• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 

Anulce to moc slusi.A koukam,ze taky miluje vodu.Adelka uz drandi po byte,toz pozor na obite rohy. :grinning:
Matysek ma uz naznak prvniho zoubku,to je novinek. Vojti ma dneska trosku prudivou,asi bude bourit. :grinning: :grinning:
8. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz
Peti my máme malinký byt ale choditko se vešlo a papučky musí bejt když je doma plovoučka a dlažba,máme ty nejmenší 17tky :slight_smile: roztomilé jsou. Ale do chodítka moc často nedávám, ať nechodí po špičkách jak junior. Vy už určitě drandíte ve sporťáku, my furt v hluboké, máme v ní polohovací zádečka - super věc. Ale už to taky přehodím na sporťáček, jinač se mi rozjel zip na tašce od kočíku :angry: .
Leňulko teda další zoubek na obzoru, vy se máte :slight_smile: my furt nic :sunglasses:
Máji já myslela něco takového http://www.darovanek.cz/produkt/drevene-maxikorale-72ks-woody/ mají to ve školkách a dětičky to baví. Tak kočík koupíme, ty golfáčky nebo ten plasťáček hluboký nestojí tolik. Ať ti dopadne dobře štítka :wink: Anička je kočka, ofinka zastřižená, no kočka je to :sunglasses:
8. zář 2010 v 15:56  • Odpověz
Ahojky bambulkýýý :dizzy_face:
všechny vás moc zdravím, jsem před chvilkou vstala, OMG, dneska mám zase svůj poblijónský den, ale už je mi zase fajn, jenom je mi nějaká zima, tak zase do toho pelechu zapluju, stejně už je večer, že jo :grinning: :grinning: :grinning: Máji, ať štítka dobře dopadne, Anýsek je kouzelná, roste fakt jak z vody :wink:
@moonnca sluníčkooo ahoj, Adélinka je taky takový malý andíleček a jak ťapká v chodítku, no krása :slight_smile: Jinak já jedu zítra na tu endokrinologii pro výsledky štítky a popřípadě změny dávkování léků, tak doufám, že budou OK. Jinak jsem byla na krvi na ty nemoci a raději jsem se ještě přeptala, jestli jsem objednaná správně na ten screening a prý to tak vychází, tak platí kontrola toho 4. 10. :wink:
Leňulko, mně se zdá, že Matýsek se narodil docela nedávno a on už, klučánek, má 4 měsíce, OMG :dizzy_face: Petjunečko, tak Ty sis zařídila ještě i Vašíka na hlídání, jo??? Prý, děti od sebe po roce ani náhodou, pěkné, moc pěkné :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak zdravím všechny maminečky s prďolkama, Karolajnku těhulinkovou a posílám pohlazení pupíku a hlavní pozdrav letí našim snažilečkám, které jistě sem tam nakouknou a já jim chci říct, že na ně moc myslím a opravdu se těším na to, až tady zase přibude ta krásná zprávička, že to vyšlo nebo že zazvonil telefon :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2010 v 16:48  • Odpověz
@bellka Ahojky,jsem ráda,že jste všichni v pořádku.Hezky odpočívej a pořádně se krm :wink: . Jinak u nás nic nového není.Už jsem začala balit nějaký ty věci na dovču a v pátek vyrážíme.Pak vám na konci září napíšu,hlavně co počasí.To jsme sami zvědavý.Zatím tam je hezky,akorát na večer tam prý docela fouká.Tak uvidíme.Za volantem se budem střídat,tak snad to bude v pohodě.Zítra nasmažím řízky na cestu a můžem vyrazit.Mějte se všichni moc pěkně.pá
8. zář 2010 v 16:56  • Odpověz
