• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
@luca4 krásný obleček
15. zář 2010 v 15:06  • Odpověz
Kasi nevím jak u Vás , ale u nás pozvánka nechodí já se musela objednat na vítání občánků :wink:
15. zář 2010 v 16:08  • Odpověz
@luca4 aha musím to zjistit.
15. zář 2010 v 19:00  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Tak mi máme doma malé zemětřesení, je tu malý chlap s velkou sbíječkou a boří nám venku plácek :wink: Děda to dělat festovně, betonově, takže podemnou drkotá i židle :grinning: Čekám na synovce, dneska ho budu hlídat, zítra odlétají do Turecka, tak aby něco nechytl ve školce :wink: Bože, ti se mají, hned bych letěla s nimi :unamused:
16. zář 2010 v 08:15  • Odpověz
@janina2010 tak at to přežijete a nespadneš ze židle. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2010 v 08:31  • Odpověz
berušky moc vás zdravím :wink:
@janina2010 Jani tak se pořádně drž at nespadneš ze židle :wink: budeš hlídat synovce to budeš mít doma veselo :slight_smile:
@kasa Kasi ahoj ohledně vítání občánků se podívej na net na stránky Ostravy určo tam něco najdeš.
Dneska čekám dva balíčky obleček na vítání občanků a super adidas mikču na Honzulu. Dneska jsem byla zase na kontrole s uchem dostala jsem další antibiotika :angry: A tech peněz no hrůza to mohlo být věcí s mimáče na děti :frowning2:
16. zář 2010 v 09:06  • Odpověz
Dobré ranko :wink: všem krásný den,u nás zase bez sluníčka :frowning2: ale já musim stejně dát byt do stavu civilizivaného takže mě to moc netrápí :wink: a odpoledne z toho mrdníku klidně uteču :grinning:
Majdinka taky ještě není přivítaná :angry: čeká se až se nahromadí víc dětiček ale co já vím,tak už jich je tady mraky :wink: nevím jestli jim to pak neodmítnu.Nebudu vítat dítě v roce :sunglasses:
@janina2010 lehni raději na zem :grinning:
16. zář 2010 v 09:15  • Odpověz
@petjuna Petruš ahoj u nás svítí slunéčko ale zase nemůžu ven protože mě bolí ucho :frowning2: Ale odpoledne ven pudu nasadim kulicha a jdu s Pétou do cvička :sweat_smile: Před barákem nám děkají cestu tak máme zavřené okna a venku je tak krásně :wink:
16. zář 2010 v 09:24  • Odpověz
@luca4 už se sem tak probojovalo,sakra to se mi do toho uklízení ale nechce :angry: to víš že jo nasaď čepku a vyraž. :wink:
16. zář 2010 v 09:43  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Jani teda vy děláte okna, né, tak na co ta sbíječka? to bude i nová teráska? :sunglasses:
Luci to tě to drží dlouho, snad bude konečně brzo líp :wink:
Peti taky o plavču uvažuju, v zimě nám tu dodělají nový bazén s atrakcema, už se těším. No jo vlastně Mája zas dovolenkuje, ta se má :sunglasses: počásko jim tentokrát vyšlo.
U nás je teď nejlepší odpadkový koš, k tomu se Adulka doplazí a ten ji zajímá nejvíc, snad jí to nezůstane :grinning:
16. zář 2010 v 09:52  • Odpověz
@moonnca Tož odpadky jsou mámo nejlepší,to by jsi měla vědět. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Moc to Adulce sluší mezi hračkami a co teprve u toho odpadkového koše. :grinning: :grinning: :grinning:
My jsme doma z procházky a jdeme papat
16. zář 2010 v 11:38  • Odpověz
@luca4 taky jsem ted chodila s kapucí,protože na větru ještě ouško bolí.
16. zář 2010 v 11:41  • Odpověz
ahojky zdravím moc všechny,
nějak nemám čas chodit tady bojujeme zase s prdíkami. Má velké bolesti bříška. Dneska byl klidnější den ale včera a předevčírem děs a hrůza. už se těším až padnu dneska do postele.
Luci s tím vítáním my si asi počkáme na příští rok až bude oficiálně naše že? Nebo nevíš jak to chodí?
mějte se všechny hezky
16. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz
@katka31 Kačko nám trošku pomohlo na prdíky ,když kromě Vojtíška beru probiotika i já.No a pak musíme občas použit tu trubičku,jinak nám ještě taky nepřišla pozvánka,dneska jsem tam volala a nedovolala se,ale u tebe si myslím,že asi až opravdu ten příští rok až bude Martinka oficiálně vaše.No ,ale raději si tam zavolej a zeptej se.
