• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojte dupky :slight_smile: Tak vidím, že se tu řeší stále dárečky, taky se budu muset po něčem poohlídnout. A to ještě nemáme kočár, teda ani vybraný a věcičky, co jsem vyprala, jsou stále v krabici :wink: No super přípravy :grinning: V noci se moc nevyspím, strašně mě chytají křeče do lýtka, já bych v tu chvíli to maso vyrvala. Jestli mě to chYtne u porodu, tak ani nebudu vědět, že rodím, bo to je taková bolest, že přebije všechno ostatní :frowning2: Už nemůžu ani spát na boku, však to znáte, takže víc bdím, než spím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moc na vás myslím.
25. říj 2010 v 09:31  • Odpověz
Ahoj holky.Co to tu čtu?Vánoce?Co to je?Já mam zatím pro Adélku asi 5 dárků,jinak nemam pro nikoho nic
:cry:
25. říj 2010 v 10:54  • Odpověz
ahojki mějte se hezky,já jdu dneska ve 2hod na gindu a mám trošku strach ,našla jsem si na prsu bulku :frowning2: snad to nic nebude a zbytečně zmatkuji.
25. říj 2010 v 11:00  • Odpověz
@kasa Kasi, tak ti držím palečky, ať to je jen hormonální bulka. Jo člověk nemůže být chvíli v klidu :wink:
@markytankakajky Marky, já nemám ani těch pět, nějak ty vánoce dopadnou, snad nás ježíšek nenechá ve štychu :wink: Dneska máš volno? :slight_smile:
25. říj 2010 v 11:18  • Odpověz
Ahojky, zdravím moc všechy, pravidelně čtu ale nestihám psát.
Teď jsme byli nemocni nejdřív Marťas, pak já s manželem. A nějak se nás to drží. Děs.
Marti asi zase rostou zoubky je nevrlá, špatně spí.
Ve středu máme jít na očkování tak nevím jestli nás naočkuje.
A ohledně vánoc já nemám ani jeden dárek. My to necháváme až na prosinec. Vždycky s manžou vyražíme spolu jeden den do města a nakoupíme vše naráz.
Kasi jestli je pohybliva a není prirostla ke svalům tak je to dobré. Já tam mám taky nějaké bouličky, ale teď to nemůžu řešit. Tak ať to dobře dopadne.
25. říj 2010 ve 12:02  • Odpověz
@katka31 ahojki nás čeká očkování zítra. :slight_smile:
25. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj kočky, tak tady se očkuje, chodí na gyndu, doufám, žes Kaši dopadla dobře, já zrovna řeším, zda bych mohla jít na mamograf, je toho okolo mě zas nějak moc a tak chci mít klid... :confused:
Petjůůůůů, jak mi mohla uniknout roládka, spíše bábovka? :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem teda myslela původně, že bude sladká, ale ona je to ta kuřecí. Já si pamatuju, že ji dělala Věruška, ale já ještě nezkoušela, až budu bohatá a budu moc koupit maso, tak taky zkusím :grinning:
Jináč, nekoukaly jste na Prostřeno dneska? To byla balada, krásně prostřenej stůl teda a to žráááááááááááááádlooooooooooooooooooooooo, OMG!
Koleno, úplně suprově vypadalo, pak si všichni do jednoho moc pochvalovali domácí čokoládku, tak tu teda vyzkouším a předkrm byly šneci z kuřecího masa, plněné švestkami v brandy, mňááááááááááááááám, no tečou mi sliny :grinning:
Dítě nechce usnout, jdu to tam pofackovat. Dobrou !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. říj 2010 v 19:30  •  1 dítě  • Odpověz
Hezký večer bobulky moje :wink: dlouho jsem tady nebyla tak jsem si vás v klidu dočetla a co to čtu už se řeší vánoce u nás teda taky děti už mají dárků že by mohly rozdávat :angry: A dospělí dostanou maličkost. Babička hrníček s fotkou vnuků, tchyně sněhovou kouli s honzíčkovou fotkou a mamka a tatka ti chcou prašulky chcou si koupit novou kameru :wink: V pátek jsem byla na tom vyšetření s uchem a dopadlo to dobře ještě neumřu :grinning: Jo v globusu mají super akci na pleny ty oranžové pampersky když koupíte 3 balíky výjde balík na 118 to jde :slight_smile:
@alfice Hele nafackuj to dítě pošlu na tebe sociálku, ale zase škoda každé rány která padne vedle :sweat_smile:
@kasa Kasi doufám že kontrola dopadla dobře :wink:
@katka31 Ahoj Katuš malá byla nemocná bobek snad už je líp. a co se týče zubů ješte u nás nejdou vidět ale ručičku máme pořád v puseně a ty sliny co tečou to je paráda :angry:
@karolo Mamino ahojda už bys měla něco začít chystat já ve 36 týdnu rodila :wink:
@markytankakajky Marky před tebou smekám já bych to nedala práci dítko domácnost. Mamince držím palušky :slight_smile:
Moni ahoj tak se pidete nechat zvěčnit pak hod fotečky do albíčka.
