• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak hlásím noc zatím bez reakce,sluníčko nakonec uslo kolem 10hod a spinkal až do 4hod,napapal se a spinkal až do půl 8,pak se probral a hned úsměv od ucha k uchu a povídal povídal a povídal to už ,ale pak mezi námi v posteli.Akorát jsem byla celou noc ve střehu.
@bellka to je super,konečně si tady,a musíš nás víc informovat,co ty trippl testy už máte za sebou a nebo jdeš na plodovku,pokud jo,tak hlavně žádné stresy,ikdyž je to těžké,já jsem taky stresovala celé 3týdny než došly výsledky.
27. říj 2010 v 09:03  • Odpověz
@katka31 tak držím palušky, ať nemá Martinka žádnou ošklivou reakci :wink: Jj, 1. 11. jdu na kontrolu, tak se už těším na to ho našeho prďolínka. Už aby mě pořádně kopnul, abych o něm věděla, zatím je to takové popichávání v podbřišku a něco co nevím co je :grinning:
@kasa nn, vzhledem k tomu, že NT+ bylo v pořádku, tak na tripply nejdeme. Můj doktor na ně neposílá, protože nejsou spolehlivé a není ´důvod, abych byla ještě víc vystresovaná, než už jsem :wink: A na plodovku nejdu, není důvod :slight_smile: A myslím, že bych nešla ani kdyby mi to doporučil lékař, ale jsem ráda, že nemusím :wink:
27. říj 2010 v 09:15  • Odpověz
Bré dopolko :wink: tady leze sluníčko tak jdu zapnout pračku ať toho využijeme :wink: S tou žehličkou teda nevím nevím ale já mam pocit,že u ní stojim neustále.Asi neumim pověsit aby se usušilo vyžehlené. :frowning2:
@alfice zákaznice na Vánoce už se cpou,pak mi bude každá líčit co už má upečeno a navařeno a budou mi vytáčet! Jinak choděj pořád ty samý ale o to je to lepší,zas už o nich něco vim a je o čem kdákat,nejen o počasí :grinning: A dárky ještě nemam všechny,třeba pro manžu zatím ani prd :slight_smile:

@katka31 ať zvládnete očkování,chudinky malinký,sama ty prďadla tak nesnášim! Martince foukám bolístku po včeličce :wink:
@bellka nazdárek a to ty lepší noci teprvá přijdou :grinning: jéééé a co teprvá až to vyleze to budou noci :grinning:
Nepamatuju se kdy jsme spali v posteli sami bez zvířete :grinning: ta má chudinka teď tak obušenou hlavu :frowning2: každou chvíli do něčeho vrazí nebo si chce stoupnout a spadne :frowning2:
@kasa taky ty očkování nějak špatně snášíme :unamused: máme teploty a veselé noci :wink: tak snad už jste v poho.
@jantarka Matýsek už je taky kusan.Majda teda příkrmy ráda sice je to drahý ale není nad to,za pár minut v ohřívači je oběd na stole :slight_smile: ale zase mi moc nestojí třebas o banán s piškotem!Se tady s tím člověk patlá a ona pak prská a kroutí se!!!!!
Lůco ty jsi teda nákupčí :slight_smile: samá sleva,samá akce!Já jsem na tohle hrozná,ikdyž to vidím v letáku tak mi to nedonutí,koupím až když potřebuju.Závidím ti.Ale já bych ani neměla kam ty zásoby dávat.Jsem zavalená hadrama po Majdě :angry:
Všem krásný den,já jdu něco uvařiti,požehliti,nakrmiti a odpolko ostříhati.Papa
Karolko pohlazení obrovské protože tyhle dny já ti opravdu nezávidím. :slight_smile:
27. říj 2010 v 09:20  • Odpověz
@bellka TAK to je dobře,protože jsou to fakt zbytečné stresy,a opravdu zbytečně.Tak to už ted budeš mít jen pohodové těhu,tuk ,tuk.Hezky se stále hýčkej a pak nás včas informuj až začne brouček o sobě dávat vědět,zkrátka jak tě začne štouchat,to bude teprve nádhera,to jsem pak přesně věděla jak Vojtík reaguje na pohádky,na písničky a ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A kdyby jsi někdy jela směrem k nám tak dej vědět rádi tě uvidíme.
