• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Marky, tak jsem si ho vyhledala na netu a je to stejnej kočík, jako máme my, akorát že my ho máme od Espira. Já měla trošku strach z terénu a koleček, al eje super, lehoučkej, dost péruje, samozřejmě s ním neprojedeš písek nebo nějakejmini štěrk, ale jináč po trávě, po chodníku atd. svištíme. Měla jsme strach třebas z města, kde máme dlažební kostky,a le to je úplně v pohodě, máme ho hodně polohovatelnej, takže se v něm pěkně spinušká, má tvrdý to podnoží, který jde sklopit, což je taky fajn a má spojenou rukoje´t, tudíž se dobře ovládá jednu rukou, když dítě prchá. Nevím, co z toho má ten Zopáč, ale předpokládám, že je obdobnej, ta troječka asi taky značí tříkolku ne? Mám lepší zkušenosti s trojkou jak se čtyřkou, blbě se s ní zatáčelo a kolečka se šprajcovala v horším terénu proti sobě. Tož táááááák, kdyby Tě ještě něco zajímalo, písni. Jo a super je, že dole neni spojenej tyčí, tedy aspoň ten náš, tudíš si do něj nekopeš, ještě si někde vyzkoušej rukoje´t, je dosti nízko, ale já mám 175cm a přežiju to a chlap má skoro 190cm a odsouhlasil ho,a le někomu to vadí...Za kolik ho pani prodává? my ho koupili tuším za 2350Kč.
25. srp 2010 ve 22:46  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě pár foteček pro porovnání, ze předu, z boku, v lehu, v sedě :slight_smile: , podnožník :stuck_out_tongue_closed_eyes: , košík, rukojeť, jukni na to.
25. srp 2010 ve 23:20  •  1 dítě  • Odpověz
Krásný den všem,brouček dneska papal o půlnoci,pak ve 4 hod,a teď ještě spinká,ale už se asi každičkou chvilku vzbudí tak budeme papat a vyrazíme na procházku,odpoledne dorazí babička,tedy Vojťulková prababička a v pátek už přiletí naši od ségry,tak už se na ně moooooooooooooc těšíme.
26. srp 2010 v 08:25  • Odpověz
Hezký den bobulky moje :wink: Jdu si vás dočíst a zkouknout fotky :wink:
26. srp 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahojky holčínky :dizzy_face:
přeju krásný den, asi jeden z posledních, když nám od zítřka má začít jenom chcáti :confounded:
Dodatečně Leňulce a Hanince všechno nejlepší k narozeninkááám, hlavně pohodu a štěstí :slight_smile:

@luca4 Luci, teda, ale Honzulka taky pěkně povyrostl :slight_smile: Ono asi fakt na dětech se teprve vidí, jak ten čas letí, co???
Když si vzpomenu, že nedávno se narodilo první kobylátko Ananásek a teď už jí táhne na druhý roček, OMG, neuvěřitelné :slight_smile:
Moooc vás všechny zdravím, nebudu jmenovat, bo bych jistě na někoho zapomněla a to bych nerada :wink:
Tak krásný slunéčkový den všééém :dizzy_face:
26. srp 2010 v 09:54  • Odpověz
Taky se přidávám a dodatečně přeji Hanince a Leňulce vše nej k narozeninám :wink:

@bellka Belíšku hezky odpočívej a užívej si těhulení. Jojo na těch dětech vidíme jak stárneme :grinning:
Máji malá je taková drobná , ale za to mrštná všude vleze je to šikulka :wink:
Kasi fotečky jsou užasné :wink:
Leni já štávičku nikdy neředila ze začátku jsem dávala 20ml a postupně zvyšovala. Malému už jsem jí taky párkrát dala a nechtělo se mi vytahovat odštavnovač tak jsem nastrouhala mrkev nebo jablíčko na kapesník vymačkala tu trochu štávičky.
Moni malá roste jak z vody :wink:
Jani tak co očkování jak to malá snáší měla zase protivnou náladu :wink:

Zdravím zbytek kobylek moc na vás všechny myslím nebudu jmenovat protože bych na někoho zapoměla :wink:
26. srp 2010 v 10:05  • Odpověz
Tak my vyrážíme na prochajdu ,dokud neprší. :slight_smile:
26. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
ahojky všem,
Luci v které části Havířova bydlíš? Moji známou přepadli asi už 3x ale ta bydlí u permonu tam je to samá hospoda.
Dodatečně vše nej oslavencům.
Kaši pěkne fotečky :slight_smile: taky uvažují že s malou zajdu, ale asi budu muset se nechat trochu vylepšit ať malé nekazím fotečky :sweat_smile:
Máji teda ty máš doma divocha, my máme taky gauč u okna už se děsím.
Belli co hematom ještě špiníš nebo je to lepší?
26. srp 2010 v 10:38  • Odpověz
Máji máš ode mě mejla.
26. srp 2010 v 10:40  • Odpověz
Katuš bydlím na šumbarku vedle náměstí. Taky je to samý cigán :angry: Holky příjdu později mám taky tchyni :frowning2:
26. srp 2010 v 10:55  • Odpověz
aha tak to se nedivím :frowning2: . já bydlím na městě my na šumbark nechtěli :unamused:
26. srp 2010 v 11:06  • Odpověz
Katuš já na šumbrak taky nechtěla ale u nás je celkem klid.Nejvíce cigošů je na náměstí a já bydlím kousek vedle od náměstí. Tu paní si musel vyhlídnout a jít za ní je to 80letá paní chodí pomalu je to bývalá učitelka na klavír.
26. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Tu se porobírají kočárky a já pořád nevím, jaký chcu. To je tolik názvůn a příslušenství, kdo se v tom má vyznat :frowning2: Asi to kašlu a hned ten malý chachar bude chodit po svých :grinning: Jinak fotečky krásné, holt vám ti děti z oka vypadly :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moc na vás myslím, jdu zavařovat, Jirka se zbláznil a furt něco vozí :angry:
26. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz
To josu mi věci, Lůca strouhá na kapesník a pak dělá š´távičku, čéče, to abys toho měla kila, aby z teho něco vyteklo bo jsi taková korba, že zabereš a máš š´távu? :grinning: Si to vůbec nedovedu představit, odšťavńovač mám na ledničce, taky ho nikdo nechce sundavat a toho prachu, co na něm jistě je :grinning:
Prej Jirka se zbláznil a furt něco vozí :grinning: , živě si to předtsavuju, ty vleky plný ovoce a zeleniny, co všechno sváží? :grinning:
Mně usnulo dítko, to je klídeček, ale už se mi to krátí. Táta v práci zas až do večera, aktivně o směnu navíc, to je děs.

