• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jé to je nádherná fotečka to už je velká prďolka mám za tebe moc velkou radost. Macháč je skvělý co? Já ho měla na tranfér a řezala jsem se tam smíchy. Už se taky těším až si pojedu pro prďolky ale to si ještě počkám. Ale teď už mi to nevadí :grinning:
17. srp 2010 v 17:08  • Odpověz
@katka31 jj, Katuš, je to machr a myslím, že jsou tam všichni na svém místě a nedám na ně dopustit, opravdu nedám :dizzy_face: Jsme sice na samém začátku, ale tohle jsme ještě nikdy za celé roky a všechny pokusy nezažili, budeme jim vděčni do konce života a věřím, že jednou se opravdu všechny dočkáme, prostě tomu věřím a hotovo :wink:
17. srp 2010 v 17:10  • Odpověz
@katka31 no, vlastně za tento pokus vděčíme paní doktorce Vitouškové, ale Macháč to všechno začal a hlavně našel příčinu :wink:
17. srp 2010 v 17:14  • Odpověz
máš pravdu je to sice hodně z ruky, ale stojí to za to dojíždění a za ten čas. Mě sice nepřišli na tu příčinu, ale myslím, že tam byla lepší stimulace a hlavně úplně jiný přístup
17. srp 2010 v 17:15  • Odpověz
Ahoooj kobylkýýý.Tady Veera, zdravím od Máji.
Hlavně chci pogratulovat i za Máju Bellušce k srdíčku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Je to nádhera!!!

Po mne tu teď leze Anulka a chce psát, tož se jí jdu věnovat a pak jdem večer do hospody. :grinning:

Tak se tu mějte pa všeeeem.
17. srp 2010 v 17:16  •  1 dítě  • Odpověz
Už jsem byla RF několikrát ale Vitouškovou jsem ještě nikdy nepotkala :frowning2:
17. srp 2010 v 17:16  • Odpověz
@alfice Ahojky Májinko a Věruško :wink:děkujííí a užijte si super pokecáníčko a zábavičku :slight_smile:
@katka31 Né? Je to teda fakt sympaďanda a hlavně se s tebou baví jako žena se ženou a opravdu skvěle poradí, pomůže a vysvětlí všechna pro a proti, ale to asi všichni, Reprofit je jednička a nikdy nám nezapočítali všechno, vždy jsme měli něco grátis, takže sice jistě vydělávají, ale né na nás:slight_smile:
17. srp 2010 v 17:23  • Odpověz
Belíšku velikánská gratulace.Jsem moc ráda že se vám to povedlo.přeci jen jste se dočkali.Jinak zdravím i ostatní kobylky.Dneska jsme byly na houbách a samé hříbky už to nechci ani vidět.Taky jsem přidala nějaké foto.
17. srp 2010 v 17:26  • Odpověz
Hlavně odpočívej.
17. srp 2010 v 17:29  • Odpověz
@markytankakajky děkuju Majký :wink: no, teď jsem o tom psala, že nedávno jste hlásily dálnice vy a teď už ty dálnice vozíte v kočárku nebo už dokonce chodí samy :grinning:
17. srp 2010 v 17:31  • Odpověz
No nic, berušky, mám toho pro dnešek plné kecky, tak se jdu natáhnout :wink: Ještě jednou strašně moc děkuju vám všem, nesmírně si té podpory vážím :dizzy_face: Přeju dobrou nocku a krásné sníky :dizzy_face:
17. srp 2010 v 17:34  • Odpověz
Belíííínnnnnnnnnnnnnnkkkkkkkkkkkooooooooooooooo, mooooooooooooooc Tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii toooooooooooo přejemeeeeeeeeeeee se Sophinkou tak to bude určitě ta nejsilnějšííííííííííííííííí bulinka, mně dávali 3 embryjka a chytla se Sophinečka a teď budeme mít 10 měsíců a je vidět že to bylo nejsilnější embryjko je to naše obřice nosí velikosti na 1,5 až dva roky, myslím že máme tak 11-12kg ale to si počkáme v září na vážení u paní doktorky, kamarádka má chlapečka ten má 14 měsíců a je o 8 cm menšííííííííííí. Belinko hodně si to užívej a buď moc opatrná je to zázrak a nádhernej. :slight_smile:
17. srp 2010 v 19:49  • Odpověz
Ahoj Hani dodatečně všechno nejlepší k jmeninám.Koukám že Sofinka taky pěkně roste.
17. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz
@bellka Belinko jsme za Vás mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc šťastni,opravdu mooooooooooooooooooooooooooooooooc gratulujeme ,hlavně se hodně opatruj a odpočívej,a hýčkej broučka,povídej mu pohádky a zpívej.Je to opavdový zázrak,a já jsem tomu opravdu věřila,že se to štěstičko jednou unavit musí,a musí se zastavit i u vás,tak mám ted s Peťou radost dvojnásobnou.Tedy trojnásobnou i s Vojtulkou.Už se těším až tě obejmeme a pohladíme mimíska v bříšku. :wink: :wink: A děkuji za přání k svátečku.
17. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz
No já taky půjdu do hajan na chvilinku,brouček usnul,byl hodně unavený,odpoledne jsme tu měli veselo přijeli 3 kamarádky co jsme spolu dělali v kaufu v květince a ty 2 mají jedna 3letého Tedíka,a 3měsíčního Matyáška,akorát vypadá tak na 5 měsíců má už 9,5kg. A ta druhá kamarádka ma 5,5letého Danečka.Tak jsme byli 4 babky chňapky a 4 děti.No bylo veselo.A Peťa ten se o nás staral a chystal nám dobrůtky. :wink: :wink: .
Andrejko děkuji za bylinky pro ségru ,dneska došli. :wink: :wink:
17. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz
Beli, ještě nakukuji - jsem strašně ráda, manža kouká co to se mnou dělá, ale mám fakticky velikánskou radost!!!!!!!!!!!! Drž se holka, opatruj se, hýčkej se, teď už budeš mít super těhulení jako já a pak krásný mimčo v náruči!!!!!!!!!!!
Zdravím i ostatní kobylenky, ale toto byl fakt Belčin den!!!!!!!!!!!! Supeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hani, my máme ještě 68 velikost!!!!!!! hahaha!!!!!!!!!!!!Jsme tlusťoši, ale krátcí!!!
Pá a dobrou!!!!!!!!!!!!!!!!
17. srp 2010 ve 22:52  • Odpověz
@dady8178 To máš pravdu ,včera to byl velký den Belinky,a taky teď bude Belinčin den každičký až do narození broučka,já jsem to tu včera i obrečela,jakou jsem měla radost. :wink: :wink: ,protože kdo jiný by si více zasloužil broučka než Belinka s Pavlíkem po tom všem čím si prošli,a to opravdu smekám klobouk i před Pavlíkem ,protože né každičký chlap by byl ochotný urazit tak dlouhou cestu za vytouženým snem.Teď by se mohl stát zázrak ještě u Andrejky. :wink: :wink:
Je super jakou ti dělají broučci radost. :slight_smile: :slight_smile: .
18. srp 2010 v 07:39  • Odpověz
Hezký den bobulky moje.
@bellka Belíšku kulíšku moc moc ti z celého srdíčka gratuluji. Smekám před tebou za to že jsi svůj boj nevzdala. Ještě jednou moc moc ti to přeji hlavně hodně odpočívej a užívej si těhulení budeš skvělá máma a Pavlík báječný táta :wink:
Včera tady bylo veselo Haninka nakoukla taky Dady mamina krásných dvojčátek ,Marky se ukázala malá je kouzelná, Věruška se taky přišla podívat a pak utíkala s Májou na pivko :sweat_smile:
Jani co cukrovka je vše ok :wink:
Co naše Lenička už je doma a užívá si malého :slight_smile:

Zdravím zbytek kobylek :slight_smile:
18. srp 2010 v 08:32  • Odpověz
@luca4 Ahojki Luci ,jak se máte?Já za chvilku nakojím Vojtulku až se vzbudí a pádíme k našim.Mamča si chce dneska ještě užít Vojťulky,protože zítra odlétají za Lucinkou do Skotska.:slight_smile:
18. srp 2010 v 08:56  • Odpověz
Ahoj péto máme se dobře malý spinká jak se vzbudí pojedem k mým rodičům a do obi koupit novou pracovní desku do kuchyně zítra nám přivezou myčku a manža začne předělávat kuchyn už se moc těším. Malý dělá pokroky je hodnoučký hezky papá každý den kaká hezky se směje. Dávám mu štávičku s mrkvičky nebo s jablíčka každý den tak 20ml at mu to neublíží a hlavně at si zvyká. A co u vás nového?
18. srp 2010 v 09:11  • Odpověz
Tak my už jsme napapaní a vyrážíme k našim.Tak to je super,že dělá takové pokroky a krásně papá,a hlavně kaká,s tím máme my ještě problémy.Pomáhá nám jen trubička.Malý už ,ale hezky koníčkuje,otáčí hlavičku ze strany na stranu,směje se,sice ještě ne nahlas,ale usmívá se.A otáčí se za zvukem.Nic už se mu nelíbí,že je v kočárku a nikdo nehoupe,tak se měj krásně my vyrážíme,a musíme se někdy domluvit a až pojedete zase do Ostravy tak si můžeme dát třeba sraz v kauflandu v té nové dětské herničce.JOJOPARK.Ráda tě poznám osobně.
