• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Belli to je úžasná zpráva. Mám husinu po celém těle. Moc gratulují. A strašně moc přeji ať se brouček nepustí. Moc držím pěstičky. Belli a který jsi den? Máš pěkně vysoké HCG to tak vypadá na dvojčátka.
Leni co dělá malý když má bolesti bříška. Malá pořád řve., jak tlačí tak koulí očima. Koupila jsem dneska tu tyčinku na prdíky. Tak jsem zvědavá jestli to zabere. A fenyklovy čaj. Tak uvidíme.
Holky jak se používá ta tyčinka. Sterilizujete ji nějak? Je na jedno použití nebo na více?
5. srp 2010 v 17:01  • Odpověz
@bellka Gratuluju!!!
5. srp 2010 v 17:10  • Odpověz
@katka31 Katuš myslíš rektální trubičku.Ta nám ted po 5 dnech pomohla,a konečně jsme se vykakali.
nejdříve ji opláchneš pořádně,pak natřeš ten uzší konec krémikem,nebo bepantenem,at se lépe zavádí,a kružívými pohyby zavedeš dovnitř,zhruba půlku,a trošku s ní pohýbeš,většinou odejdou prdíky,a pokud je hovínko tak to pomůže se i vykakat.A hodně se broučkům uleví,dobré jsou tež pravidelně přidávat do papání kapičky sabsimplex,nebo probiotické kapky,ale ty jsou dost drahé.Taky natírat pupík krémem pupík.
5. srp 2010 v 17:28  • Odpověz
Nic jdu nachystat kočárek jdeme na procházku.
5. srp 2010 v 17:29  • Odpověz
@katka31 jj, Katuš, jak už jsi našla, tak jsem dnes 16. den po ET a dávali nám pětidenní blastocysty, tak 21 dní po ovulaci :dizzy_face: Prďolci maličcí s těma prdíkama :confounded:
5. srp 2010 v 17:48  • Odpověz
Belinko, holka zlatá, mooooc potichounku, ale mooooc gratuluji - posíláme velikánský dvojčátkový baciiiil!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pá!!!
Musím jít rychle něco dělat, náhodou jsem kukla, a dobře jsem udělala, ted mě to půjde líp od ruky. Děti mám s tetou na procházce, to se musí využít.
Zdravím i ostatní!!! Ale hlavně Bel!!! To je super, super, a super .................... mám hroznou radost!!! Pá
5. srp 2010 v 17:51  • Odpověz
Všechny jste zlaté, holky, opravdu mám velikou radost, že se těšíte se mnou, je to tak dojemné až hrůza :dizzy_face: No a už zase roním :dizzy_face:
5. srp 2010 v 17:54  • Odpověz
Ještě jednou jsem se musela kuknout na ty testy - super - krása.
5. srp 2010 v 17:54  • Odpověz
Belíšku moc na tebe myslím mám šílenou radost :slight_smile:
@kasa Kasi já nevím ale já malému dávám malému do zadečku tak 1cm trubičky abych mu neublížila tak nevím půlka se mi zdá moc :confused:
Dady ahojda děti jsou na procházce maminka má aspon chvilku klidu. Klidu v uvozovkách to je třeba rychle poklidit atd. Ale stejně smekám já mám jedno mimi a je to někdy záhul :wink:
@katka31 Katuš já jí malému dávám tak jednou týdně když vím že hodně trpí. Vždycky jí pořádně propláchnu vařící vodou a namažu krémem a dám do zadečku ale jenom kousíček tak 1cm.
5. srp 2010 v 18:32  • Odpověz
Holky dneska mi děláte radost napřed Belíšek a ted mi psala kámoška porodila holčičku jmenuje se Timea a váží 4215 a měří 53 holky moc gratuluji :wink:
5. srp 2010 v 18:57  • Odpověz
Ahojka holkyyyyyyyyyy, nejprve obr gratulace Belince mám slzy jako hrachy dojetím a tiše držím vše co mám!!!!!!!!!! Ale to vyjdeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nešlo to nenapsat, vrátili jsme se po třech týdnech z Chorvatska kde bylo super přiložím fotečky Sophinkyyyyyyyyyyyyyyy , byly jsme tam kvůli Sophinčiné alergii a byla celou dobu zdravá hurá, žádná rýma ani kašlík. Je už velká holka je to šikula a lenoch asi po mně chodila jsem až v 16 ti měsících ale je to obr nosíme oblečky na 12-18 měsíců a je nám 9. Já jsem docela v panice 3.září mám státnice (40 otázek 320listů) a nemůžu se dokopat k učení raději bych si jen užívala malou, Máme 4 zuby a rostou nám najednou nahoře 2,3,4 tak jsme trochu mrzoutkové ale moje sluníčko. Moc zdravím maminky a díťátka , letos to prostě všechny dáteeeeeeeeeeeee!
