• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky, všechny zdravím při čtvrtečním odpoledni :dizzy_face:
@petjuna zlatí, tak už jste se vzpamatovali z dovolené??? Tak tu srandu s Madlenkou si dovedu představit :grinning:
@alfice Máji, no jó, holkám to slušííí, tak jste si to užili, paráda, zdravě závidím :wink:
@katka31 jj, Katuš, konečně změna, tak snad už jen k dobrému a pro všechny :slight_smile:
@kasa Kasi, to né, že bychom už vybírali jména, OMG, tyhle jeména máme vymyšlené cca 10 - 11 let??? Ale samozřejmě se to může změnit, že jo :slight_smile: Tak přeju všem krásný den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2010 v 15:34  • Odpověz
@bellka No,ale jsou krásné,a jména můžete vybírat,my jsme taky vybírali od začátku.
Já jsem právě osiřela,Peťa v práci,pro Vojtíška si přišel poprvé na vození dědeček -Péťův taťka,tak snad bude hodný.Já se půjdu vrhnout na žehlení. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Mám z vás velkou radost,tak se opatrujte a hýčkejte.
19. srp 2010 v 15:42  • Odpověz
Dneska slavíme druhé malé narozeniny.Vojtíšek má 2 měsíce :slight_smile: :slight_smile:
20. srp 2010 v 01:20  • Odpověz
Kobylkýýýý, kde jstééééééé?
Vojtíšku, krásné dvouměsíční narozky, toto letí co? :slight_smile:
Leňulka je už doma bo jak je na tom?
Regínka to mímo čeká na kdy?
A nabila už maminka, Martinko, ten foťák? :slight_smile:
Děvčata, mám mímo s tátou ve městě, došly jí dneska Ády, tak dělá frajerku :sunglasses: a upekla jsme luxusní koláčisko, zdá se mi tento receptík opravdu dobrým býti :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tož předávám, rozsejpá se na jazyku :wink:
http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=15530
20. srp 2010 v 11:23  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice My jsme tady.
20. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz
20. srp 2010 v 16:33  • Odpověz
Katuš malá je nádherná šikulka. :slight_smile: :slight_smile: Moc hezké fotečky. :slight_smile:
20. srp 2010 v 16:54  • Odpověz
Berušky hezky den. Dneska jsem byla s malým na očním a na neurologii vše je ok. Na oční už nemusím na neurologii kontrola za 3 měsíce. V úterý jedu ukázat malého do gyncetra a hlavně jdu podepsat papíry že chci darovat své 3embryjka a budu doufat že nějakému páru pomůžou :wink:
Zkoukla jsem fotečky Katkuš Martinka je krásná :wink:
Máji buchétka vypadá dobře asi ji zkusím upéct :wink:
Kasi ahojda

Jdu si vás dočíst at jsem v obraze
20. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj kobylky.Martinko malá Martinka je krásná holčička.Určitě je taky šikovná vid. :slight_smile:
20. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz
Krásné ránko kobylky :slight_smile:
Tak mě včera konečně pustili z nemocnice. Měla jsem zánět a špatné jaterní testy, tak se mi ten pobyt protáhl na 10 dní chtě nechtě. Po operaci jsem byla 4 dny na jipce a teď ještě na chirdě kvůli té špatné krvi. No, mám trochu dietku a na stehy jdu ve středu. Snad už budu mít konečně pokoj. Teda ještě až mi vytrhne zubařka "8" zoubek :frowning2:
Jinak rychle jsem prolítla článečky a vidím, že naši dva kámoši Honzík a Vojíšek hezky rostou ... tím samo zdravím zasloužilé matky :dizzy_face: Náš Matěj už bude mít bez mála 6 kg a papá 150ml - 180ml :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda změny šílenééééééé. Hihihi co jsem byla pryč, tak byl tatka na paragrafu a zvládl to na 1* :wink: Matys drží už hlavičku úplně sám a nejradši by si tak sedl nebo někam odlezl po čtyřech :grinning: Směje se hrozně nahlas a vykecává jak stará drbna :sweat_smile: Očkování zládl super a za chvilku nás bude čekat další kolo :wink:
Nestihla jsem pročíst vše, ale to důležité vííííííím Belíškuuuuuuuuuuuu :slight_smile: Gratulujeme k srdíčku a pořád budeme držet palůšky fšeckýýýýýýýýýýýýýýýýýý :dizzy_face:
21. srp 2010 v 10:44  • Odpověz

