• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jo a pardon,samozřejmně velký pozdrav všem :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
28. zář 2010 ve 13:10  • Odpověz
Tak dáreček zítra pošlou,už se těším na reakci.
28. zář 2010 v 15:38  • Odpověz
Ahoj holky přidala jsem zase pár foteček.A koukala jsem na tu zumbu a vypadá fakt dost dobře
28. zář 2010 v 16:14  • Odpověz
@markytankakajky Moc velká šikulka.
28. zář 2010 v 16:22  • Odpověz
Ahoj kasy koukám vám všem do albíček a koukám jak ty naše ratolesti krásně rostou a jak to letí.Pobrečela jsem si ale u Ivanky.Já bych jí tak přála mít taky to největší štěstíčko.
A koho jsem neviděla je Belíšek.Je doufám v pořádku.
28. zář 2010 v 16:29  • Odpověz
@markytankakajky no taky na ni myslím,byla tu naposledy 19.9 volala jsem ji i psala ,ale zatím žádná odpověd,tak snad je vše v pořádku,a jen odpočívá.Na Ivu taky často myslíme,stejně jako na Andrejku,Věrušku,Manetku,Leontýnku,snad jsou holky všechny v pořádku.A Belinka se brzy ozve.
28. zář 2010 v 16:36  • Odpověz
Doufám že je to tak.Jinak dodatečně a opožděně Andrejce všechno nejlepší k svátku.
28. zář 2010 v 16:47  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile:Zdravím vás všechny :slight_smile:Taky hodně myslím na Belíška a vůbec nemám odvahu ji psát a nebo volat. Snad jsou oba dva v pořádku :slight_smile:Mě je nějak divně, pořád mi tvrdne břicho, blbě se mi chodí i sedí a pupek mám proklatě nízko :frowning2:Snad se nic neděje, ale fakt už bych chtěla, aby tu byl listopad a kobzol byl venku :sweat_smile:Nechci být hysterická a tak zbytečně jezdit do porodnice, nebo za doktorkou, nešpiním, nekrvácím, ale někdy je mi fakt ouvej :unamused:A to máme toho ještě dost na zařízení :unamused:Asi už mi z toho taky hrabe :grinning:Moc na vás myslím :slight_smile:
29. zář 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahoj Karolko, to jsi stejná dupa jako já. Kdyby mě kámoška nenacpala do auta s tím tvrdým břichem, kdo ví, jak by to všechno dopadlo. Já bych se teda zkontrolovat nechala, tvrnutí může znamenat předčasný otevírání se, za to nic nedáš :wink: , aspoň teda mně to tak bylo vysvětleno a taky potvrzeno.
Zdravím všechny a všem Michalům a Michálkům všechno nejlepší k svátečku.
29. zář 2010 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz
Tak Vás jdu rychle jen pozdravit,a hlavně nakukuji,jestli tu nebyla Majdinka,snad jsou opravdu s broučkem v pořádku,máme o ni strach.
No my máme tedkom plakánkové dny ,broučka trápí rýma a kašel a asi se začínají ozývat i zoubky,tak celé dny plakánkujeme,nosíme na rukou a hrajeme si ,abychom odpoutali pozornost od nemoci,naštěstí nehorečkujeme,ikdyž zvýšená teplotka byla.Už aby bylo líp,je hrozné,když nemůžete takovému bobiškovi pomoci,maximálně odsávat.
@karolo doufám,že jste s broučkem v pořádku.hodně odpočívej a raději opravdu jet 2krát zbytečně,než pozdě.Taky jsme si vyzkoušeli jeden planý výjezd,a říct,že byli opravdu všichni vstřícni,ikdyž jsme jeli přijeli zbytečně,a při druhém výjezdu jsme jeli bez věci,jet jsme ani nechtěli ,ale nakonec jsme dali na mamču a jeli a ještě,že jsme jeli ,protože za pár hodin jsme měli broučka v náručí.Opatruj se.Mějte se všichni krásně.
30. zář 2010 v 06:16  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Tak zatím jsem v celku a doma :wink: Včerejšek byl hrozný a jestli bude každý den takový, tak pujdu do porodky psychicky vyřízená :angry: No nějak to zvládnu a až bude nejhůř, tak vyrazím směr porodnice :slight_smile: Jinak vás všechny mmoc zdravím, myslím hlavně na belíška a samozřejmě zbytek snažilek, maminek a čekatelek :wink:
@kasa Jo, sychravo začíná a i na ty broučky sedají bacilky :angry:
30. zář 2010 v 08:36  • Odpověz
Hezký den bobulky :wink: u mě nic nového pořád chodím na infuze s uchem malý je hodný a péta taky :slight_smile:
@karolo Ahoj Jani raději si zajdi at tě doktorka prohlédne jestli se náhodou neotvíráš. Víš raději dříve než pozdě.