Péto ahojda.

Belíšku hezky ti to naskakuje to číselko.

Zdravím zbytek kobylek moc na vás myslíme a moc mi chybíte
25. říj 2010 v 19:46  • Odpověz
@luca4 Luci no říkala,že to snad bude v pořádku,ale musím se objednat na mamologii,pro jistotu, že pro jistotu ,tak snad to bude v pořádku a
@alfice nefackuj to dítě,Vojti ještě taky nespinká. :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2010 ve 20:17  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink: U nás je v baráku veselo dávají nám plastové okna nám tedy ne mi už je 2 roky máme nám mají dát nové venkovní parapety a nevím kdy příjdou už na ně čekáme třetí den a pořád nejdou :angry: A ješte máme další veselou věc malý se přetáčí na břucho jak strhaný na bříško mu to jde ale zpátky to je horší to se začne vztekat že mu to nejde tak ho vrátíme zpátky a ani ne sekunda a je zase na břuchu a tak pořád dokola celý den :angry:
@kasa Kasi raději si zajdi at máš klid že je vše ok :wink:
26. říj 2010 v 08:11  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Já se jdu dneska oficiálně rozloučit do práce, tak to bude úžasný čajový dýchánek :slight_smile: Jinak já se do porodky huž chystám, barák vygruntovaný, teda skoro, dítě vyliskáno a zbytek se dokoupí :wink: Luci, že jsi ráda, že huž ty okna máte, bo mi je měnili a toho prachu, no mrďas všude.
@kasa Kasi, uvidíš, že to dobře dopadne a ta mamologie je jen pro zychr.
@alfice Ty dítko fackuješ tak brzy, já kobzola propleskla vždy až o půlnoci, dřív to nemělo cenu, stejně nespal :grinning:
26. říj 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahojki,tak jednou rukou huštam kočárek ,druhou píšu,to by chlapi nezvládli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Dneska nás odpoledne čeká druhé očkování,tak snad bude v poho. :slight_smile: :slight_smile: ..Ted jsem tu měla babičku tedy Vojtíkovou prababičku.Dneska spal Vojti v kuse od 9.30 večera do půl 8 do rána. .Až v 8 hod papal.ted si hraje na dece.
26. říj 2010 v 10:08  • Odpověz
@karolo tak to si užij ten čajový dýchánek :grinning: :grinning:
26. říj 2010 v 10:14  • Odpověz
@kasa Ty brďo , to se mamka vyspala :wink: Na noc ho kojíš, nebo přikrmuješ?
26. říj 2010 v 10:35  • Odpověz
@karolo kojím ,s příkrmem. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,půl na půl
26. říj 2010 v 10:53  • Odpověz
za chvilku vyrážíme na druhé očkování,tak nám tety držte pěstičky at vše proběhne v pohodě. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. říj 2010 ve 12:30  • Odpověz
Hojky holky, tak co? Je tu všechno v pořádku? Karolka dejchá v práci, musím jí naplánovat ještě to dejchání na jiném oddělení :slight_smile: , ale myslím, že jak zavařovala, tak se tak vysportovala, že má spodek táááááááááák svalnatej, že udrží Toníčka ještě přes čas :grinning: Ale nepředbíhejme událostem.
Lůca nakupuje v akci, to jsi hodná, že jsi se podělila se slevou,ale nasr....s mě :grinning: , bo taková spešl akce, už naháním všechny Globusáky, kdo mi to tam koupí. Jak to je v Globu s akcema? Jak v Kaufu? Do letáku dáme a pak hovno máme? :grinning: Nebo to tam fakt budou mít i teho 4.11.? Píšou do 4.11., myslí tím včetně, že? Já jak su doma, tak mi tááááák krní mozgovna, že se musím pozeptat tých, kerým ještě fachá :sunglasses: Brácha totiž stále ještě bydlí pár cm od Globu, ovšem nepřebejvá tam, jezdí semky do prdelákova a tady máme globus jen ten světovej...
