• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
beli, vím, že se to lehce radí, ale těžko prožívá. Holt nejlepší už bude, až budeš mít mimíska v náruči. Drž se holka a hodně sil :slight_smile:
23. srp 2010 ve 14:42  • Odpověz
Tety, držte mě dva tři bo to dítě přetrhnu. Od rána do večera jediná zábava a kdo to má uhlídat!!!

http://www.youtube.com/watch?v=6FrwaifUMfY
23. srp 2010 v 16:59  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojka holkýýýýýýýý, zdravím Leňulku domaaaaaa,@belka: Belíííííííí odpočívej všechno dobře dopadneeee, já začla špinit po kontrole ve 33 tt a měla jsem z toho pěknej vítr upůlně se mi podlomily kolena, ale pokud je tam hematom ta to je v pohodě vím že se mým kamarádkám vstřebaly samy. Holkyyyy zdravím všechny mámSpohinku každý den na hlídání a já šrotím holky mám z těch státnic šílené nervy mám pocit že si nic nepamatuju už nemůžu, jsem totálně vyčerpaná mozek mi už nic nebere, jdu 3.9 tak snad budu mít štěstí a pak doufám si budu užívat mojí lásečky malinkatý začíná žvatlat je to nádhera když se po koupání přitulí a vrníme štěstím obě dvě. Máme 6 zubů, ale nechce se moc zvedat na kolínka plazí se jak voják ale v chodítku a hopsadle pěkně řádí. Všechny zdravím pečlivě sleduji dítka i fotečky ale nepíšu není čas ale v září po těch státnicích Vám to vynahradím.
Zdravíííííííííííííííííííííííííííííííííííímmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeee všššššššššššššššššeeeeeeeeeeeeeccccchhhhhhnnnnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, vždyť díky Vám všem jsem pohodově přečkala své těhu obdobíčko uf bylo to těžké ale krásnéééééééééé :slight_smile: :wink: :sunglasses:
23. srp 2010 v 17:07  • Odpověz
Hani, tak tfuj tfuj tfuj, všechny studující obdivuju, to je vůle jak blázen, by mě do školy nedostali ani za nic, ani kdyby mi za to platili :slight_smile: Tak hodně štěstí, 3.9. je už za rohem a pak bude klííííídeček.
Tady je zatažíno, prší, vítr fičí, ale tlak a dusno šílený.
Aňa neustále leze na to okno, už dostala během hodiny snad 10 x na prdítko a furt tam leze, pořve si, vstane a jde zas, už jsem vysílená :sweat_smile:
Jdu teho smrada hodit do vany, je jak špek a snad se tam zabaví, ještě že nemáme okna i v koupelně!
Brou nocku všem!!!
23. srp 2010 v 18:16  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, tak přesně toto nám dělal Kuba, holt máte gauč pod oknem. Koho to napadlo? :wink: Ale přežil to bez úhony a dožil se 7 let bez úhony na zdraví, ty psychické z rodičů nepočítám :wink:
23. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
Teda tady to dneska žilo.A já to propásla,byli jsem ráno u zubaře,pak u našich na zahradě.Zítra mám jít ke své doktorce kvůli pojištění co mám s malým dohromady a chcou výpis z karty ,ale uvidím jestli napůjdu nakonec k doktorce s malým.Měl teď večer zvýšenou teplotku ,tak uvidíme co bude do rána. :frowning2: Snad bude v pořádku.
23. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz
Belinko ty hezky ležinkuj a odpočívej.
23. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz
@bellka A neboj budete s broučkem v pořádku.Hlavně odpočívej.
@katka31 tak já jsem zničila sáček do mirovlnky stejným způsobem,tak si z toho nic nedělej. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@alfice Tož jsem se u videjka zasmála.Máte co hlídat :grinning: :grinning:
@luca4 apáme ve stejných interválech.
Hani hodně štěstí u zkoušek
U malého teplotka zažehnána. :wink: Tak jsem ráda.

