• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
pro nás taky :slight_smile: zkusíme štěstíčko :wink:
1. zář 2010 v 17:10  • Odpověz
@jantarka pošli odkaz Leni
1. zář 2010 v 17:12  • Odpověz
Holky už jsem pro vás hlasovala. Můžete pro Honzulu taky hlasovat už tam taky jsme :wink:
1. zář 2010 v 17:18  • Odpověz
1. zář 2010 v 18:00  • Odpověz
už jsme hlasovali,taky děkujeme
1. zář 2010 v 18:08  • Odpověz
Berušky jdu vás pozdravit. Dneska se stěhujem k rodičům v noci letěli směr Řecko :wink: Tak tam budem hlídat barák. Nebojte tatka počítač má tak za váma budu chodit :wink:
Mějte se fajn MVMR :wink:
2. zář 2010 v 08:26  • Odpověz
Jé tak to si na baráčku užijte.Všem krásný den,dneska konečně vysvitlo sluníčko.Teď jsme přišli s kýčlí ,tak jsme dostali pochvalu. :wink: Tak si za odměnu hned dělám kávičku,brouček ještě spinká v kočárku.
2. zář 2010 v 11:05  • Odpověz
tak jsem pro vás hlasovala, jen toho tvojeho roš´táka Luci neumím najít :slight_smile: Byla jsem dneska na poradně, kynu a kynu a jinak vše v pohodě :slight_smile:
2. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz
@janina2010 Tak děkujeme za hlasík. :wink: A to je dobře ,že kyneš ,kyneš broučkovi se to líbí,má aspoň hezký bejvák. :slight_smile: :slight_smile:
2. zář 2010 ve 12:49  • Odpověz
@janina2010 Jani ahojda tak je vše ok to je super. vložím odkaz at můžeš pro honzíka hlasovati :wink:
@kasa Kyčle ok mi jde příští týden v pátek na kyčle :wink:
2. zář 2010 v 16:19  • Odpověz
http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?c=7&p=14618 Jani jinak jsme hned vedle Matýska od Lenulky :slight_smile:
2. zář 2010 v 16:20  • Odpověz
Hezký večer všem :slight_smile:
Jani chválíme, že tě chválí a jen v klidu kyň dál :grinning:
Luci užijte si to na domečku. My jezdíme na víkendy hodně k našim na domek. Máme to 5km, tak už se těším až budu jezdit i s malým třeba na kole :slight_smile:
Tak a musím vám napsat jaký jsme dneska měli zase den my :sweat_smile:
Tak prvně se mi podařilo škrtknout spodek audiny a nejen že jsem oddělila nárazník, ale taky mi z ní začalo něco téct :angry: Toš jasán! Oprava 2000,- Samo, že odjíždíme ráno do těch Jeseníků na prodloužený víkend a není čím :confounded: , protože oprava bude až v pondělí.
Tak jsme si museli půjčit auto od taťky,který měl jet na pohřeb svému bratranci zrovna zítra. Toš honem ještě sehnat jiný odvoz jemu. No trefil by mě šlak.
Do toho Mates už třetí den řve a řve, páč jsme zase nekakali. Podotýkám ani po hadičce! Až dnes odpoledne jsem ho musela znovu terorizovat a konečně se vykadil. Ale co bylo mnohem větší překvapení dne??????

Máme první zoubečekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A našla si ho maminka, tak dostane na nové šaty :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Holky no byla jsem úplně v Jiříkově vidění! Až za týden budeme mít 4 měsíce a první myšáček je venku :slight_smile: No letěla jsem do lékošky honem koupit gelík a už aji v klídečku spinkáme :slight_smile: Broučínek můj malý a tak se naplačeme jak nás to zlobí :frowning2: No snad bude ten víkendík trochu odpočinkový a né jen plakánkový. Tak se tady mějte a nezlobte :dizzy_face:
2. zář 2010 v 19:59  • Odpověz
Ahoj dupky, tak já tady sepisuju romány, nakladu :grinning: ranec fotek a ono se to posrandí a nejde to odeslat.
