• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Hezký den u nás konečně slunečný den :wink: Malý spinká tak jdu na vás kouknout nějak nestihám :frowning2: Co jsme na baráku tak pořád něco mamce uklízím už jí dělám vánoční úklid :wink: dneska se jdu podívat do jednoho sekáče jestli nemají nějakou pěknou bundičku pro malého. V lídlu jsem mu koupila 3x body dlouhý rukáv. Nějak źe všeho vyrostl :frowning2: A do dalších věcí ještě nedorostl :wink:
Marky gratuluji k prvním krůčkům je to holka šikovná :slight_smile: Péta taky chodila v 10 měsících za to od segry maslá až někdy 14 měsících. Hlod každé dítě je jiné a jak z nám našeho lenocha Honzíks tak to bude pozdě :sweat_smile:
Máji v kaufu jsou vždycky mikulášové a čerti brzo je to marketingový tah. Ono to sletí a vánoce jsou tady co by dup. Já už taky pomalu kupuji pak je toho moc :angry:
6. zář 2010 ve 13:40  • Odpověz
@luca4 Ahojki,taky jsem si musela nechat nakoupit od segry a poslat ji penizky,at neutraci porad za Vojtulku,ale je to tam fakt hodne levnejsi.Taky jsme ze vseho vyrostli a do ostatniho jeste nedorostli.A jak se ted udelalo chladno,tak jsme pomalu nemeli co na sebe.Dneska jsem ,ale natrefila na slevy i tady,tak jsem mu koupila teplackove laclacky s trickem s dlouhym rukavem.
A musim zajit dneska zaplatit ty vyhrane aukce ,uz se tesim az to dojde.
6. zář 2010 ve 14:09  • Odpověz
@luca4 Nekdy bychom se mohli domluvit a jak budete mit cestu na Ostravu ,tak si dat sraz treba v tom jojoparku nad kauflandem u shopingparku v Ostrave.Rada bych te poznala osobne. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz
@kasa Kasi ahojda někdy se domluvíme jak pojedem do globusu tak řeknu manžovi at mě tam vysadí a on pojede s mamkou do globusu a pak si mě vyzvedne. Jak pojedem dám do předu vědět a dáme zcuka :wink: Malý je vzhůru tak pojedu směr sekáč snad něco koupím potřebuji bodýčka dlouhý rukáv a nějakou bundičku :wink:
6. zář 2010 ve 14:27  • Odpověz
To by bylo super.Dali bychom si kavicku,zakusek,pokecali.A konecne se poznali osobne,a mohli bychom rici i Majdince,pokud by ji bylo dobre a mohli se potkat vsichni 3. :slight_smile:
6. zář 2010 v 15:24  • Odpověz
@kasa Kasi jak pojedem dám vědět a dáme si rande :wink: v sekáči jsem koupila malému super riflovou bundičku je mírně oteplená zítra v ní půjde bude frajer už se moc těším. :slight_smile:

berušky loučím se s Váma jdu okoupat malého a pak sebe a pak hurá postel jsu nějaká unavená :frowning2:
6. zář 2010 v 19:03  • Odpověz
@luca4 UZ se tesim,jeste rekneme te Majdince.Kavicka,zakusek,pohodicka,a konecne se uvidime.
Taky uz jsme vykoupani a ted papame a pak pujdeme spinkat.
6. zář 2010 v 19:38  • Odpověz
@alfice nazdáááár blonde.Teda ty takový odborník a ptáš se na také pí.....y
Tak jsem to v práci zase kapánek ojela a jdu do hajan.Zítra znovu a odpolko máme první plaváníčko jupííí.
6. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz
@bellka krasne ty tydny Majdi naskakuji. :slight_smile:
6. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz
@petjuna Tak to si plavanicko hezky uzijte. :slight_smile:
6. zář 2010 ve 20:42  • Odpověz
Ahojky kobylkýýý :dizzy_face:
všechny vás mocinkdy zdravím při úterním mlhavém ránečku :slight_smile: Tak já už byla na krvi, na štítku, výsledky se dozvím ve čtvrtek, OMG, to je taky zážitek. Jak mám teď pořád hlad, tak jsem samozřejmě musela jet na lačno, že jo, po odběru si užít Euthyrox a teprve půl hodiny po něm se můžu najíst. Vylezu z odběrové místnosti a 5 minut se čeká, až místo vpichu přestane krvácet a můžu jít domů. Nicméně jem si teda sedla na lavičku, užila tabletku a vedle mě si paní vytáhla jídlo, jsem se normálně muselá smát, protože jsem si představila, jak by se asi tvářila, kdybych jí po tom skočila a kousla si :grinning: :grinning: :grinning: Ale už jsem pěkně doma, piju si caro s mlíčkem, po strašně dlouhé době, protože mi vadila ta jeho vůně, papám koblížky a je mi dneska fajn, ťukám, ťukám, bo za 10 minut může být jinak, že jo :grinning:
@petjuna ahoj číhačkooo, tak na plavačku jdete, jo??? :dizzy_face:
@kasa děkuji za pochvalu, já taky koukám jako blázen, že to celkem utíká, možná né mně, ale jak kouknu na kalkulačku :wink:
Randíčka si domlouváte, njn, je třeba s kočíkama pojezdit co nejvíc, bo za chvilku je tu zima.
