• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
to neni spek Belli ,to si dela broucek mistecko,a prostor v domecku.Jestli budes chtit Majdi mohla bych ti dat k tem cajickum i lizatka proti nevolnosti,mam je a nevyuzila jsem je.
Ted jsme napapani a pred chvilkou jsme mluvili se segrou a poprve jsme se i od nas z domu videli ,tak byla nadsena a ja taky,broucka to unavilo a ted spinka. :wink:.Je to vz :wink:hoda ten skypy.
Marky hezky usinacek,taky mame mini usinacka.A kolotoc se svetylky tak se broucek neboji. A hlavne skrinku co reaguje na plac,zacne hrat krasnou melodii a promitat medvidka pu na strop. :wink: No nic jdu delat obidek.
4. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz
tak a ted to jde nešlo to otevřít tak vkládám znovu
4. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz
Ahojky Májinko všááák já psala hnedky večír,že to bylo pěhnééé :slight_smile: jděte doporučuji.Český film,moc hezky udělaný.Jo ale Belinko prý se to moc nelíbí policajtům :unamused: já se tedy nedivím :frowning2:
Mončo máme toho samýho usínáčka co Marky a je úžasnej :wink: a tu želvičku plánujeme k vánocům.Markét,máme stejný vkus :wink:
Hanince obr gratulka,teda máš můj obdiv,fakt smekám :wink: pozdrav Sophinečce :wink:
Majdinko jen si poblij však to za to stojí :slight_smile:
Ananásek dlabe antibiotika pro psíka :frowning2: to je hňupík :slight_smile: pusinku :wink:
Všechny moc zdravím,papa
4. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz
@petjuna taky bych ten film rada videla.Kdy prestane prset. :angry: :angry: Ani prochazkovat se neda.
4. zář 2010 v 15:48  • Odpověz
Marky, skoukla jsem usínáčka vypapá dobře, nemá některá z vás ještě takové ty bezbateriové, co se dobijou světlem? Želvička je taky fajnová :slight_smile: jen je až od 3 let, tak ještě počkáme.
Belli tak to ještě vydrž do 12tt pak bude líp :wink:
kaši taky bych Kajinka ráda viděla, jo a ty Ženy v pokušení se dají stahnout na netu. Taky skypujem s bráchou je to paráda a zadarmo :sunglasses:
Adélka byla dneska už jako rybička máme za sebou švagrovu oslavu a zítra jedeme na hody, v pondělí se zděsím až stoupnu na váhu :sweat_smile: dnes byla mňamozní svíčková a zítra vepřo knedlo zelo, bram.salát řízky...
Holky dávejte prosím ještě odkazy, co kupujte na Vánoce mimuškám, ať mám inspiraci.
4. zář 2010 ve 21:40  • Odpověz
měla jsem vybráno něco takového http://obchudekprorarasky.mimishop.cz/katalog.php?kategorie=64014 nemá s tím prosím někdo zkušenosti?
4. zář 2010 ve 21:44  • Odpověz
@moonnca je to je obchudek tve jmenovkyne,krasne vecicky. :wink:
5. zář 2010 ve 03:17  • Odpověz
krasny den vsem,my prave vyrazime k nasim.
5. zář 2010 v 09:07  • Odpověz
@moonnca Vypadá to zajímavě ale jestli se to nabíjí světlem tak to asii dlouho nevydrží svítit.Aby to nebylo jako ty nalepovací svítící hvězdičky na zed.
5. zář 2010 v 09:11  • Odpověz
Ahoj kočenky, tak Bellka telefonuje do mísy :grinning: , to jsme rádi. Marky, kočík je dobrej, to jsem ráda, taky mi vyhovuje.
Hani díky za radu, myslíš jako laktobacílky, co mám pro ni nakoupený na srajdu? Píšeš prosávají, myslíš tím prodávají, bo že to nějak prosakuje a léčí? :slight_smile: Asi to bude ten prodej, že?
Rýma už je pořádná, hlenová, tak snad něco zabere. Včera hlídala mamka, byla prý hodná, jakože Áňa, bába ještě nevím, musím optat Ani :sunglasses:
A my jsme se prasili, to vám byla dobrota, ale ta zima, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Přihodím zasejc fota, jak nám dobře šlo třebas držení umělohmotného plechu :grinning: u prasátka, musela jsme to zvládat jednou rukou bo druhou jsem to hnedle kradla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Poslední foto je s tchýní a hnedle vedle ní známá z prasítkových akcí :wink:
Hezkou neděličku!!!