Kaša hompá mimi, taky mi tak Áňa pěkně spinuškala, sice usínala až tak ve 21 hodin, ale za to vydržela třebas do 9, 30 hodin chrnět v tahu. Dneska je to horší, sice ráno vstávala o půl 9,a le to byla výjimka, jináč straší v půl 7.
Kde je Jannika a Kačerka? Ani nepřijdou pozdraviti, člověk aby po nich pátral, kdo ví kde, žééééééééééé...
Bell, co Ty tam načuhuješ a nenapíšeš? Jak že neni co? Kolikrát jsi zvracela? Jak blbě spíš, kolik jste zabili zvířat? Který bude na oběd? :confused: Nic se tu neví.
Číhací nám ještě taky nesdělila, kolik těch hlav si namamonila na ty svátky? Který místní dámičky unhošťský chtěj bejt fešný a vydaj se z peněz, za který pak Petjůůůůůůůů pokoupí ty dárky..., ale vlastně ona je už má, tož to pak nevím, co s tyma prachama bude dělat, že joooooooooooooo? :confused:
jdu na mímo, spí od půl 2 a furt je ticho, asi unavená z nákupů, jsme byli pro mlíčánko a ubrousky na prcku a něco k snědku... a jdu motati štrůůůůůůůůůůůdl :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak už budu jen stopovat čas, kdy začne Prostřeno... :grinning: , to je tak krásnej život na tej mateřskej, chudáci lidi, co pracujou, život si zkracujou... Pááááááá prdelky, zas koooooooknu.
26. říj 2010 v 15:52  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojda všem. Tak musím povinně zasejc nahlásit, že jsme čerstvě po 3 tím očkování hexou a prevenarem13. V Brně kontrola dopadla na 1 a naše paní dr je taky spokojená. Malý má 7kg a 70cm :sweat_smile: takže šikovný kluk. Spinkání se nám taky umoudřilo a nejlíp samo, že dospává u mě v duchýnce. Ode dneška začínáme s mlíčkem č.2, tak jsem zvědavá jestli je to fakt tak syté jak říkají. To se poznáááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak papáme polívečky, přesnídávky, ovoce a piškotky. Taky nám chutná kůrka z chleba, teda hlavně na zoubky :wink: Ty kupované příkrmy teda vůbec neeee :confounded:, takže vaříme domácí stravu. No a co je tak nové? V sobotu jsme malého pokřtili a došlo i na to druhé jméno ..... je to Matěj Josef :grinning: , tak je manža s hlavou v pejru :grinning: :grinning: :grinning: Taky jsme začali chodit na plavčo...teda první bylo v rehabilitační vaně, ale teda to byla óóó´br vana. Malému se hodně líbilo, tak budeme pokračovat ještě asi jednou nebo dvěma vanama a pak šup do bazénu :slight_smile:
Taky teďka začínám nakupovat ty dárečky a hlavně teda pro Matesa je to zážitek. Pořídila jsem mu už chodítko a hrací hrazdičku, která jde nastavit do 3 poloh. Je pro ležící, sedící i chodící dítka. Našim k vánocům bych ráda dala taky uděla kalendář, ale musím to teprve vyzistit co a jak.
26. říj 2010 v 16:17  • Odpověz
Tady je ten náš raubíř :slight_smile:)))
Tu zkouší chodítko :slight_smile:
26. říj 2010 v 16:30  • Odpověz
¨Tak jsme doma,poradna proběhla super,Vojtík měl předváděcí náladu,takže když se zeptala jestli už si povídá a směje se tak ji to hned předvedl,pak ho zkontrolovala a už šla k počítači,a tak jsem položila Vojtíka na podložku na záda,šup a už byl na bříšku,takže ji ukázal jak se umí sám přetočit na bříško,pak ukázal přepychové koníky,no paní doktorka z něho byla hotová :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,no a pak přišla ta horší stránka ,přišla sestřička se dvěma včeličkami a to byli slzičky jak hráchy,ale naštěstí jen 10minut,pak se uklidnil,a ted venku 3 hodinky spinkal v kočárku,akorát už jsem přišla zmrzla jak :pensive: :pensive: preclík.Tak si ted po kojeníčku dávám teplý čajíček.A už máme 6300g a 67cm,takže za ty 4 měsíce vyrostl o 17cm a přibral 3400g. Tak snad nás nebude čekat nějaká prudká reakce,zatím jsme v pohodě,ale minule přišla reakce po půlnoci.
