• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Nojo, tak zase se ale nenadře, ovšem bude to dlouhá noc, kdo by ty lupeny kradl, leda nějakej politik :slight_smile:
Zas pátrání po Aničce, tak bych přála té rodině, aby ji našli živou!!!
22. říj 2010 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice no, nenadře, zkus stát na jednom místě 12 hodin :wink: radši, kdyby něco mohli dělat, si vymysleli volby, tak si to mají hlídat sami :angry:
Ani nemluv o té Aničce, se obávám, že už nežije, to je hrůza, abys fakt děcko nespustila z očí do 18ti.
22. říj 2010 v 19:16  • Odpověz
Tak buchétka se už buchétkuje a za chvilku je hotová :wink: Nic, jdu se nachystat do pelechu, tak přeju dobrou nocku a zase se ozvu, tak pááá a všechny moooc zdravííím :dizzy_face:
22. říj 2010 v 19:58  • Odpověz
Já myslela, že bude sedět v místnosti s tou urnou, ale pravdou je, že by ji mohl číst, bo vykrást, by jste měli čím topit, je takovej podnikavej, sežene, kde co, ona aj ta urna by třebas hořela :grinning:
Tak si pochutnejte na buchétce, voní až sem, závidím, tu nevoní nic :slight_smile: Už jsme v pelechu, táta jde koukat na Indiana, to mě neba, tak jsem s Áňou v ložnici a dáme si Vyprávěj :wink:
22. říj 2010 ve 20:04  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice jj, dobře to hoří :grinning: Nn, nejsou uvnitř, co kdyby :wink: Tak už jsem ji vytáhla z trouby, ještě načuhuju, ale už odcházím do pelíškuuu, tak dobrou s kobrou :dizzy_face:
22. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz
@bellka jakýpak špek,krásný těhu domeček,ve kterém se schovává ten největší poklad na světě.

@petjuna Jinak to není žádný rozmazlování,Vojtínek usíná sice v postýlce,ale každičký den po ranním kojení kolem 5 ráno,už jde mezi nás a do rána spinuškáme všichni dohromady,a byt ležím půlkou těla v luftu jsou to ty nejkrásnější chvíle.
Dneska jsme sami táta má stužkovací večírek,tož to příjde ažžžžžžžžžžž ráno,už bude pasován na maturanta.Ted má trošku vroubek,protože včera měli zabijačku ze školy,zabíjeli prasátko a dneska z toho mají zabijačkové pochoutky,to u nám nevadilo,ale v 13 hod ho měl střídat spolužák,a jak jsem mu kolem 13hod volala,tak mi řekl,že se ještě chvilinku zdrží,že je ještě dost práce,no a z chvilky přišel v 1 ráno bez toho ,že by zavolal,a pak se divil proč zmatkují a mám strach.Tož nezabili by jste ho. :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2010 ve 21:03  • Odpověz
@alfice Teda nedělej mi chutě květáček miluji,ale na ten si ještě chvilinku počkám,to by Vojtinka roztrhalo.

@bellka No a vůbec se nedivím ,že jsi byla Majdi nadšená z pidi oblečků,úplně si pamatuji jak jsme vyprali první várku těchto minioblečku,jak jsme si vychutnávala byt žehlení nesnáším ,jak tyto minioblečky jsem si to žehleníčko opravdu vychutnávala a nevěřila,že za chvilinku budeme tyto krásné věcičky oblékat našemu zlatíčku.A zrovna včera jsem věcičky třídila a už vyřazovala malé věcičky,je opravdu neuvěřitelné jak děti rychle rostou,začínali jsme na velikosti 50 a ta nám byla ještě veliká,a už oblékáme 68. :wink: :wink: .
Jinak monitor dechu se dá opravdu půjčit v porodnici a stojí to 150kč na měsíc,chtěli jsme si to takhle půjčovat ,tak jsem to zjištovala,nakonec máme sic půjčeny monitor dechu z porodky přes tu Petovou tetu tak to má zdarma,a je to z té porodky určitě lepší ,protože to posílají na revize,a když si koupiš použitý tak je palk problém,že ti to nikdo nezrevizuje,jinak jsem si na to tak zvyklá,je to opravdu super,v klidu se vyspím a vím ,že je Vojtínek kontrolován..
22. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz
Tak dobrou noc,jdu se na chvilku natáhnout.
22. říj 2010 ve 21:27  • Odpověz
@kasa no jo přesně vím o čem mluvíš :wink: půlkou těla na zemi záda zlomený vejpůl,na nohy se dostávám pomoci topení kterého se přidržuju ale neměnila bych za nic na světě. :slight_smile: Dokonce se už ráno těšim až zabulí a budu pro ni moc jít.Jinak jsme se byly dneska zase topit :slight_smile: měly jsme náhradní hodinu za minulý týden a byla tam jiná instruktorka.Každá má tu hodinu jinou ale tahle je potápí fest :wink: půl bazénu má Majdinka v sobě,zítra budou dopouštět :grinning: takový 2m už pod vodou dá :wink: šikovná po mamince :slight_smile:

@bellka nazdárek Majdule ráda Tě vidím :wink: taky ráda vzpomínám na hadříkovou fobii.Jirka mi tenkrát řek,že nás vyhodí všechny :grinning: Je pravda,že se musel dosti uskromnit s místem :slight_smile:
@alfice tys jako přestala vařit?
