• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No jo kafe nepije ale vínko tam leje :grinning:
@karolo ahojky jojo tohle je nevýhoda,že člověk neví co bude za ty 3 roky :frowning2: to mě se teda netýká :slight_smile:
27. říj 2010 v 11:31  • Odpověz
@karolo neboj, určitě se budeš mít kam vrátit :wink: Tak máš hodňoučké dítko, že Tě tolik nekope :dizzy_face:
Vložila jsem jeden pupík pro zvědavky :grinning:
27. říj 2010 v 11:41  • Odpověz
@petjuna to máš velkou výhodu,to já tedy vůbec nevím,jen do Klimek už se vracet asi určitě nebudu.
27. říj 2010 v 11:45  • Odpověz
Peti, neboj všici nechlaščeme, to jen ta Třebíčská. S tím žehlením to taky nechápu, protřepat, uhladit, ono se to na těle natáhne :grinning:
@bellka Beli, tak ti nevím, švagrůvka taky měla v břiše lenivce a teď je to torpédo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to je jedno, hlavně, že jsou zdraví :slight_smile:
@kasa Kasi, tu práci nech koňovi, ono se to nějak vyřeší :slight_smile:
27. říj 2010 v 11:58  • Odpověz
@karolo však to zatím neřeším,kdoví co bude za 3roky.
27. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz
@katka31 Katuš já se tam byla podívat , ale nic jsem nevybrala :frowning2: jo co se týče mlíčka všude píšou že když dáváš příkrmy máš začít dávat silnější mlíčko že to slabší už miminku nestačí :wink: Já taky nic nežehlím nejsem otrok žehlení žehlím tak 10kousů za měsíc. Malému nemá cenu něco žehlit bud to pobluje nebo počůrá :frowning2:
27. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz
Zdravím zbytek kobylek jdu si vás v klidku dočíst :slight_smile:
27. říj 2010 ve 13:31  • Odpověz
Fuj, tak si jdu na chvilku odpočinout, proběhla jsem se s vysavačem, no proběhla :grinning: Umyla a uklidila parádní pokoj, prozatímní ložnici a půl koupelny a pračka už se taky točí, tak za chvilku půjdu pokračovat :slight_smile:
27. říj 2010 ve 13:34  • Odpověz
Tož jsem dneska douklízela tu kuchyň :slight_smile: Asi tak jak belka, něco přetřu a jdu se vyfunět. :grinning: Ale mám lepší pocit, že si kobzola juniora přivezem do vygruntovaného :wink: Beli, tvůj parádní pokoj mě pobavil, je to jak z Vesničky střediskové "A do parádního pokoje si nikoho nevoď, víš jak se tam nadělá" :grinning: Luci, zdravím, skoro vždy tě zasklím a přitom na tebe myslím ve dne v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak dopadlo darování embryjek? :slight_smile:
27. říj 2010 ve 14:07  • Odpověz
ahoj Jani poslali mi papír ohledně darování já ho podepsala tak snad je darují a někomu pomůžou :wink: A co ty už máš zbalenou tašku? A co jméno už jste se dohodli :wink:
27. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz
@karolo jj, přesně tak je to ale i u nás, do parádního se nechodí, na co taky :grinning: Pavlík je věčně v montérkách a na sedačku ho v nich přece nepustím, tak se tam dostaneme jenom, když příjde návštěva :grinning: A Pavlík vždycky před nima hraje, že: jééé, tady jsem ještě nebyl :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2010 ve 14:18  • Odpověz
Jaký chlasčení? Já jsem skoro abstinent, to už musí bejt a většinou stejně na akcích řídím vozidlo a znáte to: opilý řidič, veselý vrah :grinning:

Bell zapomněla dodat, že návštěvy ale zvou jen v létě a to je voděj na zahradu, proč je taky vodit do baráku že a v zimě, ať k nim nikdo neleze:grinning: Slyším to úplně přesně, jak to řekala :grinning:
Dítě spí, tož jsem spáchala ještě buchětku nepečenou a je to. Šneci fuč, tak zas buchta,aby žaludek nezahálel :grinning:
Za dvě a půl hodinky začne Prostřeno a nový recepty, no snad se ta buchta do tej doby sní :grinning:
Tak dítě nespí, už ji slyším, berušku, jdu na ňu :slight_smile:
27. říj 2010 v 15:38  •  1 dítě  • Odpověz
@luca4 Taška nesbalena, ale v pátek jedu na Ktg, tak vletím do obchodu, nakoupúím a nabalím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už to mám sepsané na papírku :grinning: Jinak jméno mám vybrané, ale nikomu ho neřeknu, už to nechám jako tajemnství :slight_smile:
27. říj 2010 v 15:45  • Odpověz
@alfice Ty jsi blbkááá :grinning: :grinning: :grinning: Ale pravdu díž, pravdu :wink:
@karolo OMG, tak taška ještě nepřipravena??? :confused: :confused: :confused: Máš nejvyšší čas, aby Tě prďolka nepřekvapil, bo víš jak to je. Kdo je připraven, není překvapen :slight_smile:
No nic, mám hotovo a jsem vyřízená, jdu zalehnouti ke krbíku a nahřívat se a nicnedělat :grinning:
27. říj 2010 v 16:28  • Odpověz
ahojky
děkujeme za držení palečku ale budeme to potřebovat jindy. Máme ještě pořád slabou rýmku takže očkování se odkládá cca na 14 dní. Ale udělali nám rovnou půl roční prohlídku a pěkně jsme porostli. Máme 68cm a 7850g.