Sepisuju seznam na dovču na chajdu, frčíme v neděli na Bítov, jen já s Áňou a s holkama a dětma, to bude čoro moro, snad nic nezapomeneme :slight_smile:
A Bell nám hlásí chcance, no to mám teda radost, kuš babo :grinning:
26. srp 2010 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz
Luci to víš každý si troufá na toho slabšího.
Jani my máme tenhle kočárek http://www.moje-miminko.cz/kombinovane-kocarky/kocarky-firkon-verano
a jsme s ním strašně spokojeni. Má totiž dlouhou korbičku 90cm a hodně velký výběr barev. A jestli bydlíš blízko polských hranic tak je tam ještě o tisíckovku levnější.
26. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz
@katka31 ty kočárky jsou pěkné i cenově to není hrůza. :slight_smile: Musím se zajít podívat do města a pak budu zkoumat na netu. klidně bych koupila i použitý po někom, ale moc se v tom nevyznám a nevím, co mám od kočárku požadovat. Když jsem čekala Kubu, tak to bylo jednoduší, tolik jich nebylo a tak se lehce vybíralo :slight_smile:
26. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz
@alfice Nědělej si srandu z postarších občanů. Mě už zmáhá i uvaření čaje :angry: Mě to zavařování nebaví, ale starý má pocit, že musí mít všeho nejmíň 100sklenic. No chlap na zabití :wink:
26. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz
@janina2010 Jani velký výběr kočárků je v SAMBABY na slezské Ostravě u kostela.Je tam vše pro mimi,super obchod.1000m čtverečních. :wink: :wink: .My máme Bartatinu od JEDO a jsem maximálně spokojena,je lehoučký,dobře se s ním jezdí,má velké kola,takže výborný i do horších terénu a hlavně houpe,což je důležité. :wink: :wink:
26. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz
@janina2010 Jani to jsou ti chlapy pořád mají všeho málo :angry: Máš odpočívat a ne zavařovat :unamused:
@katka31 Katuš to je tak vždycky na slabšího si každý troufá :angry: Já když jdu s malým do v chodu tak se koukám jestli někdo nejde za mnou :fearful:
@alfice Máji na větší porci vytáhnu odštavnovač ale na tu trochu se mu nechce. S jednoho jablíčka mám ta 30ml štávy to mu stačí :wink: kdy jedete na dovču ted o víkendu tak si to hezky užíjte :slight_smile:
26. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
Kasi ani nemluv ten obchod je šílený. Tam nevíš kde prvně kouknout a peníze tam člověk uvalí hned :grinning: ale je tam fakt velký výběr všeho. A ten kočárek JEDO jsem taky chtěla ten se mi taky moc líbil
26. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
Holky slyšeli jste ve zprávách jak jedna paní v australii porodila dvojčata a řekli jí že je chlapeček mrtví ona si ho vzala do náruče mluvila na něho a on ožil úplně mi tekli slzy.http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/209775-mrtve-dite-najednou-otevrelo-oci-pote-co-je-matka-dve-hodiny-objimala.html koukněte je to zázrak
26. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz
Jsem utahaná jak pes a dítě lehlo a usnulo, ještě že tak. Vymyslela jsme si o půl třetí procházku a vrátily jsme se v sedm hodin. Vedro jako kráva :slight_smile: opět, madam chce chodit pěšky, tož to je dva kroky vpřed, 5 zpátky, pak jásám, že už jsme jako docela v cíli, ona se otočí a peláší jak divá, tak já než zabrzdím kočík a rozběhnu ten kolos :grinning: , je zase u startu cesty. Několikrát hodila déééééééérštičku, vždycky padne obličejem do nějakého sajrajtu, tak přišla jak špek. U baráku jásám, že mi Luboš vytáhne kočár domů a houby leda, ještě nebyl doma a to měl mít do dvou.
Na dovču jedeme v neděli, v sobotu jdu na rozlučku se svobodou a v neděli frčíme, ale právě říkal pan počasář :slight_smile: , že bude kosa a ještě chcavno, no měla ta pani ze žížatova pravdu.
To koukám, co je neznámejch kočíků, ještě že to za nás nebylo :grinning: , já zkoumala jen Jané, Quinny, X Lander a maximálně Dorjana a Boldera, stačilo, i tak to byla fuška.
Ale teď jsme viděla sousedy a jednoho čekajícího kámoše s Tako Jumper a vypadá teda moc hezky a je super na zimu, hodně dobře krytej, no vychytali to Takáci, tož vybírejte, je opravdu z čeho :wink:
Brou nocku všem, jdu nic nedělat :slight_smile:
26. srp 2010 ve 20:22  •  1 dítě  • Odpověz
jj slyšela jsem Luci to je mazec
26. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz
Máji tak v nedělí jede moc si to užíjte do bude paráda samé baby s mimískami :wink: Tako Jumper jsem chtěla ale nakonec mám jinou značku ale mu hodně podobnej :wink:
26. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz
Katko jak budu ve městě budu se koukat po kočárcích možná tě někde potkám jak jezdíte s Martinkou po měste :slight_smile:
26. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz
http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2107981

Tady je dobře vidět to jazyčisko, který se pak postaví :slight_smile: a do kočíku, ať už korby bo spor´táku, vůbec nefouká, nesněží, to maj fakt good, to by se mi dneska taky líbilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2010 ve 20:37  •  1 dítě  • Odpověz
Holky já jsem jak v tom filmu S tebou mě baví svět. Sice malá neměla bačkůrky, ale zato měla ponožky na nožičkách jak jsem ji dala do vaničky . Už se mi to málem několikrát stalo ale vždycky jsme si toho všimla dneska ne. A měli jsme šok. Malou jsem dala do postýlky a po půl hodině začal řvát monitor dechu. Tak jsem tam vletěla malá vytřeštěné oči. Já ji asi položila mimo podložku tak to začalo řvát. By se mi krve nedořezali jak to začalo řvát :confounded: :confounded: :confounded:
26. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz
To muselo být super jak se koupe v ponožkách :grinning: Co se týče monitoru někdy to jsou šoky :angry: Bobek malý musela se leknout :frowning2:
26. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz
Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
26. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz
@katka31 Katuš nic si z toho nedělej já jsem už Vojťulku koupala v ponožkách. :grinning: :grinning: :grinning:
Jo,jo monitor dokáže vyplašit.Já jak jsem byla u našich a malý usnul ,ale předtím se trošku poblil,tak jsem si šla na chvilku lehnout,a taťka vytáhnul malého z košíku a monitor se spustil,tak jsem byla okamžitě probraná ,vletím do pokoje a Vojtulka je spokojeně v náručí dědečka,no taťka jen nevěděl,že to musí vypnout. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.