• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Krásnou nedělinku
:wink:
Teda to to uteklo :unamused: my už slavíme půl roček :slight_smile:
@alfice já nebyla drzá,to by mi strach nedovolil :frowning2:
@moonnca no jo,jestli on to tady nečítá a pak nechytračí,to mě ani nenapadlo.A tak když třeba napíšu,že mě zanedbává :grinning: všimne si toho????? :confused:
Snad se Bellinka nebude zlobit,když napíšu,že je v pořádku,jen má bolístku velikou :cry: ale miminko je v pořádku.Majdinko MTR a myslím na Tebe.
Všem krásný den :slight_smile:
12. zář 2010 v 08:52  • Odpověz
@bellka Belisku foukám bolístku at je co nejdříve zahojena a dušička je zase veselá,protože brouček to ted potřebuje.
Tak hlavně odpočívej a věř,že to nhlavnejvětší štěstíčko nosíš pod srdíčkem.Opatruj sebe,broučka a Pavlíka,pohlad za nás všechny zvířátka a uvidíš bude líp.
12. zář 2010 v 09:03  • Odpověz
@petjuna Všechno nejlepší k půl ročku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. zář 2010 v 09:04  • Odpověz
krásný den všem,pohlazení a pofoukání bolístky letí naší Majdince.
13. zář 2010 v 08:03  • Odpověz
Majdince vše nejlepší k půl ročku a Belince deržení palců, ať to vše zvládne :slight_smile: Jinak u mě nic nového, dneska tu svítí slunéčko, tak snad to vydrží :slight_smile:
13. zář 2010 v 09:14  • Odpověz
Ahoj kobylkýýýýý :slight_smile:
Zdravím vás všechny a podlouhé době nakukuji.
Belíšku, doufám, že jsi v pořádku. Já prošvihla ten zázrak :dizzy_face: Hodně štěstíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí! a DRŽ SE!
Majdalence také všechno nej k výročí :slight_smile: Petjú ahojky :wink:
Letecky jsem vás pročetla, ale víc nestíhám :frowning2:
Ananásek už je manekýna :wink: , to to letí!
Karolce už se blíží den D :slight_smile: a navíc to bude asi chlapeček Tak to má malý radost, viď?
Zdravím Kašu a jejího prďolku. Na té fotce vám to moc sluší!
Ahoj Monči, Katko, Luci, Leňulko, Andrejku tu vůbec nevidím :frowning2:
Doufám, že jste všechny v pořádku a radostně těhulíte a vychováváte drobotinu.
Já mám vrtuli víte kde, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vůbec nestíhám žít! Do toho ta moje sedmnáctka s pubertou za krkem :grinning: No děs!
Ségra se rozešla v červnu s přítelem, tak jsme spolu smutnily :frowning2: , ale teď už snad bude líp. Rýsuje se něco nového, tak snad bude šťastnější zatím i bez miminka.
Měje se všechny krásně a Bellíšku, tys mě vážně udělala velkou radost! Tak teď hlavně, ať jsou i ta tvoje žvížátka v pořádku a ty máš klid na těhulení. Posílám ti velkou pusu :zipper_mouth:
Páááááááááááááá
13. zář 2010 ve 21:16  • Odpověz
Ahojky kobylkýýý :dizzy_face:
jste zlatíčka, že na mě myslíte. Petjunko, víš, že já se téměř nikdy nezlobím :wink: Jj, holky, umřel nám Kokešek, takže to fakt byla pecka, ale nedá se nic dělat, no. Jenom koukám na okno a říkám si, že už mi na něho nebude klepat, no. Jinak, co je hlavní, jsme v pořádku a jediné, co mě trápí, jsou celodenní nevolnosti a zvracení, ale říkám si, že tohle je to nejmenší, co musím vydržet, když už jsem toho tolik zvládla, no né??? Takže můj okruh je postel a koupelna :grinning: :grinning: :grinning: Všechny vás moc zdravím, maminky i s mimuškama, Karolajnku s pupíčkem a snažilečky, na které opravdu denně myslím :slight_smile:
@teoreticka neboj, na každého někde to štěstíčko čeká, jenom se na někoho usměje dříve a na jiného holt později, ale o tom víme své, že jo :wink:
Tak pááá, berušky, jdu si zase zalézt do pelechu :wink:
14. zář 2010 v 15:24  • Odpověz
@bellka Belinko tak foukám dušičku at se brzy zahojí, :cry: a neboj Kokešek vás bude hlídat s nebíčka.Jsem ráda,že jsi se přišla podívat,měli jsme o tebe opravdu strach,ještě jak se ztratil celý tvůj fotoblog,tak nádherně psaný.A ted jsem o tobě vykládala Vojtíškovi,protože jsme se byli projít ,je tu kousíček restaurace a mají tam kozičky,ovečky,kačenky,tak jsem si hned vzpomněla na tebe. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Opatruj se,hýčkej se,pohlad za nás bříško.A uvidíš bude líp.
