• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
@katka31 Katuš, děkuju za uklidnění, moooc děkujuuu, budu věřit, že všechno dobře dopadne :dizzy_face: A vy se držte, ať prdíci ty vaše mimušátka moc nezlobííí :wink: Jdu se natáhnout k telce a na Utrouš, tak mějte všichni krásňoučký den :dizzy_face:
6. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz
ahoj holky já jen na skok vás jdu pozdravit :wink:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz
Krásný večer všem.přidala jsem pár foteček. :slight_smile:
Belinko neboj,ted už to prostě musí vyjít,hlavně se hodně šetři.
Koukala jsem na fotečky.Alfi málá nemá chybu.Bude s ní instalatér. :grinning: :grinning:
Jani Nikolka je super.Bude s ní jednou velký sportovec. :wink: :wink:
6. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz
Šéééééééééééénes večír fšem. Petjuno, právě pro takový , jako jsi Ty, to chci všechno tajně, bo bych byla nerada, abych tě před vchodem potkala :grinning: , ještě tak s nůžkama v ruce :confused:
Karolajnka včera nechtěla psát, tak si to vynahradila dneska a háže to v "dablu" :grinning: , 62 kg, šmarjááááááááááá, Ty jsi chrtka, kdybych měla 62 kg nyní, jako netěhotná, tak jsem Miss World :sunglasses:
Bellí, nebojej se, dyk ta štířka v těhu vyskakuje vždycky, taky mi navalila pani doktorka větší dávku a nyní zas snížila. Horší bylo, že jsme tam šla někdy v 6 měsíci a sestřiak málem omdlela, myslela si, že mluvím o 6. týdnu :grinning: , no jako se zubařem, tam jsem za celý těhu nebyla, bo neni čas a ještě se ani doposud nenašel, tož zajdu atm pak až pro protézu asi... :confounded:
Peťulo, školku už vím, jakou myslíš, ale barák nevím, ta školka má tak oooooooobří plot, že nevím, z který strany ten barák je :grinning: no neva, každopádně to máš dobře zmáknutý a dokonce mě i potkáváš. Mě docela děsí, kolik lidí to tu asi čte a potkává mě :grinning: Jestli pak nejsme takový modrý celebrity :grinning: Tak až zas budeš venčit kokříka, tak hoooooookni. Jo a jak víš, že máme taky kokra :confused:
Brou nocku všem :zipper_mouth: :dizzy_face:
6. srp 2010 ve 22:11  •  1 dítě  • Odpověz
Máji s Peťulou82 jsi se potkávala už i na estránkách tak proto tě zná. A fotky malé jsou super. Ta má teda nápady :grinning:
6. srp 2010 ve 22:14  • Odpověz
To je chyb, sestřička je to prapodivný slovo a další kecy si přeložte :slight_smile: Asi už je na mě moc hodin...
Ještě musím podotknout, že ta rockerka nahoře je dost dobrá a těším se, až ji potkám někde na koncertě. Hlavně sebou netahej staříky, ti už jsou za zenitem :grinning: Už aby jsi trsala ve stoje, pak přifrčíte a dáš si tady pár songů s Aňou. je to sranda pozorovat, ale Áňa jede na jiný vlně zatím.....haf haf ňaf, písnička štěněcí atd. Už to i pějě, to haf haf umí moc dobře :slight_smile:
6. srp 2010 ve 22:16  •  1 dítě  • Odpověz
Kači, já si ji vůbec nepamatuju, jestli ona tam nebyla až v době, kdy já byla těhu a byla jsem přestěhovaná do tý jiný diskuze... :confused: To už jsem pak neznala ty novější kočky, třebas ani s Bell jsme se nepotkala.