@luca4 Nám kombinézku pro Vojtulku doveze teta Luci,ještě ,že ji máme.
24. srp 2010 v 01:18  • Odpověz
Hezký i když u nás deštivý den :wink:
Hani budeme ti držet 3 palušky at máš zkoušky za sebou a můžeš si užívat malé :wink:
Kasi tak teplotka zažehnána :slight_smile:
Máji malá je kouzelná taky máme gauč pod oknem to mě čekají skvělé vyhlídky :grinning:
Zdravím všechny ostatní kobylky nebudu jmenovat páč bych na někoho zapoměla :wink:

Za půl hodky jedem směr ostrava ukázat doktorům malého jak se jim povedl :slight_smile:
24. srp 2010 v 09:00  • Odpověz
Bré deštivé dopolko, dítě snad usíná, vstávala aktivně v šest hodin. Celou noc pršelo a pokračuje, ale jen tak dál, bylo vedro, ať se kytičci a stromečci nasosaj, no néééé?
Tak Vojtík měl zvýšenku, kolik měl? My máme stále před odečtem 37,5 bo tak okolo, už to snad ani neřeším bo bych zcvokla.
Karolko, tak jste přežily sedačku pod oknem? My ji tam dali kvůli psovi, sleduje a vyhlíží nás z okna, když nejsme doma. Když jsme šli do Ikey koupit novou a už bylo vybráno, tak sedíme ještě na jídle a Luboš najednou říká, že ji vlastně nemůžeme koupit, že by tehdy ještě Alf, neviděl z okna a tak se rozhodlo, že zůstaneme se starou hnusnou sedajdou, bo by psíček neměl výhled :grinning: Včera jsem ale rozhodla, pes nepes, sedačka půjde od okna bo to vydržím a uhlídám, tak ještě nevím :slight_smile:
Jdu shánět pláštěnku a holinky, ať se Áňa na chajdě vydovádí, asi bude pršeti, vody dvě prcky bude všade, přeci nebudeme seděti doma, že?
24. srp 2010 v 09:45  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to se Luci hezky pochlubte ,Honzíček je krásný šikulka. :wink: :wink:

@alfice Tož holínky musí být.To je jasňačka,protože kaluže jsou nejlepší. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já ted rychle uklízím,protože kolem 3 hod příjde kamarádka se svojí kamarádkou co je fotografka,a budeme fotiti společné fotečky,škoda,že je tak zataženo. :confounded: ,ale i tak se těším. :wink: :wink:
24. srp 2010 v 11:12  • Odpověz
Kaši neboj, už se to vybírá, tu je už sluníčko :wink:
24. srp 2010 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz
Holky už jsme doma. Malý se všem moc líbil. Jela jsem tam taky proto že máme 3 mražáčky a chtěla jsem je nechat darovat a tam mi řekli že to je moc složité že bych se jich právně musela zříct a pak by to snad šlo :frowning2:

