• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
@janina2010 jinak Vojtíšek je zlatíčko,akorát doufám,že díky těm podělaným zubum nebudu muset přestat kojit. :confounded:
21. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz
Hezký den bobulky moje. Tak v neděli jsme měli vítání občánků bylo to krásné. Tatka mi to točil na kameru ale ve finále jsme přišli na to že nenatočil nic :angry: Poprvé točil s mojí kamerou a nějak mu to nešlo :frowning2: ale co vůbec mi to neva :wink: U nás je od včerejška dusno kvůli malému včera mi manža řekl že jsem špatná matka že mě více zajímá počítač než díte :frowning2: Malý byl protivný rozespalý a manža začal má hlad já na to ne nemá jedl před hodkou a půl a vypil 180ml a on na to má hlad tak jsem mu udělala mléko za 15 minut krmení vypil asi 20 pořád se smál a dělal kraviny tak říkám at si tě na krmí táta když máš prej takový hlad a odešla jsem a manža začal řvát že bych byla nejraději kdyby pořád spal a takové ty blbé řeči tak se sním nebavím. Malý to mléko nakonec vypil a vzápětí vyblil protože byl přepitý. Dneska odjel na hřiby tak mám chvilku klidu :wink:
@kasa Kasi at tě zoubky brzo přestanou bolet
@janina2010 Jani ahojda tak už 30týden toto letí :wink:
@moonnca Moni v pátek máme 4 měsíce a já malému dávám jen trošičku at to zkusí neboj nedostává moc tak jednu dvě lžičky na zkoušku. A co malá už má nějaký zoubek?
@bellka Belíšku můj kulíšku jak se máš ještě si povídáš ze záchodou mísou nebo už je to lepší :wink:

Zdravím zbytek kobylek moc na vás myslím :slight_smile:

Za chvilku letím s kámoškou na kafé potřebuji mezi lidi :slight_smile:
22. zář 2010 v 07:37  • Odpověz
Ahojky
Kaši doufám že je zoubek lepší.
Luci ach ti chlapi, ale chtnou se všichni někdy, tak ať to brzo přejde.
Už máme zoubek :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: našla jsem ho včera je to taková pidi bílá tečička ale je tam, už jsem dostala včera i nové naušničky od taťky.
22. zář 2010 v 10:01  • Odpověz
Zoubek ošetřen ,tak se už možná dneska vyspím,včera jsem usla únavou v po 9 hod,ale po 12 mě vzbudilo sloníčko,bobek se tu kroutil jak žížalka,tak jsme dali mlíčánko,jenže za hodku 38,7 horečka,tak rychle jsme nasazovali paralen čípky a už jsem do rána nespala a hlídala co bude.Naštěstí reakce na očkování celkem rychle odešla a dneska už teplotku nemá. :wink: :wink: ,no a tak jsem za poslední 3 dny spala celkem 3,5 hod,ale ještě žiju,ted zrovna uklízím,odpoledne dojde mamča ,vozit Vojtulku ,tak se možná natáhnu.
22. zář 2010 ve 13:16  • Odpověz
Děkuji moc. Mějte se krásně. :slight_smile:
22. zář 2010 ve 13:24  • Odpověz
Dobrý večer všem,včera jsem byla u Regíny na kafíčku.Má se fajn,už se nemůže dočkat až bude držet broučka v náručía že už to má za pár :slight_smile: .Moc jí chybíte,ale bohužel pořád nemá ten počítač.Všechny vás mocinky pozdravuje.
22. zář 2010 v 19:13  • Odpověz
@kajisek jé tak ji taky moooooooooooooc pozdravuj,a že jí držíme všichni moooooooc pěstičky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. zář 2010 v 19:24  • Odpověz
Ahoj dupky, zdravím vás všechny po dovči, jestli si na mě ještě vzpomínáte :stuck_out_tongue_closed_eyes: Měli jsme se báječně, návrat je teda drsnej, chjoooooooooo, uteklo to jako voda, nakukuju jen zběžně, vidím, že Karolce to číslo skáče neskutečně, za chvíli aby už stála s taškou u dveří, co? :slight_smile: Bellušce taky numerka poskočily, jen tak dál, zítra na vás mrčnu a hodím nějaké foto. Letím do pelechu, cesta byla nekonečná, navíc se posrandilo něco v autě a dým se linul z podsedaček celou cestu, asi se nás táta chtěl zbavit, ale my jsme ženský silný a jen tak se nedáme :slight_smile: Dobrou nocenku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2010 ve 23:14  •  1 dítě  • Odpověz
A Regííííííííííí má termín úplně přesně kdy?