Jinak u nás je taková mlha, že nebylo vidět na 10 m, jak jsem jela, fujky :confounded:
Ještě něco jsem chtěla a teď se mi to vykouřilo z hlavy, OMG. Jo, už vím, chtěla jsem říct, že máme teď trápení s Bellinkou a s Kokeškem. Bellinka má těžkou artrózu, normálně se nám vyvrátila, tak jsme si mysleli, jestli jí někdo něco nehodil a ona má chudinka takovou nemoc, no moje nervy, jak jsme jeli na pohotovost, jsem ani nedutala. A vzhledem k tomu, že je to bernardýn, takže těžké plemeno, tak jí moc pomoci není, tak to je něco na mě. Zatím teda užívá 2x denně léky, zdá se, že jí nic nebolí, ale vidím jak se zvedá a tak. A Kokešek??? Ten mě taky pěkně štve, už měl tlapky v pořádku, ráno na něj koukám a zase vypadá, že mu snad upadne, se zase někde cpal a porval se, určitě. Ani na okno nevyskočí a mňauká tu na mě, ať pro něho příjdu, nemůžu mu vysvětlit, že teď domů nemůže, tak to mi taky pěkně drásá srdíčko. Tak jsem si ho vylila.
Dneska odpoledne se chystám jít si koupit něco volnějšího na sebe, protože se do ničeho nevejdu, njn, když jsem se tak rozjedla :grinning: :grinning: :grinning:
Tak vás všéééchny moc, moc, moc zdravím a už se těším, hlavně na to, až tu nakouknu a uvidím nějakou snažilkovskou zprávičku o tom, že jsou tááám // :slight_smile: Takže Alenko, Evičko, nejste náhodou už v akci??? :wink:
7. zář 2010 v 07:58  • Odpověz
Hlavně, že koukám jak sova na ten kalendář, ale stejně to zapomenu, OMG :grinning:
Regííí, všechno nejlepšííí k dnešnímu svátečkuuu :slight_smile: A vůbec, nemá ona už na světě toho svého kulihráška??? :slight_smile:
A jdu si lehnout, aspoň na chvilku, když už jsem sama domečka :wink:
7. zář 2010 v 08:30  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Tak Belíšek dneska nemohl snídat, to jediné mi nevadilo :slight_smile: Mě bylo tak blbě, že první jídlo jsem do sebe dostala v 11hod a to byla polévka :grinning: Ono je to tak v podstatě pořád, sice kynu, ale tak žravá jak u Kuby nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: No alespoň ušetříme :wink: Dneska jsem chtěla jet na těhu cvičení, ale naběhli nám tu řemeslníci, tak jdu spáchat nějakou buchtu, ať mají hoši ku kávě :slight_smile: Manža si vymyslel novou fasádu a okna v dolních místnostech, tak mám o zábavu postarané :wink: Jinak Beli, je fajn, že ti to utíká, tak kalkulačka je super, vidí tam člověk každý ubívající den :wink: Tak vás moc zdravím, hodně na vás myslím :slight_smile:
7. zář 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahojky a všem krásný sluníčkový den :slight_smile:
Belíšku neboj, výsledky budou ok a papkat budeš za chvilku taky bez pozdější konverzace s mísou. Jsou to všechno ale nervy pořád viď? Ale krásné a se zvětšujícím bříškem budou ještě krásnější.