Holky mám šok u nás před chvilku přepadli v baráku sousedku úplně se mi udělalo zle :frowning2:
Jdu si vás dočíst :wink:
24. srp 2010 v 15:17  • Odpověz
@luca4 Tak to je super,že se malý moc líbil. :wink: :wink: škoda,že ty sněhurky nejdou darovat.A chudáček sousedka. :frowning2: Tak dávej na vás pozor.
Alfi díky za sluníčko dorazilo ,fotili jsme asi hoďku a půl,bylo to super. :wink: Už se moc těším na fotečky,pošle nám výběr ještě dneska a měli by být hotové do neděle ,to je rychlovka. :wink: :wink: Bobek vydržel celou dobu a teď chudáček úplně vytuhnul. :wink: Fotili jsme i při koupání. :wink:
24. srp 2010 v 16:45  • Odpověz
@kasa Kasi paní je přes 80 pustila toho grázla do vchodu jela sním dokonce aji výtahem on jel o patro víš a potom k ní rychle utíkal dolů prej volala o pomoc ale mi nic neslyšeli koukali jsme na telku :frowning2: Je to hrůza. Malý spinká manža venčí psa a já jdu směr vana :slight_smile:
24. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz
@luca4 no tak to je hrůza,chudák paní. :frowning2:
24. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz
Tety fotečky přidané,co se nafotilo,ještě budou upravované paní fotografkou. :wink:
25. srp 2010 ve 03:20  • Odpověz
ahoj holky teda máji Anýsek je ještěrka,ale moooc šikovná holka :wink:
Kasi to letí malej už má 2měsíce,tý jo Luci vy už 3 měsíce to letííííí :confused: :grinning:
Belinko mám radost že se zadařilo a držíme palečky :wink:
Co andrejka už bydlí v novém?Já nedočítám nějak nestíhám,dneska valíme na další očkování mám z toho hlavu v oblacích už ted,minule to malá nesla příšerně :confounded: a protivnost ji držela asi 10 dní uááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zdravím všechny kobylky :dizzy_face:
25. srp 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Pokud se nemýlím, dneska má jet belíšek ke svému doktorovi, tak držím obr palce, ať je vše v pořádku :slight_smile: Zdravím janinku, neboj, tvoje princezna za chvíli bude taky torpédo :grinning:
@luca4 To je zvláštní s tím darováním, bylo to první na co se nás doktor ptal, jestli uděláme a teď je to tak složité?tak jste chtěli nějaké mamince pomoct a nic, to je smutné :unamused: kasi fotečky jsou krásné, holt ti profíci to umí a kdo ne, ten čumí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak vás všechny moc zdravím, až bude čas, dohodím fotky jak tloustnu :wink:
25. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
Děkuji za pochvalu foteček ,moc jsme si to včera užili,už se těším až budeme mít album a fotečky ještě upravené.
Belíšku moc na tebe myslíme.Jani však Nikolka taky krásně roste.
25. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj kočky, právě jsem vstala z mrtvých :sweat_smile: , hlava mi praskala od večera a v noci za úplňku to teda gradovalo. Brácha odlítal z Práglu v 6 hodin na Kréétu a tak už ve dvě museli vyrážet na letiště, tož si se mnou aspoň někdo psal, když vy chrníte :slight_smile: Zatím co on je na Krétě, na mě tu vyzvánel omylem nějakej kretééééééééééén :angry: , 5x se mu podařilo splést si zvonek, starej pán, šel za starou sousedkou :slight_smile: , ale takhle blbě se mýlit, zrovna když mi táta odvezl dítě k babičce a já měla celý den na vyspání, no omg!!! Ještě že jsme neměla ani sílu vstávat, bo by to pán nepřežil!
Lůco, tak u vás se dějou takovýhle věci jo? A co jí ukradl? Chytli ho? To je děs, aby jsi se bála chodit po chodbě bo snad po celém městě, ale to se musíme bát všichni bo tady u nás přepadaj v pohodičce za bílého dne v sídlišti, hold jistota je dneska asi jen ve tmě, to se nestane nic, jak to člověk nečeká, hups na něj, parchanti jedni, to je doba!
Kaši, fotečky jsou nádherný, já mám zase řvavou, mrcha je tu, do toho ta migroška a dítě u babičky a je to hnedle. Vždycky si říkám, kdybych tak měla jeden den pro sebe, že bych si ležla a odpočívala a vykoupala se v klidu a pak odjede a furt čučim na fotku na telefon a těším se, až si ji celou poňuchám :slight_smile: Tím chci vlastně hlavně říct :grinning: , že jsem ty fotečky celý prořvala a ještě jsem nakoukla nějaké mamince Magdalenky do albíka, zrovna naskočilo na hlavní stránce, mimi mělo 2 kg, skoro jak naše Aninka, tak to jsem taky vořvala a ještě jsem stihla bulet u Marsu, že bude 27.8. nejblíž naší planetě a že ho máme sledovat, tak to jsem si taky pobulela, chápete to? :grinning:
No nic, jdu se dát trošku do cajku, hlava ustává, to jsem ráda a pak tu pohoním trošek bordel, ale jen z lehounka, abych si zas nepřivodila nějakou bolest.
Belllllll, co vy????????????????????????????????????
25. srp 2010 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě nejnovější fota z chaloupky plný kytiček a levandule :wink: , to prasátko ušnudlaný je naše Aninka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2010 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice Děkujeme,Alfi focení jsme si opravdu moc užili,Deniska byla úžasná a nápady přicházeli spontáně,ty koupací vznikli po tom co si Vojtíšek pokakal nožičky,tak jsem šla umývat do koupelky jen do umyvadla a Deniska přišla jestli nechceme nafotit i koupání ,no a už stála vanička uprostřed obýváku na plovoučce a koupalo se,sousedy jsme naštěstí nevytopili.
25. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz
@kasa Letím brouček volá.
25. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz
Ahojky holky :dizzy_face:
děkujeme za pěstičky, tak už jsme zpátky a jsme, ťukám, v pořádku, vyrostli jsme a máme 1, 02cm :grinning: :grinning: :grinning: Ale další kontrola až 4. 10. 2010 na ten NT+ nebo jak se to jmenuje, OMG, to asi nevydržím :wink:
@alfice Máji, Andulka je kulíšek už od pohledu :wink:
@kasa moc pěkné fotky, taky jsem koukla :slight_smile:
@janni.ka neboj, Janninko, držím palušky, ať Nikolky očkovandu zvládne levou zadní :wink:
@janina2010 tý jo, Karolajnkooo, jako fááákt už 26tt??? To fakt letí jako blázen, jenom mi to stojí :grinning: :grinning: :grinning:
@luca4 Luci, tak to se divím, že jste nemohli darovat mražáčky, my jsme to v Reprofitu podepisovali hned, i co s embryjkama, kdyby se jednomu z nás něco stalo, tak jestli je může požít třeba partner nebo cizí pár nebo na vědu, ale co CAR, to jiný přístup, ovšem je to škoda, no :confounded: Tak nic, jdu si zalehnouti k telce, bo toho mám nacamraného a dopolko jsem nespala :grinning: Tak pááá, zase se ozvu a ještě jednou moooc děkujemééé :dizzy_face:
25. srp 2010 v 15:58  • Odpověz
Kobylkýýýýýýý, taky tu máme samou oslavenkyni, včera měla narozky Haninka, tož vše nej ještě raz, hodně zdravíčka, zlobeníčka a státnice levou zadní pařátou :grinning: , však ty to dáš!!!
A dneska má super extra narozky Leňulka, tož taky všechno nejlepší a mega moc zdraví a jen a jen štěstí!!!