16. zář 2010 ve 20:32  • Odpověz
Kasi kdyby Luca tady nezmínila to vítání tak by mě to ani nenapadlo. No probiotika jsme taky zkoušeli a nezabíraly. Marťas totiž jak papá tak do sebe hltá a pak je nafoukla dupa jedna. ALe já jsem už kolikrát zoufala jak breči a kroutí se to jsou až záchvaty breku a já taky kolikrát nevydžím a bouchnu už z toho zoufalství a únavy a pak jsem na sebe na*rana. Ach jo. Trubičku jsem taky zkoušela ale že by nějak pomohla :frowning2:
A co ty ATB zabraly? Už je lépe?
16. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz
@katka31 jo zabrali,akorát ješm vítání,taktě mě bolí ouško na větru.No jinak kdyby to tu Luci nepsala o tom vítátní občanků ,tak mě by zase nenapadlo,že se musím objednávat.No s těmi prdíky je to těžké nás taky hodně trápí :frowning2:
16. zář 2010 ve 20:58  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Zemětřesení jsme přežily, jen jsem zvědavá, jak ten kráter co je na dvorku dají zase dohromady :rolling_eyes: Mony, děláme i terásku, okna a část fasády, takže je mi báječně :wink: Katko, nezoufej, že občas vybouchneš, to je normální, je to holt zápřah a když ti bobíšci trpí a ty nevíš jak jim pomoct, to ujedou nervy každé :slight_smile: Luci, posílám pofoukání na ouško, to je holt prevít :angry: Moc na vás myslím a zdravím vás.
17. zář 2010 v 10:55  • Odpověz
ahojky holky právě u nás byla sociálka na kontrolu. Tak snad bude vše OK. Manža akorát plácnul, že jsme byli s malou si sednout na zahradce na pive, tak snad to bude v pohode. No a taky že jak jsme se dozvěděli že budeme mít malou tak že jsme udělali rodinnou akci a že se malá zapíjela. Teď vypadáme jako alkáči. Přitom skoro vůbec nepijeme jen přiležitostně. Ale říkala že byla spokojená a že na takové návštěvy chodí ráda. To jsou zase nervy. Ale malá se na ni smála a pak usla.
Jani díky jsi hodná, já se teda snažím, ale jak chytne ten záchvat tak brečím i já a jsme z toho fakt na prášky.
Kasi to je dobře že už je ti lépe.
17. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz
@katka31 katko, neboj, přece žijete jako normální rodina. Určitě jsou to nervy, vůbec si nedokážu představit být pod takovým drobnohledem a pořád čekat jestli obstojíte nebo zklamete a jak budete zvládat stresové situace, ale jste normální rodinka a žijete jako každý jiný rodičové s mimuškem :slight_smile: Malá je nádherná a na sociálce jsou taky lidi, já si myslím, že hned po otevření dveří poznají, jestli je mimuško ve správných rukou, nebo ne :slight_smile: A Martinka v těch správných je :slight_smile: beruško, moc vás obdivuji a držím palce, určitě to není lehké, ale vy to zvládnete a za chvíli se tomu budete smát :grinning:
17. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz
@katka31 určitě byla spokojena neboj,a to že jste malou zapíjeli na tom nic není,zapíjí se každé dítko.Vojtíšek se zapíjel 14 dní. :grinning: :grinning:
17. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz
krásný víkend všem. :slight_smile: :slight_smile:
18. zář 2010 v 07:53  • Odpověz
Ahojky, zdravím všechny kobylky a přeju krásný víkend. Tady to vypadá, že bude sluníčkový :wink:
Neměla jsem teď moc času psát, ale přečteno mám :wink: U nás se trošinku plakánkovalo, páč jsme byli na druhém očkování opět hexou i prevenarem :frowning2: Hnedka navečír na nás skočila horečka a bobek měl 38,7 skoro ještě celý další den. To jsme byli teda ve středu a až dneska se mi konečně zdá být v pohodě. Chudinka moje prťatá si to teda vybral dokonale :frowning2: Jinak v poradně všechno ok, malý má 6,30kg a 65cm. Doktorka nám už doporučila příkrmy. Takže začínáme ofic dávat zeleninku a ovoce a za chvilku kašičky. Já už jsem teda něco zkoušela, ale nemáme dávat ovoce dřív než si zvykne na zeleninku, tak uvidíme jak mu bude šmakovat.