6. srp 2010 ve 22:17  •  1 dítě  • Odpověz
ne ne ona tam byla myslím ještě dřív jak ty
6. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz
Fakt jo? :fearful: Tak to teda čučim, mám houby paměť a že bych si nepamatovala člověka ze stejnýho města nebo okolí, všechny jste tam byly z daleka... Jsem mimo :confused:
6. srp 2010 ve 22:29  •  1 dítě  • Odpověz
koukala jsem na mail a první mail od ní mám z roku 2008/říjen a to už chodila na diskuzi takže jste se tam musely potkak
6. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz
nevím čím ti ji připomenout. Peťulka byla už na hodně pokusech a mimi se vždycky chytlo a pak se pustilo. No to bude i taky tím, že tam pak bylo spousta dalších holek, já ji znám ještě jak nás tam bylo pár
6. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz
Belluško,tak jsem zaslechla tu úžasnou zprávu a moc gratuluju a přeji pohodové těhulení :slight_smile:
6. srp 2010 ve 23:01  • Odpověz
Krásnou sobotěnku všééém :dizzy_face: a mocinky vám děkujuuu :slight_smile:
@alfice Máji, díky, už jsem se uklidnila, bude to dobrý a hotovo :dizzy_face:
7. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahoj kobylky. Bell už je klidnější, to jsme rádi, oni to ty pilule srovnaj.
Katko, tak já tam začala chodit od července 2008 a otěhotněla jsem v září, spíše tedy jsem o tom věděla v říjnu, no tak jsem hlava děravá :sweat_smile:
Taky u vás tak hoooooodně leje? To je průtrž už od večera :confused:
7. srp 2010 v 09:56  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj kobylky :slight_smile:
tady taky chčije a chčije. U nás je nového, že jsme ve středu převzali baráček, konečně. Džony už tam maká, bourací práce dělá sám, a 18tého nastoupí firma. No, snad budeme opravdu o těch vánocích doma :wink: . Já totiž pevně doufám, že už jsem taky "těhotná" :grinning: , tak schválně, kdo dřív porodí :grinning: . JInak Taira má falešné březí, cecky nateklý, tak se pořád procházkujeme, aby to vychodila, no, prostě je jak já, taky myslí na mimi. Když jsem jí hledala prášky, našla jsem mraky utrouše. Byl by k něčemu někomu??? Máš ro Bellko hrazené bo ne? ten utrouš..
Katuš, myslím na Tebe, myslím si, že ty pocity zžívání se musí být krásné, ale i těžké..Napadaj mě různý myšlenky.
Peťulu si pamatuju, měla i stejný nick, že? A nemá taky požádáno o adopče? Vždycky jsem si jí dřív pletla s Pavlou, ta psala ty povídky.. no, utíká to, jen co je pravda.Ale jinak , že si Mája nevzpomíná, to nejni nic diunýho :grinning: :grinning: :grinning: . Já si s ní občas napsala a za měsíc nevěděla, kdo jsem. A přitom, já si jí pamatovala hned, ona totiž nešla přehlédnout, těch keců s Maschou, co bylo :grinning: :grinning: :grinning: Jsem se nasmála vždycky. Takže jo, mám dvouleté výročí seznámení se s některými z vás. Většiniou jste už maminy. tOŽ tak. Hezkou sobotu všem.
7. srp 2010 v 11:14  • Odpověz
Ty si drzáááááááááááááá :grinning: , třebas povídky si pamatuju, ale prostě některý neznám :slight_smile: , ale poznám, což o to.
Tady dopršelo, už jen kapkááááá a máme jít na oslavu narozek. Je to venku, vlastně teď už ne, přesunuto jinam, ovšem je to od nás daleko a táta s autem, jak jinak, než v práci. Opět dvanáctka a opět víkend a výplata opět nikde :grinning:
7. srp 2010 v 11:38  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kobylky.Belíškovy moc držím paluchy.Zdravím i Andrejku.Holky my máme v práci vši.Tak jsem dneska preventivně odvšivovala celou rodinu.No sranda.Jinak Adélka už začíná pěkně bez držení a sama chodit,jen nemůžem sehnat tak malé botičky.
