• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
zdravím všechny
nějak nic nestihám
Ivi gratulují k synovečkovi. Určitě to je silák a bude brzy doma s maminkou a tatínkem.
Regínko moc gratulují k chlapečkovi, taky ses konečně dostala jen je mi líto, že to bylo vykoupeno takovou bolesti. Snad to brzy přebolí. Drž se a snad brzy uvidíme fotečky.
zdravím taky moc a moc všechny
Co Bellka dlouho tu nebyla jak se má?
14. říj 2010 v 11:27  • Odpověz
@katka31 Katko, nevíme co Belka, naposled psala, že sono dopadlo v pořádku a pak se odmlčela. Snad se nic nestalo a jen si užívá lenošení a blindění. je pravda, že kolikrát fakt člověk nemá co napsat a nebo se bojí to štěstí zakřiknout :slight_smile: A co ty a malá, jak to zvládáte? určitě vám dělá jen radost. :slight_smile:
14. říj 2010 v 11:59  • Odpověz
Ahojki
@katka31 Katuš tak co Martinka,jak se vám daří. :wink: :wink: :wink: :wink: Belinka je snad v pořádku. Taky na ně myslíme každičký den,a máme s ní radost,takže tuk,tuk at je vše v pořádku a brzy se dočká taky toho neskutečného štěstíčka,protože tu cestíčku měli opravdu klikatou.
Simča už s Kamčou odešli ve 12 a Vojti hnedka usnul.Je už to opravdové číslo.chvilku jsme se otočili na druhou stranu a pila vodu s ohřívačky,naštěstí ji vyplivla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,sice byla pitná,ale ne čerstvá. :grinning: :grinning: :grinning: ,pak nechápala proč nemůže dát Vojtíškovi piškoty a oplatky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,
14. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz
Ahojky kocúrciii :dizzy_face:
přeju krásný den a nakukuju, co nového :wink: Jste tu po mně pátraly, tak se hlásím, že je všechno v naprostém pořádku :wink: Blindění konečně ustalo a já konečně začala chodit na procházky a užívat si posledních sluníčkových dní, než začne být venku zima a pršivo a sněživo :wink: Takže na samycy moc nejsem, protože nemám čas a tento týden vůbec lítám po doktorech, nejdříve zubní preventivka, pak krev na štítku, zítra jdu pro výsledky na endokrinologii, ale protože mám kamarádku v labině, tak už mi psala výsledky smskou, takže štítka podle předpisů v těhotenství, hurááá:grinning: Jinak broučínka uvidíme až 1. 11. to máme další poradnu a doufám, že potom už si to konečně začnu užívat plnými doušky, protože zatím je to stále o strachu, ale o tom vy moc dobře víte. @karolo Na Tebe, Karolajnko, myslím pořád a už to máš fakt za pár :dizzy_face:
@katka31 A co vy s Martinkou??? Taky pořád chodíte po venku??? Tady u nás je to jeden kočárek vedle druhého a já zatím chodím jako doprovod s kamarádkou, tak se kochám :dizzy_face:
@petjuna Prďkooo, hlas taky dávno poslán, pro Madlenku :wink:
Tak vás všechny moc moc moc zdravím, nebudu jmenovat, protože bych jistě na někoho zapomněla a to opravdu nechci a zase se ozvu, tak nebojte :wink: Mějte se krásňoučkyyy a pohlaďte mrňousky a Karolka pupíkaaa :slight_smile:
14. říj 2010 v 15:22  • Odpověz
@bellka Tak to je super ,že už blindění ustálo a je ti dobře,na procházky určitě hodně chod,je to super relaxace a broučkovi to určitě prospívá.Máme z vás velkou radost.Tak se opatrujte,a vyfot nám někdy pupíček.A třeba se někdy můžeme domluvit na procházku.My jsme venku taky pořád.
Mějte se krásně .