@petula82 Peťulko, tak si dovču hooodně užijte a tědh řízečků můžeš klidně nasmažit více, tý jo já bych si dala :grinning: :grinning: :grinning: Pavlík se mě ptal, jestli má cenu, když mi kupuje dobroty, že je stejně za chvilku vyhodím, vtipálek :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2010 v 17:04  • Odpověz
@bellka To je teda vtipalek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
8. zář 2010 v 17:46  • Odpověz
@bellka zitra drzime pesticky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. zář 2010 v 17:47  • Odpověz
@bellka To máš doma pěknýho vtipálka. Děkuji za přáníčko.A ať ti zítra poví samé dobré zprávy.pá :wink:
8. zář 2010 v 18:52  • Odpověz
Belí tak to máš potvrzené od dr. tu kontrolu, to je tedy v pořádku, zítra samé dobré zprávičky :wink:
Peťulko užijte si krásnou dovolenou :sunglasses: hned bych si vlezla k vám do kufru :slight_smile:
8. zář 2010 v 19:08  • Odpověz
Hezký večírek, jsem ko v posteli, bolí mě všechny kosti na těle a snad i ledviny bo co, ale nevím přesně, kde jsou, někde na hrbu :grinning:
Jsem obalila kapra, nasedla na bus a jela na polikliniku, jsem se teda v buse fáááááákt bavila, omg. Nastoupila tam kočka asi 16 let s kamarádkou a začala na celej bus vykládat, že jede z konkurzu na modelku. Peti, měla bys jí něco udělat s hlavou bo takový odrosty černejch vlasů, do teho blond, ale prý maj přednost blondýnky, tak se musí holka vykoupat v peroxidu. Začala vysvětlovat, že bude muset chodit v podpatcích a že bude vypadat jak PI..., pani důchodkyně z protějšího sedadla málem padla do uličky :slight_smile: Dále slečna upozornila, že napsala do agentury, aby nepočítali s tím, že má společenské vychování, že neví přesně, co by to mělo být :grinning: Tož hurá do světa děvčata, myslím, že máme šanci :grinning:
Štítka v pohodě, na výsledky krve si mám volat za týden, tak asi ok.
Na zpáteční cestě jsem si sedla k dvěma stařičkým paním a bavily se o nemocech, v tom se ta jedna druhé ptala na muže, tož ta babička povídá, no náš děda má tu nemoc, nooooooooooo, já ji mám taky a nevzpomenu si, po chvilce sdělila, že měla na mysli alzheimera :slight_smile: , tož to jsem z teho sedadla málem zase spadla já :grinning: , jsem myslela, že toto je jen ve vtipech.
Peti, kam frčíte na dovču? Holky, vy to víte? To še muší vyšetřit :wink: , ať můžu závidět.
Mončo, vůbec neupozorňuj nahlas na ofinku Áni, to jí zastřihla tchýně a Petjunka by v tem mohla vidět nějakej problém :sweat_smile:
Bellí, Pavlík má pravdu, já bych Ti nenakupovala, je to zbytečný :grinning: , ať ti hodí vždycky něco od zvířátek, je to BIO a máš fuk s čím do teho hajzlíku telefonuješ néééééééééééé :confused: :slight_smile:
Jdu se léčiti, jsem mrtvá, celá v zimnici a tatina máme na schůzi domovníků, jsem zvědavá, s čím zas přijde, doufám, že nám nebudou hned tak dělat výtah, protože z toho je smrad, že se tu nebude dát žíti :wink:
Brou nocku fšem!
8. zář 2010 v 19:32  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice teda ty te nasi Majdince prejes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,pry bio strava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,toz Majdi nedej se a hezky se nech hyckat. :wink: :wink: :wink:
8. zář 2010 ve 22:00  • Odpověz
Broucek konecne usnul,tak jdu jeste chvilku zehlit a pak hura do hajan.
