• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Krásné pondělíčko a šťastný vstup do nového týdneee :dizzy_face:

@alfice Máji, njn, Aňulka možná bude nějaká slavná celebrita, když se tak ráda předvádí :slight_smile:
@katka31 Katuš, jj, všechno je v pořádku, ťukám pořádně :dizzy_face: A co Martinka, všechno v pořádku??? :slight_smile:
@kasa Vojtíšek je andílek hodňoučky, viď :dizzy_face:
@moonnca Moni, taky věřím, že to prášky srovnají, moc si to přeju :dizzy_face: Jsme včera byli v kostele, tak jsme poprosili, aby nad námi a všemi, kdo to potřebují, stáli všichni andělé strážní, tak snad jsme byli vyslyšeni :dizzy_face:
Tak mějte krásňoučký den a tfujky tfujky, ať jsou jen samé dobré zprávičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. srp 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Posílám hodně sil a víry hlavně Belíškovi, moc ti všechny držíme palečky :slight_smile: To víš, že nejsi jediná, co těhulí a má rozhašenou štítku a šťastně dotěhulí :slight_smile: Hlavně, že jsi pod kontrolou a bereš léky :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
Máji, bundička je supr, škoda, že do ní nevlezu :slight_smile: Mony, pokud ta paní, co jí jde jen vidět pas, jsi ty, tak jsi čupr štíhlá :slight_smile: Kasi, ono buď se rozkojíš, nebo budeš dokrmovat, víc udělat nejde :wink: Hlavně že je brouček zdravý a vy jste v pohodě :sweat_smile: Všechny moc zdravím, Katku sMartinkou, jak to holky zvládáte a všem přeji pohodový týden :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:16  • Odpověz
@bellka jo jo,je to naše zlatíčko,už se těší až pozná tetu Majdu. :wink: :wink:
9. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz
@janina2010 Já doufám ,že se to srovná,už jsme pili krásně,oni píšou,že v těch 6 týdnech může být krize,musíme vydržet. :wink: :wink: :wink:
9. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz
Taky všem krásný den,zoubek ošetřen,hnedka :slight_smile: bolí méně.
9. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
@kasa jakou velikost malému dáváš. Objednávám nějaké věcičky a jsem pořád nerozhodná, kolik mám té 52 objednat :slight_smile: Holt už jsem to zapomněla :grinning:
9. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz
No my jsme skoro 5 týdnů dávali 50tku,a 56 měl větší,ted máme 56 tak akorát.V 56 jsme ,ale ze začátku hodně plavali.
9. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz
jo, díky, mě ta 50 přišla moc malinká, i když dneska není problém nakoupit po narození broučka, tak to tak moc neřeším :slight_smile:
9. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz
Hezký den bobulky moje :wink: Dneska jsem potrvé dala na hlídání malého babičce a jela si odpočinout do aquaparku to bylo žůžo :sweat_smile: Jenom babička trpěla malý jí hodku plakal bolelo ho bříško :frowning2:
Belíšku na tebe myslím kudy chodím neboj doktoři si vše ohlídají a ty se budeš za 9měsíců kochat broučkem nebo broučky :wink:
Holky řešíte velikost mi 50měli dobrou asi 2 týdny ted už oblékáme 68 rostem jak z vody :wink:
Zdravím zbytek kobylek
9. srp 2010 ve 14:49  • Odpověz
Ahojte holky, v prvni rade bych chtela pogratulovat belince tak si se taky konecna dockala to je bezva, jde videt ze neni doktor jako doktor a je dobre ze prave belisek nasla toho doktora ktery ji vazne chtel pomoc tak ted holka na sebe davej pozor. Jinak ja po hospitalizace jsem ficela do prace a zase makam a makam jinak nic noveho s mimi u nas porad stejne. Vsechny zrdavim a na vsechny taky samozrejme myslim. Tak caute
9. srp 2010 v 15:33  • Odpověz
@bellka ahoj Belli,jdu mrknout hlavně na tebe.Jak ti je?
Katuško,už máme dva roky od podání žádosti,tak snad brzo zazvoní.A co Martínka,jak to zvládáte? To víš chci informace,možná to máme za pár.