Luci já tam nestihla dneska zajít. Ptala jsem se na to silnější mlíčko, ale máme to začít až od ukončeného 6. měsíce. Doktorka nám doporučila nové tabletky na prdy ale teda jsou pěkně drahé ale asi to zkusíme i když už to není zas tak hrozné. Ještě uvidíme. A pak na ten náš reflux Gastrotuss dává se to po jídle a v jícnu se udělá taková zátka která vydrž í 3 hodiny a pak se rozpustí. Tak jsme to koupili a uvidíme.
27. říj 2010 v 19:18  • Odpověz
@katka31 Katuš to jste krásné vyrostli :wink: Chci se zeptat na ten reflux to ti doktorka předepsala na lékařský předpis nebo to je volně prodejné? Mi taky sem tam zvracíme tak se ptám :frowning2:
27. říj 2010 v 19:27  • Odpověz
luci je to normálně ve volném prodeji stojí to 180,- a je toho 200ml
27. říj 2010 v 19:41  • Odpověz
Katuš díky půjdu to malému koupit :slight_smile:
27. říj 2010 v 19:43  • Odpověz
není zač pak napiš jak to malému pomohlo my to zkusíme dát zítra tak uvidíme
27. říj 2010 v 19:55  • Odpověz
Katuš v pátek to koupím jsem zvědavá jak jestli to pomůže. Katko co takhle příští týden rande někdy dopoledne :wink:
27. říj 2010 v 19:59  • Odpověz
@luca4 co to máte ,to je něco na lepší zažívání,my se totiž stále trápíme a kakáme jen s trubičkou.Tož kdyby nám to pomohlo kupuji hnedka
27. říj 2010 ve 20:05  • Odpověz
Tady se blindí, u nás ještě ne, zatím se jen jí a jí :grinning: :grinning: Smula je, že jsem doma sama, takže to musím spást všechno sama, no co se dá dělat, přemůžu se :wink:
Aňa právě usnula, v telce očekávám nějakej bezva program a jestli ne, budu muset koukat zase na Mimáč a něco pokoupit. Brou noc všem, přikládám nějaká fota a vyzkoušejte, je to všechno mňamózní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2010 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz
tady se domlouvá rande,my se k vám rádi přidáme randit.Taky bych vás konečně ráda poznala. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: osobně.
27. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz
@kasa Kasi je to na blindění snad to pomůže. co se týče rande nevím co Katka ale klidně se můžeš přidat :wink:
@alfice Máji takové chutě nám dělat to se dělá :angry: Já budu koukat na poštu pro tebe a potom na miláčka Hause a přitom serfovat na mimáči :wink:
27. říj 2010 ve 20:18  • Odpověz
luci dneska jsem zrovna nad tím přemýšlela že bychom mohly už dát toho zcuka.
Kasi doktorka mi na ty naše prdíky doporučila biopron junior, je to dobré i na zácpu. Koukni na net. Je to prý nějaká novinka či co
27. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz
@katka31 díky zkusím kouknout,vůbec totiž nevím co by už mohlo pomoci,Vojti totiž nemá klasickou zácpu,má řidkou stolici,ale přit se to spraví ,on se nevykaká sám bez pomoci,prý se to časem spraví,ale opravdu bez pomoci se vykaká tak jednou za měsíc. :frowning2: .No já bych se ráda přidala záleží kde by jste si ten srazík dali ,nejsme totiž vůbec mobilní.Tak jsme schopni dojed jen v rámci mhd.
27. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz
Holky tak jsem si pobečela u pošty pro tebe :cry: Jdu se podívat na děti mám tady neteř tak jestli je přikrytá a tak :wink: jdu se okoupat a koukat na hause :wink:
@katka31 Katuš tak co takhle příští týden ve středu v devět u Elánu :wink:
27. říj 2010 ve 20:58  • Odpověz
Jsem zapomněla na Poštu, ale neva, koukám na ten seriál na Nově a zrovna docela sranda a téma oplodnění, IUI a muži na mateřské, se docela bavím :grinning:
Máte srazík jo? Se máte, tak si to u teho Elánu užijte :wink:
27. říj 2010 ve 21:08  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ješte nevím jestli si to užijem ještě nevím jestli tam nebudem s Honzíkem sami :frowning2: já práve koukám na mimáči na hračky od fisher price chci koupit honzíkovi nějaké autíčko :wink:
27. říj 2010 ve 21:16  • Odpověz
Krásný večír všem.
Tak jsem taky po poště a ještě dokukávám Mordé z nebe :sweat_smile:
Kači jj už můžeme dávat 2.mlíčko...prý týden sem, týden tam :wink: A malému už ta jednička vážně nestačí, toš tak. Jináč máte taky prima rozměry :wink:
Luci co Honzík, jak se má kámoš náš? :dizzy_face: Už jste začali s očkováním nebo až později? Myslím, že jsi psala, že až od 1/2 roku?
Karolko honem zabal, páč z vlastní zkušenosti vím, že se nemusí stihnout :wink:
Belíšku sluníčko už krásně rosteš. Jak s čísílkem, tak s pupíčkem :wink:
Máji ty jsi ale dračice :grinning: Jak to všechno čéče stíháš? Snáď jsi poletucha :grinning: :grinning: :grinning:
Kasi já ti nevím, ale není spíš už malý na tu hadičku zvyklý? To přece není dobré ho nechat tak kakat a jen jednou do měsíce že to zvládne sám :confused: Co na to říká doktorka?
Tak a u nás se reakce po očkování nekonaly, páč jsme ihned nasadili panadolek. Noc jsme přečkali s malým kňouráním, tak šup k mamince do postýlky a byl klid :slight_smile: Jinak plavčo jsme museli odložit na příští týden kvůli picháníčku, tak trénujem jen ve vaně.
27. říj 2010 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.