8. zář 2010 ve 22:02  • Odpověz
@alfice Ahojky,to jsi se fakt bavila v tom busu. :grinning: Mě nedávno chytl záchvat smíchu v práci.Přišli cigošky,že chcou šunkofleky :grinning: ,já se začala tak řechtat,jak sou pitomí,a kolegyně jim říká,že asi myslí těstoviny na ně.No mě se pak už na nic radši nešli ani ptát,kozy černý :grinning: .a šli pryč.Takhle se vyhání takový lidi z práce,beztak šli jen krást.
Jo a teď k tý dovči.Jedeme do Itálie,do San Menaia,pojedeme našim autem,tak se stavíme i do Vieste na trhy,mamka chce něco pěknýho dovést. :wink: Vrátíme se až 26.9.Už se těším.
Mějte se hezky holky a pozdravujte i dětičky.pá hezký den
9. zář 2010 v 08:38  • Odpověz
Bré ránko všem, mi neříkejte, že všechny ještě chrníte, to je život, to jsou hodný dětičky. my strašíme dneska od sedmi,a le to ještě jde, usnula v sedm večer, tož dobře pospala :slight_smile:
Jsme spapaly chlebíček, celej krajíc se šunkou, to by jí šlo, člověk to brání nezdravý stravě a pak se to všechno zlomí a zas do teho rve jen to hnusný, ale ať si na tem světě užije, ne? :sunglasses:
Peťulo, hned letím aspoň mapově do San Menaia, že závidím jak svińa, ani nemusím poudat, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pozdravuj mooooooooooooře a vyřiď mu, že taky přijedu, ale to už slibovala Věruška loni :grinning: a zas jsem doma na zadnici.
Páááááááááááá fšem, muším jít uklízeti.
Jo a už jsem zdravá jako fish :grinning:
9. zář 2010 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem pocestovala, je to docela štreka,a le když za sluníčkem, už se musí nížeji, nojoooooooooooooooo. Jela bych hnedle s vámi. Tož baby letím pofackovat muže a dítě, i psa, je to tu bolakési neposlušnééééééé. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2010 v 09:03  •  1 dítě  • Odpověz
jejda tady se fackuje hned po ranu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,to radeji dal at neprijdeme do rany. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Vojti dneska spinkal od pul 10 do 4 pak se napapal a spal az do 9,ted papame a vyrazime na prochajdu,gumaky mam destnik taky ,tak jdeme. :wink:
9. zář 2010 v 10:22  • Odpověz
@kasa Jé, kasi, to ti brouček krásně spinkal :slight_smile: To mají ti koblížci hned lepší náladu, když se vyhajají do růžova :slight_smile: Já s Kubou taky chodila za každého počasí ven, alespoň jsem si vyčistila hlavu, trochu zatrénovala tlačení kočáru do kopce a zhodila ty nabrané kila :slight_smile:
9. zář 2010 v 11:16  • Odpověz
@alfice Máji, pojď mi vyliskat dítě, já ho jinak zabiju. :grinning: Co virozka, už je ti líp :slight_smile:
9. zář 2010 v 11:17  • Odpověz
Jejda tady liskacka pokracuje,toz to dneska dale od vsech.My jsme dorazili z prochajdy,ted je papani a pak jestli usne tak chci trosku poklidit a uvarit a jestli to vyjde ,tak rychle neco upeci. :wink: :wink: :wink:
@janina2010 Jo ,Jo spinkame v noci krasne. :slight_smile:
9. zář 2010 ve 12:59  • Odpověz
Jsme doma z cukrárny, z nákupu, mám navařenou polívečku, konečně nasmaženáho kapra a zas se o mě pokouší asi migréna, bo je vedro jak v řiti, slunce svítí, tlak kalamitní, zas se z nenadání oteplilo a já umírám. Jeden bacil vyléčím a zas se ozve hlava, mám já to ale život :slight_smile:
Chceš pofackovat kobzola? Sem s ním :grinning:
Aňa chrní, satan taky, tatin v práci..., já u komplu :grinning: , máme to hezky rozdělený. taky potřebuju nutně uklidit, ale vysavač by ji vzbudil, to radši budeme žít v bordelu a dokud nemám vysáto, neuklízím dál bo to nesnáším, když se tu brodím v mrďasu :slight_smile:
Tož jdu čučet po netu, jestli mě třeba někdo nehledá :grinning:
9. zář 2010 ve 13:52  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsme dorazili z prochajdy,ted papame,pak si bude muset pohrat tata s Vojtiskem at poklidim ,povecerim,pak bude koupacka,jeste jedno papani,pohadka,ukolebavka,spinkani a ja kouknu na ordinaci a pujdu do hajan taky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. zář 2010 v 18:26  • Odpověz
Krásný páteček :sunglasses:
Máji taky mě tu straší mrďas na zemi(hlavně vlasy moje jak mě abnormálně padají), musím vysát. Anýsek ti krásně spinká, tolik mi ani Adula nespí ta spí 2hod dopoledne 1 odpoledne a spí od 21-7. dnes v noci měla zase nápady každou hodinu řvala a byla přiložena k prsu, tak jsem jak lemra dneska. No ale koupila jsem si 1.burčák a je vynikající :stuck_out_tongue_closed_eyes: A na Vánoce jsem objednala Dina usínáčka, kočík plastový a kačenky na šňůrce. Všecko z těchto stránek, mají tu docela fajn ceny http://funkids.cz
10. zář 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Mony, já letos u toho našeho vánočního poklada moc dárky neřeším, mám spoustu hraček po Kubovi, takových těch kostek hracích a zvukových a podobně, tak asi koupíme lehátko a nějaké chrastítka :slight_smile: Už se mě kobzol ptal jestli brácha bude dostávat nové hračky, nebo si bude hrát s jeho, tak jsem mu řekla, že hned jak se narodí, tak zdědí celý autopark a lega k tomu, tak na mě hleděl jak z jara :wink: Mě to těhulení moc nebaví, ale kobzol má tak super hlášky o tom, jak ve mě brácha jí, čurá , a co všechno bude umět až se narodí, že si říkám, že mě bude mrzet, až to skončí :grinning: Asi bude hodně překvapený, bo se mě nedávno ptal, jestli už se brácha narodí na nočníku, tak nevím co si pod tím představoval :grinning: Moc vás všechny zdravím.
10. zář 2010 v 10:01  • Odpověz
Jani děti jsou super, teda to jsou krásné hlášky :grinning: Malá má taky všechno po juniorovi, ale jelikož je to holka tak kočárek být musí :slight_smile: no a takové vymoženosti jako houpací lehátko a usínáček no to před 9ti rokama nebylo. U nás by bylo taky mnohem ekonomičtější mít kluka, těch aut co máme a teď to bude nanovo zas s panenkama, mě asi klepne... Malý mi taky říkal: mami jak jsem byl u tebe v břichu tak jsi mi léla na hlavu horký čaj :grinning: , dětičky mají super fantazii. Třeba včera,dojdu do ložnice, malou drží jak opicu za ruce a on že to je Děstký faktor strachu :astonished:
10. zář 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahoj dupky a dupata :slight_smile:
@janina2010 Karol, Ty teda musíš vypadat, když nosíš v pupíku aj nočník čéče a kdo ví co ještě, asi budeš muset vložiti fotečku :grinning:

@moonnca Mončo, to jako myslel, že ji děsí? Že vy koukáte na X factor bo co je to za pííííííííí....viny :grinning:

Já jsem právě přijela z obchodu, zas maj super akce v Hyperalbertovi, ani jsem to nevěděla, letáky nesnáším, dělaj bordel, tak je nosím rovnou do popelnice, škoda stromů, no ale co s těma hromadama doma, ale majá tam za 149Kč Sleep and Play, postupem času jsem dospěla k závěru, že to jsou dobré plínuše a tak sjem vzala balík, respektive mamka pokoupila, bo u nás chodí rodičák až někdy...OMG!
