• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Luci jestli mysliš 2.11. to by šlo. Nemame nic v planu tatínek bude v práci. Jen doufám, že nebude velke luchando venku. Mohlo by být jak dneska.
27. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz
Se divím,že si nepíšeme na mimáči já tam teď taky čuměla :grinning: a vyhrála jsem si moc kráááásnéééé kalhoty takže makat musím chca nechca :fearful:
Tady se řešily hov.... :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz
Leni no právě malé už to taky nestačí musím ji dávat mlíčko hodněkrát za den. Ale doktorka nám řekla, že když tam je od ukončeného 6. měsíce tak to máme tak udělat. Takže musíme ještě měsíc vydržet. Jj rozměry jsou pěkné hlavně ty váhové. Je to náš cvalíček :grinning:
Kasi a dávaš něco na to?
27. říj 2010 ve 21:25  • Odpověz
@jantarka Leni ješte nejsme očkovaní ale mám to naplánované 8 neurologie a 10 poradna a první očkovaní snad nám to výjde a budem hlavně zdraví. Jinač mi jsme hodně hodní večer se nají kole půl sedmé a vstává kolem páté nají se do půl osmé spinká :wink: Ráno se probutí protože je pos...ý :grinning:kaká každý den :wink: Papá přesnidávky a příkrmy ,banánek jablíčko. vypije 180 ml mléka a kaše sní 250 nejvíc mu chutná banánová a merunková :wink: A co vy jak papáte kakáte a ták :slight_smile:
27. říj 2010 ve 21:27  • Odpověz
Tak Luci ve středu by mělo být 11 stupňu a i slunečno tak snad to výjde. Kvůli toho očkování se mi v dešti moc nechce jezdit ať už je zdravá
27. říj 2010 ve 21:27  • Odpověz
Luci to je jak u nás, ale já ji dávám ještě okolo 10 večer fakt ji to nestačí. A taky kakáme každý den. A kaši tu teda moc nechce a příkrmy taky zatím moc ne. Začne řvát a prostě chce flašku
27. říj 2010 ve 21:28  • Odpověz
Luci vy ještě taky nejste očkování? Jakto a proč chodíte na neurologií?
27. říj 2010 ve 21:29  • Odpověz
@katka31 Katuš jestli bude hezky tak tě budu čekat v děvet před elánem. Už se moc těším poznáš mě podle bílozelenočerného kočárku :grinning:
27. říj 2010 ve 21:30  • Odpověz
Hihihi no váhu máte teda luxusní, ale hlavně, že rostete. Hele já nevím, vždyť malá bude mít příští týden 6.měsíců ne? Tak proč čekat :confused: A navíc jí to pomůže ne?
Holky já chci taky na kafíííííííííííííííí. Jen teda, že bych letěla tryskáčem tu dálku :grinning:
Luci já pořád vymýšlím co pořád k vánocům pro toho prdolína :slight_smile: toho je tolikkkkkk.
Jo Kati a sehnala jsi nějaké to hrací centrum? Já koupila na bazošku pěkné. http://deti.bazos.cz/inzerat/7433288/Hraci-centrum.php a jsou tam i jiné. Dokonce jsem tam našla i to, co má Aja, ale už je prodané :frowning2:
u Elánu,to je ten Elánv Havířově,tož to bychom museli někoho znásilnit at nás tam doveze,tož tak daleko bych si ještě sama dálkačem s Vojtíkem netroufla,tož to asi budu muset nechat až trošku porostem a nebo až pojedete třeba do té Ovy ,tak se pak sejít třeba v tom jojoparku u shopingparku nad kaufem. :slight_smile: :slight_smile: Až budeme na příkrmech tak to bude jednoduší,ted se v té zimě nedá kojit všude.Tož představa ,že někde na nádraží venku v té kose kojím je děsivá :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni jo ale my můžeme až od ukončeného 6. měsíce tzn. že až nám začne 7. měsíc :unamused:
Luci dobře, my máme zeleno černý ale myslím, že se poznáme :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz
@katka31 Protože byl o měsíc dříve a měl žloutenku a byl pod světlem 32hodin tak pro kontrolu s Pétou jsem taky chodila do jednoho roku :wink:
27. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz
Kasi jj Elán v Havířově, chápu tě s tím jídlem taky moc nerada jezdím daleko a busem už vůbec ne nevím kde bych přihrála vodu na sunar. Jo jak bude papat normální jídlo tak není problém. My do Ostravy jezdíme na neurolu ale na tu pojedeme za 4 měsíce.
27. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz
Marťa taky byla o měsíc dřív.
27. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz
@katka31 Katuš ale v chytrých knížkách píšou když dostává díte příkrmy má se přejít na silnější mléko protože to slabší už jim nestačí. já si myslím že nic neskazíš tím když přejdeš na to od 6 měsíce :wink:
27. říj 2010 ve 21:35  • Odpověz
asi jo ale já jsem takový strašpytlík nechci ji ublížit. Jsem asi blbá, ale nerada to porušují, ale o týden dva to asi pak poruším
27. říj 2010 ve 21:36  • Odpověz
No Luci napsala jsi to přesně tak, jak je to i u nás :slight_smile: Kakáme každý den, papáme přesně jako vy, ale kaše banánová, ovocný mix, broskvová a sem tam jen rýžová......to mu taky šmakuje a vydrží do 5. Pak se přestěhuje ke mě do postele a spí do 8 :dizzy_face: Měli jsme chvilku potíže s buděním v noci, ale už je to zase ok. Přesnídávky nám jedou i s piškotkama a na oběd dávám zeleninové polívečky. No a očkování máme za sebou už všechny. 3x hexu, 3x prevenar13. Takže další až v roce :wink: V Brně kontrola na 1, takže už nepojedeme.
27. říj 2010 ve 21:36  • Odpověz
Holky já když jdu na celé dopoledne ven tak si dám do láhve vařící vodu a dávám to doto obalu s polysterénu a až má hlad tak to vytáhnu je to tak akorát dám tam sunar a jíme klidně někde na lavičce :slight_smile:
27. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz
Holky jdu do hajan Mějte se hezky. Dobrou noc :wink:
27. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz
Holky budu končit je středa a manža tady chodí jak mlsný kocour :grinning:
27. říj 2010 ve 21:39  • Odpověz
@jantarka krásné hrací centrum.
27. říj 2010 ve 21:40  • Odpověz
Kači neboj, nemůžeš jí určitě ublížit :fearful: není čím. Mlíčko je jen sytější, tak bude mít klidný žalůdeček.
Jo a na ty prdy a kakání nám pomohly baby calm, ale teď už je dávám jen jednou a to ráno. Co se malý víc hýbe a co jí už i jinou stravu, tak máme klid.
27. říj 2010 ve 21:46  • Odpověz
@jantarka tak možná až přejdeme na příkrmy tak se nám to taky spraví,my teda už prdínkujeme dobře ,jen to kakání je problém,a pak od toho bolí bříško.
27. říj 2010 ve 21:50  • Odpověz
Jj Luci dělám to stejně s tím papáním :wink:
Kasi kojit můžeš přece kdekoliv....teda kromě venku na mraze :sweat_smile:
Jdu taky za chlapama, tak dobrouuuuuuuuuuuuuuuu :zipper_mouth:
27. říj 2010 ve 21:50  • Odpověz
@jantarka no však právě to jsem myslela,abych nemusela kojit někde na nádraží venku,protože ty dálkové spoje nejsou někdy spolehlivé,v létě jsem to neřešila,to se dá kojit opravdu všude,ale ted už je zima,bych umrzla. :grinning: :grinning: To je pak přece jen autíčko spolehlivější.Jenže to my nemáme :frowning2:
28. říj 2010 v 08:27  • Odpověz
@jantarka Jinak máš pravdu,že je to pohodlné nosíš mličko všude sebou. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2010 v 08:28  • Odpověz
Ahojki a krásný víkend všem,posnídala jsem ,Vojti jestě usnul ,tak jdu rychle umýt aspon okno v kuchyni. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2010 v 08:31  • Odpověz
@kasa Jupí okno umyto,ale to je vždycky hrůza,vede nám za barákem mistecká,hlavní tah na Frýdek Místek,a ty okna podle toho vždy vypadají. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2010 v 10:19  • Odpověz
Tak je vidět ,že se venku udělalo krásně,všichni asi vyrazili na výlety,tož my půjdeme po obidku k Ostravici.
28. říj 2010 v 11:03  • Odpověz
ahojky,
My taky dáváme baby calm a je fakt dobrý, zkusila jsi i nahřívat plínku a nebo dávat mast pupík na bříško?
Lení co jsme začali s příkrmy tak je to taky lepší. nechci to zakřiknout. Sice jsme teď dva večery usli v pohodě, ale dneska s pláčem tak asi toršku zase bříško bolelo.
28. říj 2010 v 19:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.