• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj holky celou noc jsem nespala je mi uplne spatne. Sestra je v nemocnici a rodi zatim se doktori snazi vsechno zklidnit a prodlouzit dobu aby maly sel na svet co nejpozdeji, rikali ze pokud to malinky vydrzi nechaji ji co nejdyl ale pokud se bude zhorsovat pujde hned cisarem ven. Segra konci teprve sedmy mesic neni ani v osmem. Ja se bojim snazila jsem se ji trosicku uklidnit ale co ji v takove situaci mam rict. Drzte nam palecky at je miminko v poradku nechceme o neho prijit.
27. zář 2010 v 07:00  • Odpověz
@iva.4 Ivi posílám sestře a hlavně miminku hodně sil a budu držet vše co mám at je maličký v pořádku.

Andrejko opožděje ale přece vše nej k tvému včerejšímu svátečku posílám to hodně štestí a zdraví a hlavně ti přeji at se ti splní tvůj největší sen co jsi přeješ mám tě moc ráda :slight_smile:
27. zář 2010 v 07:36  • Odpověz
zdravím děvčata,
Ivi ono se kolikrát říká, že je lepší se narodit v 7. než v 8. můž manžel se narodil v 7. měsící. Malý je určitě silák a bude všechno v pořádku.
Luci to je dobře že už je doma klid :grinning:DD, A jak zvládá malý ty zoubky. Já včera dala malé 0,5ml panadolu ať vím jestli na něj nemá reakci, kdybych ji ho musela dát a byla sama doma. Z těch alerg. reakci mám strách sama mám některé.
Kasi tak pak napiš jaké to bylo.
ZDravím Alenku, jak to že až za rok?
27. zář 2010 v 08:19  • Odpověz
@iva.4 držíme pěstičky,at jsou oba dva v pořádku,a neboj dneska už umí lékaři zázraky,určitě budou v pořádku.
my jsme před chviličkou vstanuli,brouček papal včera kolem 9 a vzbudil se až v 5hod,napapal se a spinkal do půl 9 a to se vzbudil úsměv od ucha k uchu a hnedka povídal.
27. zář 2010 v 09:21  • Odpověz
Už se těším dneska na obidek,jsem zvědavá co si dám dobrého.A taky pak jdeme pro to puzle pro Petu,tak jsem zvědavá ,jak se mu bude líbit.Je to velikost A2.
27. zář 2010 v 09:23  • Odpověz
Jo Andrejko taky se přidáváme k přáníčku všeho nejlepšího hlavně zdravíčko a štěstíčko at ti jde naproti a brzy se ti splní ten jediný sen který máš. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .A už se těšíme až zase příjdeš mezi nás,bez tebe je tady smutno.
27. zář 2010 v 09:27  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Máme nový počítač a boužel jsem zapomněla všechna hesla, tak musím začít nanovo. :frowning2: Ivi, moc segře držím pěsti, snad to všechno dobře dopadne :slight_smile: Andrejce vše nejlepší k svátku :wink: Jinak všechny zdravím :slight_smile:
27. zář 2010 v 11:29  • Odpověz
@karolo teda Jani tobě ty týdny naskakují.Za chvilku budeš mít broučka u sebe v náručí.A co Kubík jak se mu daří ve škole.
27. zář 2010 v 11:45  • Odpověz
@kasa Celkem mu to jde, jen se mu tam nechce chodit :grinning: Nevím po kom to dítě je :frowning2: Včera měl dětskou oslavu, tak jsem ubitá jak pes. Dětsko si naporoučí hosty a rodiče aby kmitaly. Kam ten svět spěje :angry:
27. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz
@karolo jo jo to musí bejt,taky za chvilinku vyrážíme na slavnostní obidek.
27. zář 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ahojky :wink:
Ivi to je mi líto ale určitě to dobře dopadne,znám spoustu miminek narozených dřív a jsou jak rybky :slight_smile: držím palečky
Jestli měl Kubík narozky jakože asi měl,tak vše nej,hodně zdraví a kluku drž se,škola uteče a bude klid,horší to bude s rodičema,ty už Ti nikdo neodpáře!!!!!!! :grinning:
Andrejko promiň opožděně vše nej.Vůbec nemám přehled o kalendáři :angry:
A protože mám zbytečně moc času tak jsem se rozhodla,že začnu chodit cvičit :slight_smile: znáte ZUMBU????Fakt super,včera jsem byla prvně a motala jsem se tam jak nudle v bandě :grinning: ale v úterý jdu znovu :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=KPv8ZGrb78Y&feature=related
27. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj kočky!
