• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
@janina2010 ještě jsem koukla na fotečky pupíčku, OMG, kde jsi vzala ten rozkošný pupíček??? Já jsem tlustá jak prasátko, OMG :grinning:
3. zář 2010 v 17:04  • Odpověz
@petjuna Já vím, že tvoje je Madlenka, jen jsem zapomněla na Adélku od Marky :grinning: Tak mi nenadávej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2010 v 17:51  • Odpověz
Kozenky, já ani nevěděla, kdo tu diskuzi rozpoutal :grinning: , ale vepsala jsem zkušenost ze života, tož třebas na střeše si to kindr může některá oziti, dyk je to jedno že :wink: Za chvilku stejně budou jezdit za volantem, utíká to jako voda :grinning:
Bell žije a je v pořádku, to i spadr balvan z hrudníku, jsem se plavila v tej vaně, ale zbytečně, nečeká mě ani oběd, ani kultůůůůůůůůůra :sweat_smile: Peti a co si máme představiti pod slovem kultura, když se na to pečlivě drhneš? :slight_smile:
Mám ještě turban na hlavě, ještě kdyby mi tu palici tak někdo vyfučel, hejhola Petjuna, skoč sem na moment, potřebuju vítr do vlasů, fén mám, nic neber :wink:
Anina zase vychrupkává, jen ať si odpočine, beruška, je to zlobidlo, únava veliká.
Jooooooooooo a včera se naučila píti sama z flašky, ona teda z ní pije již dlouho, ale s pomocí mou či jiných, včera naklopila prvně sama, tož posílám dál :grinning: Myslím, že jí to jde pěkně :grinning:
3. zář 2010 v 17:58  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kobylky.Opožděně Monče všechno nejlepší její Adélce ke včerejšímu svátečku.naše adélka dostala oblečení,usínáška,pěnový puzle a kroužky.Jinak nás zase trápí zoubečky tak máme teplůtky a průjem.Do toho začal tatka nějak blbnout tak se hádáme a momentálně odešel někam prič a nevim kam.
V práci taky na H...o protože máme 250 lidí a jsme jenom dvě protože nám onemocněl kluk z černýho nádobý.jsem hotová a nevim co mam dělat
3. zář 2010 v 18:15  • Odpověz
Bellinko jsem zdrhla promiň :wink: fakt nerada :wink: no jo prašule no.Ale mě to v práci ba,jen je mi líto,že nemůžu být s Majdinkou no :frowning2: ale odpočinek od řvaní je taky super :grinning:
Marky ahojky nojo zase ti chlapi,věčné téma dam :grinning: na to se vždy chytnem!!!!Jsou to jelita :angry:

@alfice tedy pěkně to tam naklápí,to se naučila od Tebe,že?A fučet hlavu nemohu,mažu na Kájínka do kina vite???Ještě mažu vykoupat blondýnu :wink:
@janina2010 a co Tvůj Toníček nebo jak to vlastně teď vypadá :confused:
Fakt mizím,dítě už padá ze sedačky :pensive:
Pěhný večííír
3. zář 2010 v 18:38  • Odpověz
Ahoj Marky, ten vás taťka, to je fakt lump, co? Copak se děje? Pracuje už zase bo ještě ne? Ani nevím, jak on s tou prací dopadl. Kašli na něj, raduj se z malý, on se vrátí, co by si bez vás počal, ještě lítáš k tomu všemu do práce, jsi šikula.Malá teda měla super dárečky k svátečku, tak bych se chtěla mít :wink:
3. zář 2010 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz
Jééééééééé, tak Kájínka pozdravuj, že mu fandím. My na něj měly jít s mamkou minulej tejden, ale nějak to nevyšlo, škoda, tož pak napiš, jaký to bylo.
3. zář 2010 v 18:43  •  1 dítě  • Odpověz
Pracoval na půl do 31.srpna a od 1.září je na pracáku.Je to na H...o.všechno je najednou špatně.Na mě je toho taky moc.On si jde na pivo nebo leží u počítače a nedělá nic jenom mě kritizuje.ted je zase v hospodě,zejtra jede pro tátu do prahy a v neděli se malá zase odveze.A já mam dlouhej tejden což znamená že jí možná budu mít jenom dva dni.Místo aby trávil čas s námy tak ho tráví sám a rád.Vyčítá mi i když koupim něco Adélce.Nevim co mam dělat nebo co dělám špatně?
