• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky berušenky, přeju všem krásný den a Věruška ať už to má za sebou a hlavně ať už je to všechno!!! U nás je pod mrakem a celkem chladno, tak ať máme aspoň sluníčko v srdíčku. Jdu se chystat na tu Dornovku:wink: Pááá
5. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Bellíku, užij si Dornovku. Já ještě stále čekám na manžu. Ani to nevyslovujte, že je zas někde hnusně :angry: , tady opět sluníčkově a jestli to sem zase přitáhne z jinýho konce republiky :angry: , tož to budu zlá :grinning:
5. kvě 2009 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz
U nás taky oskar šajnuje,jdu bez deštníku,takže žádý déšť,nechte si hnus tam u Vás :wink:
Vyrážím směr město
5. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
Jo sami by si užívali sluníška a nám posílají hnus, když hnus tak po celé republice naši rodné. :slight_smile:
5. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Kde jste kdo, že vám uteču někam jinam, já uklidila, ještě musím vytřít, s láskou vzpomínám jak bylo super, když jsme měli jen 2 pokoje :grinning: Já to uklízení nesnáším :slight_smile:
5. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahojky, tak už jsem doma. Trochu jsme se zdrželi, bo jsem baba ukecaná. Takže všechno máme v pořádku i vývojovky. Srdíčko bije a roznožka se povedla úplně skvěle. Čekáme Lukáška. Vážíme 280g, už je to veliký chlap :wink: . Ale celý tatínek, neposeda. Vyfotit ho byl pro doktora velký výkon. Pořád sebou mlel,tak říkal, že to bude sportovec. Tak já zase letím, mám hlad jak vlek. Jediný kaz to mělo, že tatínkovi jsme to museli volat, že tam nemohl být s námi. Termín mi potvrdil na 26.9.
5. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Pavli to ti gratuluji, tak už mužeš nakupovat a nakupovat :slight_smile:
5. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
Pajipo gratuluji k Lukáškovi a proč tam tatínek nebyl? Takovej krásnej okamžik :confused: :confused: :confused:
5. kvě 2009 ve 12:38  •  1 dítě  • Odpověz
My už zpátky, koberce žádný, jen moc široký a já fakt v tom neumím vybírat, už vidím ten prach v něm a ty roztoče, fůůůůůůůůůůj :grinning:
Ale přišly daně, to se nemělo stát, zahlídla jsem je ve schránce právě, když jsme odjížděli. Došli jsme si s manžou na oběd, dala jsem si výživnou stravu pro mimísku - smažák s tatarkou a zalila to žlutou limčou :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Pak jsme zabrousili do Billy a ukořistili dvoje plíny v akci,tak konečně trošku zásoba a koupila jsem si pro návštěvu Čokopims s pomerančem, ale radši jsem to sežrala právě sama :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:41  •  1 dítě  • Odpověz
Během cesty mi psala Věruška, že už asi jede na sál, tož to tam možná zrovna leží, hysterku že dneska nestihnou, že maj hodně pacošek, no chápete to? Místo aby to teda všechno udělali při jednom, tak nemaj na to čas. To je zdravotnictví k posr.....í.
5. kvě 2009 ve 12:42  •  1 dítě  • Odpověz
Tož si tady asi budu psát sama ne? Coury couraj po městě nebo chrněj, bo spěj v práci, OMG. Tak já jdu něco pouklidit a naplánovat manžovi nějakou práci, aby zbytečně neokouněl :confused: :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 12:44  •  1 dítě  • Odpověz
Tatínek jezdí kamionem, tak je pořád pryč. :frowning2:
5. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
A kdyžb já tu byla sama, tak to nikomu nevadilo a to tu večer nebudu, jenže to tu zas bude ukecáno. :grinning: Já mám na dva dny vygruntováno, sice nemáme satana, ale moje chlupy jsou všude. :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
S tou Věruškou to nemyslíš vážně, tak oni ji vzali polyp, ale hysterku ji neudělali, to je nějaké divné, vždyť je to 15 minutová záležitost, a když už je uspaná, tak to fakt nechápu :frowning2:
5. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
No karolko, psala to tak, že hysterka určitě ne, tak uvidíme, třebas se lékařstvo nakonec rozhodlo jinak, šáááák se dozvíme, Věruška půjde dneska ještě prý domů, tak snad nám to povykládá.