Janinko, co bodanec? Čeká tě deset dní protivnostě bo nee? :grinning:

Bell, tfuj tfuj tfuj!!! A´t se daří a centimetráček roste :wink:

Nás se na embryjka taky teda nikdo neptal a myslím, že by je ani nikdo nechtěl :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 17:14  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kobylky :slight_smile:
Leňulko a Haninko všechno nej nej nej k narozkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Hani tobě ať vyjdou zkoušky a Leňulka ať je brzo jako rybička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Bellí to je super zrpávička, ale teda víc jak měsíc čekat na další kontrolu,m to je hooooodně dlouhoooo
Máji Anička je teda mrštná na to jak je malinkatá, jak se dokáže vyškrábnout do okna, to jsem zírala :astonished:
Karolko teda tobě ty tt přibývají závratně rychle, ale je to krása, ukaž jaký máte vybraný kočík.
Kaši pěkné fotečky
Adélka se začíná učit lozit, ale zatím teda je na čtyřech a neví rukama jak dopředu tak to bere po prsách, je to sranda, už baštíme přesnídávky i piškotky však máme už 7měsíců. A čekáme zoubek.
25. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz
@bellka Tak to gratulujeme a držíme dál pěstičky ať prďolka krásně roste,a šlechtí se do krásy,a neboj ono to utíká opravdu strašně rychle,za chviličku bude brouček růst před očima.My už máme 5005g. :wink: :wink:
Hanince a Leňulce všechno nejlepší k narozeninkám. :wink: :wink: :wink: Hlavně ať jsou zlatíčka zdravé. :wink: :wink:
Janinko a Nikolce ať je dobře po očkovandu. :wink:
25. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz
Krásný večer včem :slight_smile: Mocinky děkuji za přáníčka, ale tím číslem se radši nebudu chlubit :sweat_smile: Jste zlatíčka :slight_smile:
Dneska jsem byla vytáhnout stehy a už budu mít snad klid. Ještě pro jistotu mi dala dr léky, ale nemělo by se už tak nic přihodit..... teda doufám. Jinak jsem koupila nový odšťavňovač, abych prckovi mohla dělat šťávičky. Tak zítra zrovna vyzkouším jak mu pojede ta mrkvička :wink: Mamče dávali jste ji ředěnou tu šťávinku nebo neředěnou?
Kasi pěkné fotečky :wink:
Moni tak malá už trénuje plazení vpřed? Hih tak to už je pak kousek k tomu, aby chtěla za ručky podupkávat :wink:
Luci kdepak se touláš? Co nového?
Janinko my už jsem jedno očkování přežili vcelku v poho a 15.9. jdeme na další, tak doufám, že to bude stejnééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Belííííííííí krásné míry,,,,,jen tak dáááál :wink:
25. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz
Holky máte některá zkušenost z kočárkem zopa Viper 3?prodává ho jedna paní a já se rozhoduji jestli koupit nebo ne.Měla bych jen na léto,protože v zimě s tím nic neprojedu.
25. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.