14. zář 2010 v 16:16  • Odpověz
Ahojky kobylky :wink:

@teoreticka Martí teda to je mi na jednu stranu sestry líto ale bude nový princ a s ním i nový život a pak mimi :wink: A doma pubertička???No s námi už to taky občas zamlátí :grinning: Už máš po prázdninách chudinko,co vlastně učíš??? :confused:

@bellka to jsem ráda,že se na mě nezlobíš :wink: jsem si už asi po sté přečetla Tvůj článek a zase roním :dizzy_face: tak teď už se blýská na lepší časy :wink:
Já mam od včera migrénku jako prase :angry: Do toho jsme byly ještě na plavču takže jsem fakt hotovka.Majdina spí tak jdu odpočinout.Papa
14. zář 2010 v 16:17  • Odpověz
@bellka jé už to máš ve fotoblogu zpátky.To je dobře.
14. zář 2010 v 16:18  • Odpověz
@petjuna tak to foukáme Petko i tebe a tvou hlavičku.
14. zář 2010 v 16:20  • Odpověz
@kasa tak to bude určitě Vojtíšek milovník žížátek :wink:
@petjuna nebul, bobku, i když možná budeš míň čůrat, zlatíčko a posílám Ti pohlazení, ať migrénuša zmizí :slight_smile:
Jo a s tím fotoblogem to bylo nedorozumění, protože já jsem myslela, že když ho jako nenechám veřejný a budu mít povolený přístup jen registrovaným uživatelům, takže se neukáže jenom těm neregistrovaným, no tak teď už vím, že jsem to vlastně měla schované úplně, aniž bych to tak chtěla :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2010 v 17:23  • Odpověz
@bellka to jo,to bude milovník zvířátek,protože já jsem taky,asi budeme pořád chodit na procházky ke zvířátkům do Hrabové a nebo do zoo,škoda,že je tak drahé vstupné.škoda,že jsme zatím museli dát zvířátka z domů zatím pryč.
14. zář 2010 v 19:26  • Odpověz
Krásný sluníčkový den všem.
15. zář 2010 v 08:47  • Odpověz
@bellka Ono by to možná bylo možné s tím fotobogem,kdyby jsme měli tu diskuzi zamknutou,tím pádem by se do naší diskuse nemohl nikdo cizí dostat,a možná ani do toho fotoblogu.
15. zář 2010 v 08:50  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Beli, tak Kokešek už je v nebíčku a vesele tam honí myši. :wink: Já vím, že je to smutné, když odejde milované zvířátko, ale než by se trápil, tam mu je líp :wink: Jinak vím, že to blití je protivné, ale časem to skončí a zase ti bude dobře :wink: Kasi, mi jezdíme často do zologické a kobzol ji od mala miluje :slight_smile: I když u nás na vesnici není o žížátka nouze :wink: Včera mi kobzol říká, že mi břicho porostlo, ale prsa ne, že asi brácha už pije mlíčko vevnitř. No srandista :grinning:
15. zář 2010 v 09:21  • Odpověz
@janina2010 tak to se na jaře domluvíme a půjdeme společně na zvířátka.
15. zář 2010 v 09:43  • Odpověz
@kasa To by bylo fajn :slight_smile:
15. zář 2010 v 09:48  • Odpověz
@janina2010 tak už se budu těšit.
15. zář 2010 v 10:18  • Odpověz
Bellí to je mi líto, já myslela že tě tak trápí Belluška a její nemoc a on zatím Kokišek :frowning2: kluk jeden čertův rarášek kočky honil a tak dopadl. Ty už jsi v 11.tt to letí za chvilku už i to blindění by mělo přejít.
Jani to kobzol je úžasný to jsou krásné hlášky :grinning: ty děti :dizzy_face:
Kaši to aby jste koupili domeček s velkou zahradou, ať nemusíte nikam chodit a máte zvířátka doma :slight_smile: Mě by se to taky líbilo, na bytě je fajn ale až jsou děti tak ta zahrada nám tu moc chybí.