Ajo Pajipo, já myslela, že zrovna odjetej nebyl, tak to potom jo, ot je smůla no. To by asi manža nepřežil, absolvoval se mnou asi 5 bo 6 UTZ, se vždycky vyptával na kde co, nebejt jeho, tak nic nevíme a ani foto neni :slight_smile: ,jelikož já jsem stydlivá :sunglasses:
5. kvě 2009 ve 12:56  •  1 dítě  • Odpověz
Stejně je to všechno jako zlý sen a já pořád čekám, kdy se z něho probudíme, je to tak nespravedlivé :frowning2:
5. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
Nojo, na to špatný musíme rychle zapomenout, bo by jsme se z toho zbláznily, vysvětlení není :unamused: Jistě bude líp a jedna po druhý si bude plnit ten svůj sen :wink:
Frčíme do dalších koberců, mě chce ten chlap asi zničit, sotva se vysvleču, už mě zas žene ven. Doufám, že tentokrát něco koupíme.
5. kvě 2009 ve 13:22  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojjjjjjjjjjjjjjjjjj holky.
5. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj berušky, už jsem zpátky:slight_smile: Pavli, gratulka k Lukáškovi:slight_smile: Ať už je Věruška domečka, protože tohle fakt už není možné!!! Doma jí bude nejlíp, ovečce.
5. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahojka holky přeju té Věrušce aby měla všechno rychle za sebou a ona má myom?Mně dělali hysterku bez narkozy před IVF.
Ahojka Beli a kdy jdete vy na stimulku?
Moc krásný den všem papa :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ahoj Hani, my bysme chtěli začít stimulovat v červenci. A jak je Tobě? Doufám, že je vše tak, jak má být:slight_smile:
5. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
Koťátka ještě se podívám na zoufalé manželky a pak tradá do prace. Klavesnice blbne,tak papa :slight_smile:
5. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
Karolko, tak ať Ti to v práci uteče:slight_smile:
5. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
Ahoj kočky, Karolko, zase do práce a takhle večír? No tak ať Ti to uteče.
Bellíku, tak co jsi koupila v kamínkovym obchodě. Anrejka byla v Levandulovym obchůdku, no to musí být krása, hned jsem to volala mamce, že tam musíme vyrazit :wink:
Věruška mi psala sms v šifrách, tudíž už je po operaci nejspíš a vyspává, jediné slovo, které šlo vyluštit byla noc, tak jsem si z toho vydedukovala, že tam bude asi ještě přes noc, což by bylo možná rozumné, aby si jí po operaci a po narkóze zkontrolovali bo ne?
5. kvě 2009 v 15:48  •  1 dítě  • Odpověz
Jinak já očekávám kamarádku ze školy, přijede se na mě podívat, než budu zase hubená :grinning: Tak se těším, konečně civilizace. Koberec jsme vybrali, manža už pro něj pojede a ještě dneska ho položíme, se těšííííííím :slight_smile:
5. kvě 2009 v 15:55  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj kočky, jsem doma dřív, BO jsem byla na školení :wink:
Máji, ty levandulky jsou v Křižíkové ulici v Karlíně, kousek od metra Florenc.
Psala teď Věruška, pustí ji až zítra, měla ještě dost tkáně, která musela z dělohy pryč, tak ji radši nechají do zítřka. Myslím, že už toho má tak akorát, ale konečně se jí nějakej doktor aspoň chvilenku věnoval, a vysvětlil jí, co a jak.
Belíšku, ahoj kulíšku :slight_smile:
Pavlí, moc gratuluju k Lukáškovi, opravdu moc, že je vše v pořádku!
5. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
Máji, hlavně nezapomeň zdokumentovat ještě pupík :grinning: , měla bys ho blejskat tadši každý ráno :grinning:
5. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
Ovečky klávesnice háže samé wwwww, takže pokud se delší dobu neozvu, tak vás čtu, ale boužel nemužu odepisovat, bo každou zprávu pišu několikrát, snad se do zítřka klávesnice umoudří. :frowning2: Andrejko vzkaz pro tebe opět krvácím, 20 dnů od minulé mrchy a to jsem 3 dny špinila, takže je to taky na prd, já myslela, že poté stimulaci, se to tělo trošku vzpamatuje a ono takhle :frowning2:
5. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz
Máji, koupila jsem všechno možné, spoustu dárků, ale pro kamínky jsem se nedostala, tak zajedu příští týden. Mám jich dost a dneska jsem si utrhla korálky z růženínu, tak tady sedím a navlékám je:slight_smile: Andrejko, tak konečně domečka:slight_smile: Věruška ať už to má všechno, bobek, za sebou.
5. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
Jo a Dornovka nebyla poslední, jdu zase 10.6.:wink:
5. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.