Je tu pěkné počásko, venku svítí sluníčko, vyjely jsme s Áňou jak na severní pól, obě vesty, Aňa ještě chlupatou :sunglasses: a hnedle byla vyslíkačka bo se tam nedá býti, je to na krátkej rukávek. Ale to je moc dobře bo dneska začíná ten srazík hráčů, co pořádá náš tatin, tak za něma pofrčíme, poslechnout si ty hráčské problémy :grinning: a požart 17kg mas na grilu. Aňa se vylítá a bude od ní klid na chvilku, doma se nudí, šudinka moje usoplíkovaná.
Ale nyní se loučím, zdržujete mě tu jako :grinning: , musím vycídit celej bejvák a mám na to spací hodinu a půl Annanase, bo tu bude brácha hlídat s drahou, satana, tak aby bylo vše oukéééééj. frčíme od neděle k Andrejkovic rodičům na chajdalupu, to bude kráááááááááááása, pak hukážeme fotečky. Andrejka se totiž asi už od rána plaví na loooooodi, jako looooooooni, se maj. Tož báááááááááááj dupky, jdu na to!!!
10. zář 2010 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice Máji, tak si to užij a pozdravuj chaloupku a až budeš mluviti s Andrejkou, že ji moc zdravím :slight_smile: Taky jsem zvědavá, co ze mě vyleze, bo kobzol má bujnou fantasii a podle něho asi nosím marťana :grinning:
@moonnca Mony, to je výhoda těch předvánočních mimušek, jeden rok, se dárky pod stromeček neřeší. Ale říkala jsem kobzolovi, ať za bráchu nmapíše dopis ježíškovi, tak jsem zvědavá, co vymyslí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já taky čekám, co dostane prďolka za dárečky od přibuzenstva, a podle toho se zařídím. Chtěla jsem v bazárku koupit to lehátko s hračkami, ale radši počkám, třeba mi ho někdo koupí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak krásný víkend, broučkům klidná bříška a v pondělí páček shledáček.
10. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz
Pozdravy vyřídím z celého kobylince, stále ještě neuklízím, nakopejte mi ři´t, dítě bude vyspaný a ta matka tu furt čumí bo žere!!! :angry:
10. zář 2010 ve 12:37  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem si dneska stihla v klidu uklidit,navarit,protoze mi prijela dopoledne povozit Vojtulku babicka,tak 2 hodky vozila,pak jsem ji vystridala.Ted papame ,pak si chvilicku pohrajeme,pak se nabastime jeste trosku a vyrazime ven se sestrenkou a Simonkou.Tak jsem zvedava jak bude dneska reagovat,minule strasne na sveho bratranka zarlila. :grinning: :grinning: :grinning: .
10. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz
Jani tak nosis martana jo. :grinning: :grinning: :grinning:
Maji moc pozdravuj Andrejku.A uzijte si to.Moni braska tak segru strasi jo. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Chudinka
10. zář 2010 ve 12:59  • Odpověz
Pomooooooooooc, jsem totálně zubožená. Tříhodinový úklid naší pidi koupelny a wc. Jsem to zas vzala od podlahy ke stropu včetně stěn, dezinfekce, dezinsekce, deratizace :grinning: , maj tam vyglančíno, ovšem v tem starym umakartovym xindlu to není ani znát.
Dítě se brutálně vzteká, fakt děs, začalo to předevčírem a asi v tom hodlá pokračovat. jede s kočíkem, narazí kolama do mojí šńůra od vysavače a už je problém, flákne kočíkem o zem, ječí, až má hlavu jak rudoch, mlátí kolem sebe, no kalamita. Co s tím? :confused:
Teď jdeme čučet na Prostřeno, bo tatínek si nás na srazík asi zapomněl vzíti, celej den nejím, čekám na grilovaný masíko a asi jsem odsouzena zemřít hladem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Penam je sponzor pořadu, no výborně :sunglasses:
10. zář 2010 v 18:08  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.