5. zář 2010 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz
Hezkou i když u nás hnusně deštivou neděli :wink: mám tady neteř na hlídání a večer sní byli manévry řvala jak tur když měla jít spáti do toho péta blbé kecy že nemůže spát a do toho Honzík bolení břucha no bylo veselo, ale jako zkušená matka jsem je seřvala všechny teda neteř a pétu a v tu ránu obě spali :grinning: honzík si prdnul a byl klid :wink: Taky přemýšlím co malému pod stromeček ale ještě je malý tak asi nějakou malou hračku a zbytek at mi dají peníze jak se nám bude něco líbit tak se koupí aji později :wink:
@alfice máji úplně se mi zbíhají sliny na to prasátko vypadá to božsky mnam mnam :slight_smile: Anička je nemocná bobek malý s rýmou je potíž děti neumí smrkat a tak se musí odsávat a některé to fakt nemajé rádi :frowning2:
@moonnca moni vy si taky hezky hodujete svíčkovou bych si dasla takovou tu pravou domácí :wink:
Belíšku neboj nevolnosti přejdou a bude ti dobře :wink:

Zdravím zbytek kobylek MVMR. Moc mi chybí Andrejka jak ta pokračuje s baráčkem.Věruška jak ta se má se svým novým princem. Jak se má Ivuška,Alenka,Regí, prostě všechny kobylky :wink:
5. zář 2010 v 09:28  • Odpověz
Tož Petjůůůůůůůůů, to mi asi uniklo, ale teď už čtu, že je to pěkné, tak musím taky zajít, jen nevím kam, tady už to bylo, leda Béééééééééérno či Jihlaváááááááááá, ale kdyby tak dítě vydrželo sedět v kině :grinning:
Pěkné dárečky kupujete, toho koníka usínacího chtěla pořád kupovat mamka, ale už jsme byly větší, tak jsem to zamítla. Ale na želvičku jsem taky koukala, když byla mimi, třebas též pokoupíme.
Já jsem hledala na netu hračičky vhodné pro prďolky rok až dva a nakonec jsem se rozhodla pro sprchu od Simba toys, to je taková jen blbinka do vany, že se dítě samo sprší, pak jsem si říkala Duplo, maj akci za bodíky v Intersparu nově, deset bodů a je za 269Kč, bo tak nějak kyblíček Dupla, hodně mamči píšou, že si s tím ti mrňouskové vyhrají, nevím no, ale je to více maminek, co to tvrdí, tak na ně dám :slight_smile: Pak jsem říkala mamce, aby jí koupila v Ikey tabuli, z jedné strany je na křídy a z druhé na fixky, tuším, taky se mi líbí ty vláčky dřevěný, ale na to je ještě asi malá, Xylofon :slight_smile: , uklízecí sadu a možná stan, ráda se někde zašívá, když bude mít okna, bude to nejlepší :grinning:
http://rozinka.inshop.cz/inshop/hracky/ti-nejmensi/hracky-do-vany/%5Bid-03054014426%5D-baby-sprcha-do-vany-simba.html
http://bodlacci.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2342853
http://www.mameprcka.cz/d.HUDBA039.html
http://www.babyspektrum.cz/obchod/detail/Dreveny-vlacek-sada-100dilu-ha-266845
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/30064359
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80028929
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50021076
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90185754
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10185748
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10185748
To je věcíííííííííííí, chci všechnoooooooooooo, ale pro sebe :grinning:
Letím s kámoškou na káááááááááávu, papapapa!
5. zář 2010 v 10:01  •  1 dítě  • Odpověz
Máji máš vybrané super hračky pro Anýzka ta se bude mít :wink: Malý spinká v kočíku už 2 hodky chodím ho kontrolovat ale pořád spí jak zabití :wink:
5. zář 2010 v 17:33  • Odpověz
Tak šneka vkládacího máme, ale nevkládáme dírkama a už vůbec ne ty díly tomu určené, my máme ve šnekovi cumlíčky, hračky do vody atáááááááááák :slight_smile:
Hrnec bych taky chtěla,a le možná raději Strom medvídka Pů, ten se mi líbil, ale je pro větší dětičky, píšou však do dvou let.
A kostky Fisher Price taky máme, ale jinačí, s těma si taky občas hraje, ale nejlepší je šroubovák, mobil, divko, baterka a další "hračky" :slight_smile:
Ještě jsem uvažovala o káče, tu maj děti rádi :slight_smile:
5. zář 2010 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki tak jsme doma,dneska broucka boli cely den brisko,a ma prdiky,ale delaji to ty antibotika co beru ,tak snad uz v utery bude lepe. :unamused: :unamused: . :unamused: No ja jsem dneska brouckovi objednala zrcadlovou kostku od Lamaze.Tu uz dostane,ale ted. :slight_smile:
5. zář 2010 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky tak Adélka dneska udělala sama tři kroky bez držení.Taky se dneska prvně houpala.
5. zář 2010 v 19:58  • Odpověz
Velka gratulace.super. :slight_smile:
5. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz
DALŠÍ DETAILY 1, 2, 3
VÝROBCE: FISHER PRICE

Aktivní měkké kostky Fisher Price
Prodáme hrané kostky Fisher Price. Kostky jsou v dobrém stavu (zrcátko nahoře ohlé). Tyto kostičky Fisher-Price jsou sadou 3 měkkých aktivních kostiček, které mají měkkou schránku, jenž může být připevněna k postýlce, takže si s nimi mohou hrát i ty nejmenší děti. Kostič... více
POŠTOVNÉ: 60
Aukce byla úspěšně ukončena s koncovou cenou 134,- Kč
Aukce byla zahájena v pondělí 30.8.2010 v 15:27 hodin a skončila v neděli 5.9.2010 ve 20:00 hodin, celkem trvala 6 dnů 4 hodiny a 32 minut
5. zář 2010 ve 21:23  • Odpověz
veselé leporelo LAMAZE

Skvělá, veselá a měkoučká knížka pro Vaše miminko.