22. zář 2010 ve 23:14  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice Mám pocit ,že v polovině října.To je super,že jste si to užili.My jdeme za chvilinku k babičce na švestkové knedlíky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mnam už se těším.
23. zář 2010 v 08:41  • Odpověz
Ahojte bobulky :slight_smile: Dneska jsem byla na poradně, tak jsem o 2kila těžčí :grinning: Jinak mimi kleslo dolů, což se paní doktorce nelíbí, ale čípek drží, tak to asi nebude taková tragédie :wink: Nakonec budu přenášet :slight_smile: Jo a mám změnu v termínu pordu, tak to jdu opravit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2010 v 15:46  • Odpověz
@alfice Ahoj Regína má termín 2.října takže za chviličku :wink:
23. zář 2010 v 15:52  • Odpověz
@kajisek Ty br´do, toto uteklo, moc ji pozdravuj a přeji ji jen to dobré :wink: Hlavně, že se v pohodě dočkala vytouženého broučka :slight_smile:
23. zář 2010 v 16:21  • Odpověz
@kajisek tak to už může být tedka každičký den.Tak držíme pěstičky.
23. zář 2010 v 18:32  • Odpověz
Díky za objasnění, tak to měl 2.10. narozky nás Alfíček, miláček, měl by letos 10 let, njn, teď je tu Maikl satanius :slight_smile:
Jsme byly ráno s Áňou v novém kroužku, je super, jak už udělá, co se jí řekne, tedy pokud se jí chce. Cestou domů usnula, hodinku a půl chrněla, pak přijel táta, následoval nákup s bábou, cukrárna i se strejdou a tetou a honem do pelechu :slight_smile:
Zítra ovšem musíme už být doma a uvést to tu do chodu, prádla jsme měla ráno plnou chodbu, balkona obsazen, sušák taky, musíme vyčkati na místo a pak to teda musí někdo vyžehlit, ale to nevím kdo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu hodit nějaká fota, taková zeměpisná výprava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1.chaloupka,2.Aňa na peci,3.výlet do Turnova,4.a5.turnovské klouzajdy,6.první špekáček,7.spící slon v zoo Liberec,8.Vrchlabí,9.kameny ve Špindlu,10.,11.,12.,13.před lanovkou,na lanovce a na Medvědíně :slight_smile:
23. zář 2010 ve 22:43  •  1 dítě  • Odpověz
A jéééééště pár Áň :grinning:
23. zář 2010 ve 22:44  •  1 dítě  • Odpověz
OMG, jsem je nepřiložila :slight_smile:
Áni, matka, Andrejka, kozy z farmy :grinning: Pěnčín, Harrachov
23. zář 2010 ve 22:55  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice tož je vidět ,že jste si to užili,malá je na fotečkách super,stále vysmáta,a tvoje holubice taky dobrý ,jsem se tu i zasmála :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .my ted papáme a vyrazíme ven,musím taky zajít vyzvednout puzle do fotografa s fotečkou Peti a Vojtinka,mám to pro Petu ke 40cátinám,má je v pondělí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. zář 2010 v 08:02  • Odpověz
Hezký den bobulky moje. U mě nic nového pořád chodím na ušní chtěla mě zavřít do špitálu na infuze tak jsem jí řekla že kvůli malému nemůžu tak chodím každý den kní na infuze a ještě pojedu do Ostravy na nějaký spešl rengen tak jsem zvědavá. Už mě nebolí jenom neslyším tak jak na to pravé ucho a jí se to nelíbí. Malý roste jak z vody už máme 6100g a měříme 64 cm roste jako z vody. Zítra máme 4 měsíce toto letí :slight_smile: Péta ve škole ok.
