• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
dobrou noc taky už odcházím :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
4. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Majdí možná že se v ostravě někde potkáme tak koukej pořádně kolem sebe aby jsme se nepřehlédli budu mít červený karafiát v ruce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Peťko, hezky se vyspinkej:slight_smile: Luci, my jezdíme do Fertimedu:slight_smile: Tak to je škoda, já jedu na 11.00 na Dornovku a pak na ty kamínky. Jsme se tam mohly potkat:wink: Májinko, upaluj do pelíšku a hezké sníky přeju:slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Karolko, tak jsem to napsala Věrušce, snad si s tím vystačí...
Se smějete, ale já právě odcházím, jako každý den, do pelechu se satanem :wink:
4. kvě 2009 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz
Beli to gyncetrum je v ružové vilce že jo :slight_smile: Já tam byla v roce 2002 v červnu a červenci jsem zapadla přirozenou cestou :slight_smile: Škoda že se zítra nepotkáme , ale neboj určitě se potkáme nebo přijedem na žvížátka :wink:
4. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
No to je ale hrozné. Já na něco odpovídám a než se mi to tam objeví, tak už jste na další straně a mluvíte o něčem jiném:wink: Ale co, závada není na vašem přijímači:grinning:
4. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Beluš mě se taky stáva než odpovím na něčí otázku tak jste na jiné stránce :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ano, v takové vilce:slight_smile: A v té Polance jsou od minulého roku po, st, pá a jinak jezdíš do Olmíku a tam jsou i víkendy, prostě jak je potřeba. A v Polance chtějí taky dělat úplně všechno, takže bys vůbec nemusela do Olmíku:slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Známa právě v březnu byla poprvé IVF tak to vím od ní no nechám si to projít hlavou asi změníme lokál :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jdu spinkat dobrou
4. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Luci, my už tam jezdíme třetí rok, taky jsme změnili CAR a i když zatím miminko nemáme, tak k nim mám důvěru a máme udělané všechna možná vyšetření, od hlavy až k patě. A hlavně jsem se nemusela o nic prosit, po příčině pátrají sami!
4. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
Už se mi taky zavírají očička a otvírá držtička:slight_smile: Dneska jsem neměla moc hezký den, ale vy jste mě potěšily a už je zase dobře. Jak já jsem ráda, že vás mám, to si ani nedovedete představit. Tak dobrooouuu noooc všeeem:slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ještě jsem si vzpomněla na Alenku, že se neukázala. To byla asi krev negativní. Alenko, jestli je to tak, drž se a až Ti bude líp, přijď za námi. Kéž bych se mýlila. Andrejkooo, Ty se jistě probudíš a budeš vkládat tabulku, ale já už nevydržím, tak dneska na Tebe nepočkám, koblížku:slight_smile: A už opravdu, dooobrooouuu noooccc:slight_smile:
4. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Ahoj Belíšku, tak tak, jdu na tabulku, a jak tak koukám do ní, musím se pozeptat! Ta Hannina se nám neozvala, tak doufám, že důležitej UTZ je v pořádku!! A Inka, Danuss, a Moncaet?? A Katuška snad má už myóma venku a jen si odpočine a poběží domůůů.
Ještě jednou Pavlí, zítra držím palce a nebóóój, a přijď nám říct, jestli byla roznožka :wink:
Tak rodinko moje, ať se zítra podaří vše, nač sáhnem :slight_smile: Dobrou noc.
4. kvě 2009 ve 23:03  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile:

ČEKANKY
Bellka,Fertimed,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET,akce červenec,šutérky,Dornovka,pořád maká ,to nejni možná..
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,3.5.nástup,4.5.laparka myomu - budeme s Tebou!
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sourozenečka
Janni.ka,Repromeda Brno, půjde poprvé do boje začátkem května! Nebóój!
Regina,Apolinář,1xIUI, malá bolístka zůstane, ale v červenci rozjedeme další IUI!Ale teď hurá do práce!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,eregm+dom.snaženíčko, podzim akce!15.5.konzultace v novém Caru
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, 5.5.kontrola v Caru :wink:
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Petjuna,Apolinář,1xIVF,nejdřív porazíme OBYČEJNOU :slight_smile: cystu!
Jantarka (Leňulka), 2xIUI,7xIVF,14.5.kontrola, cca 24.5. začínáme stimulovat!
Veera2,Věruška,Pronatal,2xIVF+ICSI,Ještě jedna komplikace, ách jo,revize podruhé,a pak už hurá domů! :dizzy_face: :zipper_mouth:

HOLKY V AKCI
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI, chystáme 2.IVF -28.4.1dc, 5.5.UTZ a pak hurá do stimulky :wink:
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF,1xIUI,1xET,1xKET, folíky se mají k světu, OPU cca 9.5.
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 ledových kulihrášků čeká,Ket či hysterka?uvidíme 6.5.UTZ
Manetka,-kamioňářka-dřív Iscare 1xIUI,1xIVF,1ET,2KET,teď Gennet LB, stimulujeméé

