• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky :wink: tak já se zbavila dětí a čeká na mě žehlička a pere pračka a znáte to :angry:
@janina2010 tys mi zas dostala :wink: mě to těhulení moc nebaví :grinning: ?????Tak to já jsem si ho tedy mocinky užila až na ten konec to je opruz :wink:
@alfice krásně si to užijte,to bude asi romantika s taťkou,hmmm. :slight_smile:
@moonnca tak jsem zjistila,že se nám sem chodítko taky vejde :grinning: včera dorazil manžílek a dones ho :grinning: bez jediné porady!!!!No přeci to nevyhodím.Ale radost z toho měl tatínek veeelikou :grinning:
Zdravím i zbyteček a přeji krásný víkendík.Já jdu zítra makat ale jen na pár hodin :slight_smile:
Jinak se mi Majdinka osypala na pipině po plenkách sleep and play.a to tak že dosti!!!Úplné puchýře,šudinka moje malinká.Ale už léčíme :wink:
Taky jsem se ptala pana doktora co si myslí o očkování pro Terku proti té rakovině děložního čípku :unamused: souhlasil a tak vysolim další osmičku :frowning2: to je šílenost ale za tohle to dam.Takže se z těch dluhů asi nevyhrabůůůůů.
10. zář 2010 v 18:35  • Odpověz
@alfice bych tě taky vpustila do našej koupelny kdybys chtěla :slight_smile: Víš to,že už jsme mohly pít spolu druhou sklenku vínka touhle dobou??? :wink:
10. zář 2010 v 18:38  • Odpověz
Petíííííí, nojoooooo, škodáá, ale nevá, já si tě najdu jindy :slight_smile: , to si nemůžu nechat ujít.
Osypala se Ti pipka na pipce? No jejda, já zrovna dneska Sleepky koupila,a le my jsme s nima spokojený a dělaj nám dobře na rozdělanou prcku, jakože ten heřmánek. No co pipka, to jiný požadavky, že? :grinning:
Končí mi Prostřeno, viděla jsem z toho lautr nic :slight_smile: , táta volal, ale musela ho popohnat mamka, oznámila jsem mu, že ve 21 hodin umřu hladem, tak jsem zvědavá, jestli to uvítal a nechá mě tu, bo mi něco doveze, OMG!!!
Tož zas čusky, půjdu uklízet ty šuplíky do kuchyně a příborník, tam je drobečků :sweat_smile:
10. zář 2010 v 18:49  •  1 dítě  • Odpověz
@petjuna No vidis to choditko musi bejt. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A ockovani proti rakovine deloz.cipku,je urcite dobra investice.
Hurá ,už vím,jak se pišou hačky a čárky na anglickém nootebooku.Jupííí.
10. zář 2010 v 19:01  • Odpověz
@petjuna Tož jsem zvědava co nam tyto plenky udělají,taky je máme koupené. :astonished: :astonished:
10. zář 2010 v 19:04  • Odpověz
@alfice co si nemůžeš nechat ujít?Jsem nějaký exot???Jo jo co pipka to názor :grinning: a kolik si za ně vlastně dala?Já,že je budu muset prodat a přemýšlím za kolik.To jsem zvědavá jak to drama u Vás dopadne.Jestli nepíšeš tak jsi kapůt to je jasná.Fůůůj umřít hlady to nechci :angry:
@kasa snad to bude dobrý.Mě to samotnou překvapilo,že by někomu mohl vadit léčivý heřmánek :unamused:
10. zář 2010 v 19:22  • Odpověz
@alfice blondýno proč máš smázlé fotky? :angry:
10. zář 2010 v 19:35  • Odpověz
@petjuna No na heřmánek pry jsou děti hodně alergické,ale my používáme bubchen a ten je s heřmánkem a nic nám nedělá,tak snad budou dobré,my jsme se osypali po tesco plenkách.
10. zář 2010 v 19:38  • Odpověz
Petííííííííííí, exot nevím, to tepráv poznám, ale jako jsem na Tebe fááááááákt dost zvědavá :sweat_smile: , co je ta číhací vlastně zač :confused: Za Sleepky jsem dala 149Kč, ale to jsem tu už dneska psala néééééééééééé? To moc nevyděláš čéče, si je nechej pro sebe :wink:
A proč mám smázlé fotky? Bo album malé Anny jsem smazala já a Kobylky album najednou zmizelo další den, tak to nevím, pačimůůůůůůůůůůů. Ale hodila jsem pár fotečiček Aninčiných a šmitec. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Řve mi dítě a já řvu hladem, omg a to už tak hezky spinuškala, asi špatný snění bo co. Jdu naň.