26. říj 2010 v 18:15  • Odpověz
Jinak dneska dopoledne jsem dělala to co by chlapi nikdy nezvládli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Kočár stál před žehlícím prknem a jednou rukou jsem houpala Vojtíška ,aby neplakal a nevzbudil tatínka po noční,druhou rukou žehlila plinky,a k tomu jsem Vojtíkovi ještě zpívala písničky pro děti z cdečka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Prostě stihat se musí všechno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2010 v 18:25  • Odpověz
Já teda nevím, ale vy jste všechny jakýsi divný :grinning: , proč furt žehlíte? :sweat_smile: Já potkám prkno na delší dobu, což je cca půl hodinky, tak 4x za rok a zbytek je pošmudlání hadříků Anny a některejch blbejch věcí mužíčkovi, zbytek kupuju nežehlící bo dobře vyvěsím a poklidím :grinning: Se nemořte, bo to je každej den nějaká bláznivka u prkna. Ale je fakt, že na to jak málo žehličku používám, tak jsem ji posílala už na reklamačku a včera mi ji zas vrátili :pensive:, jsem myslela, že si ji půjčej na dýl :sunglasses:
Tak jste teda kráááááásně tlustí všicííííííííííí, my počkáme, až nás předženete a pak se dáme od jídla. Ty děti rostou fakt jak z vody, jináč to nejni možný.
Kde je Haninka? Tady vůbec chybí nějak moc lidí, jak se má Manetka? Kde je ta.....co ví kde bydlím :slight_smile: , zas jsem mimo, Petra bo Katka? :confused: To ten mozek...
Tak já jdu na telku, Ordinačka, Pohlreich a pak spaníčko. Aňa mi tu ještě prozpěvuje a sleduje zprávy. Zas řešej ty stavebka, kreténi, že? Zas nás chtěj okrást, pacholci, to je svět.
A viděly jste ve zprávách to ARDO? Kdo má jejich výrobky doma a chce uplatnit reklamaci, nemá kde, firma není a nemá kdo proplácet opravářůmm opravy :confused: , jsem myslela, že na toto taky zákon myslí, ale nemyslí, já myslím naivně :grinning:
Brou nocku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2010 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz
@jantarka Leni ahojda malý je kouzelný v tom chodítku vypadá kouzelně. Je hezky veliký mi máme 6900 a 68cm už vás doháníme :wink: Já dneska byla v polsku a zase jsem neodolala a koupila malému pod stromeček na hraní kostky a to jsem tam jela koupit hlavně rýžové kaše :angry:
@kasa Kasi máš pravdu chlapi jsou bábovky ti nikdy nezvládnou to co my ženské :sweat_smile:
@alfice Máji tak co už jsi našla někoho kdo ti pleny koupí jsou za super cenu. a to jsem jsem ještě v hyperalbertu koupila 4 balení vlhčeních ubrousků po 72 kusech za 48kč od firmy Happy no nekupto máme doma asi 8 balení :slight_smile: jedno balení výjde na 12kč to je za babku :wink:
26. říj 2010 v 19:46  • Odpověz
@luca4 No neke a to maj jako akci nebo jsi to sehnala ve slevách jakože ve výprodeji? Tam já byla dneska a jezdím tam denně, že bych jukla, omg!
26. říj 2010 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz
No a ještě jsem chtěla okomentovat to chodítko, to je teda nějakej divnej Ježíšek u vás, když vám dává dárky ozkoušet :slight_smile: , ale je fakt, že malej nebude kupovat zajíce v pytli, žééééééééééééé? A prošlo teda bo temu něco chybí? Vypadá, že ho bude umět ovládat báječně a doufám, že hraje, já milovala po půlroce používání, tu hudbu z něj :grinning:
26. říj 2010 v 19:50  •  1 dítě  • Odpověz
Máji u nás je v Ostravě hyperalbert a tam to měli ve slevě a když jsem jela do Orlové do hyperalbertu tak tam to měli za 148 kč tak nevím zkus se u vás podívat ale musí to být hyperalbert (hypernova bývalá) a ne supermarketalbert :wink:
26. říj 2010 v 19:51  • Odpověz
tak to někoho musím taky vyslat,nic jdu začínáme plakánkovat a teplotkovat tak nám držte pěstičky.
