• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak jsem si napsala takovej líbezbrýf a ono se mi to vymazalo.
19. zář 2010 ve 12:46  • Odpověz
Jantarko u nás je vzduch tak trošku čistý,ale pořád to ještě není ono.Co se těch chlapů týče máš pravdu asi po nich chceme moc.Jinak mam dneska volno a jsem sama doma.Adélku si v čera mamka z tátou odvezli a Zdenda dneska jezdí pro tátu.Tak jsem sama a trošku odpočívám.peru co Adélka zamazala a vyndala jsem už i zimní oblečení nebo u nás už i mrzlo.Tak musím taky vyprat.Jinak jsem si udělala radost.Koupila jsem Adélce novou zimní bundu i z kalhotama od Wolfa.Sice mě to vyšlo na 800 kč ale hlavně že bude v teple.Mám z toho velkou radost.jinak u nás není nic nového máme tři zoubky,roste nám další,slintáme,lítáme,lumpačíme a máme průjem.Jinak příští měsíc nám už bude rok.Tak koukám na dorty a na dárky.Co jinak ty Jantarko jak se máte z malím?
19. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz
Tady jsem vyfotila kombošku a bundičky.Ta lososová je od toho volfa a kalhoty jsou stejné barvy.
19. zář 2010 ve 12:59  • Odpověz
tety krásný den .myuž máme zítra 3měsíce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Taky bych chtěla toho usínáčka :slight_smile: :slight_smile:
19. zář 2010 v 17:58  • Odpověz
@markytankakajky toto letí,už bude slavit rok.jo
19. zář 2010 v 18:03  • Odpověz
Čauky! Jsem takový váš šmírák:slight_smile: Mám dotaz - beru Prednison a jsem 10.den po transferu (5.IVF) a mám na testu dálnici. Je možné, že je to jen užíváním Prednisonu? Máte s tím některá zkušenost? Nebo mohu doufat?:slight_smile: Velice děkuji a zdravím a přeji štěstíčko vám všem (zvl. Belince...je pro mě majákem:slight_smile: )
19. zář 2010 v 18:08  • Odpověz
Ahojky děvčátka :dizzy_face: přeju krásný nedělní podvečer, podávám hlášení, u nás vše v pořádku, teda aspoň doufám, protože na UTZ, kdy uvidíme zase ten náš zázrak jdeme za dlouhých 14 dní :wink: Všechny vás moc zdravím a věřte, že na vás pořád myslím :slight_smile: Ještě jsem rychle přečetla, že Regí se už blíží velké finále, tak moc držím pěstičky :slight_smile: Majky, Ty jsi opravdu skvělá a pro Adélku opravdu první poslední, máš můj veliký obdiv, jak to všechno zvládáš:wink: Všem posílám pozdravenííí, sluníčka:dizzy_face:
@radunap ahojky, ty dálnice určitě nejsou díky prednisonu, to se teda fakt spolehni :wink: takže sice potichoučku, ale srdečně gratuluju :slight_smile:
19. zář 2010 v 18:25  • Odpověz
@bellka To je super,tuk ,tuk,už se těšíme na další fotečku.
19. zář 2010 v 18:26  • Odpověz
@radunap Taky tichounce gratuluji.
19. zář 2010 v 18:27  • Odpověz
@kasa To já taky, strašně moc, to mi můžeš věřit :wink:
19. zář 2010 v 18:28  • Odpověz
@bellka To ti věřím,tak za nás pohlad broučka a přečti mu pohádku. :wink: :wink: :wink:
19. zář 2010 v 18:30  • Odpověz
Bělinko zvládám to dost těžko,ale když mám takovej poklad jako je Adélka tak udělám všechno.A nemysly že nejsem už vysílená.Hezký večer a já se loučím ráno vstávám v půl 4.Moc na vás myslím a ču každý den. :slight_smile:
19. zář 2010 v 19:23  • Odpověz
@markytankakajky Marky tak at to zvládáš a brzo si už Zdenda brzo něco najde a ty si víc odpočineš a můžeš se více věnovat jen zlatíčku.
19. zář 2010 v 19:54  • Odpověz
krásný start do nového týdne.