10. zář 2010 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice ty jsi blbka,tak to se máš na co těšit,to budeš kokat :grinning: ale já myslím,že budu vejrat :grinning: hele víš to,že jsem otříhaná?A na plenkách ty nenažraná nehodlám vydělávat ale mam si s nima tapetovat bo co? :grinning: Škoda,že jsem ji tu pipku nevyfotila :angry: A že jsem tak zvědavá co Ti Aňulka provedla,žes jí smázla? :confused:
10. zář 2010 v 19:51  • Odpověz
Ty pipko, to víš, že budeš vejrat, bo takovou inteligentní krasavici jsi ještě neviděla :grinning:
Aňulka neprovedla nic, jen mě prostě napadlo, že by bylo dobré ty fotečky smáznout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem nasraná, ten pablb přijel, ale bez masa :angry: :confused: , on na něj zapomněl!!! :angry: :angry: :angry: Zabít málo, tož na něj řvu, proč sem jako jede? Snad kvůli masu, OMG! Tak už zas táhnul a to si teda vypije!
Už si dělám kynutý knedlíky, jsou sice zmrzlý, ale přece nechcípnu hladem, to by se mu hodilo! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2010 ve 20:10  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice Tož mámo proč nám mažeš Aninku. :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: .My se chceme kochat.
10. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz
:slight_smile: se kochejte svejma bobiškama, já už mimisko nemám, už je to parádnice :grinning: Dneska se vypravovala s bábou ven a dotáhla si ze skříně vestu s velkou kapucou, kapucu měla na prdce, jsem se jí ptala, jestli to má na boba bo na co,a le vzhlížela se v zrcadle tak spokojeně, že by i člověk uvěřil, že se to dneska nosí.
Muž přijel ze srazu a dovezl mi maso :grinning: , jenomže já právě dojedla ty knedlíky :stuck_out_tongue_closed_eyes: No přece to nevyhodím, že, tak jdu na něj a chleba mám jako kde? Mě te´d napadáááááááá :confused: :confused: :confused: Abych mu snad vynadala znova ne? :sweat_smile:
10. zář 2010 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz
Módní přehlídka :sweat_smile:
10. zář 2010 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz
Hurá brouček spí,dneska byl vzhůru od půl čtvrté ,kdy jsme kojili,do ted,nechtěl vůbec spát ,ted už byl přetažený a nechtěl ani sát ,jen se vztekal,vztekal,vztekal tož jsem mu dala trošku nutrilonu,a vytuhnul.Tak jdu mlíčko odsát a doufám,že zítra už bude v pohodě. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2010 ve 21:15  • Odpověz
To je parádnice,a jak ladí s kočárkem. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz
@alfice Tož maso ti doveze a zase ti chybí chleba,tobě se člověk nezavděčí. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2010 ve 21:20  • Odpověz
Nezavděčí no, když večeře, tak se vším všudy, na to, že nám sliboval celoodpolední vyvětrání na čerstvém vzduchu a přijede si až v sedm hodin :slight_smile: , ještě bez masa a pak bez chleba :grinning: , tož to si teda dovolil moc. právě jsem to spráskala, podělila jsem se se satanem. Maso bylo luxusní, pěkně růžovoučký, udělala jsem si ho na grilu v troubě, pěkně s mřížkou, mi to maso pokreslený černejma pruhama víc chutná :grinning: , ale je mi teda na prasknutí, po těch pěti knedlíčkách :grinning: , ale kecala jsem, nebyly kynutý, jen z odpalovanýho těsta, tak to zas nebyly nějaký bomby, aby jst si nemyslely, že tak žeru, ale já fááááááákt tááááááák moc snědla, to je hnus co, to zas bude noc, jako by mi nestačil včerejší žaludeční bo žlučníkovej záchvatek, jsem se tu svíjela ještě v noci. nejspíš po Uheráku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tož brou nocku dupky, zítra perný den, ráno jarmark a slavnosti, výstava obrazů karla Gotta, přijede babička, ještě neviděla Aninku a odpoledne nás táta "zase" :grinning: vyveze na srazík. Páááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2010 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě tu čtu, že se malej vztekal, no to jsem ráda, že to není jen u nás :grinning: Jsem myslela, že jsi mu dala na dupu a ono jen nutrilonek, tak to jste ještě v dobré fázi, u nás je to už horší :grinning:
Paráááádnice to je, s cumlem v zobáčku, frajerka, ale to je špunt proti studenýmu větříčku :wink:
10. zář 2010 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz
Tak já doufám,že to bylo únavou,už jsem tu taky vytuhla ,tož ještě odstřikám to mlíčko a jdu spát,snad zítra bude lépe.