27. říj 2010 v 09:24  • Odpověz
@petjuna no ahoooj zlatííí :dizzy_face: Jj, je mi jasné, že ty "lepší" dny a noci ještě příjdou :grinning: Taky musím začít konečně uklízet, bo je tu bordel jak v tanku a v sobotu přijede Mamka a švagrová s rodinou, tak ať se nevybulí :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2010 v 09:26  • Odpověz
@kasa jj, toho, až začne o sobě konečně dávat vědět, tak toho se nemůžu dočkat :wink: Asi do sebe budeme šťouchat navzájem :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2010 v 09:28  • Odpověz
@petjuna tak to jsme na tom stejně,taky nějak nemusím lítat po těch obchodech a sleváích,raději jdeme do parku,lesa,k Ostravici atd,ale já jsem nikdy nemusela takovou tu nákupní horečku.
27. říj 2010 v 09:36  • Odpověz
@bellka no počkej jestli už občas cítíš jakoby bublinky,tak to už bude štouchat už brzy takhle totiž první pohyby začínají.
27. říj 2010 v 09:38  • Odpověz
@kasa to nejsou bublinky, mně tam jakoby teče říčka :grinning: :grinning: :grinning: Já totiž nevím jak to popsat :grinning: :grinning: :grinning:
A co se týká dárků na Vánoce, tak my ještě nevíme, komu co, ale něco vymyslíme:wink:
27. říj 2010 v 09:40  • Odpověz
Šneci hotoví a skoro sežratí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , se s tím člověk hňácá a hnedle je to fuč, ale dobrý jsou.
Petjů má honičku. Taky jsem zavalená hadříkama,ale jde to vcelku na odbyt, jen to nafotit :slight_smile: Ovšem to lítání na poštu, ale zas mě to vytáhne s Áňou na nucenou prochajdu :sunglasses:
27. říj 2010 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz
jo a hlásím včera jsme se poprvé ještě otočili s bříška na záda. :slight_smile: :slight_smile: a navíc v přímém přenosu ,když volala ségra,jsme se bavili a ségra najednou je už je na zádech,a tak jsem ji překvapila,když se dověděla,že tohle zvládnul poprvé,měla z toho obrovskou radost,že taky něco vidí první ona,když je tak daleko,už za necelý měsíc je tady hurá a včera nám řekla,že o prázdninách se už rozhodla a přijede na celý měsíc ,to si teprve Vojtinka užije.
27. říj 2010 v 09:45  • Odpověz
Zrovna tu zvonila sousedka, jestli nevíme, proč tak dlouho houkali, my nic neslyšeli :slight_smile: Prý byla kdysi na školení a říkali jim, že si máme nachystat do tašky konzervy na osm dní a schovat se do sklepa :grinning: Tak my jdeme, kdybych tu nebyla, jsme ve sklepě bez netu :grinning:
27. říj 2010 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz
@bellka no však jo ,ono to tak začíná. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To už brzyčky budete štouchat.
27. říj 2010 v 09:48  • Odpověz
@alfice Jejda tak vy se chystáte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: do krytu jooooooo.Tak hezkou schovávanou.