Alfi,v Tr.jsme byli,koukala jsem jestli nebudeš na balkóně.Ale my tam byli jen chvilu.my spíš vyspávali.Byli jsme na srazu s manžel.třídou,tak jsem pila ,ale jen trochu ,pak jsem si ráno dejchla do trubičky,jestli můžu řídit a jeli jsme k našim.
Holky,manžel je v práci a měli odjíždět na pomoc při záplavách,tak to museli odložit o chvilu,neměli pro ně tak na rychlo žádnej autobus.Tak jsem mu říkala,ať si dá rukavice....chudáci lidi.
9. srp 2010 v 19:46  • Odpověz
Šmááááááárjá, na náš zakramařenej balkon? V tom bordelu by jsi mě asi ani nenašla :grinning: Tam vylehává náš satanáš bo vyhejkává Áňa. Ta nám vidíš od vašich na balkoooooon?To ne ne? Ale asi jste šli kolem. Musím se chovat slušně teď teda. Kor na balkon vyběhnu jen tak skoro nahá, nečesaná, bez masky :grinning: ...
Taky jsme nosily 50-ku velikost. Byla super veliká :slight_smile:
Ivko, zase makčíš? Ty jsi nezmar, hlavně opatrně!
Dneska jsme na tebe Karolko myslela, bo jsem posílala nějaký balíky, co jsme prodala hadérky a moje těhu gatě putujou kousek do vaší vesničky. Tak je pozdravuj, kdybys je potakala :sweat_smile:
Dobrou nocku všem, jdu pohonit bordel a Luboš jde dělat na noc topinky, aby jsme byli štíhlý.
9. srp 2010 ve 20:07  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě vás zvu s námi na vycházku :slight_smile: , první les, první houba, míchání vody klackem, supr zábava, posezení po dešti na silnici, mávačka kolem jdoucím, zpáteční kilometr mámě na hrbu :slight_smile: 00
9. srp 2010 ve 20:11  •  1 dítě  • Odpověz
Ptáci řvou, les smrdí, proto hurá do hospody :grinning: Aneb přírodopisná vycházka :wink: Ty pány a dámy na konci neznám... :confused: , jen to dítě, myslím, jsem už někde viděla...
9. srp 2010 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
jsem vyřízená, cesta z chaty do rachoty i zpět děsná, náročný ouřední den a pak problémy se stavebním úřadem, no blbej den. Prolítla jsem vás, pravda, už jsem mimo, jste všechny maminy bo těhule, dám si pauzičku. Co mě mrzí, že mi došlo, že tady fakt jsme jak na bidýlku, nevím, kdo sem načuhuje a čte..Takže aj skrz adopče, budu opatrnější, no. Asi by bylo fajn tu diskuzi zamknout, ale dát tam opravdu všechny kobylky i návštěvníky, kteří ale i občas písnou. No, ale to je už fuk. Zdravím Majký, tak Adélka už běhá taky. Mončina Adélka je celej Kristiánek aj mamča, ty oči a pusinka, hlavně, jak je v tom růžovým kloboučku :wink: . Kaši, Luci, ahojda. Máji, fotečky jsou kouzelnýýý. Kačko, sice nejsem ještě mamina adopčátka, ale pořád mi zní v uších, jak nám kladli na srdce, že ty prďolky z kojeňáku potřebují "domazlit" .Opravdu měli ten start těžší, no už se těším, asi nemusím povídat jak. Bellko, mohla bys jen napsat, jestli jako samoplátce doplácíš na ten utrouš? Jetsli ho můžu nabídnout někde jinde, nebo je to jedno. díky. Karolajnko, Tebe moc zdravím.
