• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
@markytankakajky Marky to se sami živili a vše si kupovali taky by mě zajímalo za co to utratili :wink: Pro ně není problém dát za večeři aji 1000 kč když se jim nechce vařit a holkám koupí vše co si pomyslí. Aha tak to jde já se chci taky domluvit s doktorkou na to očkování jdu zítra na 3 měsíční kontrolu :slight_smile:
31. srp 2010 v 17:48  • Odpověz
Tak se jí na to zeptej.Jo a byly jsme minulej týden v zoo tak pár foteček
31. srp 2010 v 17:52  • Odpověz
@markytankakajky Marky malá je kouzelná. Já vím za co to utratili žili si nad poměry a ted bečí že nemají na jídlo
31. srp 2010 v 17:58  • Odpověz
To by mě teda bavilo dělat haura a pak brečet.Co Honzík?
31. srp 2010 v 18:02  • Odpověz
Honzík roste jak z vody je hodný v noci hezky spinká jsem zvědavá kolik váží a měří už se těším zítra k doktorce. Jenom je to lenoch líný moc nechce zvedat hlavičku :angry:
31. srp 2010 v 18:04  • Odpověz
Kasi, tak ať se brzy uzdravíš :slight_smile: Luci, to neřeš, naši známí dali majlant za dovču v Bulharsku jen proto, aby se mohli pochlubit, kolik si dovezli levného oblečení :slight_smile: Tak někdo se jde podívat na kulturu a n ěkdo jede za hadrama :angry: marky, malá je kouzelná, je to takové velké štěstí :slight_smile: Co práce? Jak to zvládáš?
31. srp 2010 v 18:06  • Odpověz
ahojky všem,
Tak jsme víkend strávili u rodičů. A jeli jsme se podívat i k babičce a jak jsme se vraceli tak na křižovatce zastavilo auto a najednou začalo couvat na nás. Já v tu chvíli nevěděla co dělat jen jsem začala troubit ale stejně do nás nacouval. Naštěstí necouval moc rychle a měl tažné takže škody minimální, ale holky ten šok já byla s nervami v prdeli a hlavně kvůli malé a rodině co jsem vezla. Naštěstí (ťuk,ťuk,ťuk) se nikomu nic nestalo. Tak včera lítačka po pojišťovně a pak ještě do práce já i manžel a ještě k doktorovi takže nestíhám ani tady psát. Dneska zase kontrola kvůli tlaku tak mám krásný 112/80 (a to jsem přijela totálně vytočená jaká to byla šílená cesta). A ještě jsme byli s Marťou v poradně. Vážíme 5,95. Tak jsme přibrali půl kila. Jinak všechno v pořádku. Zítra kyčle a pak bude trochu klid od doktoru.
Leni my sice kakáme každý den teď pravidělně ráno, ale bez křiku to nejde. Naštěstí v noci to zaspi.
Kasi tak ať je brzy lépe.
Holky vy dávate všechny očkování s doplatkem? Nikdo tu bez doplatku?
Marky prosím tě kolik nám chtěji dávat na rodičovskou? Oni se zbláznili už tak je šíleně malá fakt idioti :angry:
31. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
Tady máte odkaz jsem to četla a jsou to z prominutím hovada už neví co maj dělat.
Jinak co v práci už nemam problém usnout když přijdu domů z práce,protože jsem tak ztahaná že se těším až přijedu dom.Dá se to zmáknout ale je toho moc.
Adélka je opravdu moc šikovná a dělá mi jen samou radost prdelka moje malinká.V pátek má svátek tak už ted dostala usínáčka a koupila jsem jí i to pěnový puzzle na podlahu aby nenastidla když si hraje.
31. srp 2010 v 19:57  • Odpověz
@markytankakajky Marky jsou to k...y ale jestli jsem četle tak nám by to mělo zůstat tak jak to máme měnit by se to mělo maminám co půjdou příští rok na mateřskou nebo je to jinak :angry:
@katka31 Katuš ahojda malá už je veliká mi jdem zítra jsem zvědavá kolik malý přibral :wink: Hlavně že se vám nic nestalo vím musel to být šok někteří řidiči jsou hovada :angry:
31. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz
Berušky loučím se s váma jdu směr vana a pak směr postel :wink: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
31. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz
Marky díky, no vymyšlejí jen samé hovadiny. Kdyby raději dělali něco užitečnějšího.