14. říj 2010 v 17:25  • Odpověz
Vkládám odkaz na video jak Vojtíšek plaval.
http://www.youtube.com/watch?v=jOofQrMgHpc
14. říj 2010 v 17:26  • Odpověz
Kasi, to je užasné, jak malý plave :slight_smile:
@bellka Tak belíšek se nám našel. Ale i tak je tu smuténko, Mája tu nechodí a zbytek snažilek a doufalek. moc na vás myslím :slight_smile: Beli, užij si procházky, za chvíli bude zima :frowning2:
15. říj 2010 v 09:38  • Odpověz
Taky na vás moc myslíme,dneska jsme byli poprvé na cičení s miminky a Vojtíkovi se to moc líbilo. :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2010 ve 14:25  • Odpověz
Ahoj kočenky, já nechodím, bo nám nechodil net :grinning: , strašnej tejden to byl, ani vylíčit se to nedá. Každé ráno jsem vstala, cvičně nastartovala noťas, zahleděla se do obrazovky a zas vypla, zamáčkla slzu a odebrala se za hrátkami s Áňou :slight_smile:
Musím si vás všechny pročíst, zatím jsem jen sjela Bellčino psaní a Karolčino čísílko, vše je ok, tož holky, kyňte, kyňte, kyňte!!!
Monča měla včera narozky, tož všechno nej aj na Kobylce.
Andrejka nám sedí u voleb, jak jinak a Věruška asi někde v Jizerkách tančí Zumbu. Toť jsem práskla na ty co vím, co asi tak dělají :slight_smile:
Aňa roste jako z vody, včera jsme museli už akutně zajet do obchodu a něco jí pokoupit na sebe bo ta holka by snad nahá za chvilku chodila. Volala nám pani doktorka včera, že si ji chce proměřit, povážit a popíchat :confused: , jdeme na poslední Prevenar. Naštvala mě pojiš´tovna, jsem se dozvěděla od kámošek, že se Prevenar proplácí, podmínkou je dítě narozené v roce 2009, muselo se začít s Prevenarem taktéž v roce 2009 a kámen úrazu pro nás, celá rodina musí být u stejné pojiš´tovny, omg!!! Tátu máme u jiné pojišťovny, tak zas budeme cálovat, chjoooooooooo.
Taky chodíme na nový cvíčo, pohybová abeceda to je, umíme nové písničky, cvičíme na míčích, v plachtě, skáčeme, trsáme, no super pro Áňu.
A já započala léčbu migrošky, včera jsem spolkla první pilulku :slight_smile: a jsem zvědavá, jak mi bude.
Zítra frčíme na Posvícení, na řízky, na jarmark, ale má bejt nějak hnusně, tak kdo ví, jestli nos vystrčíme :wink:
Mějte hezkou dobrou noc a připojuji poslední foto Áni v nové čepičce, je super a moc se jí líbí, furt se vzhlíží v zrcadle a různě si ji nasazuje.
15. říj 2010 ve 22:41  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a taky nám konečně rostou zuby :grinning: , už bylo na čase, že? Za tři hodinky to bude již 17 měsíců, co se nám vylíhla a tepráv stoličky rašej, ale za to rovnou 4 kousky a kdo ví, jestli né víc, moc mi tu chlebárnu neotvírá, jen na chleba a rohlíky a šunku, knedlíky, sušenky, kalamita je to, hubená jak lunt a hrne jídlo od rána do večera :slight_smile: Háááááááááááááááám!!!
15. říj 2010 ve 22:45  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem si ještě přečetla, jak děti rostou a tloustnou, no ještě jedno mlíčánko a všichni nás máte :grinning: Naše Áňa právě nosí mikču velikosti 0-3 měsíce, tož opravdu co výrobce, to perla :slight_smile: a bodynko vel. 50 jsem už opravdu vyřadila,a le bylo tak poddajné, že by šlo nosit snad ještě v osmnácti a bylo od Name It, pěkné, ale už by to bylo trapný :sunglasses:
Ivčo, mimisko je nídherný a vitaminkujte a bojujte a dojděte do toho vytouženého cíle :dizzy_face:
Už mizím, bo zas něco přečtu a budu to muset okomntovat...
15. říj 2010 ve 22:50  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice tož to je pech ,když nejde notas,tak je super ,že tě máme a že nás tak krásně informuješ. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Takže dodatečně Mončo všechno nejlepší k narozeninkám,hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a pohody Ti přeje Petka,Peta a Vojtínek.
Andrejce letí pozdrav k volbám,moc na tebe sluníčko myslíme,a moc nám tady chybíš,hlavně tvé krásné a nenahraditelné tabulky,bylo super,vždy o sobě vědět.Tak se opatruj a přijd zase mezi nás ,chybíš nám tu ,stejně jako Věruška,tak té letí pozdrav k tanci,taky bych chodila se zumbit,ale v ostravě jsem zumbu ještě neviděla,tož se musím spokojit s břišními tanci. :slight_smile:
Moc na všechny myslíme tak pa pa.
16. říj 2010 ve 03:45  • Odpověz
@alfice Jo a čepice je nádherná.