Teď tady čtu ty novinky u Leňulky, no toto, už první tesoň? :slight_smile: Tož gratulace a kde máme foto? :wink:
Nám začal rašit na dovči sedmej zubánek, ale to jsme proti vám asi pěkný béčka :grinning:
Jsme doma z dovči už od včerejšího večera, bo mě chytla migroška a Aňa v tej zimě nastydla a měla horečku skoro 39, tak nás tatínek, kterej za náma přijel na návštěvu, vzal domů a nakonec, jak nás holky viděly balit, tak začaly taky a odjely jsme všechny,a le škoda teho veliká bo tam bylo hezky, až na to počasí :angry: V chajdě nebyla možnost topení, přitápěly jsme si elektrickým topidlem, ale to jen přes den, v noci bych si to nelajzla, ještě tak aby chalupa shořela :slight_smile: . Frajerka naše malá se vyslíkla v noci do půl těla a odkopala se a ležela vystavená nahá na peřině, no kleplo by mě, když jsem ji tak v 5 hodin ráno našla, v chajdě tak 10 st. maximálně, OMG!!! Tož dneska už pokašlává a má rýmečku, chjo chjoooooooooooo!
Jdu koukat na Talenty, to je zas pořad :slight_smile: a to bude až do Vánoc, omg.
Jo ještě něco, mi to teda přišlo dosti směšné, ale byla jsem po týdnu v obchodě a v Kauflandu prodávaj Mikuláše a masky a krámy na Halloweena :grinning: , fakt magoři!!! Tož rychle pokoupit, ať to stihnete :grinning: :grinning: :grinning:
Ještě ta fota: děti u výletní lodi, která nejezdila :grinning: , matka s dítětem v hospodě :slight_smile: ,nenažraný dítě :slight_smile: , první holinková, Aňa a záchranářský vůz pro zvířátka-matka se rozhodla zachránit zraněnou labuť :wink: , první sluníčko,hurá ven!, trojčátkové foto, s tátou na výletě u Rumburaka na Bítově, doporučuji, dobře vaří a výhled nádherný!!!, následuje právě oný výhled, matky s dítky u velkýho pipípa, závěrem jedna rodinná :sunglasses: a už dobrou nocku všem!!!
2. zář 2010 ve 20:51  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Leňulko tak to gratuluju k zoubečku, holky vy nás snad všecky předběhnete, Adélka měla 7měsíců a zoubek furt nikde. užijte si proloužený víkend :wink:
Máji fotečky nádhera a krásná příroda :sunglasses: . škoda jen to nachlazení, ať je brzo líp.
hlasy jsem poslala Vojtíškovi Matýskovi i Honzíčkovi, jestli ještě někdo má fotečku, dejte odkaz, zahlasuju.
Adélka dnes dostala papučky a chodítko tak už je mobiní a moc ji to baví.
2. zář 2010 ve 22:37  • Odpověz
Ahojky moc se omlouvám ale dodatečně přeji Adélkám vše nej nej nej,moc štěstí,moře zdraví :wink: a posíláme pusiny :wink:
Matýskovi gratulka k zoubku :slight_smile: Mončo neboj my Vás nepředběhnem.Od 3 měsíce tvrdim,že se klube protože pořád hrabe vztekle do pusinky a pořád nic ale Terka je měla taky pozdě :wink: však oni vylezou.
Anýska je mi teda líto,ta prdka je každou chvilinku teplůtková :frowning2: posílám pohlazeníčko a zdravíčko.
Jani dodnes nemám kila dole :angry: ale fakt na to se...to pištidlo by stálo i za víc kil :grinning:
Chtěla bych jít do vany ale jak není u mě tak je nepříčetná :angry: kdo to takhle rozmazlil??? :confused: nacpu jí křupkama a mažu,pá a všem krásný víkendík.Jinak Lucinčiným rodičům malá závist :pensive: Příští rok taky jedu!!!
3. zář 2010 v 09:23  • Odpověz
Dííífčatááááááá, hezký den, zase zima jako v řiti :grinning: , ale topení už fajruje, roztočila jsem kohouty a valíme to do trubek!