Kati neboj určitě bude všechno ok :wink:
Luci taky přemýšlím o tom jestli jít na vítání, ale ještě uvidíme. Taťka by chtěl dát malého hlavně pokřtít. I když teda nejsme věřící, tak my jako děcka jsme byli křtění všichni.
Karolko krásně rosteš. Hlavně už moc nepřepínej síly a uklízení nech radši na někoho jiného...teda jestli je na koho :sweat_smile:
Belíšku foukám bolístku. Kokešek už ale určitě někde řádí s kočénkama v nebíčku :wink:
18. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz
@jantarka nás čeká první očkování příští týden.Už ted se bojím,asi budu brečet s broučkem.
18. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz
@jantarka jinak Peta půjde v pondělí na úřad kvůli vítání občanků.
18. zář 2010 ve 13:51  • Odpověz
Peta byl ted kočárkovat,a já jsem si nejdřív dala u kamarádky kávičku,vinko,a hodinku si odpočinula a pak jsem ve 16 hod dorazila domů rychle jsem vytřela,povlíkla postele,uklidila kuchyn,nachystala oběd na zítra,pak se zkulturnila,nachystala mlíčko na noc,a něco málo vyžehlila,a ted dorazili chlapi,tak je kojeníčko,pak si budeme ještě chvilku hrát a budeme koupat,papat,a spinkat.Tatka jde zase na noční ,tak budeme zase sami.
18. zář 2010 v 18:13  • Odpověz
Hezký večer bobulky moje. Nějak nestihám dneska jsme měli lítací den nakoupit uklidit pak jsem jeli k ségře na kafíčko potom k pepové dceři na návštevu podívat se na terezku a ted jsem si na chvilku sedla k počítači. Kámoška dneska byla v globusu a koupila mi pro malého takového plyšového hrocha na spinkání a když se mu zmáčkne tlapička tak svítí a hraje je super honzík ho dostane pod stromeček byl slevněný z 299 na 199 tak mi volala a koupila.
@jantarka Leni malého je mi líto nás to teprve čeká až v půl roce protože jsme nedonošení tak prej to dříve nejde říkala doktorka tak si ješte chvilku počkáme. Já začala včera dávat malému rýžovou kaši od hami a moc mu chutná už se na ní vždycky večer moc těší. Doktorka říkala jenom mléko ale u Péti jsem taky távala příkrmy dříve :wink:
@kasa Kasi ahojda tak sis vygruntovala a odpočinula. :wink:

Zdravím zbytek kobylek moc na vás myslím :slight_smile:
18. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj kobylky.Dneska jsem mluvila z Regínkou a dneska je 38tt.Termín porodu má 2.10 a má se zatím dobře a na kontrolách taky všechno ok.Povídala že kdyby se šlo rodit že mi dá určitě vědět.Moc vás všechny zdraví a moc se jí stejská.
18. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz
@luca4 to musí být hezké,Luci chtěla jsem se zeptat co dáváš za mlíčko.My jsme totiž dávali příkrmem bebu hypoalergenní,a Péta koupil předtím obyčejnou a malému neseděla,tak je sice otevřena,ale skoro celá ,tak jsem ji chtěla darovat,at to nevyhazuji,nedávaš ji Honzíčkovi.
18. zář 2010 ve 22:21  • Odpověz
@markytankakajky moc Reginku pozdravuj,a popřej ji hlavně pohodový porod. :slight_smile: držíme pěstičky :slight_smile:
18. zář 2010 ve 22:22  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile: krásnou nedělku :wink:
Luci to nechápu, vždyť Matěj je nedonošený, narozený o 6 týdnů dřív a už máme za sebou druhé očkování. Ty jsi přece rodila jen o něco málo ne? Tak proč čekat? Nám v Brně na neonatologii dali požehnání když dosáhl 5kg :confused:
Jinak taky přemýšlím o tom medvídku usínáčkovi :wink: moc se mi líbí, ale nevím jestli ho to spíš nebude rušit to světlo. Je zvyklý, že ho po jídle jen uložím a on hned spí .... světlo mu nenechávám žádné......tak uvidím.
Kašičku zatím dávat nebudeme, páč mu pořád stačí mlíčko a spí celou noc. Doktorka mi ji doporučila až v případě, že ho mlíko nezasytí na noc.
Kasi ahoj. Koukám, že všechno stíháš :wink: ... asi jsi šikovná bo co :sweat_smile:
Marky jak se máš? Už je doma čistší vzduch? Ten tvůj by trošku zasloužil na holou, ale co po nich chlapech vlastně chcem že? :confused: Jinak Adélce hubánka, princezničce :slight_smile:
19. zář 2010 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.