• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
U nás už se mlha rozplynula ,tak k nám přijed můžete,jste všichni vítání. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@karolo Tak super,že se brouček umoudřil,a je vše v pořádku,ještě at se hezky šlechtí u maminky v teploučku.
7. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz
Tak to jak Karolka hlásí nejezděte, tož mušíme všeci do kár naskákat a hurá k nim. Žádná mlha, beztak je husa v troubě a páří se z ní, buchty k temu, honem k nim, jen mlží :grinning: Tady je studenej sporák, o troubě ani nemluvím. jsme byly s Áňou na cvíču a pak v cukrošce a po cestě padla, tak chrní stále, doufám, že jí to ještě chvilečku vydrží. Tu je zataženo, jako vždy, lunce bylo jen dopolko, když sjem vyrazila v kozačkách a navlečená jak pumpa na zimu, až jsem zpocená dovalila kočík domů, zatáhlo se :wink:
7. říj 2010 ve 13:19  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojda kobylky.
Karolko samé dobré zprávy....jen tak dál a ještě aspoň 4 týdny vyderžať!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
U nás je dneska úplně úžasně :wink: sluníček šajnuje o 106 a totální bezvětří. Snad se dostavilo babí léto :wink:
Sluníčka, chci vás poprosit o hlasování pro našeho Matýska na tomto odkazu http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=14036 .... nemusíte se registrovat, jen hlasujte :wink: děkujeme :dizzy_face:
7. říj 2010 ve 13:20  • Odpověz
Věruško všechno nejlepší k svátečku,hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky,porozumnění,a splnění toho nejtajnějšího snu Ti přeje Petka,Peta a Vojtíšek :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .
8. říj 2010 v 07:57  • Odpověz
Věruško, taky vše nejlepší k svátku a zdravíčko, štěstíčko a vše co k tomu patří :slight_smile:
@jantarka Už jsem hlasovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@alfice Klidně přijeď na kačenu a vem sebou kybl a hadr, máíme nové okna :slight_smile:
8. říj 2010 v 10:22  • Odpověz
Ahoj kobylky.Chtěli jsme z Adélkou dneska popřát Věrušce k svátečku.Přejeme ti hodně zdravíčka štěstíčka a mnoho krásných dní.Taky přejeme pěknou oslavu.
8. říj 2010 v 11:35  • Odpověz
Jo jinak jsme byly dneska z Adélkou u doktorky,protože nám stávkuje z jídlem.Nechce jíst a nechce pít mlíko.Tak nám jí zvážila a máme 9400 g což je prej vpořádku a je to prej proto že nám zase rostou zoubky. :frowning2:
Taky nevím co jí mam uvařit jsem úplně nějaká bez nápadů.Poradte holky.
8. říj 2010 v 11:37  • Odpověz
marky, těžko říct. Dávej jí to co má ráda, já bych zkusila přesnídávku, jogurty a něco takového, teplé jídlo jí možná nedělá dobře na ty rozbolavělé dásničky a dala bych ji brufen nebo paralen od bolesti. Tím nic nezkazíš. Ona se ti rozjí, neboj, žádné dítě hlady neumřelo a až pořádně vyhladoví, tak si sama něco vezme. :slight_smile:
8. říj 2010 ve 12:30  • Odpověz
Karolko děkuju za radu.Je to dítě víš jak jsem zvyklá že spapá všechno a najednou nejí tak je to divný a mam hned i strach aby jí něco nebylo.
8. říj 2010 ve 12:54  • Odpověz
@markytankakajky To víš, zuby bolí a pak nemá člověk na nic chuť. Já bych takly zašla k doktorce a pokud ti řekla, že jsou to zoubky, tak to za chvíli dožene :wink:
8. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz
Tu dnes nikto? :confused: :confused: :confused: :confused:
Kde jste všichni?
9. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz
Hezký den bobulky moje jdu si vás dočíst at jsem v obraze. Malý roste jako z vody už vážíme 6700 a měříme 65cm. Hezky papa mlíčko přesnidávky a také už mu chutná bramburek s mrkví nebo brokolici kupuji příkrmy a moc mu chutnají večer papá kaše v noci hezky spinká. V pátek se začal přetáčet na bříško :slight_smile:
@markytankakajky Marky malou nenut do jídla jak jí rostou zoubky tak nechce papat dávej jí to co víš že ti sní neboj zase se hezky rozjí :wink:
@kasa Peto jaké bylo vítání honem piš a užíjte si dnešní oslavu a písni jaký dostal péta dárek vsme holky zvědavé :grinning:
@karolo Ahoj Jani tobě to krásně naskakují ty číslelka nedávno jsi řešila jestli mít okna nebo udělat testít a za chvilku budeš mít malého kobzolka v náruči :slight_smile:
Věruško opožděně vše nej k svátečku hodně štestí a zdravíčka a hlavně ti přeji at se ti spí tvůj největší sen :slight_smile:

Zdravím zbytek kolylek moc mi chybíte :frowning2:
10. říj 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahojki tak nejdříve všem krásný týden.A teda podávám hlášení.Vítání občanků bylo krásné,až na ten hektický začátek,protože jak jinak čekali jsme zase na tatínka,a přišli jsme za 5 minut třičtvrtě na 2 a ve třičtvrtě byl začátek.Všechny maminky už v klidu připravené,děti posvlíkané a my honem honem,ještě navíc už byla předtím presentace,takže když pro kontrolu hlásili miminka znovu ,tak nás vůbec nehlásili a rychle museli přidělávat židle. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to měli radost,ale pak už to bylo hezké,akorát už jsme se na konci nefotili,protože Vojti úplně vytuhnul. :grinning: :grinning: :grinning: No pak byla seznamka rodičů ,naštěstí vše proběhlo v pohodě.A v neděli byla ta velká oslava,a tedy ted už to můžu napsat.Letadýlko se moooooooooooooooc líbilo,hned jsme ho byli pouštět a lítá dobře,jo a Peta vzkazuje všem,že můžete přijet ,že vám ho ukáže a klidně si prý můžete i zalítat. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .No nic jdu Vojtík volá.
11. říj 2010 v 08:38  • Odpověz
@luca4 Luci, taky si na to často vzpomenu, jak jsem se testila jen pro ten klid v duši, že umyju okna, tak ať nic neposerénkuji :slight_smile:
@kasa Kasi, tak jste přivítaní, dárek předán, rodiče se viděli, tak je vše v pořádku :wink: Všechny moc zdravím :slight_smile:
11. říj 2010 v 09:55  • Odpověz
Ahojky,i já jsem dorazila poprosit o pár hlasů :wink:
Jinak u nás začíná být veselo.Majdinka si sedne,leze po zadu :slight_smile: a umí si říct,že nechce být sama :grinning: řiká něco jako blbá bába :grinning: ještě že to dítě neumí říct máma :wink: Začínáme marůdkovat,tak ani dnes nejedeme na plavčo :frowning2: to je nám teda dosti líto ale co se dá dělat :frowning2: rýma obrovská a dnes i teplota,sakra.Jsme stále bez zubů :confused:
@karolo teda toto uteklo,za pár týdnů je Toník venku :wink: a my už máme doma doma takový obříky a co má říkat Mája :wink:
Na všechny moc myslím ale prostě to nejde tady být často :frowning2: jojo kde jsou ty časy kdy jsem denně jukla :unamused: mrzí mi to ale tak to je.
Ivi gratulka k synovečkovi :wink: je to drobeček ale on to dožene,přeju hodně zdraví a sil :slight_smile:
12. říj 2010 ve 14:21  • Odpověz
@petjuna hlasy poslány.,krásně se tam Majdinka směje.
12. říj 2010 v 15:38  • Odpověz
@petjuna has poslán, jde vidět, že je u vás veselo, asi se to dítě směje rodičům :slight_smile:
12. říj 2010 v 16:36  • Odpověz
Děkujeme :wink: a veselo???No to je ale rodičům se Majdinka tedy rozhodně nesměje :wink: je slušně vychovaná a ví co se sluší a patří :grinning:
12. říj 2010 v 17:02  • Odpověz
To je jasná páka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To by si určitě nedovolila. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2010 v 17:24  • Odpověz
Přidala jsem fotečky,dobrou noc. :pensive:
12. říj 2010 ve 22:57  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Nějak to tu upadá :frowning2: Kasi fotečky krásné i když na některých malý vypadá jak obr :slight_smile: Peti, hlavně že je malá spokojená a nestěžuje si :wink:
13. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz
@karolo Ahojki ,ale jenom vypadá,zase tak velcí nejsme,máme něco málo přes 6kg,fotečky jsou focené ,ale zblízka a ještě jsem to zvětšovala ,aby to bylo ostřejší,protože jak se mi třepou ruce ,tak z těch foteček většinou nic není.A máš pravdu,že je tu smutno,taky každičký den myslím na Andrejku,Leontýnku,Manetku,Ivušku,naši divadelnici Věrušku,naše maminky s mimísky,a naši těhulku Majdinku a už se těšíme až uvidíme domeček pro mimíska od naší Majdinky.
