 00:18  •  1 dítě  • Odpověz
Krásný dníček pro všechny :slight_smile:
Tak u nás stále pokračujeme v bolení bříška a nepomáhají ani ty probiotické kapky :frowning2: Mimochodem kdo jste je kupovaly v Polsku?...Jaký máte obsah té skleničky? Co jsem se kukala tu na mimáči, tak prodávají 5ml za 255,- a tak jsem je koupila i na Slovensku. Ale normálně se prodávají tady v lékárně 10ml!!!! za 592,- :confused: takže to není až tak dobrý kup ne? :sweat_smile: Jinak jsem dostala včera první ms a děs teda :unamused: Bych si mohla dát Matesovi plínky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kači neboj, to se za chvilku podá a uděláte si režim. Není všechno hned na 1 a musíte si hlavně na sebe zvyknout :wink: Jo a cystu? Kde ji má?
Kasi ahojda. Neboj, u kojených dětí není vyjímka když nekadí aji týden. Když skoro všechno mlíčko stráví, tak není moc co kakat. Horší je to u nás, co jsme na umělku :confounded:
Luci kde se touláš mamčo? Ani vidu ani slechu :confused:
Máji zase teplota? Co to pořád máte za neplechu?
5. srp 2010 v 09:29  • Odpověz
Ahojky kobylky i kobylátka :dizzy_face:
ani nevím, jak mám začít, ale asi jednoduše :slight_smile: Po neúspěšném sedmém pokusu jsme podstoupili hned v červenci ještě jeden a ani nedutám, ale jsem neskutečně šťastná :dizzy_face: Přikládám fotečku, dnešní hcg je 2.372,3 tak doufám a věřím, že se vše v dobré obrátilo :dizzy_face: Jsem ještě stále jako ve snu a chtěla bych říct všem snažilečkám, aby to nevzdávali, protože zázraky se opravdu dějííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2010 v 11:03  • Odpověz
Belí zatím potichounku ale mooooooooooooooooooooooooooooooooc GRATULUJI a věřím že už to konečně vyšlo. Mám z Tebe velkou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. srp 2010 v 11:08  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ahoooj všem kobylkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Bellí, konečně je to tadyyyyyyyyyyyyy! Z celého srdce ti to přeju, zasloužíš si to! Věřím, že dáš odvahu a sílu dalším snažilkám. Slibuju za sebe, že já to taky nevzdám!
Jinak všechny moc zdravím. Přiznávám, že vás moc nečtu,ale hlavní události znám. Zvlášť zdravím Katku a její Martinku, je krásná.
Mějte se krásně a užívejte léto aspoň tak, jako já. Pa
5. srp 2010 v 11:11  • Odpověz
Beli, to ani nejde komentovat, je to veliký zázrak :slight_smile: Dnešní den patří tobě a tvoji nádherné zprávě :wink:
5. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
Sedím tu a roním jako malá holka, prostě nemám slov :dizzy_face:
5. srp 2010 v 11:18  • Odpověz
Bellí, krásná zpráva!!!!!!!!! Úplně mi buší srdíčko. :slight_smile:
5. srp 2010 v 11:41  • Odpověz
majdiiiiiiiiiiiiii mooc gratuluji a tesim na tebe u evci jak te obejmu a dam hubana paaaaaaaaaaaaaaa
5. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz
Belíšku kulíšku posílám tichou gratulaci moc ti to přeji :wink: Bulím tady jak malá holka šílenou radostí Belí moc ti to přeji :slight_smile:
Jdu si vás v klidu dočíst
5. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz
@bellka To snad nejde ani komentovat ,mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc gratulujeme a držíme pěstičky at se broučci pustí až za 9 měsíců,a z Vás jsou konečně štastní rodiče.A končím nevidí přes slzy. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz
Ahojkyyy :dizzy_face:
jsem si na chvilku schrupla :wink: děkuju, holky zlaté, moc děkuju, mám hrozný strach, ať je vše v pořádku, že jsem na jedné straně hrozně šťastná a na straně druhé se snaím stát nohama na zemi, ale když to nejdééé :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2010 ve 14:54  • Odpověz
Ahojda :slight_smile: Jupijejdaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Belíšku holčí zlatá nooooooooo gratulká obrovitánskáááááááááááááááááááááááááááá. Mucky muck štípaného hudlana ti posíláme celá rodinka a držíme všecky palce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2010 v 15:06  • Odpověz
@bellka neboj sluníčko ted už to prostě musí vyjít.Každičký den jsme na tebe mysleli a věřili,že to jednou musí vyjít.Vždycky ,když jsem ukládala Vojtulku k spánku vzala jsem si do ruky toho malinkého plyšového čápa,který tu na tebe celou dobu čekal a vyslovovala to jediné přání směřující přímo k vám.A čeká tu na tebe stále. :wink: :wink: :wink: .A ten čáp co nad vámi proletěl je určitě dobré znamení.Ted na sebe dávej hlavně pozor,nosíš zázrak pod srdíčkem.
5. srp 2010 v 15:08  • Odpověz
Belíšku já to říkala, že Repro umí zázraky a Machač umí i trojčata :grinning: :grinning: :grinning: Toš bacha na ně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2010 v 15:11  • Odpověz
Taky jsem p.dr.Macháčovi hodně věřila.Je to nádhera,snažím se rychle uklízet brouček usnul,ale ani mi to ted nejde.roním,roním a roním.
Ráno jsem ronila nad Vojtulkou,konečně jsme se vykakali a to jsem nevěděla jaký zázrak mě čeká odpoledne.Je to krása.
5. srp 2010 v 15:21  • Odpověz
Jj, v Reprofitu umí dělat zázraky, opravdu jeden vedle druhého jsou neskuteční profesionálové jak technikou tak i přístupem a já se s tím ještě nikdy, za všechny naše pokusy co jsme podstoupili, nesetkala:slight_smile: Tento pokus má na svědomí MUDr. Vitoušková, MUDr. Macháč tomu věřil a přišel na tu štítku, prostě jim všem budeme do konce života vděční, jestli všechno dobře dopadne :dizzy_face:
5. srp 2010 v 15:59  • Odpověz
@bellka Neboj ted už musí.
5. srp 2010 v 16:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.