@kasa Kasi malého je mi líto. Klepu na čelo mi jsme zatím ok ono to příjde ve škole u Péti všichni kašlou tak to budeme mít brzo doma :angry:
@markytankakajky Marky malá roste jak z vody. A co jak se máš co v práci a co doma už je klid :wink:
@alfice Máji ahoj tak kde je fotečka ve slušivém dresu :slight_smile:
@petjuna Petruš Zumba vypadá super taky bych měla někde začít chodit protže moje postala to je kalamita :angry:

Taky moc myslím na Belíška holky nevíte něco měla jít do poradny na kontrolu snad je vše ok moc na ní myslím :wink:
Ivi a co ségra ještě nosí broučka pod srdíčkem moc na vás myslím :slight_smile:
Zdravím zbytek kobylek Andrejku Leotýnku Manetku Věrušku Evičku Alenku dlouho tady nebyla Lenulka prostě moc pozdravuji všechny kobylky :slight_smile:
30. zář 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahoj kočky! Jak se tu máte? Koukám, že začínaj rýmečky, my ji máme už 4 týdny a to takovou hlenovitou, no děs, ale ne a ne se jí zbavit. Odsáváme, sem tam vykapu Vincentkou, ale nic, nechce od nás pryč!
Jsem dneska byl ana neurologii s těma mejma migrénama, když sjem sdělila, že je mám 20 let, sama jsem se zhrozila, že jsem tak stará :grinning: Poslali mě na CT mozku a EEG, tak mám trošku vítr z toho, na CT jsem nikdy nebyla a bude mě to hlodat v makovici, jestli mi tam nenajdou nějakou bestii, znáte to...
Aňu hlídala mamka, byla s ní v cukrárně, prý byla moc hodná, hrála si v koutku pro dětičky, to já teda neznám, vždycky znám cukrárnu jen v letu, prý je to tím, že jsem tam s ní nebyla :slight_smile: To jsme teda dopadla. Přijely jsme domů, táta naskočil do auta a frčel do práce a Aňa těsně před barákem usnula, takže jsem ji jen uložila do postýlušky a chrní.
V 18 hodin jukneme na Prostřeno, přijde mamka a v 19 už zas pošupajdí na noční spaníčko, to je den :slight_smile:
Jdu něco povařiti a pokliditi, bo je tu svinec, neukliditelnej byt, nechápu, kde ty matky na MMB berou ty naklizený byty :confused: :sweat_smile:
30. zář 2010 ve 14:43  •  1 dítě  • Odpověz
Také by mne zajímalo co Ivky ségra, jak je na tom a co Bell, ale ta má jít na kontrolu až 4.10., což bude v pondělí.
30. zář 2010 ve 14:44  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky kočendýýý a krásnýýý páťulíííneeek všeeem :dizzy_face:
Nejdříve se teda musím omluvit, že nepíšu, ale ono nějak není o čem, kontrola nás teprve čeká a já si moc dobře vzpomínám, jak mi bylo, když jsem četla ty pozitivní zprávičky a nadšení každé z vás z těhotenství. Taky vím, že pro mě to byl takový hnací motor, že to prostě nesmíme vzdát, jinak ten boj nevyhrajeme, ale na druhé straně to moc bolelo, že nám to stále nevychází :wink: A protože to mám v živé paměti a sama vidím, že snažilky tady přestaly chodit úplně, tak vlastně ani nevím, co bych měla psát. Jsem zvyklá na to, že jsme se tu spolu povzbuzovaly, držely si pěsti a opravdu přály, jedna druhé, zažít ten zázrak :slight_smile: Teď tu není ani jedna snažilka, která by potřebovala naši podporu, stáhly se do ústraní a mě tady moc chybí, je mi po nich smutno a protože i já sama jsem raději o dalších pokusech už nepsala, nedivím se jim, jenom bych chtěla, aby věděly, že jsem tady dost dlouho všem úpřímně přála úspěch a chci je i nadále podporovat, tak se ozvěte, jak jste na tom, protože mně osobně moc chybíte :slight_smile: No a už tady roním, protože si zároveň uvědomuju, že už nikdy nebude nic jako dřív, spousta z nás nemá čas na koníka. Ať už je to z důvodu, že máte mrňousky, kterým se musíte věnovat nebo chodíte do práce, ale takový je život. Jedni odcházejí, jiní přicházeji, pouze tady to nějak skomírá :frowning2:
Asi na mě padla nějaká smutnivá či co, ale musela jsem říct, že je mi smutno po starých časech. Moc na vás myslím, na mamči s prďolkama, na těhulku Karolajnku Baroškovou (drž se holka zlatá) a jak už jsem řekla, hlavně se mi v hlavě honí, co asi dělají snažilky manetka, Alenka, Evička, Ivku jsem teď četla (držím pěstičky, ať je sestra i maličký v pořádku), Andrejka, Věruška a omlouvám se, koho jsem nejmenovala, ale momentálně si nemůžu vzpomenout. Berušky, opatrujte se a já zase nakouknu, samozřejmě, až mě Pavlík odváže z postele, protože mě hlídá úplně šíleně :wink:
1. říj 2010 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj kobylky, vsechny Vas moc zdravim, zase po delsi dobe, chci pozdravit hlavne stare snazilky, ktere si me jeste pamatuji, a hlavne jdu zkontrolovat Bellku jak se ji dari a jsem moc rada, ze vse je v poradku. Belisku drz se na tebe moc myslim!! :slight_smile: a drzim vse co mam !!