Ivčo, opravdu říkaj, že je lepší narodit se v 7. měsíci, jak v 8. Tak tfuj tfuj tfuj, znám i dřív narozený dětičky a jak jsou krásný a všechno dohnaly.
Kaši, užijte si oslavici a pak nám vyfoť padárok. To bude asi velká oslava, že?
Karolka je zase ve starém dobrém fráčku-čertík s knězem bo Mikulášem bo co jsem si to myslila, že to původně je :slight_smile: Pěkné.
Tady se spinušká už od 10-ti hodin :confused: , asi únava po včerejším nakupovaní v Béérně. Jsme byli v Ikey a v Olympii. Pěkné to bylo, mamka si koupila krásnou chlupatkovou vestu a Áni na Vánoce počítadlo v Ikey, takový větší, vždycky si tam s tím hraje, tak začneme asi s počtama :grinning:
Nějak nám to dítě začíná vymýšlet, nesnese nic na nohách, ani boty, ani fusekle, všechno hnedka serve dolů, takže i venku jezdíme nakonec s holejma nohama bo to je furt dokola nasazování a nazouvání.
Posílám miminka od nás z centra :wink: , zavedli nám nově fotogalerii, tak jsem tam to číslo taky přihodila :slight_smile:
http://www.repromeda.cz/fotogalerie-deti.html
27. zář 2010 ve 12:31  •  1 dítě  • Odpověz
@petjuna Zumba vypadá super,ale u nás není,takže začínám ted v neděli zase chodit na břišní tance. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Táta mi dal zelenou a bude hlídat vždy v neděli pokud nebude v práci Vojtíška od půl 5 do půl 7 a já si půjdu zakřepčit od 5 do 6 hod.Už se moc těším.
27. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz
@alfice vy budete chodit bez ponožek ale my asi nahý :grinning: Majda nesnese bundy a teplé oblečení.Steká se a vrčí na mě!!!!A s těma miminkama to je ale prima nápad.Zkumvkový dětičky jaký jsou krásný co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kasa jasně ať si je tatínkové taky užijou.Já začala chodit hlavně proto abych vypadla z domu a fakt tam zapomenu na vše i na to,že není hotová večeře :grinning: břišní tance jsou vlstně to samý jen ve zpomalené verzi
27. zář 2010 ve 12:59  • Odpověz
Petjůůů, tak Ty jsi se už byla Zumbit? Já měla první hodinu ve středu, ale byli jsme ještě na dvoči, tak jsem nemohla jít, ale tuto středu jdu. Mně se zas líbí tohle videjko, jak si to ty baby užívaj a chlapi vlastně taky, ten černoch je super :grinning:
Jsem na to zvědavá, já totiž zkoordinovat ruce a současně nohy, neumím, budu tam jak jelito, ale říkala kámoška, že tam bylo 70 lidí, tak snad se schovám :sunglasses:
http://www.youtube.com/watch?v=tm7DyRjtWRc
27. zář 2010 ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz
Jen ty videjka spustím, už to s náma s Áňou mrská, horší to bude na place :grinning:
27. zář 2010 ve 13:34  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice jo zumba je super,ale není ještě u nás v Ostravě,ale já budu ráda,když se odreaguji.
27. zář 2010 v 16:39  • Odpověz
tak my jsme si dneska ohromně užili obidek v restauraci,byli jsme i s nasima,bylo opravdu super,Vojtínek byl moooooooooooc hodnoučký,nejdříve si povídal a hrál s ručičkami,a pak usnul. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2010 v 17:11  • Odpověz
To nejni možný, Ostrááááááááááááva a že by tam nebyla Zumba, tady je na každej vesnici, tam teda byla dřív jak u nás ve městě, to jest pravda. Je to bordel, se to naučím a pojedu vám předcvičovat do Ostravy :grinning:
Jsme vyvenčený, venku nic mo, ale sluníčko prosvítalo. Jsme byly na dětskym hřišti, se řevem jsme ho opouštěly, jako vždy, to samé všechny obchodní domy a jejich double deckery, jak vidí červenej autobus, už je v něm a ne a ne ho opustit.