7. srp 2010 v 18:42  • Odpověz
Kde kupujete botičky?
7. srp 2010 v 18:43  • Odpověz
Tak my jsme dneska strávili celičký den u našich ,to nám bylo dobře ,odpoledne hezky piknik na zahrádce.Krásně svítilo sluníčko,kávička,pohodička. :wink: :wink: Ted jsme před chvilkou kolem 8 dojeli ,tak jsme koupali,pak papali,přečetla jsem Vojtulkovi pohádku,zazpívala ukolébavku,zatím nemůže utéct :grinning: :grinning: ,tak můžu zpívat,a ted už hezky spi. :wink: :wink:
Krásný večer všem.
7. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz
@markytankakajky jedna rehabilitační pracovnice mi poradila,že dobré botičky pro děti akí v deichmanovi,není to žirafka,je to nějaká německá značka,ted si přesně nevzpomenu na název,ale zjistím to,a ta není drahá,ale je kvalitní.
7. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz
Krásnou neděli všem.No my jsme dneska měli noc veselou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Včera tatka dělal maso na grilu na večeři,a mi to nějak nesedlo,a přesně o půlnoci nám začala veselá noc v uvozovkách.U měto šlo horem ,spodem,brouček začal taky blít :frowning2: :frowning2: ,tak jsem hnedka nasadila nutrilon a svoje mlíčko odstřikávala a šlo do umyvadla,hnedka jsem miláčkovi dala do nutrilonku probiotika,a tak už kolem půl 3 byl v klidu :wink: ,mě se to drželo asi do 5 do rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ted už je mi taky lépe :wink: ,ale raději ještě jednu dávku odstřikám a vyliju a broučkovi dám nutrilon a pak už bude snad dobře.No a aby toho nebylo málo tak ještě v noci začali promlouvat zase zuby :confounded: :confounded: ,tak doufám,že už se v pondělí dovolám na zubní a budu moci přijít,mám tam rozléčený zánět ,akorát předtím nemohla rentgenovat,tak se s tím moc dělat nedalo,ale říkala,že to vypadá na podzim ,že budu muset jít asi na další resekci,tak už s tím více méně počítám protože ty zuby máme u nás v rodině na prd. :confounded:
No co,musí se to zvládnout,už mám za sebou resekce 4 tak tu pátou taky zvládnu,jsem ráda,že to jde zatím řešit aspoň korunkami a nemusím mít celou protézu.
Hlavně ať je už broučkovi dobře. :wink:
8. srp 2010 v 08:00  • Odpověz
Pěknou nedělku všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tady se blindí, srandí, nojo grilovačku si dopřáli :slight_smile:
my byli na tej oslavě třicátin, ale madam lítala v mokré trávě, pak se natáhla hnedka u auta, jen co růžová přijela :grinning: , v tu ránu byla černá, takže za hodinku jela domů. Brácha s přítelkyní, že nám ji dvě hodinky pohlídaj, tož jedu zpět, za chvilku telefon, že řve už půl hodiny, nevědi co s ní, tak zas domů. Luboš tam zůstal, byl nametenej možná dřív, než dítě ušpiněný :grinning: , to jsem ještě nezažila, asi jak měl celý týden dvanáctky, byl unavenej, tak dal dva rumíky s Colou a bylo vymalováno, takže ten se rozhodl že tam zůstane, ani nevím, jak se dostal domů :sweat_smile:
Včera u nás teda celý den lilo a u Kaši bylo sluníčko, to nechápu, tady pršelo dva dny v tahu i s nocí :slight_smile: , ale jako fáááááááákt mega slejváky.