27. říj 2010 v 09:50  • Odpověz
Už zas to houká, ale je to nějakej pracovní stroj, ovšem houká podobně jako siréna,a le přerývavě. Pani sousedka, šla zavírat okna v domě, chuděra. Njn, taky budeme asi takhle blbnout. Tak Luboš zjistil, že sekaj trávu kousek od nás,a le asi nějakým hlučným sekáčem :grinning: Ještě že tak, nemáme jídlo na den, natož na osm:grinning:
27. říj 2010 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice ty si u toho pečení chlastala nebo co???? :grinning:

27. říj 2010 v 10:00  • Odpověz
Gratulace k otáčení, super, už vás nepotřebuje :grinning:

Bell, ani nevím, že jsi už byla na tem testu, vlastně vím,a le nevěděla jsem, že to dopadlo tak báječně, to jsem ráda, tož jen tak dál, čůrky v pupíku čurkejte! Už aby zakopal mimísek :slight_smile: Docela závidím, hezký to časy, užívej si to,a le to ty užíváš, myslím, že snad i nejvíc z nás všech :wink:
27. říj 2010 v 10:00  •  1 dítě  • Odpověz
No dovol, já ne, sousedka možná leje, ale ta ne, je hodná, ovšem zalekla se. Luboš si ještě dělá prdel, že kdyby bouchly Dukovany, který máme kousek, že už by jsme o tem věděli :grinning: To teda nevěděli, už by jsme byli na popíleček všicííííí, aj vy a ona se chuděra ptala, jak se to dozvíme, jestli z rozhlasu :grinning:
27. říj 2010 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo, Bell už má 17.tt, tak to největší sledovačky vlastně už cítěj pohyby, já jsem necitlivec, takže mi to trvalo myslím do 20.tt, tak to už bude fakt mimísek asi kopánkovat :slight_smile: Jdu vymyslet tej Karojance ten termín, bo už se na to nemožu dívat, nikdo se tu nerodí, žádnej křik nejni slyšet...
27. říj 2010 v 10:05  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice ale já jsem to hlásila, OMG :wink: Jj, myslím, že si to fakt užívám a konečně můžu říct, že vím, jak se cítí nejšťastnější ženská pod sluncem, ikdyž trochu vyplašená :dizzy_face:
27. říj 2010 v 10:11  • Odpověz
@alfice náhodou ještě potřebuje maminka má mlékárnu :grinning: :grinning: :grinning: a právě se vzteká to taky umí.
27. říj 2010 v 10:11  • Odpověz
@bellka a my si to užíváme s tebou.za chvilku budete mít broučka doma v postýlušce,strašně to letí,vždyt Verča byla ted na začátku těhu,jak jsme byli na kávičce v ikei a dneska už možná bude rodit.
27. říj 2010 v 10:16  • Odpověz
nic už jsme spokojení tak si jdu udělat kávičku.
27. říj 2010 v 10:17  • Odpověz
@kasa jj, strašně to letí, fak moc :dizzy_face:
27. říj 2010 v 10:19  • Odpověz
Mlékárna a dává si kávičku, no toto, ale jistě tu Caro bo co je to za kávičku, já to nepiju, tak nevím :slight_smile:
27. říj 2010 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice jednu normální s mlíčkem ,takzvaně latéé můžu ,jinak by se taky mohlo stát ,že tady sebou seknu,tak to raději tu jednu denně si dám,protože ten tlak je pořád hodně nízký.
27. říj 2010 v 10:29  • Odpověz
Nojo, tlak je mrcha, taky mám 110/50 a je to znát, ale kafe si nedám bo mi nedělá dobře, jsem to ale případ.
27. říj 2010 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice tak já mám běžně 90)50,někdy i 9O(40,takže jedna kávička je fakt důležitá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2010 v 10:39  • Odpověz
@bellka Beli, popsala jsi to přesně, já měla taky říčku a teď se převaluje přes kameny. Na nějaké pořádné šťouchnutí to nevypadá. Asi mě pokope, až vyleze :slight_smile: Jinak u mě nic nového, rozlučka v práci proběhla normálně, bude se mi po nich stýskat, snad za tři roky se budu mít kam vrátit :slight_smile:
27. říj 2010 v 11:00  • Odpověz
@karolo tak to je super,tak to já vůbec nevím kde půjdu po mateřské,taky jsem uvažovala o nějaké rekvalifikaci a třeba do domova důchodců,nebo nějaký stacionář,no uvidím eště to neřeším.
27. říj 2010 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.