2. říj 2010 v 16:51  • Odpověz
Ahoj všem mám dvě zprávičky jednu smutnou :frowning2: a druhou veselou :slight_smile: .Regině umřel tatínek,ale všechno zvládla na 1*a dneska ráno v 5:30hod.porodila chlapečka Lukáška Daniela 52cm a 3,70kg oba jsou v pořádku a moc vás pozdravují :wink:
3. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz
Ahojky všem a pěknou něděličku, ikdyž tu nekdo není :grinning:
@kajisek Regíně moooc gratuluju a maličkému do života přeju jenom to nejlepší a hodně štěstí celé rodince :dizzy_face: A s tatínkem je mi to líto, ale ono se říká, že někdo odejde a někdo jiný příjde, tak ať se drží, holka jedna maminkovskááá :dizzy_face:
3. říj 2010 ve 14:54  • Odpověz
Ahojky všem a pěknou něděličku, ikdyž tu nekdo není :grinning:
@kajisek Regíně moooc gratuluju a maličkému do života přeju jenom to nejlepší a hodně štěstí celé rodince :dizzy_face: A s tatínkem je mi to líto, ale ono se říká, že někdo odejde a někdo jiný příjde, tak ať se drží, holka jedna maminkovskááá :dizzy_face: @aja12 Ájinko, poslala jsem Ti IP, je to od Tebe moc milé, že jsi nakoukla a mocinky vám to s Adámkem slušííí :wink:
3. říj 2010 ve 14:54  • Odpověz
Tak veliká gratulka Regí, Kajísku vyřiď to od nás :slight_smile: Takový veliký kluk, to je super :slight_smile: S tatínkem je to smutné, boužel život je někdy trošku nespravedlivý :frowning2: Beli, moc tě zdravím a na zítra držím obr palce, ať vše dopadne na výbornou :slight_smile:
3. říj 2010 v 16:26  • Odpověz
Reginko mooc velká gratulace Lukáškovi hodně zdravíčka a štěstíčka do života a hlavně si užívejte každičký okamžik,protože ten čas opravdický rychle utíká.A upřímnou soustrast a snad vám brouček vnese sluníčko do života a ty mráčky rozežene.
@bellka zítra držíme vše co máme a zítra ten nejkrásnější poihled na mimíska.Hlavně at jste v pořádku.
Všem krásný týden.
3. říj 2010 v 19:48  • Odpověz
Ahoj kočenky, tak Regínka už je maminkou, no to je neuvěřitelný, mám v živé paměti, jak jsme jí psaly smsky do nemocnice... a ono už uteklo tolik vody a je tu mamča a Lukášek!!! Tož hodně zdravíčka celé rodince a s tatínkem mě to mrzí, zažila jsem si to samé, je to blbě zařízený, ale nic nenaděláme, škoda jen, že neviděli ty naše broučky :frowning2: , ale oni je sledujou ta´tkové z vršku a všechno o nás jistě ví.
Bell, zítra máš zase velký den, tak si pokoukejte a pak zase čekání, no ale utíká to!!! Jen tak dáááááál!!!
Já jdu zítra na to EEG mozku, snad nějakej najdou :grinning: a dopadne to dobře.
Mějte krásný večírek, jdu koukat s mužem na Ženy v pokušení a léčit bacila, něco na mě celej den leze :unamused:
3. říj 2010 ve 20:30  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice tak držím pěstičky at EEG dopadne dobře a já věřím ,že dopadne.