3. zář 2010 v 19:18  • Odpověz
@markytankakajky Majký, holka moje zlatá, Tebe obdivuju, protože a nezlob se, prosím Tě, ale ten Tvůj Zdenda by potřeboval nakopat do prdele :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty se staráš, malou skoro nevidíš, jenom aby jí nic nechybělo a on ještě bude vyčítat, že jí něco kupuješ??? Vždyť jsi šla pracovat proto, aby Adélce nic nechybělo, né??? On houby dělá, já zastávám možná blbý názor, ale holt si za tím stojím, že kdo chce, práci si vždy najde, nevím, jestli bych s takovým člověkem neudělala krátký proces :angry: A když on je doma, tak proč se o malou nestará teda??? Drž se a myslím na Tebe a opravdu před Tebou smekám, musíš být strašně hodná ženská a tak si myslím, že Zdenda toho zneužívá! Promiň mi to, ale musela jsem Ti to říct.
3. zář 2010 v 19:34  • Odpověz
To nic Belíšku.On malou když je doma nebude hlídat ,protože si potřebuje odpočinout jak on tvrdí.Rozejít se sním ale nechci,protože Adélka by ztratila tatínka a to nechci.Taky ale nechci bejt jenom sluška nebo jenom spolubydlící co jenom vaří,žehlí,uklízí a starají se o dítě. :frowning2:
3. zář 2010 v 19:39  • Odpověz
@markytankakajky Zlatíčko, já Ti strašně rozumím, ale víš, já mám pocit, že takhle to bude u vás už napořád a chápu, že jste spolu něco zažili a máte Adélinku, ale jak to ponese ta holčička, až jednou začne chápat jak se k mamince chová táta??? Já Ti nevím, ale taky bych si dupla a řekla mu: buď a nebo, protože snad je společný život o kompromisu a pochopení a pomoci a o tom, že když se mi něco stane, že ten druhý se o mě postará, podrží mě. Copak Ty si nepotřebuješ odpočinout???
3. zář 2010 v 19:43  • Odpověz
Podle něj ne jsem prej máma od dítěte a prej když jsem jí chtěla tak se mam prej starat.Je to hnusný ale je to tak.Jdu se holky umejt a zkusit usnout.Zítra na vás kouknu.
3. zář 2010 v 19:50  • Odpověz
@markytankakajky Proboha, co to jsou za řeči??? A on snad není táta??? Není rodič??? Taky má povinnosti vůči rodině, OMG, jsem se normálně vytočila, tohle jsem ještě neslyšela :angry: Kašli na něj, takhle to dlouho nevydržíš a potřebuje Tě Adélka! Myslím na Tebe, holčičko, moc na Tebe myslím :dizzy_face:
Taky přeju dobrou nocku, ještě si dám trošku jahůdek a jdu ležet, jsem zvědavá, kdy dneska usnu, když jsem chrápala celé dopoledne :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2010 v 19:54  • Odpověz
Ahojky kobylky
Děkujeme za přníčka k svátku :dizzy_face:
Karolko taky jsem koukla a krásné bříško máš, já chcu takýý třeba na den, je mi po něm teď smutno.
Bellí ty už taky dokumentuj bříško :wink:
Adélku si vozím na předním sedadle a jsem tak zvyklá, vidíme na sebe tak je i ona klidnější, kdyby mi začala křičet vzadu a já na ni neviděla co se jí stalo, to bych musela zastavit a asi bych byla teda mnohem nervnější. Nicméně jezdíme většinou jen po městě 50tkou. Když s náma jede junior tak je v zadu s ním, no prostě je pod dozorem pořád. Má beruška teď asi tu 6tou nemoc tak horečkujeme a čekáme co se z toho vyklube, v noci jsem nespala a nosila ji v náručí, řvala jak tygr, chuďátko moje, ani prso nechtěla. Nebo to může být tím zubem, ale to se mi nezdá. Doktorka sama nevěděla. Uvidíme co bude tuto noc, zatím spinká.
3. zář 2010 ve 20:58  • Odpověz
Jé já to píšu hodinu a mezitím se tu nadatluje stránka :slight_smile:
Kajínek jé, Peti no napiš pak jaký to bylo.
Máji taky jsem bez kultury a bez restauračky, jak je Anýskovi už je to lepší?