Vytekla mi hnedka ráno pračka po celý koupelně a asi i do sklepa, aspoň mám řádně vytřeno :slight_smile: a teď se teda chystáme slavnostně na vysávání, jestli madam dovolí, posrandila se a stěhuje mi do obýváku dřevěný puzzle.
27. zář 2010 v 17:12  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to bych chtěla Kaši ještě někdy zažít :grinning: , obídek v restauracia ještě si ho užít. To je zlatíčko, no však jen co pozná nožky, bude po obídkách :slight_smile: Ale Petjůůůůůů chodí každej pátek, tak nevím, mám jen já poletuchu?
A co teda drahý dostal na čtyřicátiny? Jináč všechno nejlepšííííííííííííííííííííííí!!!
27. zář 2010 v 17:14  •  1 dítě  • Odpověz
Dostal parfem,pak puzle s jeho fotečkou,jak drží Vojtíška v náručí a s nápisem pro tatínka Vojtíšek a ještě jeden dáreček na něho čeká,ale to zatím tady psát nemůžu,protože to kupujeme se švagrovou a věděl by to dřív než by to dostal,je to totiž keliška a občas si tady čte co si pisinkujeme. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2010 v 17:51  • Odpověz
@alfice Ale bude to splnění klukovského snu.
27. zář 2010 v 17:52  • Odpověz
@alfice Jinak Vojtínek byl dobře napapaný,takže byl vysmátý a spokojený,a hodnoučký.
27. zář 2010 v 17:53  • Odpověz
Jééééééééééééééééééééé a kdy už to dostane teda? :confused: Fofr fofr, to jsem fakt zvědavá :grinning:
Aninka už leží, vykoupaly jsme se, teda já ji :slight_smile: a šupajdila s mlíčánkem do pelechu.
Zítra frčíme na rodinný den jedné jihlavské firmy, snad nebude pršet, je to prý venku, budou tam nějaké skupiny, žongléři, klauni, prostě pro děti a losování cen, tož jistě zas něco vyhraju. Psala jsem vám, že jsem vyhrála dres na kolo? :grinning: Od EONu-svítivě oranžovej, kolo nemám :grinning: , ale vidět bych byla dobře, je tak kráně elastiše, že bych byla jak těhotnej cyklista :grinning:
27. zář 2010 v 19:38  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice to ještě nevím záleží kdy bude mít jeho rodinka čas.Určitě až v říjnu.
27. zář 2010 v 19:40  • Odpověz
@alfice no to bych chtěla vidět ,udělej nám modní přehlídku i bez kola,my si ho domyslíme. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2010 v 19:43  • Odpověz
Ááááááááž v říjnu? tak dlouho budeme čekat :confused: Volej rodinu, že to spěchá :grinning:
Přehlídku v dresu? No sekne mi jistě, ještě jsem ho nezkoušela, ale křívky v něm budu mí určitě hodně ladné a vnadné :grinning:
Dobrou noc všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2010 ve 22:28  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice tož to chceme vidět,udělej modní přehlídku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. zář 2010 v 09:04  • Odpověz
@alfice no to už zase táááááááák dlouho néní. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2010 v 09:05  • Odpověz
ahojky
@alfice si teda nemysli,že já se najím v pátek v klidu :grinning: zrovinka jsme řešily s Jiřkou kde jsou ty časy co jsme si pokecaly a v klídečku napapaly,kafíčkovi vypily :wink: buď prudí Vašík nebo Magdina :wink:
A zumbička se líbí i Majdě jen spustím písničku ty víš co chceš já vím tak už se kření.Májo já byla turch!!!!Fakt makačka teda když se neflákáš :grinning: u nás je tak 30lidí takže na tebe sice vidět je ale každý má co dělat sám ze sebou takže si tě nikdo ani nevšimne!!!!A zítra mi čeká body spinning,půl hoďka na kole a pak posilovačka na to se taky těším páč jet do rytmu na kole mi hrozně ba, teda ne že bych stíhala ale asi jsem to špatně napsala jet při hudbě na kole mi ba :grinning: Jo ale tělo teda bolííííí :slight_smile:
A dresík bych teda taky ráda viděla :slight_smile: jo a až budeš někde předcvičovat tu zumbu tak dej vědět jo :confused:
28. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.