@jantarka tak to je super,že už jsi doma. :wink: :wink: Tak si užívej šikulku Matýska. :wink:
21. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz
Tak jsem uhuštala Vojtíška,tak jsem zvědavá jak dlouho bude spinkat,už je totiž mazaný,spinká jen ,když kočárek jede a houpe se. :wink:
21. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz
@jantarka To už je Matýsek šikulka. :wink: :wink: .A kde máme dneska naši Majdinku.Asi se sluní. :wink:
21. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj kobylky, tak Leňulka už se konečně ozvala, to je paráda, že už jsi doma, jsem si zas pobulela, jak čtu, co všechno malej umí, než jsi došla domů, je to kráááááááása.
My máme za sebou pád na košík a pod okem šráááááááám, to bylo včera. Já zas migrénila a taťka hlídal :sweat_smile:
Dneska nás štípla první včelka bo vosa, lezla po sedačce a Áňa taky, tak ju ďobla, měla jsem docela vítr, aby neměla alergii, protože mamka ji má. Už je to hodinku a půl a pořád plačánkuje, je unavená jak sviňa, snad usne, táta ji položil do postýlečky.
Tak papa kobylenky, my půjdeme po vyspinkání na oslavy Unesco, slaví to město každý rok, letos po sedmé, je tam vstup zdarma, kolotoče, jarmark s moc hezkejma věcičkama a dobrým papáníčkem, něco pro nás :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Večer tam bude Vágner a jeho 5 dětí hrát, potom Kabát revival, na to se moc těším a od čtvrt na devět slavnostní průvod, koníci, Tak páááááááááááááááááááá!!!
21. srp 2010 v 16:23  •  1 dítě  • Odpověz
Tak brouček konečně usnul,tak ještě nakukuji,a koukám,že naši Aňulku broučka štípla vosa bobek malý,tak snad tedy nebyla alergická reakce. :frowning2: a ,že jste si užili krásné odpoledne.My jsme byli dneska u našich na zahradě,byla jsem jim pozalívat květinky a vybrat schránku,tak jsme tam zůstali na celý den ,tak jsme mohli být aspoň krásně venku ve stínku .Odpoledne za námi dorazila ještě babička,tak bylo fajn. :wink:
Mějte se všichni mooooooooooooooooooooc hezky.
21. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Moc držím palce Belince a gratuluji k srdíčku :slight_smile: byla jsem týden bez PC a kupodivu mi to nevadilo :grinning: Holt ta technika není pro mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Leňulka už je doma a bez žlučníku, Vojtíšek slaví 2 měsíce, Honzík roste do krásy, a ostatní krasavice se taky nedají zahambit :slight_smile: Mimochodem kobzola taky píchla vosa, a taky jsme bez reakce :wink: Ale řval pořádně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak se tu mějte, jo a ta cukrovka se dala zvládnout :wink:
22. srp 2010 v 11:38  • Odpověz
@janina2010 Tak super, ,že si užíváte léto. :slight_smile: :slight_smile: .Ona technika je spíše pro chlapy. :grinning:
22. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz
Hezký den dupky moje :wink:
Jani ahoj tak cukrovka dopadla dobře to je super :wink: Malého píchla vosa to znám Péta taky vždycky řve jak tajfun :grinning:
Leni tak už doma. Jsou to šílené pokroky když to dítko chvilku nevidíš už je šikovný mi pijeme 150ml. :slight_smile:
Kasi ahojda.
Máji tak jaké byli oslavy unesco :wink: Bobíška malého píchla vosa bobek malý :wink:
Belíšku ahojda odpočíváš určo jo hezky si to těhulení užívej :wink:
Zdravím zbytek kobylek.