Pejsánkovi posíláme foukáníčko a Kokeš no :confused: co na to říct. Hold jsou to bojovníci a když jde o nějakou pěknou kočenku :dizzy_face:
Luci já už taky musela malému vyměnit šatník. Roste jak z vody a navíc ta zima teďkom :angry: Ale už jsem připravená. Kombinézky na zimu, chlupaté kabátky a tááááááák no :wink: Už jsme pár věcí vyvětrali a dobrý, jen se mu moc nelíbí když je navlečený :grinning:
Karolko krásné fotečky pupíčku :wink: Už jde vidět, že se pomalu blížíte k finálové čáře :wink: A jaké bude tedy to jméno? Toníček?
Regí vše nej k svátečku :dizzy_face:
Petjunko sříhačko moc to nepřeháněj v práci ať máš ještě dost sil na prďolku :wink:
Tak a my jsme si krásně užili víkendík. Sice v Jeseníkách pršelo, ale na výletě v Karlově studánce bylo úžasně :slight_smile: Prďka se koupal poprvé ve velké vaně a nadšenýýýýýýýýý. Hih ale doma se ještě plácá ve vanečce, páč se mi nechce běhat s ním z koupelny do kuchyně :sweat_smile: Jinak ubytování nádherné, vřele doporučuji.... ale teda spíš na zimní dovolenky. http://www.avalanche-hotel.cz/

Vložila jsem pár foteček :wink:
7. zář 2010 v 10:11  • Odpověz

Ahojki krasny den vsem. Ja jsem byla na kontrole a uz jsem dobrala antibiotika,tak snad uz ted bude mit Vojti mensi problemy s prdicky.
Ted kojim a pak vyrazime ven a odpoledne jdeme do poradny a pak k mamce.

7. zář 2010 v 10:14  • Odpověz
@bellka Tak at jsou zviratka brzy zdrave,ty hlavne davej na sebe a broucka pozor,neboj stitka bude v poradku.Drzime pesticky.A k randicku a kavicce se muzes jestli budes mit cas a chut pak taky pridat.Vojtisek i Honzicek urcite taky radi poznaji hodnou tetu.A taky at muzeme pohladit brisko. :slight_smile:
7. zář 2010 v 10:38  • Odpověz
@jantarka Leni, nestaš mě s tím Toníkem, já sice pořád favorita nemám, ale Tonda to nebude :grinning: Jinak Karlova studánka je nádherná, my tam jezdíme každý rok, teda na Malou Morávku lyžovat a přitom chodíme do Studánky na čumendu na zmrzlý vodotrisk. Já ten kraj miluji a už se těším, jak příští rok tam pojedem. :grinning:
7. zář 2010 v 10:55  • Odpověz
Regince vše nejlepší k svátku :slight_smile:
7. zář 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahoj prťky, nejprve také přeji Regínce všechno nej k svátečku, taky mě to praštilo přes ryponě hnedka ráno :slight_smile:
Bellí, já jdu zítra taky na endokrinologii na krev, zase na kontrolu, toto letí.
Dneska jsem se odhodlala dojít s tou Aninky močí, odběr byl opět porod, nebyla ráda, do toho odsávání nosíku a strříkání kapiček, tak to ho má dost a pláče, jen co vidí vysavač, ale co naděláme, udělat se to musí a snad už bude brzy zdravá. Dívala se na ni i pani doktorka, naše má dovču, tak druhá z budovy, říkala, že moč je ok, sediment bude zítra a krček že má prosáklej rýmečkou, no bodejď by ne, ale léčíme.
Na mě skočil bacil včera, pořád mě to nějak klátí, krk bolí, kosti, taková ta počínající únava,a le bojuju statečně :grinning:
Tatin mě sere :grinning: , chci si ráno poležet, ale v tom na něj padne únava bo on chodí do práce, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak si šel lehnout taky, no tož já zas vstala, bacil nebacil, frčela s dítkem k doktorovi, k mamce pro prášky na štítku, bo mi došly a ještě do obchodu. Přifrčím, udělat oběd, ten teda byl vynikající, měla jsem v mražáku mletý maso a zelí z víkendu, tož jsem to smíchala, kydla celou zakysanku, pepř, sůl, cibulka, zapekla, posypala před koncem sýrem, fáááááákt mňamka, k temu brambory š´touchaný a už se nemůžeme hnout. Táta se psem si šli, jak jinak, opět lehnout, dítě z donucení taky, ale už hejká. Vydrží maximálně 5 hodin od raního probuzení, dneska je to už 6 hodin a stále vejrá a na únavu nevypadá.
Pani doktorka se ptala, zda netrpí nechutenstvím, OMG!!!, od rána neměla snad 5 minut prázdnou pusu, 2 mlíka po 210ml, asi 20 piškotů, křupky, celý!!! rohlík se šunkou, ještě uzobávala oběd a další suchej rohlík přikusuje během dne, no kalamita, nechápu, kam to ten hubeňour dává.