TĚHULKY
Alfice(Mája),Repromeda Brno,1xIVF-ICSI,Těšíme se na Aničku!13.5.kontrola. Cestuje jak Bolek a Lolek, OMG!
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,průkajdu už máme,, termínek 13.11.09
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.09,15.5,kontr. ,5.5.velký UTZ :wink:
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.09
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáááá!!!! 19.5.screening
Katy81,Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek v bříšku, 13.5.UTZ
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., HCG pozitivní!!!6.5.UTZ
4. kvě 2009 ve 23:15  • Odpověz
Ahojka všechny já Vás čtu pořád jen jsem neměla čas moc psát právě mi odjel manžel na měsíc do řecka tak tu budu sama a vůbec to nesnáším když je pryč,tak jsem s ním vstávala a vůbec se mi nechce spát.
UZ byl uplně v pořádku dle uz jsem 14+5tt a termín porodu je 29.10.2009.
Včera jsem byla v gennetu kvůli riziku downa k věku a nabrali nám krev na chromozomy tak uvidíme jak to bude dál.Ale doufám,že ok. Moc všechny zdravím teď budu až do 2.6 trpět než se mi miláček vrátí z cest,upřímně jsem raději když je doma.
5. kvě 2009 ve 03:07  • Odpověz
Dobré ráno SLUNÍČKA :slight_smile: .
Ráno to vypadalo jako kdyby mělo mrznout ale teď se dělá krásně.OSKÁREK už leze tak snad bude hezky.
V práci to bylo zas děsné.
Karolko asi tady u nás jsou divní lidi.No stím nic neudělám.
Májo dneska nám konečně přivezou ty kamna.Tak jsem zvědavá kdy.Teď jdu do pelíšku a určitě tak za dvě hodinky jsou tady.
Tak zatím papa a všem přeji hezký den.
5. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz
Přeji pěkné ránko :wink: ,omlouvám se že jsem se včera nerozloučila,jsem odpadla :sweat_smile:

Držím palce všem co mají kontrolu nebo něco takého,Majdě na Dornovce ať to moc nebolí,ostatním šťastnou ruku při vybírání kamínků-jdu dnes taky-to jsme se nějak mimiosmyslově domluvily :grinning:
Máji ať je ok a nebolí břuch :wink: ,pokud by si psala Věrce tak že na ni moc myslím

Hani tak to je super,že utz je ok :grinning: Manža na měsíc v Řecku,teda se má-ale ty jsi chudáku sama,co?My jsme tu pořád,tak přijdi a budem tlachat,to by si nevěřila jak to utíká :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz
Regíí čauvec :wink: ,teda ty holky v práci jsou vážně divný :angry: ale pěkné sny a dobrou
5. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz
Dobré ráno všem kočenkám nebudu jmenovat páč bych určitě na někoho zapoměla.
Katy ahoj jak je mamino?
5. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz
ahoj Lucy,momentálně na nic,musím do města a nejraději bych šla do postele a spinkala :confused:
5. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
já bych taky nejraději spinkala a musím k doktorovy ale potom půjdu na kamínky na to se těším. A co ty jdeš utrácet :grinning:
5. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahojky holky, teda tady to dneska žije :confused: :slight_smile: Né že bych tak dlouho chrněla,a le dělala jsem rozbor snů, jedné Věrušce :grinning: ,tož to bylo samý zvíře a pekáče, tak mi to hodinku zabralo,ale máme jasno a Věruška už má na sobě operační hábit a půjdou na to. Takže držíme paluchy!
Hani, to je supr, že je vše ok, měsíc uteče jako voda, uvidíš a máš ho zpátky, jak říká Kačka, my tu dřepíme celý dny,tož přindi za náma nééééééééééé :wink:
Regíííííí už má vajucha vyexpedovaný,to je super a ty kvočny, co tam s ní dělaj, jsou asi nějaký divný :confused: :rolling_eyes: Asi tam zajedeme na exkurzi a trošku to tam probereme.Jo a ta péééééééééééééééééc, ta mě štvééééééééééééééé :grinning: , jedinej bezpecák jsem už já.
5. kvě 2009 v 08:22  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte koťátka, tak to je dneska nějaký spací den :slight_smile: Já bych sitaky hned vlezla do pelíšku a sladce spinkala, ale nemužu, bo musím jít trochu pracovat, a večer jdu na dvanáctku, takže zítra neudělám nic :wink: Jenže mám menstuační lenoru, takže nevím, jestli to nezalomím :wink: K tomu mrcha přišla po 21 dnech, to je hnus velebnosti :angry:
5. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu se chystat za chvilku vyrážíme směr doktor pá pá pá :slight_smile:
5. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
Nojo, to jsem si mohla myslet, živo tu je jen když tu nejsem :frowning2: Najednou jsou všichni v čoudu. Tak já se jdu oblíkat, manža mi odjel na pohovor, tentokrát tady u nás, to by bylo úplně nejlepší, nic by neprojel a měla bych ho po ruce, no uvidíme, jak dopadne. Pak frčíme na koberce, Bože jak já je nesnáším a on ho chce do dětskýho :unamused: , no tak jsem se nechala ukecat, jsem zvědavá, jak dlouho přežije, většinu po dvou letech vyhazujeme, i dřív...
Tož zrádkyně uprchnutý, odjíždím, papapapa :zipper_mouth: :dizzy_face:
Pracantům zdar, ouřadům zvlášť :grinning: , dneska zase lážo plážo co? Jen ty klientský hodiny, o kterých klienti neví :grinning: ...
5. kvě 2009 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz
Kdo zdrhá, já jsem tady, ty mě nevidíš, zase nakupujete, to nemužeš sedět doma a povídat si se mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
Tak Regí spinká, zítra budem spinkat spolu, Lucinka se jde kontrolovat. Katy a Mája vyrážejí do města, Belíšek za žížatkama a na Dornovku, Věruška pinušká na sále , Andrejkapinušká v práci, je Terka a Petra tu dneska ještě nebyli :grinning:
5. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
No aspoň jedna duše, tož já frčím, nenakupujeme, jen vočumujeme, co by se dalo koupit. Mám svěřenu velmi důležitou práci, naměření pokoje, tož jdu na to :grinning: Páček, shledáček...
5. kvě 2009 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.