3. říj 2010 ve 22:04  • Odpověz
Máji, tak dobré pořízení na EEG a nech se vyfotit s tou hezkou čapkou :slight_smile: Kasi, co vojtíšek, jak roste? Už to není to malé mimuško co? :wink: Myslím taky často na všechny snažilky, co jim osud nedopřál držet v náruči svého vytouženého broučka :wink: Beli, pořád ti deržíme pěsti :slight_smile:
4. říj 2010 v 09:08  • Odpověz
Kobylky, všechno nejlepší ke dni zvířat :slight_smile: , i těm našim raubířům a také by se tam dali zařadit naše drahé polovičky :grinning: , takže vlastně všem přeji krásný svátek.
Bell držím pěstičky, ať máte co nejhezčí pokoukáníčko a čekáme tu jistě všichni na novinky a fotečky.
My s Áňou sledujeme venkovní zimu, je to teda hrůza a ta věčná tma :unamused: , no bude hůř, ale zas napadne snížek a budeme mít první sáňkovačku a bobovačku a koulovačku :sweat_smile:
Letím naň, řve z postýlky hááááám, co taky jinýho, je třeba donášet rohlíček s marmoškou.
Papapapa!
4. říj 2010 v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz
Kašííííííííííííííííííííí, tak co ten dáreček? Už byl předán? Už bude vyzrazen? :confused:
4. říj 2010 v 10:37  •  1 dítě  • Odpověz
Krásný den,dnes hlavně letí pozdrav naší čerstvé mamince a Lukáškovi do porodky,pak naší Belince,Pavlíkovi at mají ten nejkrásnější zážitek při pohledu na ten malinký zázrak,Máji ty dneska dobře pořid na EEG,a věř ,že ti tím třeba opravdu pomůžou od těch hnusných migrének,protože je to opravdu hodně dobré vyšetření,které opravdu odhalí kde je nějaký problém,a určitě budeš v pořádku.
Taky zdravím všechny naše snažilky bez kterých je tady smutno,Andrejku,Věrušku,Manetku,Leontýnku,Ivušku,Alenku,no prostě všechny.A taky maminky s miminky.
Jo,jo Vojtínek roste před očima,už má 6kg,včera jsme měli první nehodu,a byla jsem z toho celý den špatná,a hlavně hodně vyplašena,protože se při vážení brouček najednou sebou mrsknul a z té váhy se převrátil na stůl,naštěstí se nic nestalo,ale byla jsem ráda,že jsem byla celý den u mamky,která je zdravotní sestra a 29let pracovala na chirurgii,a tak byl Vojtínek celý den i pod její kontrolou,naštěstí tu krabici ve kterého vážíme máme vystlánou.No jen to píšu a mám zase slzy v očích,při představě co se mohlo stát. :frowning2:
4. říj 2010 v 10:56  • Odpověz
@alfice zvědavko,napíšu ti to do IP ,protože předán bude až v neděli,ted je dobře schovaný u kamarádky,doma by byl objeven dříve.
4. říj 2010 v 10:58  • Odpověz
Psal belíšek, mají ručičky, nožičky a je všechno v pořádku a má těhu průkajdu :slight_smile: Určitě vám to napíše sama, ale nedalo mi to, podělit se o tu radost :slight_smile:
4. říj 2010 v 11:16  • Odpověz
jé děkujeme mooooooooooooc moooooooooooooooc mooooooooooc,to je nádhera.
4. říj 2010 v 11:26  • Odpověz
Uplně si vzpomínám jak jsme byli ve 13 týdnu na tom ultrazvuku a poprvé viděli broučka ,a strašně to opravdu utíká ,a za chviličku budete chystat postýlku,a brouček se na vás bude smát.Moooooooooooooooc si užívej každičký okamžik.A snad se brzy dočkáme a budeme mít doma každičká nějaké to zlatíčko.
4. říj 2010 v 11:43  • Odpověz
Ahojky dupkýýý :dizzy_face: přeju krásné pondělíčko :slight_smile:
tak Karolajnka už podala info, teď jsme dojeli domů, tak hlásím, že jsem opět ubulená a nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, že budu tak neskutečně šťastnááá :slight_smile: Děkujeme všem za smsky a držení palušků, kontrolka i měření dopadlo na výbornou, prďolka se krásně hýbal a kopal nožičkama a vidět Pavlíka a ten jeho výraz, to je něco nepopsatelného :dizzy_face: Jo a už máme taky průkajduuu :slight_smile:
4. říj 2010 v 11:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.