• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré ráno bobulky moje :wink: U nás je škaredě , ale celkem mi to neva Honzíčkovi se aspon venku lépe spinká :wink: Dneska spal úžasně ráno v sedum mi manža říká jdu se na malého podívat a křičí jé ten je celý počuraný a já na to a taky posraný manža říká jak to víš a já a to cítím aji 3metry od postýlky :grinning: Holky musela jsem ho hodit do vany měl to úplně všude :angry:
Máji užíjsi tu dovču. Neboj bez vysavače o přežiješ :grinning: Horší to bude co se týče manži a psa to ti bude smutno :wink:
Belí hezky odpočívej pořád na tebe myslím a moc ti to přeji :wink:
Kasi ty se brzo uzdrav je to k vsteku když kojíš tak nic nesmíš abys neublížila mimču :frowning2:

Zdravím zbytek kobylek :wink: MVMR :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. srp 2010 v 08:16  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: belka nakoukla a zase se zavrtala do peřin, holka to znám, já do teď spím jak medvěd Brtník :grinning: Mája si užívá chatičky s kámoškama, tak si to holka užij a ať neděláš Anince ostudu :grinning: Luci, to je radosti z trochy hovínek, co nám ženským stačí ke štěstí :wink: Moc Vás všechny zdravím, hodně na vás myslím, u mě zatím nic nového :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2010 v 09:52  • Odpověz
Holky dneska mi poslali s gyncentra papír ohledně darování embryjek mám radost nakonec to nějak pude je mi jedno jak hlavně když to někomu pomůže :wink:
Jani ahojda jak si užíváš těhulení už máš vše zavařeno :sweat_smile: Co Kuba těší se do školy :wink:
30. srp 2010 v 10:17  • Odpověz
Luci, to je fajn, mě to přišlo nějaké divné, když doktor o tom mluvil jako o samozřejmoisti a najednou tolik komplikací :slight_smile: Kobzol se do školy netěší, ale nic jiného mu nezbívá, bo bych ho jinak zabila :grinning: Zavařeno mám, ještě čekám na jablka a pak a´t už je tu prosinec :slight_smile:
30. srp 2010 v 10:22  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: U Lucinky plné kakajdy :grinning: No to bude aspoň den bez bolístek. U nás se na kakání čeká někdy i dva či tři dny :angry: Ale teď se mi taky pokadil ve spánku v postýlce a smrádek, že jsem obviňovala prva manžu, pak kocoura :sunglasses: a nakonec z toho vylezl náš prďolín :grinning:
Karolko ty holko šikovnáááááá :wink: Zavařeno na celou zimu, malý ve středu do školy a ty už jen budeš vyhlížet svůj velký den. Jakže se to bude teda prdelka jmenovat?
Belíšku jooo utrouš, to je spacíííí ráááááááj. Musím říct, že mi aji chybí, teď bych si ještě přes den schrupla, ale malý už nedovolí :sweat_smile:
30. srp 2010 v 10:34  • Odpověz
Leni, můj favorit je Matěj, ale doma se na to tváří kysele, chcou Antonína a Lukáše :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem zvědavá jak to dopadne :slight_smile: Jdu vařit, ať mě to moje dětsko nesní :slight_smile:
30. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
Jůůůůůůůůů tak to já měla jasno, že chci Matěje, ale manža váhal a chtěl spíš sebe /Josef/ nebo Lukáše :grinning: Ale jak mě odvezli do Brna do porodky, tak ze mě prostě vyletěl Matěj :dizzy_face: a bylo rozhodnuto :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2010 v 11:18  • Odpověz
@luca4 Luci to ti závidím,že Honzulka tak krásně kaká,u nás kakání co 4 dny a to ještě za asistence trubičky. :frowning2: :frowning2:
Dneska je brouček ještě přetažený,protože mě bolí ty uši čím dál víc a v krku taky tak asi zítra zavolám doktorce a poptám se,tak jsem nemohla jít s malým ven a milostpán pantáta,vychrapával,protože v noci musel čučet do 4 hod na bednu,a pak ,když jsem se s ním pohádala,tak mi řekl,však spal v noci ne.No nezabili by jste ho. :angry: :angry:
A znáte to ,když broučci přejdou spací hodinu ,tak pak nemůžou zabrat.
30. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz
Ahojky všem, přeju krásné pondělíčko, i když je venku pěkná zima :dizzy_face:
Ještě, že nemusím vylézat z pelechu, jenom na záchod, jinak mě Pavlík rozmazluje a dokonce v posteli i jím :grinning: :grinning: :grinning: Se záchodovou mísou jsme stále nejlepší kamarádky, ale jestli to znamená, že je všechno OK, tak tam budu i spát :wink:
@janina2010 Mně se líbi jak Matěj, tak Lukášek, to máte pěkná jména vybraná :wink:
@jantarka tak to my s těma jménama bojujeme, ale Pavlíkovi přeskočilo a zamiloval se do Josefínky, naštěstí se mi podařilo mu to rozmluvit a asi před čtyřmi dny přiletěl z venku a povídá: tak a už to mám a už se mnou nehneš, bude to ta princezna, co musela rozdělat oheň a uvařit česnečku, bude to Maruška :grinning: :grinning: :grinning: Tak takhle my teď žijeme :wink: Všechny vás moc zdravím a ať prďolky nic netrápí :slight_smile:
30. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz
krásné pondělíčko :slight_smile: ¨
Mája si užívá, jé ta se má :sunglasses:
Karolklo jsme na tom podobně taky mám zavařené okurky a čekáme na jablíčka, nadělám hooodně přesnídávek, kupované stojí moooc peněz. a domácí jsou domácí. Matýsek je teď oblíbené už mám e1 v rodině a Lukášek je taky moc hezké.
Lucko to je nadělení :slight_smile: po ránu, my měli s kakáním taky spíš problémy prve to bylo 1x za 3dny, po 6.měsíci když jsme začali mrkvičkou už to bylo horší to byli bobky a to stálo námahu a talčení, ted nám rostou zuby tak jsme prozměnu zas...í až za ušima, tak přepíráme oblečky.
Kaši ať je brzo líp :wink:
30. srp 2010 v 15:51  • Odpověz
@moonnca děkuji,zítra letím k doktorce ,tak uvidím,protože už mě kromě bolesti v krku ,rve čím dál více i v uších a už nemužu bez bolesti ani polikat ,tož uvidím co mi řekne. :frowning2: ,dneska jsem večer chtěla přečíst pohádku a zazpívat ukolebávku a nejde to ,tak je na chvilku u malého ještě Peta než odejde na noční.
30. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz
@moonnca doufám,že nebudu muset přerušit kojení. :frowning2:
30. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz
@bellka tož krásné jméno nakonec Pavlík vybral. :wink: :wink:
30. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz
@bellka tak hlavně spinkej medvídku a opatruj svoje medvíďata. :wink:
30. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz
Hezké deštivé ráno :wink: U nás doma je zima jak v rusku :angry: Tady se řeší jména Matěj je hezké jméno a Lukáš taky :wink:
Belíšku hezky spinkej a odpočívej :wink: Pavlík at si tě hezky hýčká :slight_smile:
Kasi at dneska u doktorky hezky pořídíš a jseš brzo fit :slight_smile:

@moonnca Moni kakání je ok kakáme co dva dny ale naštěstí nemáme bolení :wink: A to nedávám žádné kapky tsk je to super :wink: Dávám mu 20ml štávičky bud jablíčko nebo mrkvičku asi mu to pomáhá. Na bobky se těším to dětem nejde pořádně kakat. S Pétou jsem měla problémy kakala co 5 dní a vždy se šíleným brekem :frowning2:
@jantarka Leni chudák manža s kocourem tak je podezřívat :grinning: Když on to byl váš malý prdolín :wink: Leni tak jsem dala monitor na mimáč jsem zvědavá jestli se prodá :wink:
@janina2010 Karolko manža má taky potřebu pořá něco zavařovat letost jsme dělali jenom přesnidávky jahodoné merunkové broskvové a ještě nás čekají jablíčkové a dělali jsme cuketový ankebenc pod maso. Okurky máme z lonska jako tehule mi vůbec nechutnali :wink:

Zdravím zbytek kobylek MVMR :slight_smile:
31. srp 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: U nás taky leje jak z konve :slight_smile: Včera mi manža říká, jestli mám všechno sepsané, co musím do porodu zařídit. Tak jsem myslela, že mluví o věcičkách a on myslel na umytí oken apod :grinning: Nezabili byste ho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem zvědavá na kakání. Kuba kakal jedna báseň, tak doufám, že se brácha pochlapí :slight_smile:
31. srp 2010 v 10:07  • Odpověz
Jano ahojda u nás taky leje jak z konve doma je zima jak v rusku :angry: Ti chlapy jsou všichni stejní :angry: Moc ti přeji at brácha kaká jak Kubík :wink:
31. srp 2010 v 10:09  • Odpověz
Holky dala jsem Honzulu k Petře do pokojíčka už chudák potřetí poslouchá Ewu Farnou bobek malý asi mu to neva když hezky spinká :wink:
31. srp 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahoj Holky.tak jsem byla z adélkou na 10 měsíční kontrole a máme 74 cm a 8,75 kg.Taky jsme se domlouvaly na očkování toho prevenaru 13 tam se doplácí 360 kč.