Marky, tobě hodně sil, hlavně se věnuj Adélce, taky všechno nej k svátku :zipper_mouth:, ta ti to jednou všechno vrátí, vždycky bude mít raději toho kdo se o ni stará a vždy dojde za tebou, ono se to jednou tvému mužíčkovi vrátí... Já to vidím doma hlavně na Kristiánovi, s čímkoliv jde prve za mnou za mým chlapem nejde ani na radu ani pro pomoc. Prosím dej odkaz na usínáčka a jak jste s ním spokojení? já chci koupit Adélce toho svítícího broučka nebo ovečku na Vánoce ale nevím, nevyznám se v tom.
3. zář 2010 ve 21:14  • Odpověz
jé já tu dočítám a unikla mi ta hádka v čápech s mákem...
3. zář 2010 ve 21:15  • Odpověz
OMG Marky, vyprdni se na něj, dokud z toho nemá malá rozum, to je děs, on eje doma a neni na mateřský? :confused: U nás teda situace taky neni růžová, co se financí týká, ale aspoň normálně žijeme. Myslím, že jsi šikovná kočka, postarat se o sebe a o Aduš umíš, máš supr rodiče, tak o co jde? Stejně s váma moc není a jen Tě stresuje a to se pak přenáší na dítě, atd., atd., však to víš sama. Ať se chlapec chytí za nos, nejsi žádná děvečka, neblbni!!!
Co kočárek? Došel? Jezdí?
3. zář 2010 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko, pěkná postavička čéče, budeš si ten pupíček muset nechat, aspoň na Tobě něco je, jináč žinglička :grinning:
Co já se sebou budu robiti, to teda nevím, kynu a kynu a kynu. A v hubě mám právě oplatek :grinning: , no hovado prostě!
3. zář 2010 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz
Jéééé já su taky hovado :grinning: taky žeru a moc mi chutná.
A Marky být na tvém místě tak se užeru :angry: když jsem vzteklá tak se cpu.Jak píše Mája nikde to není růžový ale tohle NE beruško.Adélka je ještě malá a věř mi,že jí takovýhle táta chybět nebude!!!Nechci, a to žádná z nás nechce, Tě štvát proti tátovi Tvé dcery ale drahoušku prosímtě udělej si čas,sedni si a napiš si pro a proti proč s tím člověkem jsi :angry: ale mysli u toho hlavou.Fakt je to dost vážný a za pár měsíců zjistíš,že je ti fajn.Promiň je to jen názor.
Jo a holky Kajínek :wink: bomba.Nejdřív jsem si myslela,že jsem magor,vůbec jsem to nechápala,pak mi tam pár lidí vystříleli a byla jsem v obraze.Moc hezky udělaný.Super lidičky,Kajínek faaakt fešáááák :wink:
Jo a ženy v pokušení jste viděly?Tak to je dobrý odpočinek bez přemýšlení :wink:
Krásný večír pa ráno jdu makat :slight_smile:
3. zář 2010 ve 22:52  • Odpověz
Ahojka kobylkyyyyy,
@Markýýýýý, jdi od toho, vím že když spolu rodiče zůstávali kvůli dětem tak dětičky později chápaly že to není ok
a žily ve stresu a většina z nich kteří jsou dnes už dávno dospělí by řekli že by bylo lepší zůstat pouze s maminkou.
Holkyyyyyyyyyyyyyyy mám hotové státnice hurá!!!!!!!!!!!!!! Už jsem Bc. jsem moc šťastná a mám to za samý jednotky huráááááááááá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Konečně budu mít čas na diskuzi s vámi a na mojí milovanou Sophinečku Aničku.
3. zář 2010 ve 23:48  • Odpověz
Hanííí letí ti veliká gratulace, jsi šikulka žes to zvládla :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
4. zář 2010 v 08:18  • Odpověz
Hanííííí, hip hip huráááááááááááááááááááááá, juchůůůůůůůůůůůůůůůůůů!!! Jsme Ti to říkaly, že to dáš levou zadní a ono joooooooo a ještě samej bič, no styď se, šrote :grinning: Gratulace veliká, obdivy až na půdu, prostě bomba no, tohle dokázat...
Hlásím, že pěkné počasí, které stále slibovali, se nekoná, chčí a chčííííí a my máme oslavu šdesítin a peče se prasítko. Luboš už ho pečánkuje a Aňa mi snědla antibiotikum pro psa. Už jsem psala karolce, Hani, ty bys taky mohla vědět, je to Synolux bo jak se to jmenuje. On to snědl a za rohem pacholek vyplivl a samozřejmě pěkná růžová barvička ji nalákala a kousíček pidi asi si strčila do pusy a přišla s červenou hubicí mi ukázat, že jí to nechutná, tak jsem jí to vybrala, umyla ručky, vypláchla pusu, ale přeci jen mi to šrotuje, to jsou nerváky fáááááááááákt!!!