Obsahuje spoustu barevných obrázků zvířátek a černo-bílých vzorů, které blahodárně působí v prvních měsících vývoje na rozvoj zraku.
Použito bylo několik druhů nezávadných materiálů od saténu až po jemnou bavlnu.
Tak se děťátko učí vnímat různé povrchy (rozvíjí se hmat). Dále obsahuje velké množství jemných zvuků, ukrytých pod povrchem knížky ( šustící stránka, pískátka atd.)
Na jedné ze stránek je také nezbytně nutné "zrcátko".
Praktickou součástí jsou také krátké provázky, kterými lze knížku umpevnit k postýlce a nebo lze jimi knihu zavázat. Uvidíte, že vaše miminko si jí rychle zamiluje.
Použity jsou pouze dvou až třívrstvé tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností. Barvy tak zůstávají stále stejně intenzivní i po několikerém přeprání. Použitá výplň je vyrobena pouze z nejlepší střiže polyesterových vláken, což zajišťuje zvýšenou měkkost a dlouhou životnost hraček.
U všech hraček Lamaze není u částí, které se mohou dostat do úst použito PVC.
5. zář 2010 ve 21:33  • Odpověz
to jsou moje vyhrane aukce.jupii
5. zář 2010 ve 21:35  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Vidím, že to tu o víkendu žilo i belíšek se otrhnul od záchodu, to je dobře :grinning: Mi včera byli v Dinoparku, tak dá kobzol konečně pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máji, co tu plašíš s vánocemi, já ještě ani nevím, co koupím malému na narozky a vy už tady máte vánoce :grinning: Moc na vás myslím :slight_smile:
6. zář 2010 v 10:45  • Odpověz
Hezký den :wink:
@janina2010 já tedy taky letos začínám dosti brzo s dárečkama.Pak lítám na poslední chvíli a jsem naštvaná,že nemůžu sehnat to,co jsem si představovala :unamused: A Vás už bude na vánoce o jednoho navíc :wink: to budete mít krásnej dáreček.Tak Ty ani nemusíš nic shánět :wink:
Gratulka Adélince k prvním krůčkům :slight_smile: šikulka veliká.Nějak začínám mít pocit,jestli ty děti z toho IVFka nejsou nějaké rychlejší ale Adélinka je vlastně přirozeninka mi teď došlo,že?
Všem přeji krásný začátek týdne,mějte se krásně,buďte zdravé šťastné a usměvavé a klidně i poblinkané po ránu Magdalénko :grinning: papa :slight_smile:
6. zář 2010 v 11:42  • Odpověz
Pche já jo? To já nebyla :grinning: Se zajeď podívat do Kauflandu, od minulýho tejdne tam maj věci na Mikuláše, no to už jsi možná prošvihla :grinning: , jak to maj v obchodech, tož to už muší bejt Ježíšek nastartovanej na saních :confused:
U nás to všechno polehává, dítě spí, rýma teče proudem, mě začalo bolet v krku a tatin má něco s kolenem, satan i nadálen a antibitikách, zrovna byl podroben ošetřující koupeli a leží jak zabitej vedle pánečka, taky trošku naštvanej.
Pěkné vyhrané aukcičky.
Peti, u nás je to opačně, chození samotná od července, tučíž od 14-ti měsíců, ale pravda okolo nábytku běhala brzy, no a zuby nic moc :grinning: , sedmej kousek na cestě, teď očekávám nějaký úspěchy na poli řečnictví, ale asi je stydlivá po mamince :grinning: a bude mlčenlivé povahy.
No nic dupky, pozdravila jsem vás a jdu něco dělati, muž se chystá do práce a já na vysavač, ovšem až se prdelka vzbudí. Páááááááááááček.
6. zář 2010 ve 12:30  •  1 dítě  • Odpověz
Heléééééééééééééééé, jak to děláte, že ta odpově´d je určena přímo té oné osobě a zobrazí se to v textu, to jsem ještě nikdy nedělala :grinning:
6. zář 2010 ve 12:32  •  1 dítě  • Odpověz
petjuna
6. zář 2010 ve 12:38  •  1 dítě  • Odpověz
to tu zkouším a houby leda že :grinning:
6. zář 2010 ve 12:38  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice ahojki,musis kliknout na to odpovez u toho daneho jmena.My zrovna papame,byli jsme 2 hod venku,tak spal broucek hezky v kocarku.Ma to .ale broucek hezky vymyslene,mami budu spinkat v kocarku venku,ale nesmis se zastavit,toz mam nohy az v kerku ,ale jsem rada,ze se hezky vyspinka :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz
@kasa Aha, díky už to chápu :grinning:
@petjuna Vidíš to Petjunko jo, chápu to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@markytankakajky Marky, co starej? Už poslouchá? Našel se? Jooooo, já to už umííííííííííííím :slight_smile:
6. zář 2010 ve 13:02  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.