@alfice Máji ahoj tak sis to hezky užila to je paráda. Fotečky jsou krásné :wink:
@kasa Kasi tak budou velké oslavy :wink:
@kajisek Kajísku ahojda moc Regí pozdravuj a potom hned písni jak porodí :slight_smile:

Zdravím zbytek kobylek :wink:
24. zář 2010 v 09:50  • Odpověz
Pěkný pátek přeji, copak má Lůca s naslouchadlem? Něco nechceš slyšet bo co? Honem to dej do pořádku.
Kaši, tak u vás je hezky,to je bordel, tady nee :wink:
Jdu vařiti, bude kuřátko a kašička, naše Aniččinkovic klasika a pak hurá do pelechu. Já jen peru a peru, furt dokola, nebere to konce.
Dítě mi už vymotalo hajzlpapír, narvala gel do pračky, pije ocet a citronku a nyní se mi tu potácí s hrncem na hlavě a hučí v něm, omg. :grinning:
24. zář 2010 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice tady je nádherně. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Akorát vítr se zvedá,tak možná něco přinese.Dneska jsem si domluvila první vaničkové plavání,holčina co to dělá tak příjde přímo k nám domů. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz
@alfice Aninka je akční,tož se aspon nenudí. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@luca4 Luci tak ouško stále tak zlobí jo,no snad se brzy umoudří.Už se těším až přijedeš do Ostravy a konečně se potkáme.
24. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz
Tety už jsme ukecaní gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg to je ted hlavní téma dne. :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2010 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj a dobry vecer zdravim vas vsechny tady, po dlouhe dobe jsem se tu ukazala a ted muzu i naco malo napsat. vzdycky jsem jen nakoukla co noneho a hned jsem sla. Alfi mala je kouzelna a je super co vsechno s vami zazije vzdycky me rozveseli ten jeji usmev na tvari Beli jsem moc rada ze se drzis tak dlouho a budu netrpelive cekat na tvoji fotecku z UTZ Luci a Kasi je neuveritelne jak ti vasi hosi rostou 4 mesic budou slavit no bomba co na to rict jen tak dal at mate z nich radost Zdravim taky Regi no ta uz to ma zachvilku za sebou a nastanou uz jen ty prijemne starosti Pozdravuji samozrejme i ostatni holky Belinko nechtela bys pro me opsat a poopravit tabulku at mam prehled kdo co uz dlouho jsem tu nebyla a ja jak tu prijdu zase tak budu vedet co a jak byla bys moc hodna a dekuji. Jani na tebe taky porad myslim vzdycky kdyz se bavime se segrou tak se zminim i o tobe rijen utece jak voda a ty budes mit taky broucka v naruci segra ma porad trmin na zacatku prosince. No a co ja, u me nic noveho neustale jsem v praci a kdyz je torsicku volna tak udelam neco maleho doma a nebo odpocivam nechci zkoncit zase v nemocnici jak v srpnu ale makam porad stejne. Byla jsem po pul roce na ginde na kontrole tak vse v poradku o miminko se snazime ale bez uzpechu. Uz jsme se s tim smirili ze nebude a mozna je to tak lepsi. No pujdu do perin rano vztavam ve ctyri a az do sesti v praci takze ceky den zabity. Tak se opatrujte jeste jednou vsechny moc moc zdravim a drzte se papa zase prijdu :slight_smile:
24. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz
@iva.4 je super,že jsi přišla mezi nás a s tou práci to opravdu nepřeháněj.Trošku musíš myslet na sebe.A neboj až přijde ten pravý čas ,mimi vám přijde naproti.Hlavně to chce opravdu trošku myslet na sebe.Vojtínek je zlatíčko.
24. zář 2010 ve 21:18  • Odpověz
zdravím všechny,
Kasi co plavání?
Luci co doma už je klid? Někdy bych ty chlapy chtěla vidět jak sedí s tím mrňouskem doma hned by změnili názor.
