• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
tož to musí bejt,abych si Aninky nevšimla na titulní straně. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Nic dožehlila jsem pořádnou várku ,to byl teda nářez :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak se jdu natáhnout.dobrou noc všem.Májo a flintu bych si raději nachystala,Aninka je opravdu krásná modelka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. říj 2010 ve 22:27  • Odpověz
Heloooou po ránu, tady se chrní bo co? Co to máte za děti, že vás takhle nechaj? :grinning: Aňa aktivka si vzpomněla, že si dá ve 3/4 na 5 mlíčko, do toho vstával táta do práce, takže bylo po spaní. Ovšem nyní, se modelka, natahuje a chrní a máma tady čumí, že. Dneska máme honičku a já jsem z teho celá nervní. Musíme na půl 10 do města do cvíča, což o to, cesta tam v pohodě z kopce, ale zpátky bude Aňa ko, samej kopec, letíme ještě do školy pro oběd, takže si mírně zajdeme a už tu na nás skoro bude čekat známá, jede mi předělat povinné ručení, bo ho máme nejdražší na světě :slight_smile: Samo musím trošek pokliditi, ale nyní nemůžu sát, bo dítko chrní, že... :confused: , tak až pááák, ale to bude asi chrnět zas :confused: No nemaj to ty matky na mateřský lehký, že jooooooooooooo? :confused: :grinning:
Tak pa dupky, jdu čekat na sníh a něco tu poklidit.
21. říj 2010 v 07:30  •  1 dítě  • Odpověz
Heloooo my už jsme vzhuru,o půl 4 jsme papali,ve třičtvrtě na 5 Vojti chytla bolest bříška,tak jsme odstranili prdíky,a ještě vytuhli do půl 8,pak měl Vojti povídavou a ted vytuhnul u mlékárny :grinning: :grinning: :grinning: .Taky musím vysavat.
21. říj 2010 v 09:07  • Odpověz
Teda děvčata tady se maká a to jste na mateřský? :fearful: :confused: To já jsem už v pět byla v práci a těžce makala.V půl třetí jsem přijela domů a mam už zaplou práčku,pozbíráno všechno prádlo,vytřenou kuchyn a ještě musim vyžehlit.Taky něco pohonit k vaření tak se jdu podívati na něco rychlého a dobrého.
21. říj 2010 v 15:13  • Odpověz
@markytankakajky Marky, ty si ani neodpočineš :frowning2: Malou ti hlídá mamka? :slight_smile: Já byla dneska na poradně, přibrala jsem zatím 13 kilo, od příštího týdne budu chodit na KTG :wink: Jinak nic nového, paní doktorka spokojená a mě vbšechno zmáhá :unamused: Jo Máji, ještě jsi nezačla předpovídat kdy se kobzol vylíhne :grinning:
21. říj 2010 v 15:44  • Odpověz
Ahoj Karolko.Pěkně ti rostou týdny to já ještě tři týdny a už jsem rodila :grinning: .Jinak Adélku mi hlídá mamka a já jdu až do neděle na celej den do práce takže padnu.Ted jsem si nachvilku zalezla do betle nebo u nás je strašná zima a vypadá to ,že bude zase asi sněžit.Jinak mam nemocnou maminku.V pátek mi oznámila,že má má svalovou distrofii a že se jí to zhoršilo o 30% během půlroku.Tak mam zase starosti,protože se to nedá léčit. :cry: :cry:
21. říj 2010 v 16:06  • Odpověz
tak a jak nám Adélka pěkně vyrostla
21. říj 2010 v 16:17  • Odpověz
@markytankakajky Marky, ještě že máš tu malou a ta ti dodává sílu, bo se to na tebe řine nějak moc. :frowning2: Já bych klidně porodila o 2 týdny dřív, vím, že to kobzolovi neublíží a to čekání je na h....o :angry: Malá je kouzelná :slight_smile:
21. říj 2010 v 16:25  • Odpověz
Jen nech kobzolka tam kde je.Ty si koukej ještě pěkně odpočinout nebo se pak nevyspíš.Jestli bude takovej řvoun jak ta naše tak se nevispíš.Adélka je zlatíčko ,akorád že si jí nemůžu užít tak jak bych chtěla.