26. říj 2010 ve 21:20  • Odpověz
Bré ranko a krásnou středičku :dizzy_face:
Konečně se to tu zase trošku rozjelo, jde vidět, že už začíná zima :wink:
@karolo beruško moje zlatá, tak už 36tt a za chvilku je prďolínek tady, strašně to letí, ale strašně :slight_smile:
@jantarka ahoj kočičko, Matýsek je frajer, celá maminka, dle mého pohledu :wink:
@alfice Máji, OMG, Ty máš zase dotazů, že nevím, na který dříve odpovědět :grinning: Takže, od 13tt nebliju, jinak to bylo i 6x denně a bylo jedno jestli ráno nebo večer, takže jsem nechápala a nechápu, jak může někdo hovořit o ranní nevolnosti :grinning: Spí se mi tak nějak, zatím to celkem jde, ale už to není ono, dneska v noci jsem se budila co hodinu, šíleně mě bolely kyčle a potom, já byla zvyklá spát pouze na břiše, což nejde a to je pro mě utrpení, ale nedá se nic dělat, že jo, zaplať pánbůh za to :wink:
@kasa Vojtík je naočkovaný, tak tfujtfujtfuj, ať nemá žádnou ošklivou reakci :sunglasses:
@luca4 ahoooj, tak jsi se zase našla, to je dobře a všichni zdraví, super :slight_smile:
@katka31 Katuško, tak se vás chytil bacil a né a né se pustit, OMG??? Tak ať jste brzičko zdraví :wink:
Jinak jsem děsně unavená, tohle vůbec neznám, každá činnost mě úplně dostává, takže dělám všechno na etapy a strašně dlouho mi to trvá :confounded:
27. říj 2010 v 07:57  • Odpověz
Lůco, já vím, že Hyperalbert, do malýho bych ani nešla, ten nemám ráda :slight_smile: , ale to tu nebudou mít. Ale ráda tam nakupuju bo často vylistovávaj zboží a pak se tam dá koupit ve výprodeji cokoliv za kačku :wink:
Bell žije, juchůůůůůůůůůůůů a nespí, juchůůůůůů a kyčle už bolej, nj to bude teprv bolest, ale krásná :slight_smile: , samé dobré znamení.
Mladice tu zas leze po okně, neposlechne a neposlechne, je třeba dát na prcku!
Jdu na šneky z listovýho těsta a na štrůdl, včera mi to nevyšlo a pak jsem shlídla zase prostřeno, tož tam dělala paní šneky, tak sjem si řekla, že udělám půl na půl sladký slaný :wink: Už aby to bylo hotový, se těším, ale mám jen jedno těsto, to bude hnedle pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak papapa a Kaši nehorečkujte, my teda neměly reakci nikdy, doufám, že ani nebudeme, taky nás čeká za 14 dní očkovajda.
27. říj 2010 v 08:09  •  1 dítě  • Odpověz
zdravím,
Tak Kasa to má za sebou a my dneska před sebou. Jsem zvědavá jak Marťa to očkování zvládne. Jaké jste dávali holky?
Leni vy už dáváte mlíčko č.2 ikdyž nemáte ukončeny 6. měsíc?
Belli už se nás to pouští konečně ráno vstanu a nemám v krku žiletku i manžel je lepší. Marťa už je v poho ťuk ťuk ťuk. Zachvíli jdeš na kontrolu co? už se těším na nové fotečky. Jdeš na 3D UTZ?
Luci v Havířově na měste ručí obchod Mattýsek a jsou tam 50ti procentní slevy. Já tam včera šla ale měli zrovna hodinovou pauzu tak jsem jen jukla přes sklo možná dneska se zajdu podívat. Uvidím jak to stihneme.
Máji to je Peťula. :wink: JInak žehlení jsem už taky vzdala na to jedno nošení a aby to hned pobryndala to už se mi nechce. Když jdem někam na lepší přežehlím a jinak to kašlu
Karolko tak poslední měsíc před tebou. Nějak mi příjde že se to těď nějak táhne.
27. říj 2010 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.