Májo ty se fakt doma nenudíš, to je torpédo to dítě.
Regi přeji bezproblémový porod a ať jsou oba v pořádku.
Jani teda závidím ti tu tvoji postavu i v tak pokročilém stádiu těhu ti ji závidím
Zdravím Ivu, ty hlavně na sebe opatrně práce ti za to nestojí a musíš šetřit tělíčko pro mimi, přeji ať už se konečně zadaří.
Belli kdepak se nám schovávaš, doufám, že je všechno v pořádku.
Holky u nás je blázinec. Pořád nás trápily ty prdíky tak jsme změnili sunar na nutrilon. Prdíky nás trápí pořád, nutrilon ji teda vůbec nesedí protože ho vyblinká a vůbec nejí tak jak by měla asi ji nechutná nebo co a je taková nevrlá a teď se asi přidaly i zoubky. Špatně spí, přes den málo, než usne to asi na po páté. Hračky ji baví cca 5 minut a to myslím přeháním a celý den jen heká. Nemůžu nic udělat jak zmizím z dohledu tak spustí řev. Uvažuji že bych ji dala sem tam trochu panadolu baby ať si trošku uleví co myslíte? Koupila jsem ji i gel na to ale ten je až od 5 měsíců takže to ještě nemáme tak musíme počkat. No nic jdu něco dělat mám tak 20 minut než se vzbudí.
Přeji všem pěknou neděli
26. zář 2010 v 11:51  • Odpověz
Zdravím Vás kobylky a přeji pěknou neděli. I když bohužel prší. Stejně jako Iva občas nakouknu abych byla v obraze, ale bohužel nemám co přidat, takže jen čtu. O mimi se snažíme, ale na přirozené početí mám necelé 1% šance, takže s tím ani nepočítám a na další pokus půjdem nejdřív v září 2011, takže taky dost dlouhá doba. Jinak mám radost z belíška, ať se drží a moc se opatruje. Jaňulce už se pomalu blíží narození miláčka, tak ať se taky opatruje.Ostatním kobylkám ty jejich ratolesti rostou jako z vody a dělají jen radost. Ještě jednou Vás moc zdraví. Mějte se krásně, na všechny moc myslím. :slight_smile:
26. zář 2010 v 15:34  • Odpověz
Kobylky moc vás zdravím :wink:
@ak303 Ahoj Alenko ráda tě tady vidím. Musím ti něco naspat když jsem se svým ex manželem chtěla miminko tak mi řekli jedině umělé oplodnění byla jsem moc smutná. Jeli jsme do olomouce do centra a tam mi řekli sperma manži hrozné. Šance na přirozené otěhotnění jenom 1 procento a nakonec jsme doktory nepotřebovali ono to vyšlo bez pomocí lékařů. Takže neveš hlavu ono to určo výjde :wink: Moc ti držím palečky a zase za náma někdy přijd :wink:
@katka31 Katuš ahojda já přešla s bebilonu na sunar s bebilonu(nutrilonu) taky zvracíme. Nám se tlačí asi taky zoubky ségra tvrdí že už je vidí jak se tlačí ven tak jsem zvědavá :wink: Jinak u nás už vše ok manža se uklidnit a dneska mě pochválil jak se hezky o malého starám. Spapal kousek banánku a moc mu chutnal.
@iva.4 Ivuš ahoj neboj mimi bude a ty budeš super máma. Musíš se trošičku šetřit a odpočívat.

Zdravím zbytek kobylek
26. zář 2010 v 19:41  • Odpověz
@katka31 ve středu budeme mít s Vojtinkem první vaničkové plavání,tak už se moc těším.Budeme ho mít doma.Zítra máme velkou slávu .Peta má zítra 40 let.Tak jdeme všichni 3 na oběd.Už se moc těším,protože jdeme poprvé někde jako rodinka.
26. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz
@ak303 moc držíme pěstičky at se štěstíčko usměje i na vás,a brzy se dočkáte toho nádherného zlatíčka,nebo zlatíček,
26. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.