18. srp 2010 v 10:11  • Odpověz
Majdinko veliká gratulace k srdíčku a prďolce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc si to užívej holka,si to zasloužíte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Všechny ostatní také zdravím :slight_smile:
18. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz
Ahojky kobylkýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tož už teho nechte, bo já tu pak sedím a roním a roním, jak je to miloučké :slight_smile: Měním se teď v medvěda a hlavně, mám pořád hlad jak vlk, tak už se i těším, až přestanu brát ten Utrouš, bo jsem jak pytlem praštěná :grinning: Dneska jsem vstávala v 5, pak v 7 a nakonec v 10:30, OMG :grinning: :grinning: :grinning: Takže vám všem mocinky děkuju, sluníčka a jedno z mých přání je, aby se takového zázraku dočkali opravdu všichni, kteří o to stojí a tolik touží po miminku :slight_smile: Tfujtfujtfuj, doufám, že si co nevidět přečtu další nějakou krásnou zprávičku, která zahřeje u srdíčka a hlavně zase ukáže, že když to člověk nevzdá, tak jednou... :dizzy_face: My máme s Pavlíkem 31. 3. 2011 výročí 10 let manželství a 14 let, co spolu žijeme a tohle, jestli všechno dobře dopadne a já teď už věřím v dobrý konec, bude pro nás tím nejkrásnějším dárkem na světě a moje štěstí se zdvojnásobí, protože budu mít dvě lásky, pro které udělám všechno na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Děkuju vám všem, bambulky, za úžasnou podporu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahojte holky chtěla bych moc a moc popřát Belince k mimouškovi,jsem moc ráda že ti to vyšlo a hlavně at je vše v pohodě tak odpočívej a dávej na sebe pozor.

Alence opožděně vše nej ke svátku.
18. srp 2010 ve 14:42  • Odpověz
@bellka tak to bude ten opravdu nejkrásnější dáreček na světě. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .A neboj ted už se broučka dočkáte. :slight_smile:
18. srp 2010 v 18:55  • Odpověz
Ahojky dodatečně všem co měly svátečky vše nej nej nej :wink:
Jsem ráda,že se tady objevily staré figurky :grinning:
Jinak nejsem nevychovaná ale s Majdinkou jsem byla v kontaktu takže proto vše vím a samo,že mocinky přeju ale Ty to víš medvěde :grinning: :slight_smile:
Dětičky krásně rostou to je super. :wink:
I my už máme doma veselo.Sedět neumíme a ležet nás neba,fakt sranda :grinning:
Sleduju dění děvočky nebojte :wink:
papa
18. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz
ahojky,
Belli máš hezky status :grinning: . Konečně změna :wink: . Vidím, že slavíte výročí na moje narozeniny. Kubíka jsem taky chtěla kdyby se jednou zadařilo a byl to kluk. A Kačenku ti schvalují :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Holky já mám takovou radost, že těm co znás nedýl se konečně daří teď už taky věřím že to jednou musí vyjít. Držím všem pěstičky.
Peťulko to je zvláštní že ti nejde psát na rošťáky. Fotečky zatím nemám chtěla jsem je stáhnout z foťáku, ale baterky se vybily a já nejsem schopna je dát nabít :sweat_smile: :frowning2:
Ale už jdu na to a jak budou dám vědet.
Máji co Věruška jak se má?
Zdravím moc všechny
A všem dodatečně vše nej nej nej k svátku
19. srp 2010 v 10:57  • Odpověz
@bellka Krásná jména Majdink jste vybrali :slight_smile: :slight_smile:
19. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz
Tak už pomalinku začínám věřit ,ale potichoučku,že ten rok 2010 bude opravdu pro nás magický,a třeba už příští rok budeme na podzim uspořádat srazík,kde z nás už budou ze všech buď maminky nebo maminky čekatelky . :wink: :wink: .
19. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz
Ahoooooooooooooj, pěkně se maminkovatíte a těhulíte, tak to má být!!!
Já jsem vyřízená, ta poletucha má enerdžajzru :grinning: , to néééééééé naopak, pořád by spala nebo jedla :sunglasses:
Už si jí ženich s mega fáááááááárem odvezl, frčeli na výlety, na kola, prostě užívačka jak blázen a nás tu nechali :confused:
Hodím pár foteček :wink:
Jak holky snídaly, umění je vyfotit fáááákt, když se nekoupala v hrnku jedna, tak zas druhá :slight_smile:
Jak nám Věruška znásilnila satana, všiměte si těch psích očí :sweat_smile:
Taky nám zamíchala bábovečku s utěrkou na těěěěěle :slight_smile:
Jak "děti" čekaly, až se teta vychrní :slight_smile:
Krádež tetinýho chleba.
U zrcadla s Áňou jako před 11-ti měsíci, pak hodím pro srovnání vzpomínkové foto, ale nemůžu ho najít :slight_smile:
A pak jedna slušivá nakonec :slight_smile:
19. srp 2010 ve 14:39  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.