21. říj 2010 v 16:28  • Odpověz
@markytankakajky Ahojki Marki ,přeji mamince at je ji brzy aspon trošku lépe.A aspon se to už nezhoršuje.A ty na sebe dávej taky trošku pozor a zaměstnej i chlapa,at se nesedřeš. :frowning2:
@karolo Jo ,jo Mája už by měla pomalu věštit,je to naše čarodějnice,my jsme jeli do porodky přesně podle jejich termínu,poprvé planý poplach,podruhé na ostro. :wink: :wink: :wink: ,akorát nám ta cesta trvala 54hod,tak to budeš mít snad rychlejší. :wink: :wink:
21. říj 2010 v 16:57  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to má teda Karolka dobré vyhlídky.Doufám že se Mája netrefí a Karlka bude rodit v termínu a velice rychle a bezbolestně.
Jinak by měla mája vložit fotku malého já to neumím stáhnout do počítače tak se jí to snad podaří.
21. říj 2010 v 17:04  • Odpověz
Ahoj kočky, jsem tu měla pojišťovácké odpoledníčko, ale k dobrému, bylo to plodné odpoledne :slight_smile:
Ráno jsem myslela, že zdechnu, do cvičení jsme dorazily úplně na čas, hnedka cvičendo, ani jsem si nevydechla a už byl konec a zas sprint do kopců pro ten oběd. Tam mě Áňa překvapila, bo zasedla za stůl v jídelně a čekala jak přilepená, až vystojím frontu a naberu papůůůůůůůů :sweat_smile: Svištěly jsme si to domů, čekaly na tu známou a já šůrovala, umýt linku, nádobí, vysát celej byt, ustlat, vydrhnout wc a koupelku, utřít všade prach, no honička, nevím, že mám takovej strach z návštěv, že jako něco nebude pinktlich :pensive: , myčku jsem drhla, pračku, no magor prostě..., taky jsem byla v 17 hodin už ko a asi půjdu do pelechu.
Marky díky za sms a mms, vložím, ale musí to udělat Luboš a ten to zas musí přes svý pc bo já jsem jelito :grinning: a nyní tam něco dělá, tak asi zítra vložím :wink:
Marky, to je děs, Ty jsi snad robot bo co Ty vydržíš, co dělá manžel? Už má práci stabilní? Co na to říká, jak makčíš a nezastavíš se? :confused: Do toho maminka, no nemáš to holka jednoduchý, aspoň že ta malá tak pěkně roste a je zdravoučká, moc pěkná, jak plave :slight_smile:
Karolko, neboj, nějakej termín vylosuju, ale ještě je čas, ještě zavař nějaký zelí :grinning:
21. říj 2010 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji.Zdenda je pořád bez práce.Nemůže nic najít pač u nás nic není.Co se tíče toho robota tak mi docházejí dost rychle baterie.Jsem pořád v jednom kole a čekam kdy to se mnou už sekne.Je toho moc.Zdenda nic nevidí a mě to trápí se asi šprajcnu a bude klid.Holky jdu spát nebo ráno nevstanu.mějte se pěkně a olíbejte ty svý pokládky.
21. říj 2010 v 19:52  • Odpověz
Jo ještě jsem chtěla poprosit co mam koupit malí k narozeninám.Co jste koupily vy? :fearful: :fearful: :fearful:
21. říj 2010 v 19:54  • Odpověz
@markytankakajky určitě by se měl Zdenda více zapojovat,a když nemá práci ,tak by ti měl aspon ulehčit práci doma a postarat se o sluníčko,protože to opravdu není dobře ,vše hodit jen na tebe. :frowning2: to už nemůžeš dlouho vydržet.
21. říj 2010 v 19:59  • Odpověz
Všem krásný pátek :wink: mamka se mi dnes vracela z Egypta,je jak černoch.Denně 50stupnů,fuj!
