• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
@alfice kartáček je dobrej,takovej dva v jednom že?Vyčistíme pak hned poklidíme :grinning:
18. říj 2010 v 11:10  • Odpověz
@petjuna krásný králiček,škoda,že nezůstane takový malinký,ten náš vyrostl asi tak do 5kg. :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Opožděně přeji Monče vše nej k narozkám, já jsem hlava zapomnětlivá a dubová, tak mě omluv :wink: Jinak já chci taky holčičku, od Máji sama uklízí a dodržuje hygienu a od Peti dokonce už vaří :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kasi, to jste králíčka hodně krmili, když jste ho tak vypasili :grinning:
18. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz
@karolo no měl pravidelnou stravu místo 1denně,5krát denně :grinning: :grinning:
18. říj 2010 ve 14:40  • Odpověz
Ahojka všichniiiii, moc se omlouvám, že nepíšu jsem bez noťasu je v opravně, ale tento týden by měl přijít, všechny jsem Vás přečetla,
máji Aninka je úžasná kouká jí ten čertík z očí-¨
Mončiiiiii- krásná Adélka moc pěkná panenka, bylo to krásné když Sophí takhle seděla
Petjunko- Majdulka teda taky pěkně roste, jeto škoda že jsou z nich hned veliký dětiiiiiiii
Karolajnko- na tebe myslím a držím palečky na všechno
My už budeme mít 28.10 jeden roček, už míme 10 zubů(z toho dvě stoličky nahoře- nemožné ale je to tak), když se občas vztekne a něco nechce třeba ohrnout rukávky tak mě chce pěkně hryznout, všude si stoupá chodí kolem nábytku, řádí v chodítku, povídá si umí táta , haf, tam , tik tak a spostu blbostí, ale je to andílek, spinká v noci 12hodin v kuse a pak dopoledne 2,5 hodiny, umí si pěkně sama hrát v ohrádce, až budu mít PC pošlu fotečky.
Moc Vás srdečně všechny zdravím, musela jsem napsat už se mi po Vás stýskaloooooooooooooo :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
18. říj 2010 ve 14:58  • Odpověz
Kašiiiiiiiii-sorry zapoměla jsem na Tebe promiň, samo že jsem viděla na you tube jak Vojtulka krásně plavčí je to šikula to jsme seSophinuškou nezkoušeli, moc Tě tímto zdravím :dizzy_face:
18. říj 2010 v 15:01  • Odpověz
@skodova.hana jé Hani to je neuvěřitelné,ted si rodila a Sofinka už bude mít roček,tak to hlavně pořádně oslavte.To bude určitě veliká oslava,a hlavně si ted konečně můžeš Sofinku užívat naplno,bez zkoušek a stresů,ikdyž ty jsi to zvládala levou zadní. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. říj 2010 v 15:40  • Odpověz
Ahoj kočky, nojo taky sleduju ty dětičky a všechny nějak stojej a krámujou kuchyně a plavou, neuvěřitelný, si vždycky myslím, že mám vlčí mlhu, bo já měla první miminko, který má zuby a chodí a ostatní jsou tepráv vylíhnutý v zavince u mamminek :confused: A Hanča tady vyhrožuje ročkem, no kuš babo, to je přecivá blbooooooost :grinning: Sofišek má tak tři měsíce, víc ani ránu :grinning:
Nic dupky, jdu do jídelny pro obídek, snad bude něco mňamkovýho a to zvíře to bude baštit.
Zrovna mi tu píchá do špeku a směje se, jak se to třepe, drzoun jeden!!! :grinning:
Přikládám jedny ubečence, miluju ten jejich výraz, vtipálci to jsou, z místní zoo :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=8CitVXs0yXo
19. říj 2010 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz
Je Máji, já myslela, žes byla na návštěvě u Belíška :slight_smile: To víš, taky ti ta princezna roste, za chvíli budeš kupovat aktovku do školy :wink:
19. říj 2010 v 10:42  • Odpověz
Jsme zpět z 1,5 kontroly, sice budeme mít roček a půl až za měsíc, ale už si nás pozvali bo jsme dostali i Prevenar, poslední, opět nám pojišťovna nic nedá, tak jsme se rozšoupli :grinning:
Hlásíme míry: 8940g a 78,5 cm. Zdravá :slight_smile: Tož táááák, je tu snad někdo, kdo nás už převážil? :grinning:

Ti dám aktovku, nic takovýho, zpátky do zavinky půjde :sweat_smile:
19. říj 2010 ve 13:27  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice Ta je ale tlusťoška, měla by začít držet dietu :grinning: Ale hlavně, že jste zdraví, však jste si před létem užili svoje :slight_smile: Synovec je taky takový chrobák, ani nemůže dědit věci po kobzolovi, bo než do toho doroste, tak je to vyšlé z mody :wink: Pouklízela jsem obyvák, co kdyby přišel ježíšek a jdu se na chvíli natáhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2010 ve 14:06  • Odpověz
Prej taky chrobák, si drzá teto :grinning: Nejsme žádní chrobáci, jsme akorátní, nepneumatikový děti, bez celulitidy, stačí, že je pneošková a celulošková maminka, ještě tak dítě :grinning:
19. říj 2010 ve 14:35  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice No tak promiň :rolling_eyes: Týden je bez netu a hned je to urážlivý :grinning:
19. říj 2010 v 16:09  • Odpověz
Už se popraly,už se popraly?
19. říj 2010 v 18:21  • Odpověz
jejda jeden den tu člověk není bo makčí a vydělává na plavání,a ono se to tu bije. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .No ,ale myslím,že vás Májo brzy doženeme.Zítra má Vojtínek 4 měsíce,a už bude mít tak 6300g,a hlavně jsem strašně dlouzí,myslím ,že už bude mít tak 65cm určitě. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Jsem si dneska zase hezky zamakčila,abych nevyšla ze cviku,dělala jsem květinovou výzdobu včetně svatební kytice pro syna od mamčiné sestřenice,který se zítra žení v Kostelanech,ale jinak žije ve skotsku,tož je vidět že se tam žije úplně jinak a tak jsme s Vojtinkem dostali za práci dost zaplaceno.Tak bude v lednu na plavčo. :slight_smile: :slight_smile:
19. říj 2010 ve 20:36  • Odpověz
Ahoj kobylky.Máji my máme 9500 kg v nrcrlim roce a délku nevim to jdeme na roční prohlídku ař za 13 dní.
19. říj 2010 ve 21:57  • Odpověz
Omlouvám se za velké hrubky.Co by jste taky chtěli po 15 hodinách v práci že?Tak zatím všem dobrou noc a zítra se na vás více podívám mám jeden den volno.
19. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz
No vida, konečně nás někdo předehnal :grinning: , čekala jsem větší počet dětiček. A co všechno malá sní? Já to tu ani psát nemůžu, bo by mi na to nestačilo okýnko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale asi je to pořád málo bo co :confused: Zřejmě jí budu muset dát ty piškotky i do postýlky na noc :sunglasses:
Nemožu už spát, včera od odpolka šílenej migrnovej záchvat, jsem myslela, že zas bude po mně, ale nebylo :grinning: Přežila jsem a už tady hodinu čumákuju a poklízím na netu a doma.
20. říj 2010 v 06:08  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice tož tady se už šuruje a my teprve vstali. :grinning: :grinning: :grinning: .Krásné ráno všem.Jsem byla po včerejšku unavená,už jsem vyšla ze cviku,tak mě to nějak zmohlo. :grinning: :grinning: :grinning: .Ted snídám rychle já,za chvilku bude kojčo,zatím si Vojti hraje na dece,asi bude fotbalista,ten se ukope.Máji tak rychle s migrénkou fuč.potvůrka jedna,snad se brzy odstěhuje,třeba k sousedům.
20. říj 2010 v 08:14  • Odpověz
Dneska slavíme 4 měsíce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. říj 2010 v 09:39  • Odpověz
Tak slavíme dohromady s Leontýnkou a jejím mužem.
20. říj 2010 v 09:40  • Odpověz
Leontýnko,hezky si ten dnešní den užijte. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. říj 2010 v 10:19  • Odpověz
@kasa Ahoj Peti,moc děkujeme za přání,oslava bude až příští týden chybý ženich.

Jinak vás všechny moc zdravím a poctivě vás čtu tak jsem v obraze,mi jsme schválení na druhou adopci a po Novém roce by se mělo už něco rýsovat tak uvidíme.

Vojtikovi vše nej ke 4.měsícům.
20. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz
@leontynka15 tak to je super
20. říj 2010 ve 13:04  • Odpověz
@leontynka15 Leontýnko, to je fajn, budete velká rodina :slight_smile: A neboj, on se ženich vrátí :grinning: Jdu zavařovat řepu, bo jsem chtěla trošku a manža dovez 2 pytle :frowning2: Moc vás všechny zdravím a vojtíkovi vše nej na 4 měsíce.
20. říj 2010 ve 14:23  • Odpověz
@karolo to ti teda nezávidím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2010 ve 14:25  • Odpověz
Ajéje nedávno zavařovala kamiony ovoce a zeleniny a dneska zase řepu, navíc v takovém pokročilém stádiu, bych mu tou řepou dala na řepu a bylo by vymalováno, omg. Jsi obětavá maminka :slight_smile: To já nasázela na Mimáč a na Koníka do bazoše hadříky, protože dítě nakynulo na tých skoro 9kg a to víte, všechno je nám malý :sweat_smile: Dneska se teda v jídle činí, na oběd byl z jídelny vynikající králík s bramborama, bohužel králík na mě nezbyl, jen to okolo, což byly žampiony a kukuřice a brambory mi teda nějaký nechala. Nyní jsem upekla stehna na zavařených paprikách, už nevím, co bych k nim přihodila, že? :grinning: Ale bylo to teda vynikající. Tož malá snědla dvě stehna s manžou, dělili se, ne sama a nyní jsem si nandala já. Aňa se plnila masíkem, pes kostma a já si ožrala kůžičku :grinning: , rejži jedla sama po zrníčkách, tak to jsem si ukořištila dosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: A už zas ječí na jablka, tak jdu loupat. Za hodinku spánek a 250 ml kaše :stuck_out_tongue_closed_eyes: Utečte, kdo můžete, bo vás Otesan sežere :slight_smile:
Všem co slaví měsíčiny přejeme hodně zdravíčka, štěstíčka atd.
20. říj 2010 v 17:57  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice děkujeme teto. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .A neboj nemáte doma otesánka jen vy. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2010 v 18:18  • Odpověz
@alfice krásné fotečky z Liberce.A krásné modely,to budeš muset chodit s flintou,aby sis Aninku uhlídala od nápadníku. :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2010 ve 22:04  • Odpověz
Tady to teda žije pánové :grinning: Jsem aspoň obnovila fotoalbum, když jsem dostala posledně tak nadáno :wink: Brou noc všem!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. říj 2010 ve 22:04  •  1 dítě  • Odpověz
Ajééééééééééje, šmíráci, ještě ani nevložím a už by střílela :grinning:
20. říj 2010 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.