Tak papa všem maminám, i miminám, v postýlce i v pupíku :grinning: Papa
9. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz
Dobré ranko :dizzy_face: přeju krásný den všem :wink:
@iva.4 díky Ivi, věřím, že se co nevidět štěstíčko usadí i u vás, moc Ti to přeju a prostě všem, úplně všem :slight_smile:
@petula82 jj, Peřul, je mi fajn, jenom jsem jak malý medvěd, co se spánku týče :grinning: tak u vás taky každou chvilku zadrnčí ten founek s tou úžasnou zprávičkou, paráda :wink:
@andrea.ivf Andrej, promiň, přehlídla jsem Tvůj dotázek :confounded: děkuji, jsi moc hodná, sice za Utrouš platím, ale dokoupila jsem pouze 5 krabiček, bo mám ještě z předchozích pokusů, tak jsem zásobená ažaž, děkuji za nabídku :wink:
@alfice Máji, no Ananásek je kouzelná, zvědavka malááá :grinning: Zdravím všechny i s mimouškama nebo bez, prostě krásný den všééém :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2010 v 06:24  • Odpověz
Bré den, táta v práci, Aňa usnula zasejc po mlíčku a matka nemůže spáti :slight_smile: Tož tu se sataniskem vejráme do písidla, jako již tradičně.
Dnes plánujeme s bábou návštěvu cukrárny a měla bych zajít na vyšetření s močí Áni, jestli ledviny fachčej, jak mají. Doufám, že se zadaří.
Žížatov už je na nohách, bodejď by pak nechrněl jak dudek, že? :confused: Jen si pospi, já spala vždycky do desíti hodin jak zabitá.
10. srp 2010 v 06:35  •  1 dítě  • Odpověz
Tak dneska jsme byli na poradně po šestinedělí,a v neděli měl Vojtíšek 7 týdnů a dneska měří 56cm a váží 4600g :wink: ,takže za 7 týdnů jsme vyrostli o 6cm,a přibrali 1700g.Je to naš malý dlouhánek,bude asi veliký po tatínkovi,ten má necelé 2m. :wink: .Tak jsme dostali pochvalu ,že krásně prospíváme,a už toho hodně umíme.Tak mám velkou radost. :wink: :wink:
@bellka ,Majdo já jsem po utroši taky jen spala,spala a spala,bobíšci to potřebují. :slight_smile: :slight_smile:
10. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz
Ahojte kobylky zdravím po delší době.
Belce gratuluji určitě si to už konečně zaslouží aby vše dotáhla do zdárného konce.
Já mám opět problémi s našima,ale dnes mi aspon udělalo velkou radost ,že nám přišlo úřední potvrzení že jsme vhodní žadatelé k adopci.
Andrejko jestli chceš chodím na soukromé uzavříté forum o adopci a je to lapší můžeš tam cokoli říct,tak se můžeš přidat jen mi písni .
11. srp 2010 v 10:02  • Odpověz
Ahoj kobylky, mám vzkaz od Andrejky, ale nevím, od koho je, asi od Leňulky ne?
Ahoj. Tak jsem měla žlučníkový záchvat a jsem od pondělní noci v nemocnici. Dnes jdu na vyšetření sondou a zítra asi operace. Malý je doma s Pepou na paragrafu. A je po očkování hexa a prevenar 13. Má 5,45 kg a 61 cm. Zvládl to prý na 1 a je bez teplot. Zdravím všechny kobylky.
11. srp 2010 v 16:27  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím,
jsem asi pů roku po porodu a před zhruba měsícem jsem začala cvičit na takovém speciálním polštářku, suprově mě to pomohlo na záda a spevnilo se mi tím trošku i bříško a zadek. U nás jsem ho nikdě neviděla, mě ho koupil manžel v Německu za 80euro(2000Kč). Našla jsem ho na netu, sice tady stojí 599, ale vypadá (myslím si, že je stejný) úplně stejně!
Takže po mé zkušenosti vřele doporučuji ! Jana

http://www.skvely-kup.cz/podpurny-polstar-podpora-patere.html
11. srp 2010 v 16:33  • Odpověz
@alfice božatko,jo to bude od Lenulky.Tak ji mooooooooooc zdravíme.
11. srp 2010 v 17:02  • Odpověz
Ahojky kobylky :slight_smile:
Leňulka teda má starosti, hlavně ať jsi brzo doma :wink:
Leontýnko gratuluji ke schválení, to je krásná zpráva takže se připojuješ k čekatelkám na telefon :slight_smile: A neznám mladé kteří bydlí s rodiči, že by měli super dobré vztahy, aspoň v mém okolí to u všech skřípe, tak pevné nervy.