Jo a botičky kupuju jedině v Deichmanovi, mají tam většinu dobrejch a kupuju jen ty po slevě, vyprodávaj pořád např. poslední kusy, takže botky z 800 Kč s certifikací, jsou pak třebas za 199Kč apod. Ale nožka roste rychle, od doby, co se prvně postavila, máme už třetí bačkůrky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2010 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz
Jo,jo sledovali jsme v telce ,ty povodně v čechách.Už je mi lépe.Hurá.
8. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
Ahojky
Bellí určitě ti to prášky srovnají, neboj teď už se nic nepokazí :wink: těhulko!
jé staré tváře jsem zahlédla :slight_smile:
Peťulko, teda vám brzo taky zazvoní telefon :wink: a bude veselo, doufám, že to moc nepřeháníš s prací. Nevolala sis na úřad co a jak ohledně adopce, jak Katka? A Andrejko ty ses taky nepoptávala a u tebe by snad šla i nějaká protekce, no ne :grinning: ?
Věrušku taky zdravím, jak je?
Máji Anička s prkýnkem nemá chybu :grinning: Díky za přáníčko Kristiánovi.
Nikolka je teda frajerka tvrďák :dizzy_face: super bodyčko.
Pár fotek z Budapešti.
8. srp 2010 v 15:06  • Odpověz
Moni,Adélka roste před očima.Už je to šikulka. :wink: :wink: .Krásně jste si užívali. :wink:
Brouček dneska dospává tu noc.Hlavně ,že je nám už lépe a už zase kojím. :wink: Jé zrovna pláče ,tak frčím.
8. srp 2010 v 15:11  • Odpověz
Tak jsem dala dudlánek a pokračujeme ve spánku. :wink:
8. srp 2010 v 15:12  • Odpověz
Ahojky, dudláte, spinuškáte. monča se dovolovala, ta se má týjo, taky bych někam jela, chjooooooooooo.
Já mám zas nakupovací mánii na zimu. No řekněte, není ta bundoška krásná? :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/bazar/detske-bundy-vetrovky-kabatky/oul1/zimni-bunda-pro-holcicku/

Škoda, že je Áňa už obřice a nebyla by jí.

Hezkou brou nocku všem, my máme za sebou náročnej výlet, ušla sama 1 km a dala by další,a le to bych už nedala tím tempem já :grinning: , našla první houby a seznámila se s kopřivou, dost jí překvapily pupínky od ní, ukazovala je kolem jdoucím. výlet byl zakončen večeří v jedné vesnické hospůdce, kde si odsedla a seděla u místních štamgastů na klíně, omg, po kom to dítě je fakt nevím, já se styděla vždycky a všude a ona? :confused: Tak páááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. srp 2010 ve 21:21  •  1 dítě  • Odpověz
Anička je šikula už nosí hřiby, no a je po tátovíííí :sunglasses: Bundička hezká ale pro nás taky malá na zimu. Jinač není co závidět s takovým prckem jsem byla stejně furt v zápřahu.
Kaši tak to bylo jen nějaké jídlo co nesedlo. hlavně že už je dobře vám oběma.
dobrou :pensive:
8. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz
@alfice Tak koukám,že Anulka už je šikulka.Ta se ve světě jednou neztratí. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..Co s mámou mámu zná,štamgasty ještě ne,tož se musí seznámit. :grinning: :grinning: .Jo,jo bylo to akorát nějaké jídlo co mi nesedlo.Akorát ten zub stále bolí,snad se dneska dovolám na zubní. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ted procházíme růstovým spurtem,tož malý se včera nemohl vůbec dojíst.A mám nějak mín mlíka,tož musím něco podniknout,ale nevím co.
9. srp 2010 ve 03:37  • Odpověz
Dobré ranko,
Jj Andrejko to je přesně ta Peťula o které mluvíš.
Belli kdepak tě máme snad je vše v pořádku?
Kaši ani nemluv já mám dírku v zubě, teda zubařka mi řekla, že tam nic nemám ale když tam zajedu nehtem i jazykem tak to citím tak budu muset taky jít.
9. srp 2010 v 08:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.