Tož jdu koukat na Bydlení je hra a taky snad odpadnu, ovšem to by musel usnout i Otesan :grinning:
7. zář 2010 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz
Jo Leni, fotečky jsou úžasný, taky jsem tam byla jako malá s babičkou,a le nepamatuju si lautr nic. Hotýlek vypadá báječně, bungalovíky taky, ceny docela hezký že jo?
Koukala jsem že malej taky spinušká s osloněm, my ho máme taky a nahradil nám spací ovečku, která se nám někam zaběhla, snad se najde bo to je od miminka muchlací usínáček, ale osloň je taky supééééééééér.
7. zář 2010 ve 12:16  •  1 dítě  • Odpověz
No kde stééééééééééééé? Já vím, na východě republiky svítí sluníčko, tady je kosa a zataženo celej den, jsme vám to poslali, ale nebojte, zítra bude hnusně a budete si se mnou psát :slight_smile:
Se nudíme, Aňu už nic nebaví, dneska má teda vteklou, to je neuvěřitelný, to jsem ještě nezažila, něco jí nejde, tak tím začne mlátit a zuří, ž jí zrudne celá hlava, no děs a mručí u toho.
Právě se snaží, sundat si kalhoty, nevím teda proč, jestli jí je vedro v tej zimě bo co.
Tatina máme v práci, bába makčí, strejda zas pracuje, no nuda jak blázen :slight_smile:
Dala bych si Nugetu bo nějakou čokošku, nechcete někdo donýst?
7. zář 2010 v 17:36  •  1 dítě  • Odpověz
Tady je teda ticho, se tu chodím uklidňovat :grinning: Zrovna nám v osm vypli teplou vodu, tak sjem kmitala, rychle hlavu umýt, dítě umýt, nádobí umýt a už Ordinuju s hadrem na hlavě.
Posílám vám dnešní zábavu, přece jen došlo k zabavení dítěte, ještě že teho satana máme :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=IbumCSiWJUw
7. zář 2010 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice Uzasny video,a pak ,ze je nuda,takova krasna zabava.My jsme dneska nestihali,rano jsem byla ja u doktorky,pakjsem kojila,pak jsme kocikovali,pak rychle kojili a hura do poradny.Uz broucek meri 60 cm,takze za tech 12 tydnu se vytahnul o 10cm a vazi uz 5300g,takze veliky bude po tatinkovi,z poradny jsme jeli k nasim,prijeli jsme v 7 hod ,rychle koupacka,kojeni a broucek vytuhnul,ja ted koukala na ordinaci,ted trosku poklidim a hura do hajan.
7. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz
Ahojky kobylky :slight_smile:
Máji Aňulka je úžasná, vidím u vás kočárek, ten mě taky napadl na Vánoce, jinak díky za typy, ty dřevěné kostičky miloval náš mladý a pro Aňulku by se hodili třeba i ty velké dřevěné korály na navlékání.
Bellí kdy jdeš na screening, jsi objednaná a kdy máš poradnu, neposunula ti ji dřív? to fakt letí ty už jsi 10tt :slight_smile: Chuďátko Bellka no hlavně ať ji to moc nebolí, kolik má roků, že se to projevilo teďko? a Kokeš je trdlo, no jo je to chlap...
Leni fotečky krásné a nádherná příroda :slight_smile:
Kaši vy taky rostete jak z vody :slight_smile:
Karolko teda ten bordel po oknech a ještě k tomu fasádu, no nezávidím, snad chlapi pomůžou s úklidem! Tvůj to chce mít pro broučka hezké nové :slight_smile:
My razíme taky k dr. na kontrolu, v pátek malá 38 horečku letěli jsme k dr. ale horečka jen jeden den a pak nic tak nevím co to mělo znamenat jestli zuby. Venku je všelijak tak snad nezmoknem. pak do obchodu, na oběd bude kuřecí se šunkou a broskví, abych vám udělala chutě (krom Bellky :grinning: ) A jedna svátková...