Aninka usnula, do toho zvonila pošťačka jak na lesy a hnedle 2x, klepla bych ji, ale zase donesla vyhranou aukci, tak to ji omlouvá. Máme další riflíky a tuničky.
Nojooooooooo, Aduš měly sváteček, tož se taky přidáváme ke gratulantům a k prvnímu svátečku přejeme hlavně zdravíčko, žádný prdíky, bolezubíky a další zbytečnostě!!!
Zkusím juknout, co se tu událo.
Brácha se mi taky Řekuje, ještě stále, omg, dneska objížděj károu Krétu, tak jsem zvědavá alespoň na fotečky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Petju, neboj, já taky vanu vidím z řídka kdy :slight_smile: , ale dneska bych si ji teda taky dala, počkám na muže a hups tam :sunglasses:
3. zář 2010 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz
Taky jsem se dočetla, že mě málem měla Petjuna pod nůžkama :grinning: , ale já se ubráním, přecivá nebudu chodit s holou bo modro zelenou hlavou že :slight_smile: ? Jistě by si dala hooooooodně záležet :wink:
Řešíte vození dětiček na předním sedadle, já bych to teda taky nedělala, sice jsem byla nervní a otáčela se a otáčím :slight_smile: , ale stejně je to sedadlo spolujezdce označováno za sedadlo smrti, tož tam raději néééééééééééééé.
Mám zkušenost se sousedkou bývalou, měla miminko malušké, jela snad pro manžu do práce, něco se stalo, nevím, zda spadla hračka bo se uvolnila sedajda, netuším,a le natáhla se při jízdě, on je to asi relfex a napálila to do stromu a mimi.... :cry: :cry: :cry: , tak radši na zadním!!!
3. zář 2010 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki tak my jsme napapání a teď se snaží brouček zabrat ,tak snad brzy usne.Odpoledne pokuď nebude pršet příjde babička,tedy Vojťulková prababička a bude voziti naše sluníčko.Mamka se snaží ještě dokurýrovat.Už je to ,ale lepší.
Adélce ,taky dodatečně všechno nejlepší,hlavně ať ji maminka poslouchá. :grinning: :grinning: :grinning: .
Tady se dovolenkuje,tož my jsme plánovali příští rok let za tetou Luckou a strejdou Olim,ale po tom co se stalo teď našim,tak nám to taťka rozmlouvá,protože měli 4 hod zpoždění kvůli poruše letadla a ještě než vypravili nové ,tak museli v tom porouchaném zůstat sedět,a to je fakt potom s tak malými dětmi problém.Tak asi budeme muset cestu ještě odložit,tož uvidíme.
3. zář 2010 v 11:03  • Odpověz
Jé já hlava děravá, zapomětlivá, vše nejlepší Adelceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile:
3. zář 2010 v 11:16  • Odpověz
Adélkáááám ne :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To dělá to břichoooooooo
3. zář 2010 v 11:59  • Odpověz
Májo to není možný vy jste tam samá katastrofa :frowning2:
Já dnes do té vany musela víš :grinning: jdu za kulturou tak ať si neudělám ostudu a navíc je pátek a my jdeme s Vašíkem na obídek přeci :wink: tak papa
3. zář 2010 ve 12:01  • Odpověz
@petjuna Jé tak to si hezky užijte ten obídek. :slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz
@petjuna No mě taky běhal úplně mráz po zádech ,jak to tu Mája psala,já bych se taky opravdu bála vozit broučka ve předu.
