• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jéééééé, monitorky řvou, to jsou nervy co? To byla doba, než jsem se naučila ho vypnout, když jsem mimi vyndala. Horší pak bylo, když zařval v noci a já už nacvičeno okamžité vypnutí, jsem udělala cvak a spala dál, ale za chvilku mi to zašrotovalo v galavě a byla jsem na to šup u Áni, většinou se otočila a byla mimo snímač, ale že to jsou teda nervy. Nám začal řvát vždycky, když bylo něco blbě, třebas rýma, tož zařval a to už jsem pak byla na nervy :slight_smile:
Závislá jsem na něm byla do roku přesně, kalamita, všichni už bez něj, Áňa stále monitorována, odnaučila mě to až nemocnice, kde jsme ho neměly, ale byl to boj.
Tož pěkné sníky bez houkání a v suchých ponožkách :grinning:
26. srp 2010 ve 21:55  •  1 dítě  • Odpověz
Hezký den bobulky moje. Dneska se mi tak krásně spalo a on mě vzbudí pošták :angry: dovezl mi balíček koupila jsem honzíkovi chodítko :wink: Včera došly adidasy na příští rok jsou jak nové to bude fešák :wink: Já malému už monitor nedávám máme ten maličký a pořád mu padal s plínuši tak jsem už to vzdala :unamused: Jedeme k mým rodičům a pak nakoupit.
U nás byl v noci takový slejvák až hruza :unamused:

Andrejko jak se máš?
Ivuško a co ty pořád pracuješ?
Alenko ahojda :slight_smile:
Evi ahoj :wink:
Regí jak je těhulko :wink:
leotýnko a jak se máš ty?
Zdravím zbytek kobylek :slight_smile:
27. srp 2010 v 10:08  • Odpověz
Krásný víkend všem,já teď rychle uklízím,protože odpoledne dorazí holky z práce :wink:
27. srp 2010 v 11:45  • Odpověz
Hezký páteček všem i když u nás pěkně propršený :frowning2: To chceme zítra grilovat a slavit moje narozeninky, ale teda jestli bude tak hnusně tak nevím :rolling_eyes:
Luci já už koupila nanynku, páč nám tak ten mini monitorek pořád padal a pak mi stejně kiksla baterka :angry: No kleplo by mě z něho, ale už to je :angry:
Kasi užij si odpoledne :wink: K nám se to taky objednalo, tak bude fůůůůl haus :grinning:
Alfi teda Anička je pěkný horolezec :grinning: Hlavně pořádně zavírat okna!!!!!!!! Z toho mám husí kůži, páč jeden čas děti padaly z oken :frowning2:
27. srp 2010 v 16:08  • Odpověz
@jantarka Leni mi nemáme nic u péti jsem taky monitor dechu neměla tak už to kašlu. Já musím ten můj vyfotit a dát na mimibazar ale nevím jakou si dát cenu :frowning2: holky prodávají ty co jsou v záruce tak za 1400 tak nevím kolik si mám dát :unamused:
27. srp 2010 v 16:16  • Odpověz
Právě mi uslo dítě tak mám chvilku času. Malý strašně miluje svůj palec u levé ruky dám mu do puseny dudel tak ho vyplivne a dá si tam paleček :angry:
27. srp 2010 v 16:29  • Odpověz
Tak brouček spinká v kočárku. :slight_smile:
27. srp 2010 v 18:41  • Odpověz
Ták mi už jsme okoupaní napapaní a už spinkáme :wink: Jdu taky do vany a pak zalehnu směr televize a budu se na ní koukat dokud neusnu :wink:
27. srp 2010 v 18:51  • Odpověz
Luci já ho dala na aukro za 1000,- ale už se neprodal :frowning2: a navíc mi pak odešla ta baterka, tak už ho ani neprodám :angry: Ale myslím, že to můžeš kolem těch 800,- prodat :wink:
Hihihi jo jo palečky...to my známe taky a jak nám chutná i celá pěstička :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně než mu nachystám mlíčko, tak by si ji celou snědl :grinning: Luci už jste na UM úplně nebo ještě odstříkáváš?
27. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz
@jantarka Leni zkusím ho dát za 800 a uvidím když tak půjdu s cenou časem dolu :wink: Už jsme uplně na UM a moc mu chutná ted jsem mu koupila v polsku nějaké jiné mléko něco jak náš sunar a taky mu moc chutná belilon totiž v kaufu neměli :angry: Mu chutná jenom levá ručička ta pravá ho nebere :wink:
27. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
Leni dej ho na mimibaraz tam budeš mít možná větší šanci. Já tam prodávám věci po Honzíkovi a něco málo už jsem prodala :wink:
27. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
@luca4 tak brouček právě usnul.
přeji všem krásný víkend.
27. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu do hajan přeji vám krásné sníky a dobrou noc :wink:
27. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz
Dneska jsme zažili trošku nervíky,naši se vraceli od ségry a nevzlétlo jim ani na 3 pokus letadlo,projevila se tam nějaká závada.No jak mi to mamka napsala,že mají 3,5 hod zpždění ještě před odletem a ,že přesedají na druhé letadlo,úplně jsem se třepala.Musel to být hrozný pocit,ale ještě ,že to tak dobře dopadlo a porucha se objevila ještě před vzlétnutím.Jak mi zavolala ,že už jsou v Praze,úplně mi vyhrkly slzy jak hrachy.úlevou.

27. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz
krásnou a pohodovou sobotu všem :wink:
Brouček ještě spinká tak mám ještě chviličku čas :slight_smile:
28. srp 2010 v 09:08  • Odpověz
Hezký den bobulky moje. Dneska se mi vrátí dcera po 14dnech už se moc těším :wink:
28. srp 2010 v 09:10  • Odpověz
@luca4 To ti Luci věřím už ti muselo být smutno. :wink: :wink: Brouček usnul ,tak mám chviličku,tak si dělám kávičku a k tomu dortík.Odpoledne jdeme k našim,už se na ně moooooooooooc těším,až budou vykládat zážitky.
28. srp 2010 v 11:43  • Odpověz
Právě jsem vložila nějaké věci na prodej na mimibazar hrála jsem si stím 3 hodky :angry: Ještě že Honzíček hezky spinká na balkoně v kočíku :wink:
@kasa Hezky si to u rodičů užíj.
28. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz
@luca4 děkuji,zrovna do sebe hážu oběd ,pak bude papat Vojtulka a jedeme.
28. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz
Mi pořád spinkáme v kočíku už měl ve 12 papat ale ten vzdoušek mu dělá dobře :wink:
28. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz
Berušky kde se dneska touláte :frowning2: Jsem tady sama a je mi moc moc smutno :cry:
28. srp 2010 v 18:35  • Odpověz
@luca4 Jsem tady byli jsme u našich. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
28. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz
Hezký den bobulky moje. Včera se nám vrátila dcera a dneska už jí zase chce dědeček s babičkou tak jí tam povezem :wink: Malý spal luxusně usnul v 8 a vzbudil se 6 ráno no paráda :wink:
Mějte se krásně :wink:
Moc myslím na Andrejku jak se máš :wink:
Belíšku co ty hezky odpočívej :wink:
Věruško ahojda :wink:
Ivuško co ty pořád makáš moc na tebe myslím :wink:
Manetko co ty jak se máš :wink:
Zdravím zbytek kobylek :slight_smile:
29. srp 2010 v 09:06  • Odpověz
www.promateje.cz
Holky nevím jestli jste to včera ve zprávách viděli ,ale určitě prosím Matýskovi a jeho rodičům pomozme,nám to nic neudělá a třeba to Matýskovi,takto vybrané penízky pomůžou a zase se jednou bude smát. :cry: :cry:
Jinak Vojtulka dneska v noci od 4 hod nemohl spát,ani ráno ,tak jsme teď 3 hodinky kočíkovali,tak se aspoň trošičku vyspal.
Krásnou neděli všem.
29. srp 2010 v 11:11  • Odpověz
Ahoj kobylky a kobylátka. Moc vás všechny ještě zdravím. Včera nákupy v Jihlavě, Janni.ko, kde jsi byla, ani ve výtahu jsem Tě neviděla :slight_smile: . Potom příjezd domů, bleskový předání dítěte tátovi a honem na bránu-rozlučka se svobodou, jedné známé.
No a dneska od rána jen peru a balím a jsem nějaká pomatená, bo lítám od jednoho seznamu k druhémuu, nevím, jestli dřív balit jídlo, bo oblečo bo kosmetiku, peřiny, boty, hračky, vaničku, no prostě zmatek jako prase, jsem zvědavá, co zůstane doma. :grinning: Přifrčíme v pátek na večer, ale hnedle ráno zasejc na šedesátiny a prasátečko. Včera mimochodem bylo taky prase, tož vypadám už jak to nebohé zvářítko, jen nejsem tak růžová :grinning:
Tož se tu opatrujte a papapapapapa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. srp 2010 v 11:58  •  1 dítě  • Odpověz
Jo ona je neděle jo? Týýýýýýýýýýýjo, tak to krásnou neděli, my jak máme po dvou dench tátu v práci, tak já mám za to, že je pondělí. no a já se ráno divila, že je Mach a Šebestová a pohádky vůbec. Jsem si říkala, nojo, ještě chtěj potěšit děti na konci prázdnin :slight_smile:
Tož páááááááá, vyrážím na týden bez muže, psa a vysavače, snad to přežiju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
29. srp 2010 v 11:59  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice Tož si to Alfi hezky užijte. :slight_smile: :slight_smile:
29. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ahojky kobylky :dizzy_face:
všechny zdravím při nedělce :slight_smile: Njn, teď je tu tak trochu mrtvo, je třeba využít toho sluníčka, protože zima je tu coby dup, OMG :wink: U nás vše v pořádku, ťukám na zuby a modlím se, ať to tak zůstane. Takže většinu dne ležím a dopoledne spím, tak se celkem těším, až se rozloučím s panem Utroušem :wink: Mějte se všechny moc krásňoučky, všechny vás zdravím a pohlazení pro mimuška a vlastně Karolajnce pohlazení pupíku :slight_smile: Jinak jestli jde někdo ze snažilek do boje, tak budu držet všechno co mám :slight_smile: Krásný den všem :dizzy_face:
29. srp 2010 v 15:32  • Odpověz
@bellka to je dobře,každičký den na vás mysíme a držíme pěstičky a až se zbavíš utroše a ude menší únava rádi tě uvidíme.Můžeme si zajít na procházku k Ostravici. :wink:
29. srp 2010 v 16:24  • Odpověz
No já doufám,že mi bude brzy lépe,užívám Bioparox akorát je to ted složitější s kojením,protože jsem si začala stříkat do krku bioparox,protože už mě 4 měsíce bolí v krku a ted už mě začali bolet i uši,tak mi doktorka poradila ten bioparox,že to bude určitě menší zlo,než když to někde sedne.Vlékárně mi totiž vždy řekli,že můžu jen septisan,a ten už mi opravdu nepomáhal. Snad se to brzo spraví.
29. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.