8. zář 2010 v 07:56  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: tak v rychlosti, bo dělnasi mají hlůad, tak jim vařím gulášek a buchetku peču :slight_smile: Máji, malá kouzelná, ten smích mluví za vše, jen uvažuji, kde byla matka :slight_smile: Asi spala :grinning: Ještěže máte toho satana :sweat_smile: Mony, Adélka je taky kouzelná, ten čas letí :slight_smile: Kasa měla klasický den, mezi kojením, kakáním a kočíkováním, taky už se na to těším :wink: Beláíšku, kulíšku, moc na tebe myslím a na ostatní samozřejmě taky :slight_smile: Na tetu sčíhací a Andrejku a Věrku a další. :slight_smile: Luci, až douklízíš u mamky,přijeď k nám :slight_smile:
8. zář 2010 v 09:05  • Odpověz
Teta sčíhací přeje krásný den :wink:
Teda Aňulko ještě že toho Satánka máš :wink: copak bys jinak dělala :confused:
Já jelikož se nudím :grinning: tak hlídám i Vašíka a holky po roce děti faaaakt NE!!!To je mazec.
Adélka už lítá po bytě,ta se má.My to tady máme malinký tak má naše beruška smolíka.
Dnes jsem se nasmála a zjistila jsem jakou máme vzteklinu :angry: chtěla jsem jí zkusit zimní bundy teda to jsem si dovolila opravdu moc :frowning2: kdyby měla zuby tak mi pokousala :grinning: tak budeme asi v zimě sedět doma protože naše Magdalénka nesnáší teplé oblečení :frowning2:
Zdravím všechny dětičky a maminečky a budoucí maminečky a budoucí dětičky.......... :grinning:
8. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj kobylky :slight_smile: Tak dneska slavíme 4. měsíce a Matěj si vede vážně na jedničku :wink: Vstával do růžova vyspaný, pupík nebolí, byť už zase třetí den nekakal a zoubek se taky neozívá. A taková malá novina k tomu.... roste nám hnedky vedle další myšáček. Máme tam už malou bílou ťupinku zoubku venku :wink:
Karolko my jsme byli přímo v Dolních Moravicích a fakt na zimu úžasné místo včetně sjezdovky a táááák :wink:
Máji doufám, že krev dopadla na 1 :wink: a Anince je už líp? Tato zatracená rýma je fakt děs! Malý má teď tu spíš zadní rýmu. V noci ho slyším chrčet, ale soplík přes den odsávat nemusím. Jen občas kašlal, tak jsem mu dala tusin a vypadá to, že se to uklidnilo.
Monči koukám, že už sháníš dárečky jo? Já jsem teda úplně vedle :sweat_smile: Vůbec nevím co budu malému dávat pod stromeček. Ale samo, že toho bude nejvíc od hraček :wink: Jinak Aďa je už velká slečna. Drndí už v pavoučkovi jo? To bude za chvilku lítat :wink:
8. zář 2010 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj obludy :slight_smile: !
Mončo, já myslela, že máš doma miminko v zavince a ono už to má bačkůrečky a drandí v chodidle, se picnu fáááááááááákt? Vám ty děti tak stárnou :grinning: Korálky navlíkací neznám, kde je mají? Nesežere mi je? Kočíky jsou super, s těma si teda vyhraje dost, sice v nich nechce žádnou panenku, ještě netuší, nač sloužej,a l bezva se na nich naučila chodit, vlastně až s tím kočárkem,a le golfáčkem zatěžkaným knihou. Nyní vozí i ten umělohmotnej hlubokej, ale opačně ho vozí, opře se o boudu a letí.
Zrovna jsme ji dala mlíčko a doufám, že usne, nějak si to spaní posouvá, už nechodí po 3 hodinách od probuzení,a le po 5-ti, budu jí to muset zakáazt, aby pak spaní neodrovnala úplně.
Já se chystám na tu štítku, vůbec se mi nechce, prší a prší, Luboš jede do práce, tak musím busem, ani nevím, kudyma se nastupuje, to bude cesta :slight_smile:
Mamka přinese kapra, budeme smažiti a na Vánoce nacvičovati.
Karolko, matka spala, to je jasná věc, vždycky je zavřu do jednoho pokoje, ať se tam pohryžou a ležím v pelechu, znáš to :grinning: Jináč ty tlustý hnáty, co jsou v záběru, jsou tedy moje :slight_smile:
8. zář 2010 ve 12:55  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě přidáváme včerejší pokoupáníčko a nový riflíky z Tesca :wink:
Trošku nám svítěj žebra, když ukazujeme, jak jsme veliký, ale jináč, při běžném sezení máme pěknýho nácka :slight_smile:
8. zář 2010 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz
Jejda to je ale parádnice :slight_smile: Sluší jí to divožence :wink: A žebírka ... no mamo není na čase jí dát něco napapat? :grinning: :grinning:
8. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.