Belíííííííí hlavně odpočívat a nemakat já to dodržela a je to úžasné. :slight_smile: :wink: :grinning:
5. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz
Holky nevadí že jsem to neoplachla vařící vodou jen omyla pod tekoucí vodou? No jinak nám to moc nepomohlo. Tak jsme ještě koupili ty probiotické kapky tak uvidíme a nahřívali jsme bříško teplým ručníkem. My kakáme co den někdy obden, ale nás trápí prdíky. To se malá pořád šponuje a ručičkama se chytá za tvář a děsně řve.
Belli a kdy máš UTZ? Jsi na PN že? Už se těším na fotečky. A jak je žádné ranní nevolnosti?
5. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ještě jednou moc děkuju, kobylky, že se se mnou těšíte, je to strašně milééé a zahřeje to u srdíčka, však vy víte :dizzy_face: Jj, šetřím se a hodně odpočívám, stejně jsem po Utrouši jak pytlem praštěná, tak to ani jinak nejde a odpoledne tak na hoďku vytuhnu :grinning: Na UTZ jedeme 17. 8. nebo 18. 8. ještě jsem nevolala, v Reprofitu dělají UTZ 14 dní po pozitivním testíku, tak budeme ještě chvilku napnutí, ale modlím se, ať tam bije nebo bijou srdíčkaaa :dizzy_face: jinak mi celkem vůbec nic není, možná se mi 3x zvedl žaludek, trošku citlivější prsa, sem tam dloubání v podbřišku, asi si prďolka/ové dělají místečko, ale jinak opravdu vůbec nic :slight_smile: jsem se zase pokochala všema dětičkama, no nemám slov, jedno krásněsnější jak druhé :slight_smile: tak vám všem přeju dobrou nocku a krásné sníky a ještě jednou moc děkuju :dizzy_face:
5. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz
@bellka Belinko byli jsme s tebou a budeme každičký den.Moc na vás myslíme a držíme pěstičky všichni tři.Tak se opatruj,a hodně odpočívej. :wink: :wink: :wink: :wink:
5. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz
Teda tady to žilo. Zajímavý je, že když se tu ukáže taková nějaká důležitá infoška, nakouknou i staré dobré kobylky, že? :slight_smile: Tož Bell sláva slávinka a hodně štěstíčka a zdravíčka!!! Drž se kočko, ať to sviští a je aspoň únor :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Sofinka je úžasná a nevypadá na tak velký dítko, asi je vysoká, neni buclatá.
Kačko, já teda tu trubičku ani nevyvařila, ale ani neopláchla :grinning: Ale nám teda nikdy nepomohla. Spíš masírování a natírání Pupíkem a nahřívání, vše v jednom.
Leni, to je teda dobrý zjištění s těma kapičkama, to je goooooooooool. Ovšem mluvili o tom i v tv, že tam sjou levnější, tak te´d jsem z toho jelen jelenius :confused:
Dady, coo fotečky mimisek?
Všem hezký večer, dobrou noc :zipper_mouth: :dizzy_face:
5. srp 2010 ve 22:11  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě vám musím ukázat, co včera zas naše hlava zrzavá vymyslela :grinning: , jsem se malovala na večerní posezeníčko s kámoškama v koupelně, madam mi tam asistovala, chvilka nepozornosti a helemese :grinning: Fakt nechápu, kam na ty nápady chodí a hlavně po kom je :confused: Z čeho nám ji namíchali? :sunglasses:
5. srp 2010 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz
Madlísku..................však Ty víš :slight_smile: MTR
5. srp 2010 ve 22:18  • Odpověz
Zdravím všecičky i prdíčkové miminka.U nás velká pohoda co se dětí týče :wink:
Oni tu Aničku strhnou :grinning:
Sophinka mocinky kráááásná :wink:
5. srp 2010 ve 22:19  • Odpověz
o Petrušky svátek se dovíme kolik máme srdíček a o Petrušky narozeniny porodímeeeeee
5. srp 2010 ve 22:22  • Odpověz
@bellka Ahoj Beli,móóc gratuluju! :grinning:Tolik let čekání a vyplatilo se to,to vypadá tak na dva prcky. Doufám,že si na mě pamatuješ.Hlavně odpočívej a co ta vaše zoo?Tehdá mě mrzelo,jak se k tobě zachovali na těch stránkách před tím,ale pořád na tebe myslím.Já dost často nakukuju.

@katka31 ahojky,tak jsem koukala na malou,ta je nádherná.Katuško,my už začali třetí rok od podání žádosti,tak snad brzy zavolají.
@alfice ahoj nedávno jsem tě zahlídla,furt jsem si říkala jestli mám zavolat nebo ne, šli jsme z mamkou kolem vašeho baráku s kokrem.Jezdíme tam k našim,bydlí kousek od vás.