13. říj 2010 v 17:58  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem pridala do albika synovecka tak muzete kouknout. Tak a zdravim kasu karolku lucu alfi belku atd atd....vsak vy vite. Dalsi zpravicka dneska jsem byla u doktorky na krvi za deset dni budu mit vysledky pokud budou v poradku zaciman brat listovku pritel uz vitaminky ma koupili jsme zase tu drahou macu a do konce roku budeme snazilkovat tak nam drze palecky. Belinko jsem moc rada ze ti kontrola dopadla dobre a ze se brouckovi u tebe libi. Karolka to ma uz za par uz se tesis az to budes mit za sebou ze jo neboj drzim palce. Ostatni maminky zdravim krasne chovejte ty svoje ratolesti a zbyle snazilky moc pozdravuji. Zatim papa
14. říj 2010 v 09:26  • Odpověz
Hezký den bobulky moje. Včera jsem byla v poradně tak máme 6750g a měříme 65cm. Už doktorka povolila dávat kaše přesnidávky a příkrmy , ale má smůlu malý už vše jí a moc mu to chutná :wink:
@kasa Kasi fotečky jsou super malý vypadá veliký ale je pravda jak si upravíš fotky tak to dítko vypadá hned jinak :wink:
@petjuna Peti taky jsem hlasovala a zjistila jsem že můžu poslat více hlasů než jeden tak nevím asi budu hlasovat celý den aby jste vyhrály :slight_smile:
@karolo Ahoj mamino hezky ti naskakuje to číselko za chvilku máš kobzolka v náručí. Už jste se dohodli na jméně?

Je tady poslední dobou moc smutno snažilky nechodí maminky nemají čas a těhulky sem tam příjdou. Holky moc mi chybíte naše poletucha Věruška naše Andrejka jak se máš co baráček jak pokračujete, Májinka s Aničkou, Leontýnka,Manetka,Ivuška jak se drží synoveček, Alenka,Evička prostě všechny kobylky naše :slight_smile:
14. říj 2010 v 09:42  • Odpověz
@iva.4 Ahoj Ivi synoveček je krásný je vidět že je to veliký bojovník moc na něho myslím a posílám hodně sil. Doma se to uklidnilo to je super hezky papejte vitamínky a ono to vyjde moc ti budu držet palušky :wink:
14. říj 2010 v 09:45  • Odpověz
krásný den všem.
@luca4 Luci no Vojtínek je dlouhý,strašně se vytahuje do délky,asi bude po tatínkovi.Počítám,že už bude mít tak 64cm,Oblíkáme už 68.
14. říj 2010 v 09:50  • Odpověz
@kasa Kasi já oblékám malému 68 a některé věci 6-9 měsíců a má je dobré to číslování je ted na prd to aby se v tom čert vyznal. koupila jsem malému na mimáči zimní bundu je to velikost 6-9 měsíců a má jí tak tak :angry:
14. říj 2010 v 09:52  • Odpověz
No taky už oblékáme některé věci 6 až 9 měsíců,je fakt hodně veliký.Za chvilinku přijede Kamča se Simonkou neteřinkou už se těšíme.Je to už číslo.Budu muset odpojit i notebook protože by mohl být taky na střepy. :grinning: :grinning:
14. říj 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile:
@iva.4 Ivi, malý je nádherný, uvidíte všechno dobře dopadne a tobě držím palečky, ať taky brzy otěhotníš a tentokrát se šťastným koncem :slight_smile:
@luca4 Luci, kluci rostou jak z vody a taky mi malý futroval všechno. Ale nakonec z něj vylezl alergik, tak teď budu trochu opatrnější :slight_smile:
@kasa Kasi, to znám, před synovcem taky všechno schovávám :grinning: Jinak všechny moc zdravím a na všechny myslím. :slight_smile:
14. říj 2010 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.