Tady už se peče termín porodu :confused: sakra toto letí :wink:
A propo Adélko vše nej ke třičtvrtěročku :wink: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
My už máme zub :wink: všem roste první ten dole no a nám nahoře :wink: jinak lezeme,vztekáme se a spinkáme s maminkou a s tatínkem :grinning: ale rozmazlený nejsme to NE :grinning:
22. říj 2010 v 00:17  • Odpověz
Ahojky, Zdenda bez komentáře, nechala bych ho jít svou cestou, ať se o sebe postará, asi by nepřežil.
Petjunka rozhodně nemá rozmazlený mimi :grinning: By mě kleplo, kdyby s náma spala Aňa v pelechu, bych se totiž nevyspala s hrůzou, že ji zalehnu. kolikrát bych si ji ale vzala do pelíšku,a le vím, že ona by neležela a hnedka by pláchla, tak to neriskuju.
Opět mě bolí palice, asi si ji uříznu bo to neni normální, ob den je mi zle!!! :angry:
Za chviličku pošupajdím do jídelny pro obídek, se těším :grinning:
Majtě sa!
22. říj 2010 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Dohodila jsem jednu fotečku vorvaně na suchu.je to vzácný exemplář a je chovaný v domácnosti :grinning:
22. říj 2010 v 11:52  • Odpověz
@petjuna ahojki no nám se podle mě taky klube první zoubek a taky nahoře. :slight_smile: :slight_smile:
@alfice co to máte za jídelnu co vám tak fajně vaří,to bych taky brala :grinning: :grinning: :grinning:
@karolo Jakýpak vorvan ,takové krásné mini bříško. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Hezky přehled těhu.
ještě nám stále tají domeček pro broučka naše Majdinka.šup sem s nějakou fotečkou. :wink: :slight_smile: Jsme tety zvědavé.
22. říj 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahojky děvčátka :dizzy_face:
nakukuju co nového a obdivuju Karolajnky pupíček :wink: Njn, už to malý ťuká na vrátka, co??? :dizzy_face:
@markytankakajky Adélka je krásňoučká a Zdenda, no comment, protože bych akorát vstala ze židle :angry: Drž se, holka zlatá, Ty víš, že před Tebou hluboce smekám, že tohle všechno zvládneš a vydržíš.
@petjuna tak v postýluši s maminkou a tatínkem spinká Madlenka, jo??? Tak to se nedivím, se obávám, že u nás to nebude jinak :grinning:
@kasa jsem koukala na Vojtíška, jaký je to malý plaváček, pěknééé :slight_smile: Já nic netajím, jenom to u mě není takový krásný pupíček, ale opravdu zatím jen špek, velešpek, no, takže nic k chlubení :wink: @teoreticka Marti, moooc Tě zdravím a přeju ségře, ať se jí konečně splní všechna přání :dizzy_face:
22. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz
@bellka Ty dupo, jaký špek, vždyť je krásný. Do 20 týdne se to slije do jedného velkého břušenka. :wink: Ty brďo, huž jsi 16 týden, mě to teda u tebe letí, ale tobě se to asi táhne, co? :wink:
22. říj 2010 ve 14:13  • Odpověz
@kasa Kasi, Kuba měl taky zub první nahoře a taky se první zkazuily, takže od roku byl zas bez zubů :grinning: Ale on borak v roce bral 3ATB, takže to bylo z toho. :frowning2:
22. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz
@karolo já jsem dupa??? Ty jsi dupááá, tož jsme obě dupy:grinning: mně to zase letí u Tebe :grinning: Jj, zítra nám začíná 17tt a abych pravdu řekla, vůbec tomu nemůžu pořád uvěřit, pořád se sleduju a zkoumám všechno a hlavně se bojím, že se mi to zdá a že se probudím a všechno bude jinak, to jsem celá já, no :wink: Ještě stále jsem nic nekoupila, protože nemám odvahu, ale po kontrole 1. 11. už na to vlítnu a něco krásného prďolínkovi pokoupím :dizzy_face: Jinak jsme dostali od kamarádky dvě bedny pidioblečků, tak jsem na to koukala a nemůžu uvěřit, že budu oblíkat něco tak malilinkatého :dizzy_face: Si asi koupím panenku a budu nacvičovat:grinning:
22. říj 2010 v 15:59  • Odpověz
@karolo Ježišmarjá co to jééé, co to jééé? :confused: Taká modelka, chtěla bych mít Tvou postavu, co máš v těhu, jakože v běžném životě, to břucho bych Ti nechala a zbytek odkoupím, OMG! Bych sem v klidu mohla taky vložit nějaký fotečky, dopsat tejdny a sežraly by jste mi to i s navíjákem beztak :grinning:
@bellka Beeelll, supéééér pupíček, už taky roste, no aby ne, když ty týdny tak letí, mi najednou přijde, že to máš nějak 3x zrychlený :grinning: , to jsem ráda, jen tak dál, ať to sviští, vím, musíte hodně předělat, dodělat, pokoupit, ale to stihneš, ať už je březenec :dizzy_face:
Jsme si schruply s Áňou bo ta moje hlava je fakt na uříznutí, už to přechází, ale já mám furt ledovej nos a to je špatný znamení, dokud mám studenej nos, bolí hlava, nevíte někdo co s tím? Já vím, strčit ho někam že, ale fakt kdyby někdo věděl, odkoupím radu :slight_smile: , zřejmě je to spojitost s tlakem, že?
22. říj 2010 v 16:24  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj vsechny zdravim a prosim vas o radu shanim levne monytor dechu pro segru poradite mi prosim?? Dekuji
22. říj 2010 v 16:25  • Odpověz
@iva.4 Ivi, snad tak přes mimibazar a nebo zajdi přímo do nějakých bazárků s dětským oblečením. Jinak ti neporadím :slight_smile: Tak už je pouštějí domů? To je malý šikovný :slight_smile:
22. říj 2010 v 16:49  • Odpověz
@bellka Beli, vůbec se ti nedivím a já taky nic nekupovala, vlastně až teď začínám :slight_smile: je pravda, že po sonu, kdy mi řekli pohlaví, jsem něco objednala, ale to už byl 23ýden.- Do té doby ani dudlík :wink: Holt, člověk fakt tomu těžko věří :slight_smile:
22. říj 2010 v 16:51  • Odpověz
@alfice jj, přesně jak říkáš, však víš co všechno musíme stihnout udělat a bojím se, že to nestihneme, ale Pavlík říkal, ať se nebojím, že do konce února je všechno udělané, tak mu věřím :slight_smile: Jinak my jsme se včera domluvili a rozhodli, že když jsme čekali 12 let na ten náš zázrak, takže si nenecháme říct co to bude a tu chvilku to vydržíme a budeme překvapenííí :slight_smile:
@karolo jj, já právě vím, že jsi taky dlouho nic nekupovala :wink:
@iva.4 ahojky Ivi, já vím, že dvě moje kamarádky ho mají půjčený z nemocnice a stojí to 900,-kč na půl roku a pak ho už vlastně nepotřebuješ, tak se zkuste zeptat v nemocnici :slight_smile:
22. říj 2010 v 17:02  • Odpověz
Jéééééé, tak to holky všechny určo uvítáme, že jooooooooooooooo? To tu ještě nebylo a budem nejen očekávat mimi, ale i pohlavíčko, to bude tipovačka :slight_smile:
Koukáme na Prostřeno a k tomu zapejkám brambory s květákem a bazalkou a zakysankou a msetanou, no prostě, co tu zbylo v ledničce :sweat_smile: a už tu slintáme před troubou.
Tak papa dupky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2010 v 18:34  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice Ty jsi dupa, si pak přečtu všechny ty tipy :grinning: Taky jsem dokoukala na Prostřeno a jdu na zprávy a pak ještě upeču švestkový koláč, protože Pavlík chtěl k obědu švestkové knedle, tak jsem rozmrazila švestky a ještě zbyly, tak bude na snídaničku buchétka:wink: Bobinek šel na nočňucha a bude hlídat volební místnost, OMG, celou noc :frowning2:
22. říj 2010 v 18:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.