10. zář 2010 ve 22:01  • Odpověz
@alfice tak ty máš dost,chudák taťka ale je to teda hňup jede domů kvůli masu a nedonese ho :confused: to je jako když ten můj šel ze psem a přišel bez něj že? :angry: teda a Ta si ty ústa neošidíš :sweat_smile: kedlíky na to maso a ještě jí chybí čerstvý chlebík,ten si měla upéct :zipper_mouth: Aninka je krásná holka,moc jí to sluší.To mi vysvětli po kom to dítě je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dobrou noc
10. zář 2010 ve 22:42  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Pěkný den všem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. zář 2010 v 08:23  • Odpověz
krasnou sobotu všem,jedu do palace kultury a sportu ve Vítkovicích na mimibazarek,tož doufam,že pokoupím. :slight_smile: :slight_smile:
11. zář 2010 v 09:29  • Odpověz
Hezkou i když u nás propršenou sobotěnku. u nás nic nového jenom to že mě šíleně bolí ucho ve čtvrtek jsem byla na ušním dala mi léky ale je to čím dál tím horší. Na levé ucho vůbec neslyším mám vněm zalehlé a šíleně mě včera večer začalo bolet :frowning2: Uvidíme co mi řekne v pondělí to jdu na kontrolu :wink:
Něco málo jsem si dočetla a vidím ´že řešíte plenky nám teda vyhovují dostává je od narození a jsou super jak píše Mája každá pipina je jiná.
Kasi tak něco hezkého pokup kámoška tak taky jezdí a vždycky doveze super věci a za pár kaček :wink:
Máji ty moc pozdravuj Andrejku jak sní budeš :wink:

Zdravím zbytek kobylek jdu si zase lehnout není mi gut :frowning2:
11. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz
Koupila jsem Vojtíškovi na vánoce chodítko od fisher price za 400kč nepoužívané,paní dostala 2.A pak ještě jednu opičku co hraje,vkladají se kostičky za 350kč od Lamaze od 6 měsíců,schovám už na vánoce. :wink: :wink: :wink: A pár hadříku.
11. zář 2010 ve 13:21  • Odpověz
@luca4 Luci tak se brzo uzdrav a snad neskončíš na antibioticích jako já.
11. zář 2010 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj kobylky
Peti teda manža je akční a snad si nás potajnu čte, když dovlekl chodítko jen co jsme se zmínili :slight_smile:
Máji Anička je modelka po nesestře :wink: a ta vestička je žůžová ta se ti povedla :wink:
chlapi vidím všude stejné telata, no škoda slov. Mě ten můj taky vozil chleba od včerejška v autě a nebyl ho schopný donést do bytu, tak jsem si zašla do obchodu na nový-je to rychlejší.
11. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz
To počasí dneska bylo hrozné,ale v čechách prý bylo krásně ,tak snad to dojde zítra tady,dneska brouček nemohl celý den zabrat,ted pomalu usíná,tak snad brzo usne.Je brouček přetažený.
11. zář 2010 ve 21:36  • Odpověz
Hoj kobčííííííííííí, jsem zubožená až ouvej. Jakej déšť? Jste něco popily a blbě vidíte, ne? Tady léto v plnym proudu, jsme celej den chválili, jak srazík dobře vyšel, normálka kra´táky, krátkej rukáv, slunce pařilo, fakt super den. No neděste mě, že zítra to odejde a bude nějakej hnus.
Jsem dorazila domů v 19 hodin, nezabalen ani kus, doma bordel, no honička byla veliká, nohy mi míněj upadnout, záda bolej a prádlo se suší na topení, bo je polovička ještě mokrá.
Jinak jsme prožili kásný den, ještě jsme vyhráli od ČEZu, cyklo dres :grinning: , snad abych si te´dka teda koupila kolo. Je v barvách ČEZu, takže dostatečně oranžovej , křiklavej, prostě takovýho cyklistu nic nesrazí, co mě ovšem zaujalo, že má na zádech tři kapsy, si říkám, asi na svačinu že, tak právě přemýšlím, jestli se nemám skutečně stát cyklistou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Kaša byla na bazárku a tak hezky pokoupila, to u nás je bída s nouzí, tož se nenakupuje :wink:
Mějte se tu krásně, Andrejce všechno vyřídím, snad ji i uvidím, vypadá to, že jo.
Bell, jsi ok? Asi ano, budu ti muset písnout sms.
A nebyla Petjuna nějaká drzá? Si matně vzpomínám, že jsem ju výše četla :grinning: , zas jsem všechno zapomněla, no co už, hlava blonďatá a ještě děravá, musíš mi to přebarvit, třebas to bude pak lepší. Páááááááááááááčko všem! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2010 ve 22:55  •  1 dítě  • Odpověz
Krásnou neděli všem,Májo už vím i od kamarádky z Prahy jak krásně jste tam včera měli,tak snad nám to dneska pošlete tady.Brouček nakonec celý přetažený usnul po 22hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale spinkal ted až do půl 5 ted se napapal a u :stuck_out_tongue_closed_eyes: ž :stuck_out_tongue_closed_eyes: zase spinká,tak snad to dneska už bude lepší. :slight_smile:
Beli broučku taky jsem včera na tebe myslela,pisni ,doufám,že jsi s broučkem v pořádku.
Taky letí pozdrav naší Andrejce,Věrušce,Leontýnce,Ivči,Manetce prostě všem naim snažilkám a maminkám čekatelkám na adopčátko,taky naší Janince a jejímu broučku a všem maminkám a mimískům.Prostě všem.
12. zář 2010 v 05:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.