• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Alence vše nejlepší k svátku a splnění všech snů :slight_smile:
13. srp 2010 v 11:35  • Odpověz
Hezký den bobulky moje :wink:
Alenko vše nej k svátečku přeji ti hlavně at se ti splní tvůj největší sen :wink:
Belíšku hezky odpočívej bobíšci se zakusují tak odpočívej už se těším na uterý jak zahlásíš kolik bobíšků nosíš pod srdíčkem moc ti to přeji podle mě to budou aspon dva podle HCG to tak tipuji :wink:
Jani ahojda jak se máš?
Leni tobě přeji at jsi brzo fit a zase doma s Matějíčkem :slight_smile:
Leotýnko gratuluji ke schválení adopčátka tak ted jenom počtak na telefon jé to bude paráda :slight_smile:

Zdravím zbytek kobylek andrejku,máju,alenku,regí,marky,věrušku,ivušku,katušku, prostě všechny kobylky. :slight_smile:

U nás vše ok malý už se na každého směje přišel na to že prsty jsou super na cumlání tak se pořád snaží strčit celou ručičku do puseny a ono to pořád nějak nejde :grinning: Už začíná vydávat nějaké zvuky jako ag atd...... péta jde k tatínkovi od zítřka na 14dní. Manža mi koupil novou troubu a plynovou desku tak bude příští týden předelávat kuchyn.
13. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
Tak dodatečně Alence vše nej k svátečku a splnění toho nejkrásnějšího snu v životě. :wink:
Belísku moooooooooooooooc na vás myslíme a držíme pěstičky,a neboj 17.8.2010 dostanete s Pavlíkem to nejkrásnější foto,protože ted už se na vás štěstí prostě usmálo.A ví,že si broučk mooooooooooooooooooooooooc zasloužíte,a budete brzy ta nejšťastnější rodina. :slight_smile: :slight_smile: Hlavně ležinkuj a odpočívej.
Leňulko tobě letí pozdrávek do nemocnice,ať je ti brzy dobře a jsi doma se s svými miláčky.
Jinak letí pozdrávek opravdu všem.
Tak svatební kytice,ikebanky i auto se moc líbilo,tak jsem měla radost,a opravdu to byl relax,a aspon nevyjdu ze cviku. :wink: :wink:
Zítra budu zase u našich je tam krásně na zahrádce. :slight_smile: :slight_smile: .
15. srp 2010 v 01:37  • Odpověz
Krásné pondělíčko a šťastný vstup do nového týdneee, beruškýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dodatečně přeju HANINCE všechno nejlepší ke včerejšímu svátečkuuu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: U nás nic nového, polehávám, odpočívám, nic nedělám, taky to podle toho vypadá a hlavně, už se nemůžeme dočkat zítřejšího prvního UTZ, OMG :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Doufám, že mi není blivno pouze z té nervozity před tím, pro nás, velkým zítřkem :wink: Přeju krásňoučký den, sluníčka a moc děkuju, že ne nás myslíte, moc to pro mě znamená a je to tááák miloučkééé, vážím si toho :dizzy_face:
16. srp 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: První zdravím belíška, zítra konečně uvidí, co má v bříšku, tak držíme palce, ať je vše v pořádku :slight_smile: Já mám zítra cukrovku, tak budu muset brzo vstávat, blééééééééééé :wink: Jinak se mám dobře, pupíček roste, naštěstí váha nefunguje, tak jsem celkem v klidu :grinning: Už ani tolik netvrdnu, vymetáme oslavy, kde já funguji jako nudící se řidič :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo až se prcek narodí, tak mě nikdo nikam nepozve :grinning:
16. srp 2010 v 11:18  • Odpověz
@bellka Belinko neboj určitě tam na vás zítra broučci vykouknou.Moc na vás myslíme a držíme pěstičky.
Už se moc těším až zítra budeš hlásit kolik broučků pod srdíčkem nosíš. :wink: :wink: :wink:
@janina2010 to je fajn ,že jsi nakoukla,neboj cukrovku zvládneš,je to sice hnus ,ale vypít se to dá,akorát ta hladovka je hrozná. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Pěkně ti ty týdny naskakují.No Vojtíšek taky strašně rychle roste a rychle to utíká.Už v pátek oslaví své druhé malé narozeniny,bude mít dva měsíce.Ted brouček konečně usnul,dneska a včera nemohl přes den nějak zabrat,a jak se neprospí,tak je pak přetažený a plačtivý,už i zjistil ,že když začne plakat ,ale je to takový ten pláč bez jediné slzičky ,takže někdo příjde a tak to zkouší. :grinning: :grinning: ,a jak někdo dorazí ke košíčku tak je vysmátý od ucha k uchu.
16. srp 2010 v 16:34  • Odpověz
Přeji všem krásný den,právě jsem mluvila s Regínou všechny vás moc a moc pozdravuje ale je pořád bez počítače :unamused: .Schání matraci do postýlky a odsávačku do nosu na vysavač nemusí to být nové,nevíte některá o něčem?Belince drží na zítřek všechny palečky a já se k ní přidávám zítra na tebe budeme myslet.
16. srp 2010 v 17:58  • Odpověz
ahojky,
Bellinko hodně štěstíčka na zítra už se těším na zprávičky a hlavně fotečku.
Leni to je radost, snad ti bude brzy lépe a taky ať jsi doma s rodinou
zdravím moc všechny
16. srp 2010 v 17:59  • Odpověz
@janina2010 Karolajnko, tak na zítra tfujky tfujky tfujky, ať to zvládneš bez problémů :wink:
@kasa Kasi, jj, Vojtíšek je malý pokládek, tak ať mu to zůstane :wink:
@kajisek děkuji moc Tobě i Regí a že ji zdravím, kdy se jim má vlastně narodit ten maličký??? :wink:
@katka31 Katuš, tak jak Martinečka maličká??? :slight_smile:
Holky, všem vám opravdu moc děkuju za pěstičky, mocinky moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Přeju dobrou nocku a už ať je zítřek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. srp 2010 v 18:51  • Odpověz
@bellka neboj to uteče,krásně se na zítřek vyspinkejte.
16. srp 2010 v 19:30  • Odpověz
Hezký večer berušky moje :wink:
@bellka Belíšku na zítřek ti přeji hezké pokoukáníčko na UTZ jsem hodně zvědavá kolik bublinek nosíš pod srdíčkem moc moc ti to přeji :wink:
@kajisek Kajísku ahoj díky za info o regí moc jí od nás pozdravuj. A ještě písni kdy přesně čeká mimíska :wink:

Zdravím zbytek kobylek. Holky nevíte co Lenulka jestli už je doma :wink:
16. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz
Zdravím Vás kobylky, jsem tu jen na skok, chci poděkovat za přání k svátku..i když se mi moc nevyvedl, umřel mi děda, takže se chystám na pohřeb :frowning2: .
Jinak zdravím všechny maminky i s prckama, všechny těhulky, hlavně Belíška a přeji ať má dvě bublinky. Mějte se tu krásně a opatrujte se. :slight_smile:
16. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz
Dobrý večír vespolek :slight_smile:

jen jsem prolítla poslední stránku a co tu nevidím :confused: :confused: :slight_smile: :slight_smile: Majdíí, moooc přeju krásné pokoukáníčko a hlavně krásné minimálně jedno srdíčko :wink:

jéé a Regínka je těhule, no super :slight_smile: :slight_smile:

koukám maminky si užívají mimišek,holky děsně to letííí ...kde já mám to maličké mimiško :sweat_smile: , je to fakt super, Valinka nám dělá samou radost, dokonce už i líp papá :slight_smile: a je to děsný číslo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mějte se mooc pěkně :slight_smile:
16. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz
@bellka Tak naše zlatíčko právě usnulo,a stačili 2 pohádky. :wink: :wink: A už se těší na tetu Majdu až se příjde podívat. :wink: :wink:
Majdinko tak se krásně vyspi a zítra si to pokoukáníčko hezky užijte. :wink: :wink: A at na vás vykouknou aspon 2 bublinky. :wink: :wink:
16. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz
@bellka Dneska je váš velký den,tak hodně štěstíčka a hezky si ten ultrazvuk užijte at tam na vás broučci hezky vykouknou. :slight_smile: :slight_smile: .
17. srp 2010 v 07:26  • Odpověz
Belinko,hodně štěstí :slight_smile:
Katuško,zkoušela jsem několikrát psát na roštáky,ale vůbec to nešlo.Teda napsat jo,ale uložit ne.Pošli fotečky na email,ať se podívám jak princezna zase povyrostla
17. srp 2010 v 07:32  • Odpověz
Ahoj kočky, jak se tu máte? I Kač s Val nakoukly, to jsem ráda, že je to pěkný číslo, nejsem v tom sama :grinning:
Bellí, hodně pěkných zážitků na kukuč na mimísky, čekáme zrpávičky :wink:

Já chvátám chvátám, nemám chvíli klid, Věruška tu ve dvě už má být :sunglasses: , tož šůrování zdar!Aňa mi pomáhá s úklidem, dle toho to taky vypadá. Papapapa!!! :dizzy_face:
17. srp 2010 v 07:32  •  1 dítě  • Odpověz
Tak Věrušku mooooooooooooooooooooooc pozdravuj.
17. srp 2010 v 07:42  • Odpověz
Belíšku , držím palečky a přeji krásná srdíčka v bříšku , uplně si na to vzpomínám, kdzž jsem šla na první UZ a doc.mardešič mi řekl že je tam jen jedna bublinka tak jsem byla zklamaná chtěla jsem dvěěěěěěěěěěěěěě, ale teď jsem šťastná že je jen jedna, je to pěkný drakouš, neleze po čtyřech plazí se jak voják, ale dostala hopsadlo a to umí moc pěkně hopsat začala říkat bába táta a občas se povede i máma, je jinak moc šikovná ale s tím chozením si ještě počkáme ještě se nechvce stavět na nožičky ale já jsem chodila až v 16 ti měsících a nic mi neuteklo, 28.8 budeme mít 10 měsíců. Všechny mamušky máte kráásnýýýýýýý fotečky zkoukla jsem Ananáska, Valinku , Adélku, Vojtulu a Martinku jsou moc krásný a tímto uplně všechny zdravím.Já šprtám na státnice mám je 3.9 v 9:30 tak mi prosím držte paluchy je toho moc a nějak nestíhám. papa
:unamused:
17. srp 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahojky všem!!!
Mooocinky myslíme na Belíška - Bel, ať vše je v pořádku a bobíšci klíďo dva!!!
Teď mám fofr, ale nakouknu odpol.
Mějte se všechny krásně!!!! zatím pá!
17. srp 2010 v 11:59  • Odpověz
Tak stále vyhlížím Majdinku,doufám,že je vše v pořádku a brzy nám zahlásí kolik bublinek pod srdíčkem nosí.
17. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz
Belliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii obr gratulace mám z tebe velikánskou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Tak teď hlavně odpočívat na ten každodenní maratón co tě čeká.
17. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz
Ahojky znovu!! A dívám se dívám, chápu dle Katky, že je to supeeer, ale nic nevím!!!
Jinak ještě Hance dodatečně vše nej nej, hodně zdravíčka, štěstíčka a rodosti z malé přeji!!
A karolku máme kde?? Jak bylo na cukru? To byl pro mě nejhorší zážitek z těhu - fuj!! Asi odpočívá že??!!
A pro Andrejku - Andry, nejsem žádná celebrita, spíš jsem blb, kterej neumí zmenšovat fotky, proto je sem nedávám, a toho času už mám míň a míň, takže nevím. Musí mě s tím někdo poradit a jaksi nemá kdo. To je celá věc.
Jinak se máme fajn, děti rostou jak z vody, hrozně to utíká, už se oba umí u něčeho postavit, přeplazit obývák atd atd. Pořád se mlátí, tahají za vlasy a ječí a ječí, takže bych potřebovala aspoň víc očí, když ne ruk! Ale je to sranda, užívám si to. Teď spinkají - rekordně dlouho, ale to je tím uplakaným počasím.
Mějte se všechny krásně, maminky, těhulky, čekatelky prostě všechny, ještě nakuknu na Belku - určo. Zatím Pááá
17. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz
Monča psala na rošťáky že má Bellinka jednoho prďolku se srdíčkem doufám, že Moni a Belli nebudou naštvané že to tu píšu :wink:
17. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
Dady to máš dobré že ti spinkají mě dneska malá moc nechce spát je nějaká ukňouraná, ale já taky tak se ji nedivím akorát já bych spala až bych brečela
17. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz
Jé super.
17. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz
Katy dík za info, určo se holky nebudou zlobit. Je to paráda, mám hroznou radost.
Katy. no dneska spaly dlouho asi 1h15min. to už se nestává. Ale já mám taky dneska takovou divnou náladu spací, ale ted už neee - Belka mě ji tak spravila, že nebudu moci večer usnout!! Je to super a zázraky se dějí!!
Beli, moooc gratuluji a až dorazíš a odpočneš, tak dej vědět podrobnosti!!!!!!!!!!!!!
17. srp 2010 v 16:05  • Odpověz
Ahojky kobylkýýý :dizzy_face:
přeju krásný podvečer, tak jsme se před chvilkou vrátili, stavili jsme se ještě na obídek a ke švagrové, jsem totálně zubožená, ale šťastnááá :slight_smile: Máme jednoho prďolinku a krásně mu bije srdíčko, je to zatím ten nejkrásnější pohled, který jsem dosud zažila :dizzy_face: Děkuju, berušky, všem za pěstičky, moc si toho vážím, strašně moc :dizzy_face:
17. srp 2010 v 16:49  • Odpověz
Bellinko, moc moc gratuluju, moc ti to preju, a jsem opravdu moc rada, ze se zadarilo stare snazilce :slight_smile: ja myslim, ze odsud, uz chybi jen aby se zadarilo andrejce, teda pokud jsem neco neprosvihla !! Jeste jednou moc gratuluju a uzivej si tehulkovani tehulinko :slight_smile:
17. srp 2010 v 16:55  • Odpověz
Děkuju moc, holky zlaté, strašně moc děkuju :dizzy_face:
@aja12 Áji, no ahojky ty zasloužilá maminko, jak se s Adámkem máte??? :wink: Vůbec jsem nepočítala s tím, že už do Reprofitu nepojedeme, až mi bylo hodně líto, že se s námi MUDr. Macháč loučil, že už ho neuvidíme, leda bychom si jeli pro dalšího mimíska, protože jim bych se svěřila do rukou kdykoliv :dizzy_face: Dala jsem fotečku i do albíka :wink: Jo a Peťulám všechno nejlepší k svátečkuuu :slight_smile:
17. srp 2010 v 17:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.