3. zář 2010 ve 13:16  • Odpověz
Tak dobře Peti, na druhý pokus vše nejlepší Adelkáááááááááááám k jejich svátku :slight_smile: Já už si normálně přestávám pamatovat, jak se které mimušo pamatuje. :grinning:
3. zář 2010 ve 14:41  • Odpověz
@kasa lítání s mimčama je normální a čekání na letišti taky. Ono s tím musí člověk počítat a mimuška to kupodivu snášejí dobře :wink: Je to každého věc, ale já bych se toho nebála :stuck_out_tongue_closed_eyes: Horší je , když máš zpoždění s 4letým rozumbradou, který si myslí, že každé letadlo co odlítá je to jeho a dělá na letišti vyrvál :sweat_smile: Ale i to jsme zvládli :slight_smile:
3. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz
Ahojky kobylky :dizzy_face: přeju krásný páťulínek :slight_smile:
všechny zdravím a vítám Máju z dovči doma :slight_smile: Taky se přidávám s přáníčkem pro Adélinky a přeju všechno nejlepší k svátečkuuu :dizzy_face: No, to jsem ani netušila, že se rozjede taková diskuze, ohledně vožení mimča v autě, OMG :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně ať si to nějaká duše nevysvětlí nějak špatně, ale mě to napadlo po tom, jak do mě minulý rok napálil zezadu ten chlap, mnohé si jistě vzpomenete, ale to neznamená, že jsem rozhodnutá, prostě jsem jenom uvažovala nahlas, tož sorry :grinning: :grinning: :grinning:
Přeju všem pěkný den a hlavně sluníčko, které konečně vysvitlo :wink:
3. zář 2010 ve 14:54  • Odpověz
Hezký den kobylky moje. Ták si užíváme baráčku malý hezky spinká celý den v kočíku vzduch mu dělá dobře už se dneska 2x posrandil :grinning: Péta se nudí nemá tu kámošky. Jenom by čučela na bednu :angry:
@janina2010 Jani ahojda jak je mamino vlož novou fotečku pupíku at víme jaký má mimísek bejvák :wink:
@kasa Kasi já si taky myslím že dovolená s takovým mimnem je super. Malá měla 18 měsíců když jsme jeli busem do Chorvatska a bylo to skvělé :wink:
@alfice Máji ahojda mojí rodiče se taky Řekujou aji jim rto závidím. Malá je nemocná já se nedivím při tom počasí a ještě když se odkope a vysleče to znám naštěstí se ještě neumí vysléct :wink:
@petjuna Petruš ahoj není to tak dávno co jsi psala holky já si špatně brala prášky ono to IVF asi nevíjde a malá Majdinka už bude mít 6 měsíců toto letí :wink:
@moonnca Moni díky za hlas. Co malý ve škole jak se mu líbí :slight_smile:
@bellka Belíšku ahoj taky užívám sluníčka dneska je to paráda. Hezky odpočívej MTMR :wink:
@jantarka Leni ahoj velká gratulka k zoubku :wink: Užíj si víkend :wink:

Zdravím zbytek kobylek MVMR :wink:
3. zář 2010 v 16:13  • Odpověz
@luca4 no jo naše nepovedené ivfko Majdinka :wink: máš pravdu a rozesmála jsi mě.jsem si vzpomněla jak jsem to vzdala :unamused: navíc reakce Jirky :angry: :angry: :angry: jako že jsem tupec!!!!
@janina2010 Ty jsi dneska nějaká zmetená viď?Ale však říkám,to dělá to bříško :grinning:
@bellka Majdí od toho tady jsme,že si o tom napíšeme ne.Je jasný,že každá na to máme jiný názor ale napsat ho můžem. :wink: Jsem zvědavá kam tu sedajdu nakonec dáš :confused:
3. zář 2010 v 16:59  • Odpověz
@jantarka Leňulkooo, tak obrovská gratulka k prvnímu zubáčkuuu :slight_smile:
@petjuna že se taky ukážeš, zlatí, jsi pořád v práci, co :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, ale když ty prašule jsou fakt potřeba, tak hlavně, ať všechno zvládáš, ale to se nebojím :wink:
@moonnca Moničkooo, tak už vám teda Adélka poletuje po bytě, jo??? Holčička šikovná je to :dizzy_face:
@luca4 užívejte baráčku, tam je stejně nejlíp :slight_smile:
@alfice Máji, fotečky jsou moooc pěkné, škoda, že nepřálo počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No nic, idu na zprávy a pak na mého oblíbence Dr. Hause :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2010 v 17:01  • Odpověz
@petjuna ááá, opice je tuuu :grinning: no, asi ji budu nosit na zádech :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2010 v 17:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.