Andrejce taky pevné nervy, cesty práce a zpět a starosti s opravou baráčku to bude náročné. já taky občas přemýšlím že tu máme fotky a kde co píšu, no snad to nikoho nebaví se šťourat v tolika diskuzích a hledat známé a špízovat.
Jedeme odpol. na hřiby už se těším, Adélka pofrčí k babičce. Snad něco najdeme, aspoň jeden jako Anýsek :dizzy_face:
12. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz
@moonnca Ahojki taky si občas dávám pozor na to co píši,protože je fakt,že je to přístupné opravdu všem,že jsou opravdu lepší ty zamčené témata,pak se nemusíš bát napsat co máš na srdci,ze strachem,že tě někdo špehuje. :wink:
Takže přeji Andrejce hlavně ať mají doma brzy broučka nebo berušku,stejně jako Leontýnka.
Taky musím myslet na naší Belinku,už tu 2 dny nebyla tak snad je v pořádku i s broučky pod srdíčkem.
Taky zdravím Leňulku do nemocnice ,Leňulko at je ti brzičko dobře a jsi doma se svými miláčky.
Taky letí pozdrávek Janince,Lucince,Peťce ,Ivči ,Alfi,Věrušce,Manetce,prostě všem.Mějte se krásně.
12. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz
Krásný páteček všem.Já za chvilku vyrážím do velkoskladu květin pro kytičky a budu dělat u našich dneska synovi od našich známých svatebku a ikebanky a zítra zdobit auto,a naši si budou užívat Vojtulky.Já budu samozřejmě u něho hnedka jak budeme mít hládeček. :wink: :wink: :wink: .Tak krásný víkend všem. :wink:
13. srp 2010 v 07:31  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Moc na vás myslím, hlavně na Belíška, je pravda, že tu nebyla a tak člověka zas napadá to nejhorší :frowning2: Snad je všechno v pořádku :wink: kasi, tak si zítřek užij, ono je fajn, když člověk chvíli dělá něco jiného, než se točí kolem mimíska :grinning:
13. srp 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahoj kobylky aj kobylátka :dizzy_face:
přeju krásný páťulínek, všechny vás moooc zdravím a omlouvám se, že nepíšu, ale mám klidový režim, protože jsem začala předevčírem špinit a to mě tak vykolejilo, že jsem myslela, že dostanu infarkt. Špinění ustalo, ale i tak jsem v klidu, takže se ze mě stává povaleč u televize, semo tamo u ní usnu, takže asi tak :grinning: Jste sluníčka, že na mě myslíte, moc vám děkuju, MVRMMM :dizzy_face: Už se těším na úterý 17. 8. to jedeme poprvé na UTZ, tak zase budu trošku klidnější, teda aspoň doufám :wink: Všechny bambulky, které si tímto prošly, jistě víte, co prožívám a že ten strach už bude napořád, ale bude :slight_smile: Jak jednou kdysi psala Májinka, můj život se odehrává mezi kalhotkama :grinning: Tak se mějte krásně a přeju krásný víkendííík všeeem :slight_smile:
13. srp 2010 v 11:18  • Odpověz
Ještě jsem rychle prolítla, tak
@leontynka15 velká gratulka k potvrzení žádosti, ať se dočkáte malé princezničky co nejdříve :wink: A Leňulce přeju brzké uzdravení a rychlý návrat domů k maličkému :slight_smile: Alence přeju všechno nejlepší k dnešnímu svátečku a hlavně splnění i toho nejtajnějšího přání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2010 v 11:22  • Odpověz
Beli, napsala jsi to přesně a fakt jsou to nervy :frowning2: Už aby tu bylo úterý a ty viděla mimíska ze srdíčkem :slight_smile: Polehávej, nuď se a spinkej, držíme ti všechno co máme, ať to dopadne dobře :slight_smile: Myslím, že píšu za všechny, že moc na tebe mysĺíme :slight_smile:
13. srp 2010 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.