Peti vy už chodíte do plavča jek se tam Majdince líbí?u nás dostavují bazén tak my asi začnem příští rok.
a kdepak je Mája? a Lucka a Leňulka a ostatní?
15. zář 2010 v 10:34  • Odpověz
Mony, taky na ně myslím, blond hare vždycky napíše román a pak se odmlčí, Lucka je doufám zdravá a Leňulka nejspíš nestihá :slight_smile: Však to znáte, jen my čekatelky máme veget a čumákujem do obrazovky :grinning:
15. zář 2010 v 11:06  • Odpověz
Nazdárek :wink:
Takže jsem Vám chtěla připomenout,že Májinka je u Andrejky na chajdě :slight_smile:
Jinak mě od pondělí hlava ještě nepřešla takže moc krásný :angry:
@janina2010 Kubík je veselá kopa že?To jsou kecičky. :grinning:
@moonnca No jo už plavem jako ryby :wink: je to srandatý a hlavně Majdina má vodu strašně ráda takže si to užívá.
U nás chč...a já se tak těšila ven.Pondělí ,úterý jsem v práci tak se s kočárem nedostanu a ve středu už se těším.V tomhle to vypadá tak zalíst do pelechu nebo se vsunout někam na drb :grinning: to jdu v 17 na kávu ale s nůžkama v ruce :angry: není to zneužívání?????ale jdeme ke strejdovi hokejistovi a on nám potom za to doveze něco pěkného z Floridy :grinning: není to taky zneužívání????? :confused:
S těma žížátkama je to děsný.Taky už jsme kocourka nenašli :cry: snad se má kluk dobře :wink: Je to hrozný když nás opustěj a nevím jak někdo může říct,vždyť je to jen zvíře :angry: jasně,že za mimi by to nikdo nevyměnil ale je to živý!!!!!!!Nechápu ty debili co se baví tím,jak to zabíjej a ještě se při tom natáčej,to jsou kok...
Jdu vařit papa
15. zář 2010 v 11:54  • Odpověz
Peti, bolavá hlavičko, ještě, že tě máme, málem jsme po ní vyhlásily pátrání :grinning:
15. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz
no zahrádku by to chtělo,ještě,že aspon naši mají zahradu u baráčku,škoda,že nechcou zvířátka.
15. zář 2010 ve 13:45  • Odpověz
@petjuna myslím,že to zneužívání určitě není,je to vzájemná výpomoc.
15. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz
@janina2010 všááák táááá se nám ve světě neztratíííí :grinning:
15. zář 2010 ve 14:07  • Odpověz
Bobulky moje jsu celá akorát to moje ucho :angry: bolí bolí moc dosatala jsem antibiotika a zdá se mi to čím dál tím horší už na něho vůbec neslyším :frowning2: snad to přejde :unamused:
@bellka Belíšku kulíšku posílám pohlazení ale já vím že kokešek se má dobře prohání v nebíčku nějaké krásné kočičky a dívá se na tebe a dává na tebe pozor :wink:
@janina2010 Jani už 29 týden toto letí :wink: Jo a hlášky dětí jsou skvělé já když řekla Petuli že jsem těhu tak hned mi předváděla jaké budu mít břicho a jak budu rodit no nasmály jsme se doma všichni :wink:
@moonnca Moni ahojda jak se máš co děti zlobí nebo jsou hodné :wink:
@petjuna Péto to není zneužívání to je něco za něco :sweat_smile:
@kasa Kasi ahojda jak se máte?

Zdravím zbytek kobylek MVMR :slight_smile:
15. zář 2010 ve 14:38  • Odpověz
V neděli máme vítání občánků a nevím včem pudu nějak jsem přibrala a do ničeho nevlezu :angry: Malému jsem na rychlo objednála oblečení z mimáče paní mi to dneska pošle snad to do pátku příjde :wink: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33790418&tab=2
15. zář 2010 ve 14:40  • Odpověz
@luca4 máme se dobře ,jsem zvědavá kdy nám dorazí pozvánka na vítání občanků.Až pojedeš do Ostravy ozvi se.
15. zář 2010 v 15:02  • Odpověz
@luca4 Luci a foukáme ouško at už nebolí,je to ted nějak ve vzduchu,já jsem měla zánět středního ucha,ted kolem mě to mají další 4 kamarádky. :frowning2: tak at brzo bolest ustupuje.
15. zář 2010 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.