16. říj 2010 ve 03:46  • Odpověz
Ahoj holky, díky za přáníčka :slight_smile:
u nás ty velikosti taky nesedí, Adélka má 9 měsíců a nosí mikinku 3-6 měs a body hallo kity na 12měs a je teda už tak tak. pomalu dochází na to jak otevřít šuplíky a skříňky , taky ráda mlátí čímkoli do topení, sousedi mají asi radost :confused: :grinning:. Než dopíšu větu, už je ve skříni a vyhazuje.
Karolko jak ti je co bříško netvrdne a co kyčle a kopance?? Mě se po tom tak stýská...
Bellí když je ti fajn tak jsou procházky super :slight_smile:
Máji tak stoličky jsou hrůza, jak Anýsek spinká? nám roste 2. zub a Adula je posr...á 3x denně. o nocích ani nemluvím, teď si zmyslela být mezi 4 a 6 vzhůru, kdyby si aspon potichu vykládala, ale začne nadávat a pokřikovat.
Kaši krásný dáreček pro muže, každý ulítává na něčem jiném a že to je letadlo mě ani ve snu nenapadlo :slight_smile:
16. říj 2010 v 19:43  • Odpověz
@moonnca to víš to jsou takové ty klukovské nesplněné sny :slight_smile: :slight_smile: ,ještě má sen autíčko s tahačem na dálkové ovládání,to už si musí pak realizovat u Vojtinka,už to vidím,jak to dostane Vojtík od tatínka a pak tu bude řádit Peta. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz
16. říj 2010 ve 20:24  • Odpověz
@moonnca dodatečně taky přeju vše nej nej nej.Jinak my jsme na tom podobně.Všude vlezeme,do všeho se sérenkujeme,jak nám něco vezmou tak jsme vzteklé jako prasata,no a zuby zatím nemáme ale tenhle týden teda předvádí takové věci v noci,že mam pocit,že vyleze každým dnem :wink: a jestli ne tak nevím co tý holce je.
@alfice Ananásek je velká parádnice.Ta asi koukala když sis s ní teď celý týden hrála místo cvakání na netu viď :grinning:
@kasa jak velké vlastně to letadýlko je?A můžu vědět co to stojí?Kdyžtak mi to písni IP.Ten můj staroušek o tom teď začal taky mluvit,tak jsem si myslela,že hezký dárek k vánocům :wink:
Jinak pro holky už mam nakoupeno.Jirkovi asi taky vím a babičkám necháme udělat kalendář.Jdeme zase k profíčkovi na focení ale tentokrát celá famílka :slight_smile:
Katka nic nestíhá :slight_smile: no jo to my známe :wink: taky nestíháme :slight_smile:
Bellí na Tebe moc myslím a jsem ráda,že už je ti líp :slight_smile:
Věruška chodí taky zumbit jo? :wink:

@karolo tak jak ty vypadá s tím jménem? :slight_smile:
16. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz
Tak jsem dneska poprvé plavala sama,Peta točil,a ještě předtím mě Vojtík počůral opravdu proudem :grinning: :grinning: ,tak mu říkám Vojti ty jsi maminku počural a on se začal poprvé spontáně úplně nahlas řechtat. :grinning: :grinning: z krátka maminka je mu ke smíchu. :grinning: :grinning:
16. říj 2010 ve 20:52  • Odpověz
Tak jsem dneska poprvé plavala sama,Peta točil,a ještě předtím mě Vojtík počůral opravdu proudem :grinning: :grinning: ,tak mu říkám Vojti ty jsi maminku počural a on se začal poprvé spontáně úplně nahlas řechtat. :grinning: :grinning: z krátka maminka je mu ke smíchu. :grinning: :grinning:
@moonnca Malá je hotová princeznička,nádherná.
16. říj 2010 ve 20:58  • Odpověz
Ahojky kobylky :wink:
Tak jsem zase po delší době nakoukla a hned slzím nad štěstíčkem Belinky, móóóc Ti držím palečky!
Regíííí, obr gratulace ke klučíkovi! :slight_smile: Hodně štěstí vám všem! Je mi líto, že s radostnou zprávou přišla i hodně bolestná. Taky jsem to zažila při druhém těhotenství - s mojí babičkou, kterou jsem milovala a dodnes mi moc chybí.