Luci lidi jsou h.....a za volantem, ale tento musím říct, že ne.tenhle. On nás vůbec neviděl a strašně se nám omlouval. Mladý klučina, ale v pohodě dokonce byl dřív na pojišťovně dřív než my. Ještě že tak jsme měli štěstí.
31. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
Hezký večer. Tak já teda nevím Marky, ale my jsme dostali zrovna ten prevenar 13 :confused: a né první prevenar 7. Toš jsem z toho jelen :slight_smile: Jinak malá je kouzelná a roste doslova před očima :wink:
Katy tak to jsme s váhou na tom podobně :wink: Jen to zase budu vědět přesně 15.9. to jdeme do poradny a na další dávky vakcín :sweat_smile: Jo a teda dneska už jezdím taky hodně opatrně když mám malého vzadu. Navíc mám v audině ve předu airbag a proto musím kurtnovat malého do zadu a vůbec na něj nevidím :angry:
31. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz
tak dobrou noc
31. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz
Tak dneska přeji krásný den především naším školákům. :wink: :wink: Ať tento školní rok je pohodový a paní učitelky a maminky vás poslouchají.
Pro nás bude tento školní rok taky náročný ,protože Peťu už nemine státní maturita. :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,snad to nevzdá a zvládne to.
Dneska jsme se krásně vyspali,brouček spal od půl 9 do 4 do rána ,pak se napapal a spinkal až do 8 hod. :wink: :wink:
1. zář 2010 v 09:17  • Odpověz
Ahojky kobylky aj kobylátka :dizzy_face:
všechny mocinky zdravím a hlavně Terezce Petjunkovic, Peťulce Lůcovic, Kubíkovi Karolajnkovic a Kristiánkovi Mončovic, hooodně štěstííí ve školičceee :wink: U nás nic nového, co by stálo za zmínku, všechno při starém, takže ťukám a i dál se modlím, ať je všechno v pořádku :slight_smile: Tak přeju pěkný den aspoň na dušičce, když je venku lijavec a větrno jako na podzim :slight_smile:
1. zář 2010 v 09:22  • Odpověz
@bellka To je super ,tak se opatruj medvídku s medvíďatkem a hezky spinkej ,ať brouček krásně roste. :wink: :wink: :wink:
1. zář 2010 v 09:26  • Odpověz
@kasa děkuji, ke spánku se nemusím 2x přemlouvat :grinning: Koukám, že nemáš fotku, jakto???
1. zář 2010 v 09:27  • Odpověz
Ještě jsem v rychlosti přečetla.
@jantarka Leňulko a nechceš si nechat vyřadit z provozu ten airbag u spolujezdce, abys tam mohla mít malého u sebe??? Já nad tím taky přemýšlela, že bych asi byla nervní, kdybych na prďolu neviděla a to jsem ještě nebyla těhu, jo, tak jsem si řekla, že asi ten airbag nechám vyřadit z provozu, to je jenom nápad :wink:
@katka31 tak hlavně, že jste v pořádku, mě by asi ranila mrtvice, ale hlavně, že to nebyl nějaký šílenec, který couvá stovkou, jednoho takového znám :confused:
@markytankakajky Adélka je pěkný kus princezničky, hlavně, že je zdravá a pěkně papá a dělá Ti jenom samou radost, jen tak dál :slight_smile: Přeju Ti hodně sil, protože toho zvládáš opravdu moc :wink:
1. zář 2010 v 09:33  • Odpověz
@bellka jo ,jo po utroši se krásně spinká. :wink: :wink: :wink:
1. zář 2010 v 09:58  • Odpověz
už tam je fotečka
1. zář 2010 v 09:59  • Odpověz
ahojky
Belli a Leni já jsem taky nervní, když na malou nevidím když jedeme spolu samy. Taky jsem už uvažovala o vyřazaní airbagu, ale zase si říkám jestli to není riskantní mít dítě ve předu a hlavně jak se říká, že v předu je to sedadlo smrtí. Já nevím vzadu mi to příjde bezpečnější.
1. zář 2010 v 10:09  • Odpověz
Tak to my máme jednoduché,airbag vyřazovat nemusíme ,v MHD ho nevedou. :grinning: :grinning: ,a stejně skoro všude chodíme pěšky.