Jinak koukali jste na internetu jak nám vláda zase stáhne rodičovský příspěvek?No mam zase vstek pak se diví že je malá porodnost když nás chtějí utiskovat.H....a. :angry: :angry: :angry:
31. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz
Ahojíček všem :slight_smile: teda u nás taky pěkná kosa a deštivo :confounded:
Karolko to je sen když dítko bezbolestně kaká a prdí. My měli tuto noc děs a hrůza. Bolení příšernééééééé až jsem ho musela nosit a chovat a pak vzít k sobě do pelíšku :frowning2: ale nic z toho nepomohlo. Nakonec ve 04:00 ráno se pokadil, pak napapal a usnul. Teď to ještě dojíždí chudinka mojaaaaaaaaa :sweat_smile:
Luci určitě se ti prodá :wink: Taky mě mrzí, že ten můj už nemůžu prodat. Dala jsem za něj 1000,-kč a zpět už nedostanu ani půlku :angry:
Kasi brzké uzdravení :wink:
Marky my už jsem začali očkovat prevenar 13 teď. Máme za sebou jednu dávku i s hexa vakcínou a 15.9. jdeme na další. Vy půjdete teprve teď? A doplácím 250,- kč.
31. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
@jantarka Leni kámoška má 7měsíční mimino a očkuje jí malého na prevenar obyč a a prevenar 13 až ve dvou letech záleží na doktorce. Monitor zkus nabídnout za 500 že nejde nová baterka stojí 500 tak to možná za 500 prodáš.
@markytankakajky Marky ahojda malá roste krásně. Nás čeká 3 měsíční kontrola zítra a asi aji očkování jsu zvědavá :wink:

dneska musím prošmějdit věci pro Honzulu musím mu najít něco teplejšího. Holky dáváte miminům štraple nebo jeno riflíky a ponožky. Nevím jak ho oblékat v takovém hnusu co je venku :frowning2:
31. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz
Luci, já bych dala štramplíky, oblíkej podle počasí a né ročního období :slight_smile: Dneska tam je fakt siberie, klidně bych dala na venek rukavičky, u nás je 10stupňů. :frowning2:
31. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz
@janina2010 Jani dík za radu už jsem zapoměla jak to dítě oblékat :grinning: Už jsem mu našla otelpenou bundičku a teplejší čepici at mu není zítra zima :frowning2:
31. srp 2010 ve 14:37  • Odpověz
Tak jsem byla dnes u doktorky,vyfasovala jsem antibiotika a kapky do uší,do toho mě začal zase bolet zub co mi minulý týden zaplnila,tož když už tak ať si to vyžeru se vším všudy.Brouček je taky nějaký nevrklý,a nechce spát tak se uklidní a usne jen u prsa. Tak se ozvu až bude líp. :frowning2:
@luca4 Luci tak zítra dobré pořízení a hlavně jestli bude očkování ,tak co nejmenší reakci. :wink:
31. srp 2010 v 16:13  • Odpověz
Holky byla u mě kámoška přišla se pochlubit jak bylo na dovolené. Byli v chorvatsku 2 dospělí 2 děti a stálo je to 65000 a to jeli vlastním autem a ubytování měli někde v soukromý. Nevím co tak jedli asi nadívané pávy :confused: , že je to stálo tolik peněz :grinning:
@kasa Kasi at si brzo fit a malý at se uklidní. Malý je taky nějaký nevrlý tak jsem mu měřila teplotku v zadečku. Teplotku naštěstí nená , ale aspon se hezky vykakal :wink:
31. srp 2010 v 17:00  • Odpověz
@jantarka ahoj.my už máme za sebou očkování hexa a prevenar 7 ale po roce se dává přeočkování opět hexa a prevenar a právě že jsme se z doktorkou domlouvaly že nedáme prevenar 7 ale 13
31. srp 2010 v 17:40  • Odpověz
@markytankakajky Marky to jde napřed prevenar 7 a potom prevenar 13 :confused:
31. srp 2010 v 17:41  • Odpověz
@luca4 to měli letecky a oninklusive né?To by tak odpovídalo,ale svím autem a tolik?To bych teda nedala.
31. srp 2010 v 17:42  • Odpověz
@luca4 Jo jde to je to stejný jen ta 13 je lepší
31. srp 2010 v 17:43  • Odpověz
@luca4 je tam určitej časovej odstup takže se ty dvě vakcíny netlučou.
31. srp 2010 v 17:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.