Jdu se venčit a mažu do pelechu,zítra rabota. :wink:
22. říj 2010 ve 21:53  • Odpověz
@petjuna tak to je přesné,ale opravdu krásné
22. říj 2010 ve 21:57  • Odpověz
Bré ránko, tak v Unhošti měněj jednu plínušu za druhou, bo Majdinka vypouští bazéééééééén, co si domů nanosila, naopak na bazéně dopouštěj. jste se mohli nějak domluvit a mohly jste to, holky, chodit vypouštět tam zpátky, voda je drahá, ten chlór jistě taky. Ale zase, co je doma, to se počítá, že? :grinning:
Máš pravdu, Kaši, monitor i u nás půjčujou v porodce, tady je to tuším na půl roku a pak můžeš zas půlrok přikoupit. Holky většinou po půlroce vrací, že už ho není třeba, u nás domonitoroval den před prvníma narozkama a to jen díky tomu, že v nemocnici jsme ho neměly, tudíž jsem se naučila vyspat se bez něj :slight_smile: , ale bejt doma, tak asi monitorujeme do osmnácti :sweat_smile:
Peti, vařit jsem nepřestala, vařím o víkendech a třebas i včera a předevčírem jsem vařila, bo Luboš měl volno a jeden oběd nám jaksi nestačí, ale jinak v týdnu chodím do školní jídelny, vybrala jsem si nejbližší základku bo si říkám, že tam maj jistá pravidla bo krměj i prvňáčky a musím říct, že si to zatím s Áňou pochvalujeme, chutná jí to, hlavně masíka, který zbaští sama a já dojídám přílohy :slight_smile: . Polívečky maj vynikající, žádný hustý rosoly po hodince v ledničce :slight_smile:
Dneska razíme s Áňou směr brno, Ikea, Olympie, možná Vaňkovka, tak se pomějeme a třebas něco pokoupíme. Brácha s přítelkyní jedou pro dárky na Vánoce :confused: . Tak ty my máme jen pro tchýni zatím a dalším ani nevím, co bych měla kupovat, natož to mít již zabalený :grinning:
23. říj 2010 v 07:12  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice tak to máte super,že to tak jde,to by mě ani nenapadlo,chodit do školní jídelny. :wink: :wink:
taky jsem zvědavá až začneme po vánocích chodit plavat už na bazen kolik si sebou domu doneseme vždy vody. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
No jinak noc v klidu.Vojti spinkal od 8 do půl 4 pak usnul a vzbudil se po 6 hod ,zase ho zlobili prdíky,tak se vyprdinkoval,a to už šel mezi nás a spinkali jsme až do půl 9.
Jinak dárečky kromě Peti,ale to jsme si řekli,že si koupíme jen nějakou maličkost a hlavně koupíme dárečky malému.A ty už jsou doma :wink: :wink: :wink: ,a ostatním rodičům a babičkám i ségře necháme udělat kalendáře s Vojtíškem. :slight_smile: :slight_smile:
23. říj 2010 v 09:02  • Odpověz
jinak jsem ostuda,samozřejmě všem krásné dobré ráno a nádherný víkend.
23. říj 2010 v 09:06  • Odpověz
Nenapadlo chodit do jídelny? :slight_smile: Náhodou je to náramně pohodlný, nafasuješ a jdeš hezky domů a neseš si navařeno, dávaj toho strašně moc, takže paráda a za 47 Kč, tuším. Tady i rozvážej z restaurací obědy až do bytu, ale není to taková kvalitka, jako v těch školách, ve škole je každý den i ovoce nebo zeleninka.
Tak vy už máte Vánoce namyšlený, to je fajn, u nás byly zavedený velký Vánoce a tak je těžký z toho polevit, stjeně každej řekne, že si nic nedáme bo drobnost a pak se nestačí rozbalovat, tak taky musíme něco pokoupit, nooooooooo, ale nevím teda ještě za co :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uvidíme, času dost :grinning: , dneska v Ikey valily Vánoce, samej stromeček už, ozdoby, hvězdy, řetězy, papíry, prostě ať žijou Vánoce!
23. říj 2010 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice no jasan prima nápad :wink: já když Terka marodí tak taky mažu s kastrůlkem :slight_smile: jenže my máme tátu denně na oběd doma tak vařit musím.A co to plácáš?Jaký Vánoce? Ne ještě ne!!!!Proto já nelezu do nákupních středisek,měla bych vztek kdybych to tam viděla :angry:
Zrovinka jsem dneska řešila jak půjdu do práce na Vánoce a mezi svátky.To zas bude mazec a těch peněz heč!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2010 ve 20:41  • Odpověz
@petjuna no my už máme vánoce namyšlený. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak jsem ráda,že se vyhneme nákupním centrum a horečkám.
23. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz
@kasa já už je mam i nakoupený heč
23. říj 2010 ve 21:57  • Odpověz
Jsi mě dostala do deprééééééééééze :grinning: Já na Vánoce kašlu, ruším tento "svátek", až bude po nich, tak mi řekněte :wink:
Jináč dobré ránko, tančíme, trsáme, bokama kroutíme, super písničky, už umím další :grinning: , to je moderna aspoň!
Jdu se věšeti a vařiti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2010 v 07:58  •  1 dítě  • Odpověz
@petjuna tak já je mám částečně nakoupený ještě ,že existuje ten mimibazarek,a zbytek dárku mám akorát vymyšlený,realizovat se bude během 14dnu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tedka papáme,jinak jsme měli dneska hodně ukecanou. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg,to vám vzkazuje Vojtík. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. říj 2010 v 08:58  • Odpověz
@alfice A z depresemi pryč,hlavní je ,že se o vánocích sejde rodina,a nikde není psáno,že musí být dárečky drahé,hlavní je si na všechny vzpomenout a třeba něco vyrobit. Já jsem takhle taky několik let dárečky vyráběla. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. říj 2010 v 09:02  • Odpověz
@alfice já bych Vánoce nechala jen pro děti.Dospělí ať si koupí co potřebují :angry: Ty šaškárny pro Terku :grinning: ve 12ti letech cinkcink,Terezko Ježíšeeeeeek je tady :grinning: :grinning: :grinning: no pakárna.
@kasa Vojtíkovi taky gggggggggggggggggg :wink:
Všem krásnou nedělinku.
Znáte kuřecí bábovku???
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=65262
dělala jse ji prvně a je to bomba,myslím,že i jako studená jen tak pro návštěvu
24. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz
@petjuna máš recht,taky jsme se domluvili na dárečky jen pro Vojtíka,a rodičům ty kalendáře i segře,a babičkám a my si s Petou koupíme nějaké dobré vinko a je to. :slight_smile: :slight_smile:
24. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz
@kasa já bych nejraději odbourala i ty babky :grinning: ale také máme kalendáře tak tím neurazíme :wink:
24. říj 2010 ve 13:41  • Odpověz
@petjuna no to je dáreček který vím ,že jím udělá radost.
24. říj 2010 ve 13:42  • Odpověz
A kde ty kalendáře džěláte? Ve Fotolabu bo jinde? Já už vyhledala nějaký padárky na Mimáči a bude vymalováno. Jste mě tak vynervovaly :grinning: , že to spáchám z příští mateřský, no už je na čase, já vím, listopad tady :sweat_smile:
24. říj 2010 ve 14:11  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice my to jen tak píšem a nic nemáme :grinning: klýýýýýýýýd
24. říj 2010 ve 14:23  • Odpověz
@alfice a kalendář budeme mít od té holky jak mam ty bombové fotečky ale nevím kam to posílá.V listopadu se jdeme fotit celá rodinka :wink: pak se přijdu pochlubit :slight_smile:
24. říj 2010 ve 14:35  • Odpověz
Kecy, prdy, beďary, praskaj Ti skříně ve švech, jak jsou narvaný darama :slight_smile:
My se vrátily s Áňou z obchdu a z cukrárny, jedna byla obsazená dětma, tak jsme musely do další :confused: , lidi nemaj nic na práci, než vysedávat, když chceme vysedávat my :slight_smile: Jdeme sáti :slight_smile: a pak snad spáti :wink:
24. říj 2010 v 17:15  •  1 dítě  • Odpověz
tak my to necháváme dělat ve fotoatelieru,a oni to někam posílají.
Jinak jsem odpoledne zašla k mamči,ta mi pohlídala Vojtinka a já jsem se byla zase dneska vrtět v břišních tancích. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. říj 2010 v 19:48  • Odpověz
Ahojky kobylky krásný pondělek, u nás leje ale aspoň je teplo :slight_smile:
Vy už máte Vánoce, chjooo taky mi chybí ještě dárečky, teda hlavně many na ty dárečky. Ale mám 2 kupony na slevu v DM 25% na výrobek, tak asi koupím 2voňky babičkám no ale až po výplatě. Dětem už jsem dary koupila.
Peti roláda vypadá dobře to někdy udělám, hlavně ty kleplé vajíčka jen tak, to vypadá nezvykle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kalendář je dobrý nápad, my razíme do fotoateliéru ve středu, měli jsme jít už v pátek ale Adélka se jak na potvoru osypala na čele, měla minulý týden tu 6.nemoc, mě poškrábala pod okem, tak jsem nás raděj přeobjednala.
Máji taky jsem byli včera po dlouhééé době v cukrárně :slight_smile:
Kaša včera protáhla bříško :slight_smile:
Karolka se toulá kdepak? koukla jsem na bříško a nádhera, mimuško tu bude co nevidět :dizzy_face:
Belíšek už se kulatí už to jde poznat že to je těhubříško :dizzy_face:
No a Aničky je mi tak líto, kdoví kde je jí konec.. a ten grázl co jim utekl (si myslím ale že ho sledují a že to je habaďůra) by zasloužil pověsit.
25. říj 2010 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.