Ivě také gratulace :slight_smile:
Ananásek má sedmnáct měsíců a já mám doma od pátku sedmnáctku :slight_smile: ! Možná bys mohla, Májo, poslat to bodýčko nám :grinning: , třeba by se Klárce hodilo :sunglasses:
Jinak si připadám vážně jako stará matka :angry: , když vidím, jaké starosti máte vy s malými prcky a já už jsem někde jinde :unamused:
Karolko, tak už se Ti ten slavný okamžik blíží, těším se na fotečky a držím moc palce!
Katka nestíhá, to se nedivím :wink:
U Petjúnky je vzteklo :angry: jako ve chlívku :grinning: To u nás taky. Jak slečně sáhnu na miláčka a nedej bože musí místo randění uklízet, tak si vyposlechnu slušej slovní průjem - a to nám nerostou zoubky :grinning:
Monče vše nej dodatečně k narozkám!!!!!! Adélka je kouzelná :slight_smile:
Zdravím Kašu, Lucku, Andrejku, Věrušku..... a vůbec všechny!
Jinak u nás je jen práce :unamused: Po práci ještě hlídám děti, pak frčím pomoct Klárce s uklízením 30 kanceláří v bance, protože se rozhodla brigádničit a vydělávat těžký prachy :sunglasses: :grinning: Karolínka už je letos samostatná, prý ji už v pátý třídě nemusím vodit za ručičku - tak se mi docela ulevilo, ale na druhou stranu je to smutný - nejsem moc ku potřebě :cry: A ještě možná půjdu na kudlu se žlučníkem, zlobí neřád!
Ségra má nového přítele a zatím je zaláskovaná. Miminko by chtěla pořád moc, ale nechce tlačit a pilu, aby neměl přítel pocit, že ho chce uhnati, že? No, tak snad vše dobře dopadne. Přišla o byt, nechala ho bývalému- sice kapánek neprávem - to ale nemá smysl rozebírat, a bydlí u našich. Možná si bude shánět vlastní byt...
Mějte se moc krásně a budu občas sledovat novinky, protože se blíží Karolajky Velký den a na Belinku myslím!!!!, ať má kráááásné těhulení :slight_smile: Taky držím palečky Andrejce, Věrušce a vůbec všem snažilkám, aby se ten jejich sen splnil, co nejdříííív :wink: a maminkám přeju hlavně zdravé, klidně i vzteklé :grinning: ratolesti
Páááááááá Martina
17. říj 2010 ve 13:20  • Odpověz
@teoreticka nazdárek stará známa tlamičko.Teď Ti nevím který ten průjem je horší :confused: ten slovní nebo ten plenkový :grinning: já mam teď doma oba :grinning: takže mocinky veselé.No a jasná věc,že v páté třídě už si nepotřebná :wink: proto já si pořídila Majdinku :wink: takže Martí :confused: :confused: :confused: ???
@kasa to je kouzelný to hlasitý řehtání viď.Obrovská odměna za vše.My Madlenku někdy tak rozesmějem,že je mi jí až líto :grinning:
Máme nového člena rodiny :wink: moc dlouho to moje rozhodnutí,už domu nic nechci,nevydrželo :slight_smile: Ségra koupila Terce k svátku zakrslého králíka.Je kouzelnej a jsem zvědavá kdo se o něj asi bude starat :frowning2:
Jdeme ven dokud je hezky,papa
17. říj 2010 ve 14:49  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Marti čauky, fakt se to začíná krátit. :wink: Segře přeji, ať po všech nezdarech a zklamáních najde konečně své štěstí :wink:
@petjuna Jméno furt nemáme, pořád je to Tonda :grinning:
17. říj 2010 v 19:30  • Odpověz
@alfice No, že se tež našla, já už málem vyhlásila pátrání, myslela jsem, že ses vydala k nám na tu kačenu a v mlze jsi zabloudila :slight_smile:
17. říj 2010 v 19:31  • Odpověz
Chvilku člověk nakupuje a už je tu tolik novinek.
Ahoj Teoretičko, tak za prvé Ti musím sdělit, že já zas závidím Tobě, děti odrostlý a to je to nejlepší, když se pořídí k velkejm odrostlejm, vypiplanejm dětičkám, nový mímo a odstartuje se tím novej život, prostě se skočí zase do "mládí" a jede se od znova. Já bych si to moc přála,ale jelikož jsme si dávali na čas, tak leda houby s octem, musím se těšit už jen na babičkování.