Tak my dneska slavíme 3 měsíce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. zář 2010 v 08:55  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: U mě nic nového, krásně svítí sluníčko, víkend byl pohodový :wink:
20. zář 2010 v 10:19  • Odpověz
@kasa malému vše nejlepší k 3měsícům :slight_smile:
20. zář 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile:
Tak víkendík u nás byl super, počasíčko na 1* a malý docela v poho až na sobotní noc, páč nás bolelo bříško zasejc, ale už je to v poho a máme úsměv na tváři :zipper_mouth:
@kasa vše nej :slight_smile:
@janina2010 a jak u vás? Uklizeno hotovo? :sweat_smile:
20. zář 2010 v 11:22  • Odpověz
@jantarka Neuklizeno a nehotovo :grinning: Ono to je na delší lokty, a než dáme vše tak jak bychom si představovali, tak to ještě hodně vody uplyne :wink: To víš, starý baráček, penízky taky nikde na cestě neleží, takže to jde pomalu :slight_smile: Září mi celkem utíká, o víkendu má kobzol narozeniny, v neděli dětskou oslavu a pak šup, je nový měsíc. ještě musíme zajet čumnout na kočárek, jinak to moc neprožívám, dneska se dá všechno nakoupit za jeden den, tak spíš vymýšlím hovadiny :grinning: To jsou slova mojeho milovaného chlapa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2010 v 11:38  • Odpověz
Dohodila jsem fotečky do albíka a jdu žehlit :slight_smile:
20. zář 2010 ve 12:28  • Odpověz
@janina2010 taky gratuluji už 30 týden ,toto letí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ted jsme dorazili z venku a brouček ještě spinká,to je zázrak už 45 minut,jdu rychle naškrábat brambory. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz
Dala jsem tam nové fotky našeho frajera se svou partičkou :slight_smile:))
@janina2010 neboj, práce neuteče a co se penízků týká, tak já bych potřebovala najít taky nějakou kopku na zemi, ale už jsi mě vyvedla z omylu :grinning: prostě na cestě neleží, sakryš :sweat_smile:
20. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz
@jantarka fotečky super,partička je bezkonkurenční. :slight_smile:
20. zář 2010 v 15:16  • Odpověz
Ahojky
Leňulko fotečky krásné čepička teplá už na podzim a jak se líbí Matýskovi v houpačce, malé se tam super spinkalo a teď je to místo kde kaká když ji tam dám, asi se jí tam dobře tlačí :slight_smile: jinak už tam tolik být nechce má tam málo prostoru pro pohyb.
Karolko bříško krásné, jsi pořád jak lunt, jen teď s bříškem :slight_smile:
Luci já bych s příkrmem byt tebou ještě počkala, když ještě nemáte 4 měsíce a k tomu byl Honzulka dřív narozený, je to zbytečné zatěžování celého trávení, no ale je to samozřejmě tvoje věc. Usínáčka máme taky a je to hezká věcička používám ji i místo lampičky :slight_smile: a za ty penízky se ti to povedlo.
Bellí jak je ti ještě blindění neustupuje?
Holky kdo máte usínáčka Dina, prali jste ho někdy??? já bych ho šupla do pračky (bez toho strojku) ale nevím...
Marky kombinézka je super, já už nakupuju jen levné věci ve výprodeji akci nebo na MMA tak tiše závidím, ale je to vykoupeno tvojí prací, tak si to holky zaloužíte aspoň takovéto radosti :slight_smile:
Kaši to letí tak hezky slavte 3měsíce, my máme zítra 8 měsíců. letí to.
20. zář 2010 v 19:57  • Odpověz
@moonnca no teda to letí,tak taky všechno nejlepší. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. zář 2010 ve 20:49  • Odpověz
Přidala jsem fotečky. :slight_smile:
20. zář 2010 ve 21:31  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: kasi fotečky krásné :slight_smile: malý roste jak z vody :slight_smile: Adélce vše nejjlepší k 8 měsícům, už je to velká slečna :slight_smile:
21. zář 2010 v 09:30  • Odpověz
Ahojki zdraví vás mrtvolka ,v noci mě chytly zuby,nebo spíš večer,takže jak jsem včera ráno v 5 hod vstanula,a už jsem nešla spát a myslela si ,že si půjdu lehnout brzo večer,tak jsem ještě nespala,zítra budu muset sjet k zubařce,dneska jsem jet nechtěla,protože se chci domluvit ,jastli by to nešlo opravdu zrentgenovat,kdybych pak třeba ten den odstřikávala a broučkovi dala .UM částečně,protože říkala,že když kojím tak rentgenovat nemůže ,ale třeba se pak nedá kojit jenom pár hodin,dneska se nedalo ,ale nic dělat ,jdu s Vojtíškem za chvilku na očkování a to mě bude určitě pak potřebovat,doufám,že bude v pohodě a nedostane po očkování horečky a třeba únavou dneska usnu i já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz
jdu se na chvilku natáhnout,než budeme zase papat a koupat,ještě jsem nespala.Vojti má za sebou první očkování ,tak snad bude v pohodě.Už jsem jak přejeta parním válcem.
21. zář 2010 v 17:06  • Odpověz
@kasa kasi a takových pejetých dní bude víc :wink: Ale i tak to za to stojí :slight_smile: Ať už tě zuby netrápí :slight_smile:
21. zář 2010 v 19:43  • Odpověz
@janina2010 no snad už dneska usnu únavou.
21. zář 2010 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.