1. zář 2010 v 10:48  • Odpověz
Ahojky kobylky :wink: všechny Vás moc zdravíme a hlásíme,že jsme v poho a zdravé ale celé léto chodím do práce 3 krát v týdnu a tak kapánek usínám za chůze.Ale zase jsme se alespoň postavili zase na nohy co se financí týče :wink: prostě beze mně to tady nešunguje :grinning: je to možný :confused:
Už už jsem měla málem Májinku pod nůžkama ale nakonec se koza zalekla a raději naši návštěvu zrušila :grinning: :grinning: :grinning: však dříve nebo později bude stejně moje :wink:
Tady se bouralo?To je mi moc líto ale hlavně že se nejedná o ničí zdraví :slight_smile:
Jinak Majdulu vozím taky vzadu a ikdyž občas prudí tak to tedy nehodlám měnit.Přeci jen mi to přijde vepředu dosti nebezpečné a navíc-párkrát jsem ji tam měla a pořád jsem na ni čučela takže jsem nečuměla na cestu tak Vám kočičky nevím co je víc nebezpečné.
Jinak Majdinka už hačá :wink: jojo padá to je jasná ale vydrží dost dlouho když teda nedělá blbosti :slight_smile: už jezdíme ve sporťáku protože z korbičky je prdlačku vidět :grinning: zuby žádný :confused: nezlobí a pořád se směje ale protivná být umí :zipper_mouth:
Taky přeju skvělý start ve škole :angry: chudinky naše malinký(teda ta naše už je v 7 ale pořád je malinká)
Belinko Magdalénková na Tebe denně myslím a držím palečky moc moc moc :wink:
Všem krásný den a hodné děti,to naše je dnes hvězda!!!!Od rána prudíííí,jdu ji nabančit. :grinning:
1. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz
@petjuna Tak to je šikulka,že už krásně hačá.Já bych asi měla taky strach vozit prďolku ve předu,ale neřídím ,tak to neřešíme. :slight_smile:
1. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz
@markytankakajky Krásný fotečky ,taky už se těším až na jaře půjdeme poprvé s Vojťulkou do Zoo.
1. zář 2010 ve 13:51  • Odpověz
Ahojky všem. Belí to je dobrý nápad s tím airbagem, ale já mám bohužel tu smůlu, že v mojém autě vypnout nejde :angry: Některé auta mají vypínací systém, ale já ho mám na pevno. Takže jsem odkázaná vozit malého jen vzadu. Myslím ale, že se dá se sedačkou otočit, ale až v roce nebo dokonce ve dvou :rolling_eyes:
Kači jj máš pravdu s tou sedačkou :confused: , ale ono je dneska už riskatní vůbec vyjet na silnice, protože denně potkáš nějakého blázna či dokonce sebevraha :angry:
Petjunko vítám tě zpátky, už jsi aji chyběla. Majdinky je holčinka šikovná a určitě bude už sama sedět co nevidět. Náš malý by seděl pořád, ale má smůlu :sweat_smile: Jinak s těma penízkama máš pravdu, pořád někde chybí. Ale moc to nepřeháněj, aby ti malá nevyrostla rychleji než se otočíš :wink:
1. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz
Tety tak už máme 5800g a 61cm. Jsme šikovní rostem jak z vody. První očkování nás čeká až v listopadu až to dovolí neurolog to jdem na kontrolu :wink: Očkovat nebudem Prevenarem ale nečím jiním a už nevím čín nemůžu si vzpomenout čím je to na Syn dál nevím :frowning2: Prevenar se hradí a to druhé né a má to ty samé účinky :wink: Jdu si vás v klidu dočíst :slight_smile:
1. zář 2010 v 15:10  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Já začala nový měsíc neslavně, v noci mě probudily křeče do břicha, chvílem,a jsem myslela, že rodím a pak jsem začala lítat na záchod. Mám nějakou střevní chřipajznu, no balada. Zadek v ohni, hlad jak vlk a na jidlo se nemůžu podívat :frowning2: Takže dneska ležím a spím a spím a sedím na záchodě :frowning2: Zdravím všechny do upršeného dne, zítra snad bude líp :wink:
1. zář 2010 v 15:13  • Odpověz
Ahoj tety můžete pro nás hlasovat. :slight_smile:
http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?c=7&p=14595
1. zář 2010 v 15:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.