Takže naše bodyčko se Ti zachtělo, já bych ho teda radši poslala tomu novýmu mímu bo že by dcera zasadila semínko :grinning: , to by byl doma teprv průjem cooooooo? :sweat_smile: Ale tak sedmnáct, to už by šlo, dneska jde všechno hrozně rychle. Tož holky, kdo z koho, dcera či mamka? :wink:
Karolka mě čekala s prázdnym pekáčem, si to dovedu představit :slight_smile: , bych dorazila a umyla bych tak maximálně mastnej pekáč :sweat_smile: -plechovej doufám a otřela jim hubice. Jsem tak přežraná, že při představě kačeny....vlastně bych si ji dala :grinning: , což je v řiti, nenažranost graduje.
Jooooooooo a ještě teoretočkovic sestra začala taky novej život, no supéééééééééééér, jen tak dál, žádný uhánění, prostě hups na něj a ono mu nic jinýho nezbyde a budou šťastní všichni. To je kráááááááááááááása, to bude dětí jako smetí.
Jináč u nás dneska rozbitá hubička, tatínek vedl děťátko do auta, to se natáhlo na chodníku a prokouslo si opět rtík. Následně prudila v obchodě, bo si usmyslela, že si vezmeme malej dětskej jezdící koš nákupní, ale mamka chtěla jezdit jinudy, než dcerenka, tak byla histerická scéna, prve ji dělala Áňa, následně se přidala histerická matka a "tyjááááááátr" pro celej shop, škoda, že jste to neviděli, to byl výkon :sunglasses:
Tož brou nocku, jdu kouknout na telku a do ledničky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
17. říj 2010 v 19:50  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě novej "kartáček" na zuby a další čapka na zimu.
17. říj 2010 v 19:56  •  1 dítě  • Odpověz
Taky jdu rychle pozdravit,dneska byl opravdu nabitý den,ráno rychle nakojit,sbalit vše na celodenní výlet k našim ,plus věci do břišních tanců,takže byt k našim jezdím pěšourem s kočárkem,tak to vypadá jako bych jela s nákladákem a k našim se stěhovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Břišní tance jsou opravdu relax. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak se mějte krásně.
17. říj 2010 ve 21:17  • Odpověz
Májo, tos mě teda pobavila tím skokem do "mládí" :grinning: Je pravda, že se to tak říká, ale to jsi v tom mládí tak maximálně tři ročky a pak prudce hups rovnou do důchodku ( alespoň toho fyzického :grinning: )
Mám kamarádku, co si takhle pořídila ke dvěma odrostlým holčinkám chlapečka. Je mu půl roku a začíná pociťovat, že už jí vážně není dvacet :wink: ( je jí čtřicet ) a to malý krásně spinušká a je moc hodnej! Jenže ona si pořídila na klučíka i nového CHLAPA :sunglasses: a to se to pak možná mládne lépe a radostněji.
Já bych do toho šla hned, kdybych věděla, že bude vše OK - hlavně s mimčem, jsem poseroutka. Nejdřív si stejně počkám na ségru, a pak budu nadšená hlídací tetička a roupy mě přejdou. I když teď hlídám dvouletou a tříletou holčičku a jsou obě k sežrání, tak si jezdím s kočárkem po hřišti a užívám si. Vracím se tak zpátky a biologické hodiny slyším hodně silně :grinning: tlouci!
Tobě přeju, ať už máš pokoj od migrén a Ananáskovi čisté zoubky :grinning: Super foto!!!
Petjú, mi máme zase pískomila. Ale já se ho bojíííííím :unamused:
Karolko, tak to se už na Toníčka těšíme :grinning: :grinning: :grinning:
Dobrouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
17. říj 2010 ve 23:08  • Odpověz
@teoreticka tak hodiny tukají,tož to na prdolku není pozdě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,tuk,tuk pak by jste si to se ségrou užívali spolu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
18. říj 2010 v 08:50  • Odpověz
@teoreticka tak hodiny tukají,tož to na prdolku není pozdě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,tuk,tuk pak by jste si to se ségrou užívali spolu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
18. říj 2010 v 08:50  • Odpověz
@alfice to je krásný kartáček na zuby. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. říj 2010 v 08:52  • Odpověz
Ahojky :wink:

@teoreticka pískomila ju?To skáče viď?Všechno je to odrůda myší :grinning: No a nového chlapa kvůli miminku?To je sice prima nápad ale když co s ním za rok že?
Já dnes nevařím,Majdinka mi od toho vyhnala :grinning:
Posílám i fotečku Terčinýho dárečku :wink:
18. říj 2010 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.