U nás vše při starém koupila jsem malému super vestičku na podzim, od jedné paní hračky nové by stály asi 1500 a já je koupila za 300 od lamaze a frische prince. Na příští rok jsem koupila malému adidasy už se těším jak dorazí :wink: Péta už se moc těší do školy :grinning:
23. srp 2010 v 08:53  • Odpověz
Ještě jsem chtěla napsat už tři dny spíme uplně krásně kolem osmé papáme a budíme se kolem třetí až páté to je luxus a v devěd ještě spíme tak jako dneska :slight_smile:
23. srp 2010 v 08:56  • Odpověz
Krásný sluníčkový den všem :slight_smile: Tak jsme dneska zase osiřeli a zůstali jen my dva a kocour. Táta se vrátil po 14 dnech do rachoty, tak zase hospodaříme sólo :wink:
Luci my spíme už od 20:00 do 06:00 do rána :wink: Už vůbec nekrmíme v noci nejmíň třetí týden :wink:
Karolko cukrovka hotová, drink vypitý...jsi holka šikovná. Jsem ale koukala po dlouhé době jaké máš už čísélkooooo :astonished: Nějak mi to uniklo a ty už 26 tt :dizzy_face: Za chvilku se poženeš do finále :wink:
Májo ahojda. Tak první bodanec už máte za sebou :wink: aspoň teď už víte, že je malá v poho a není alergická. Hele nepotkala jsi ještě někde ten chlupatý overalek? Já už jsem to nějak zašantročila a zatím pro Matyse žádný nemám :confounded: A přemýšlím jestli mu bude ta 68 stačit nebo jestli mu mám vzít tu 74? Porďte miiiiiiiiiii :sweat_smile:
23. srp 2010 v 10:39  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Dneska mám den blbec :angry: Vstávala jsem v 8, teda byla jsem násilím probuzená, pak mi okno zhodilo květináče, tak budu muset vytírat :angry: Výsledky cukrovky zatím nevím, ale vypít ten sajrajt nebyla taková hrůza :grinning: Moc vás všechny zdravím a myslím na vás :wink:
23. srp 2010 v 11:02  • Odpověz
Ahojky!!!
Leni, Tys tu jedinečnou šanci kombošky propásla? No jak vidím, je samozřejmě fuč bo je jich fakt málo a ještě chlapečková byla a aj s rukavičkama a za dobrou cenu, no to mě teda mrzííííííííííííí :pensive: Žádná už tam nní, ani podobná.

Je to pravda, ta Karolka snad 10 týdnů minimálně přeskočila :confused: , to je fofr, za 10 týdnů já už rodila, tož se chystej na cesty :wink:

Jsem požehlila pár hadýrků a měla bych vymyslet oběd, ale nějak se mi nechce nic dělat. Venku vedro jako kráááááááááva :slight_smile: a to vyhrožovali deštěm a bouřkou, už jim nevěřím ani slovo, rosničkám jedněm!