5. srp 2010 ve 22:33  • Odpověz
Ahoj Petulo82, asi jsem blbka, ale já vůbec nevím, kdo jsi :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Můžeš se nějak připomenout? A odkud vlastně jsi? Jsi mě zahlídla? A jak jsem vypadala? :grinning: Já bych asi netušila o co jde :slight_smile: Jsem nevěděla, že tu mám někde poblíž nějakou známou kobylku :confused:
5. srp 2010 ve 22:52  •  1 dítě  • Odpověz
Naši bydlí taky v Třebíči.A vozila jsi malou myslím v oranžovým kočárku.A máte taky kokřika.Ty bydlíš myslím hned u toho hřiště,že.My na něj chodili jako děcka bruslit.Dřív to polívali v zimě vodou.Víš já vás pročítám docela často.Já znám teda Katušku,Belku a Monču a to už pár let.My spolu začínali bojovat.Já vždycky otěhotněla a nikdy se mě to neudrželo.V nedělu se budem na otočku stavovat k našim.Teda snad to stihnem.Naši bydlí pod tou školkou v tom zatepleným oranž.paneláku.Mějte se moc hezky holky.pá
5. srp 2010 ve 23:34  • Odpověz
Jsi tady na mě všechno práskla :grinning: Ničemu nevěřte, nic není pravda :grinning: Te´d přijedou všichni na návštěvu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nojo, hřiště se polívalo, ale to už je teda let :slight_smile: , taky jsme tu bruslili. Pod kterou školkou? A nemáš nějaký fota? Že bych se jako podívala, která ty síííííííííííí :slight_smile: , až zas půjdeš okolo, ať vím, která bije. Kdyžtak písni do interka nebo na mail. alfice@seznam.cz
6. srp 2010 v 06:00  •  1 dítě  • Odpověz
Jak se bóóóójí,prý raději do interka nebo na mail vidíte to kobylky :grinning: ona něco tají :confused:
Všem krásný den.Tady teda prší ale u žehličky to neva že?
6. srp 2010 v 09:05  • Odpověz

Víš kterou školku myslím,tu u hejrovskýho,naši jsou pod ní,tam jsou jen dva paneláky u toho lesa,víš.přikládám fotku,to je jedna z posledních,jinak já bydlím ve ZN a jsem furt v práci.Mějte se hezky holky.Zas někdy mrknu.
Beluško,hodně štěstí. :slight_smile:Kdy máš kontrolu?

6. srp 2010 v 09:06  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Nechtěla jsem to tu včera psát, bo ten den patřil Belíškovi a její úžasné zprávě :slight_smile: Včera jsem byla na poradně, vážím 62kg :angry: Jinak vše v pořádku, mimi mělo škytavku, já ji necítila , ale paní doktorka prý ano :grinning: Moc vás všechny zdravím :slight_smile:
6. srp 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Nechtěla jsem to tu včera psát, bo ten den patřil Belíškovi a její úžasné zprávě :slight_smile: Včera jsem byla na poradně, vážím 62kg :angry: Jinak vše v pořádku, mimi mělo škytavku, já ji necítila , ale paní doktorka prý ano :grinning: Moc vás všechny zdravím :slight_smile:
6. srp 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahojky kobylky :dizzy_face: všechny vás moc zdravím a děkuju za všechna milá přáníčka :slight_smile: Peťulo ahoj, to víš, že si Tě pamatuju :wink: Karolajnko, včerejší den nepatřil jenom mně, ale všem dobrým zprávičkám, tak jsi klidně měla psát, dupooo :dizzy_face: Jsem před chvilkou dojela z endokrinologie, telefonicky mě nahánělo možná půl nemocnice, OMG, nemůžu mít nic bez komplikací, štítka vyskočila na 16,99 což vůbec není dobré, chce se mi brečet a doktor mě teda pěkně vyděsil a zvedl mi hned dávku, no uvidíme, už raději nic neříkám, no :zipper_mouth:
6. srp 2010 v 11:06  • Odpověz
Beli, je to k uzoufání, ty fakt nemůžeš mít nic jednoduchého. :frowning2: Snad se všechno v dobré obrátí a za 9 měsíců budeš mít svojeho vytouženého broučka, nebo broučky v náruči. :slight_smile:
6. srp 2010 v 11:23  • Odpověz
@janina2010 jj, Karolajnko, opravdu nemůžeme mít nic jednoduché :confused: Endokrinolog mě taky vyděsil i zmátl, na jedné straně řekne, že není moc rád, že jsem těhotná a za 5 minut povídá, že je rád, že se to povedlo, OMG. Nedovedu si představit, že by se mělo, po tom všem co jsme zkusili, něco stát, opravdu bych to nezvládla a proto bude věřit, že všechno dobře dopadne a budu se modlit.
6. srp 2010 v 11:42  • Odpověz
AHojky všem,
Bellinko na rošťácích teď porodila Danka holčičku a taky měla zvýšenou štítnou žlázu. Tak zajdi když tak za ní na rady.
Máji díky uklidňila jsi mě. Jo a tu cystu má v pusince tam kde by se měla vyklubat jednička zoubek. Je to taková bílá tečka. Prý je to běžné.
Jani gratulují ke kontrole.
Věruško děkujeme. Jak se máš ty?
6. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.