• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Regí ať ti to uteče a jsi odnich brzy doma.pa :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
Tož pozdravuj Kinder surprise :wink:
4. kvě 2009 ve 20:55  •  1 dítě  • Odpověz
Májo, obrovský pozdrav Věrušce :slight_smile: Peti Andrejka psala, že ji roste folikul, pokud doroste, tak jde na Ket, pokud ne tak jde na hysterku :slight_smile: Já jsem se bavila se známou ve čtvrtek na čarodějnicích co si prošla 4krát IVF, kde všude byla a ona mi řekla,m že zná docenta v Olomouci a že mě tam objedná, jinak je čekačka 3 měsíce, jdu tam příští pátek :slight_smile: Já chci vědět, jestli postup OV byl správný a k tomu od začátku jsem chtěla Olomouc, ale nechtělo se nám tak dlouho čekat a nechtěla jsem nikoho otravovat, prostě piha :slight_smile: Regí, to nechápu, já taky měla kolegini které ve 12 týdnu při sonu zjistili mrtvý plod ajak po týdnu nastoupila do práce, tak jsme se s ní normálně bavili. :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
Aha tak to se teď Andrejky tělíčko musí samo rozhodnout co chce :wink:
Karolko tak to je super.Není nad to mít známý :wink:
4. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Tak jsem Věrušce napsala pozdravy a popřála ode všech dobrou nocku. Asi taky půjdu do pelechu, noci už stojí za prd, tak musím chodit dřív. Dobrou kočky :zipper_mouth: :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz
Peti spíš je to moje blbost, protože mi tohle nabízel doktor od nás, že je to jeho známý a já hrdopyška odmítla. Ale ta kočka je moc fajn, a udělala to naprosto sama, aniž bych ji o něco žádala :wink: Zase mi to vlilo chuť bojovat :wink:
4. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
Májinko a Aničko papa :slight_smile:
Karolko a kdy se chystáte do boje.Psala jsi na podzim viď nebo to teď uspíšíš.?
4. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Berušky, v rychlosti vás zdravím, jsem totálně vyšťavěná. Andrejce přeju spíš tu hysterku, ať má připravenou postýlku pro kulihrášky:wink: Na Věrušku budu zítra mocinky moc myslet, ať už to má všechno fakt za sebou:slight_smile: Pavli, na zítra tfujtfujtfuj pro štěstí:slight_smile: Máji, Majky, Luci, Karolko, Leňulko, Katy, Peťko, zdravím vás, holčinky:slight_smile: Moni, gratulka k folíkům, jen tak dál:slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
kočenky jdu spinkat dobrou noc a krásné sníky :wink:
4. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
Magdí ahoj :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj Beluško sluníčko naše tak zítra máš volnáska tak si ho pořádně užíj :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Lůco pa
Také musím jít,ráno jdu makat tak ať nečumim nepříjemně.Bellí ta máš zítra volňáska viď?
4. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Tak jsem tu zas :grinning:
Ještě dotaz, jakej je rozdíl mezi hysterkou a revizí? :confused:
4. kvě 2009 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz
Jéééé Lůco to jsme se trefily ale byla jsi rychlejší :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Belíšku ahojky hojky :slight_smile: Peti já myslím, že to podzim jistí, ve FN nejsou tak hr jako v Ostravě a než všechno opět vyšetří a zkonzultují, přes prázdniny určitě budou mít volno, já jen už nechci si plnit sen za 40 tisíc s nevalným uspěchem :slight_smile: Májinko dobrou noc :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Katka, doufám, dopadla na dnešní operaci na 1*. Regi, ať Ti ta noční uteče:wink: Manetko kuk, holka zlatá, kdepak se touláš??? Přeju vám všem dobrou nocičku a hezké sníky, kočenky:slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Petruš ahoj a krásné sníky :wink:
holky chtěla jsem jít spinkat , ale kvůli Belušky ještě chvilku vydržím :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Peťko, Luci, jo jo, zítra mám volníčko, ale jedu na tu Dornovku a pak pro ty kameny, ať nás to tady pořád nestraší a ještě koupit dárek Pavlíkové mamince, protože má 9.5. narozeniny:slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Karolko tak to chápu,nejsou to malé prachy a víš na kolik to vyšlo tu tvou známou v té Olomouci?
4. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Zdravím Bellíka samozřejmě :wink:
4. kvě 2009 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz
Máji já si myslím, že je toto stejné, prostě čumenda, při které pokud něco najdou, tak to seberou a odsajou. :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
Tě budou zas trápit ty chudinko?To už je poslední že?
Teda odsud se trhnout je umění :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Peti já si vyjela ceník a rozdíly jsou tam veliké, např AH ve FN 4 tisíce v OV 11 tisíc. Jinak známá byla nakonec ve Fertimedu atam se ji to povedlo po Ostravě, Brně, jen pak měla nějaké potíže, a protože je manžel velký papaláš, takse seznámili v FN s docentem a teď jsou kamarádi :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
Luci, jestli se nepletu, máš zítra kontrolu, viď? Peťko, zítra už poslední, zase budu jak spráskaný pes:wink: Ale když to pomůže:slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Holky já slyšela že v Olmíku ve Fertimedu jsou levnější něž třeba v Ostravě. Naštěstí nemusíš jezdit pravidelně do Olmíka v ostravě Polance mají pobočku do Olmíka jedeš na první konzultaci a odsátí a zavedení a UTZ jezdíš do Ostravy. Známá platila v Olmíku 25000kč a to měla: PK,ISCI, naříznutí vajíček a mražení plus léky aspon tak mi to říkala
4. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Beluš zítra jdu na kontrolu a pak hurá do práce. Zítra se jdu taky podívat na kamínky kontrolu mám na deset a potom půjdu na kamínky :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Lucinko, nad tím jsem přemýšlela, ale když už mě objednala k docentovi, tak budu vděčná za to a nebudu si vymýšlet, já jsem z té Ostravy uplně zhnusená a myslím si, že by se to projevilo i v mé negaci v přijetí mimíska :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Bellí tak ať tě moc netrápí :unamused:
Karolko tak to ještě ušetříš.To je úžasný :wink:
Miláčkové jdu s psíkem a do postele.
Pa :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
já uvidím co mi řekne zítra taky uvažuji a Olmíku no uvidíme. V ostravě na té pobočce dělá doktor Jaroš a ten byl Gyncetru a známá má holčičku říkala že je super. :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Peti s psíkem? Ty nechodíš s miláškem? :slight_smile: Dobrou noc a slaké sny dneska jsem tu strašila celý den :wink:
4. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.