23. srp 2010 v 11:32  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, já určitě budu přenášet, takže se nikam nechystám :grinning: U holek mi to taky utíkalo, ale mě se to táhne jak smrad před bouřkou :grinning:
23. srp 2010 v 11:55  • Odpověz
Ahojky děvčátka a krásné pondělíčkooo všééém :dizzy_face:
Se omlouvám, že moc nepíšu, ale musím ležet, ležet a zase ležet, no :stuck_out_tongue_closed_eyes: V pátek jsem zažila šok jako blázen, začala jsem krvácet, úplně mě to rozhodilo, upalovali jsme do nemocnice, já brečela jak malá holka, z toho rozrušení mi naměřili tlak 150/90, puls 116, OMG. Naštěstí je prďolínek v pořádku, srdíčko krásně bije a objevil se tam potvora hematom, ten mi teda dal :confounded: Ale musím říct, že opravdu poctivě ležím, stejně jsem většinou dopoledne za medvěda, vstávám tak mezi 5 - 6 a pak od 9 - 11 klidně prospím :grinning: No, ale pro lásku naši v pupíčku cokoliv :dizzy_face: Ve středu jedu ke svému gyndaři, tak jsem zvědavá, jak stará blažková a jenom se opět modlím, ať je všechno v pořádku :slight_smile: Přeju krásný den a ďržte nám pěstičky, prosím, moc prosím, děkujííí :slight_smile:
23. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz
Jj Máji propásla a hrozně mě to mrzííííííííííííííííííííí :frowning2: jsem šla do toho špitálu před 14 dny, tak mi to prostě uniklo :confounded:
Belííííííííí ahojky. Tak hematom potvora jedna :angry: a praskl? Já měla taky, ale snad až do konce těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Hlavně lež a odpočívej :wink:
23. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz
ahojky všem,
Jani vidím, že je dneska fakt den blbec i u nás
A začal tak hezky. Martínka se přetočila sama na bříško šikulka.
A jak šla spinkat já dala vyvařit flašky. Koupila jsem si ten sterilizator do mikrovlnky no a zapomela jsem tam dat vodu a přiškvařila jsem ho takže je zničeny a raději šel manžel zajít koupit nové flašky sice by jim asi nemělo nic být ale mám strach dávat ji z toho jíst. Já jsem fakt de.il 1000,- v pr....
Pak jsem ještě hlídala od kamáradky malou a ještě je odvézt domů
Teď jsem přiletěla hladová jak pes. Marťa naštěstí usla.
Bellinko to je dobře že to byl jen hematom. Hlavně odpočívat. A ať je ve středu všechno OK
Leni 14 dní sami to je radost :frowning2:
My chodíme spinkat jak kdy ale do 20h už spinkáme, ale v noci ji dávám jídlo, někdy se zbudí malá někdy já. A pak vstáváme okolo 7 h ráno.
23. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz
Jéjda, jsem to teda nevychovanec, jsem si lehla a teprve si uvědomila, že jsem nepřivítala Leňulku domečkááá :wink:
@jantarka Leňulinkooo, tož vítej, teď už bude jistě všechno tak jak má být, holka zlatá :wink: No a jdu si lehnout teda, tak pááá a mějte se krásňoučkyyy :dizzy_face:
23. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz
@jantarka asi jo, doktorka říkala, že je to z něho, ale šok to byl teda pořádný :confounded:
@katka31 tak Martinka je taková šikulka, jo??? Katuš, holt den blbec máme čas od času všichni, tak snad už máš vybráno, beruško :wink: A už fakt idu, bo se tu zaseknu a to nechci, tak už se opravdu loučím a páááček :dizzy_face:
23. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz
Leni mi jsme o tři týdny mladší tak to tak vychází stím spinkáním. přes den spinkáme dobře. kakání jsem taky vychytala dávám mu 2éml denně štávu bud z mrkve nebo z jablíčka. Mamka říkala že nám dávala štávičky od 6 týdnů já začala později.Moc mu chutná štáva z mrkve ta je sladká :wink: Velikost ti neporadím já mám pro malého na zimu dvě kombinézy jednu 68 a druhou 74 tak uvidíme která mu bude a kterou pošleme dál :wink:

@bellka Beli hezky odpočívej já měla taky hematon a to byli šoky když jsem krvácela tak hezky odpočívej :wink:
@katka31 Katuš den blbec máme někdy všichni to znám. Malá je šikovná že už se přetáčí :wink:
23. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz
Holky loučím se s váma jedu za kamarádkou do města. Večer nakouknu zatím pá :wink:
23. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.