Za dvě hodinky se mi vdává známá, nevím, zda se jet podívat, chtěly jsme i s mamkou na nákupy a takovej hnus venku. nemáte někdo už to sluníčko, co mělo býti? :slight_smile: Jestli jako už je na cestě k nám.
Petjuuuuu, co Kájínek?
4. zář 2010 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz
Aňa jak je nachlazená, tak teda soplíkuje trošek a pokašlává, tak jako si zahucá malinko, cca 7x denně :slight_smile: Myslíte, že jí mám nasadit sirupek na kašel? Nosík kapeme. Děkuji, to je den, nic nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2010 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz
Jooooooooooooo a hlavně jsem přišla zahlásiti, že dnes je to dva roky, co jsem provedla první vpich a začalo tvořeníčko Annanasíčko :wink: A taky se naši rozváděli v tento den, no prostě zase den D. Tož pěknou sobotu!!!
4. zář 2010 v 09:08  •  1 dítě  • Odpověz
Hezký den bobulky moje :wink: holky malý se včera budil co dvě hodky na jídlo tak jsem mu zvedla dávku už pije 180ml a je vklidu hezky spinká asi už mu ta 150 nestačila :frowning2:
@skodova.hana Haní obrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr gratulka moc ti gratuluji :wink: Jsi holka šikovná moc jsme ti věřili a mysleli na tebe :wink:
@alfice Máji ahojda stím kašlíkem neví raději bych ji něco nasadila at jí to nesedne na průdušky :frowning2: A na co měl ten pesan ty antibiotila? A kolik toho malá pocumlala at jí to neublíží :frowning2: U nás zatím neprší snad to vydrží :wink:

Zdravím zbytek kobylek jdu si vás vklidu dočíst
4. zář 2010 v 09:20  • Odpověz
Holkyyyyyyyyyyyyy díky moooooooooooooooooc. Máji dej Aňulce probiotika prosávají lactobacílky třeba a dej jí homeopatika oscilococcinum 1 denně jednu tubičku je to supéééééér u nás to moc zabírá.papapa holky MVR!
4. zář 2010 v 10:34  • Odpověz
krasnou sobotu vsem.pisu bez hacku a carek,protoze jsem je tady na nootbuku nenasla.
Hani velka gratulace,mas muj velky obdiv. :wink:
4. zář 2010 v 11:12  • Odpověz
Ahojky béééruškyyy :dizzy_face:
všem přeju krásnou sobotěnku, já teda dneska nechrápu, jsem vzhůru od 6:00, ale opět si povídám s mísou, OMG, už se bojím něco sníst nebo se jenom napít, ale musím po troškách, no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@skodova.hana Haninkooo, tož ooobrovskááá gratulkááá, jsi fááákt dobrááá :slight_smile:
@moonnca zlatíčko, já nemám žádný pupík, ale hrozného špekouna, tož to není na chlubenííí :grinning: :grinning: :grinning: ať se Adélinka z toho co nejdříve dostane, bambulka malinká :slight_smile:
@petjuna bobkuuu, tak na Ženy v pokušení jsem chtěla jít, ale jaksi nevyšlo, tož jsem zvědavá, jak s Kájínkem, taky bych ho chtěla vidět :wink:
@alfice jéjda, tak Anýsek je už zase na hromadé, OMG, šudinka maqlinká, taky ji to né a né pustit, bacil jeden hnusný :confused: tak ať se brzy uzdraví a raději ven nechoďte, je tam fakt zima :wink:
Tak já zase zapluju do postele, fakticky mi dnes není zrovna nejlíp, ale co, za toho prďolínka to stojí a vydržím všechno :dizzy_face: Ale zase nakouknu, tak nezlobte :wink:
4. zář 2010 v 11:17  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34569551&tab=1
my máme tohodle a je super.malá je klidnější a je dobrej že i svítí tak se ve tmě nebojí
jinak tady máš další tak koukni.Já ho kupovala normálně u nás v hračkářství.Jinak Mony co chci já koupit malí tak je tohle:http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35169607&tab=1
4. zář 2010 v 11:53  • Odpověz
Jo zapoměla jsem na Haninku jsi moc šikovná a samí jedničky tak si to pěkně oslav.
Máji kočár mam a už jsme ho i zkoušeli z Adélkou je fakt lehkej a doře se sním i jezdí nemá chybu.
4. zář 2010 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.