• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojte bobulky moje :wink: dneska bylo krásně celý den jsem byla venku :slight_smile:
@katka31 Katuš ahojda to rande bude ve středu 3.11. může být? Ty jsi psala včera že to je 2 tak se ptám středa je 3. Já už malému nedávám žádné kapky na prdíky 2 měsíce nedostává nic a klepu na čelo dobrý :wink:
28. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz
Ahojka kobylky, tak jsme olavili první roček, Sophinka se před rokem ráno v 7:59 narodilaaaaaaaaaaaa,
moc jsme si to užili dostala spoustu hraček , vyfotím a pošlu Vám je ať máte inspiraci dostala úžasnýho houpacího růžovýho koníka který zpívá a řehtá a klape jak když se jede na koni je moc nádhernej.
Všechny Vás a Vaše ratolesti ať na světě nebo v bříšku zdravííííííííííímmmmmmmmmmeeeeeeeeeeee :slight_smile:
Je to nádhera mít krásný díťátko.
28. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz
Haní ahojda malé přejeme jen to nejlepší hodně štestíčka a hlavně moc zdravíčka. Sophinko posílám ti velikou pusenu na líčko :wink:
28. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz
OMG MG, tu je popsáno, nestačím číst, jsem myslela, že jste to načrtaly dneska a najednou čtu posnídala jsem, tak si říkám, kurňa, ta Kaša taky snídá celej den bo co a ještě píše krásný víkend, je čtvrtek ne? :grinning: Jsem z teho jelen.
Ale jak vidím, tak všechny dříve narozené děti choděj na neuro, co tam jako kontrolujou bo co jim dělaj a jaký pak jsou výsledky? Nějaký rentgeny bo co? My jsme samozřejmě taky o měsíc dřív, ale nikam nechodíme...
S tím papkáním jsem taky měla pořešeno tak, že jezdila všade s námi termoska s horkou vodou a vedle ní Nutrilon, měla jsme to v tašce a všude vařila, prostě přišel hlad, uprostřed náměstí jsem vytáhla termosku, nalila, nasypala, protřepala a jelo se dál. Ovšem s prsiskama je to horší, zamrzne kohoutek a je po srandě, coooooooooooooo? :grinning:
Taky neustále mažete pupíky, hledáte kapičky, to je divný, dyk to trvá do třech měsíců většinou, pak se hejbou a je klid, tož je prožeňte okolo baráku a bude vyprdíno aža až :grinning:
Holky jdou k Elánu v Havířově, já si to hnedle našla na mapě, myslela jsem původně, že se jedná o Ostravu, ale net mi o ujasnil :slight_smile: , tož zelené kočíky budou mít sraz. Prej až budeme na příkrmech později, tak se sejdeme tam a tam, dobrý plány, počkej kaši, jen co se Vojtí rozeběhne, on Ti to ujasní, kde se sejdete a jak dlouho si budete povídat :grinning: Já vždycky došla za holkama, za 10 min ut mi došly nervy a jelo se domů :grinning:
Tož jdu dočíst předchozí stránku bo mi asi ještě něco uniklo. jináč jsem byla na slevách v takku, také vám jistě došly, tak sjsm uplatnila 50 procent slevu na manžestráčky zateplený a 30 procent na mikinku se sovičkou. zítra budu pokračovat. musela jsem tam jet ráno,a le fronta byla až do pr....e, tak sjem vezla dítě domů a následně za dvě hodinky zpátky a vystála jsme si cestu k pokladně :slight_smile:
Jo a Lůco, co vaříš, že píšeš, že je středa a manža tam chodí jak mlsnej kocour :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Kdyžtak hoď recept, bo možná radši i fotku, že jo holky :grinning: :grinning: :grinning:
Petjůůůůůůůůůůůůů, foto gatí sem!!!
28. říj 2010 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz
Sofince přejeme k ročku všechno nejlepšíííííííííííííííííííííííííííííííí, super hraní, maximum zdraví a hodné a poslušné rodiče, ať kůň řehtá!!! :grinning: To není možný, že máte roček!!!
A Lůca je tu, tak ona to vlastn ěvařila včééééééééééééra, dneska čtvrtek, jak říká Luboš, první náhradní termín po středě :grinning:
28. říj 2010 ve 20:16  •  1 dítě  • Odpověz
Hani a honem fota sem, neflákat to, je večír, houby co na práci, tož vkládej :grinning: , chceme vidět, co měla malá na focení na sobě, jakej byl dort, dárky, prostě všechno!!! :wink:
28. říj 2010 ve 20:18  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ahojda tak jsi dneska pokoupila to je super a hlavně když nabízejí tak velké slevy :wink: co se týče středy tak vařím jedno a to samé prsíčka a buchtu jako zákusek :grinning:
28. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz
Teda Petjůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů, chtěla bych mít tolik bot, jak Vaše mladice, stejně narozená a proč nemám taky takový zásoby a ještě na kolečkách :slight_smile:
Ale já přišla původně úplně kvůli něčemu jinýmu. Normálka na obloze nad náma velký světlo, jakoby veliká hvězda, popojelo to, pak zase stálo na místě :confused: , jsem to šla natočit, ale nezabralo to vůbec to světlo, tož pak to najednou popojelo a jakoby zhaslo. Je to tady milé ženy, už si nás vyhlížej :sunglasses: Ale fakt nechlastám :confused:
28. říj 2010 ve 20:32  •  1 dítě  • Odpověz
Luci jo ve středu je 3.? to je možné já byla asi večer už unavená. Tak teda až toho 3. :grinning:
Máji na neurologií pozorují jestli vývin odpovídá věku. No prostě jak reaguje na hračky, jestli se otáčí atd, ale my tam chodíme hlavně kvůli té hypotonií a děti jako Marťa tam musí chodit všechny.
Sophince vše nej k ročku hlavně zdravíčko
28. říj 2010 ve 20:33  • Odpověz
Hm hm prsíčka a ještě buchta, tak to já teda dělala vlastně šneka a buchtu, to ale taky zní dobře ne :grinning:
28. říj 2010 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to je dobře, že dětičky takto kontrolují, nás se doktorka jen optá, zda se otáčí, zda mluví, tak zahejká, zaskáče a jdeme, no snad je to přiměřené. Dneska jsem jí začala zpívat písničku ze cvičení a ona najednou začala k tomu dělat cviky, co děláme ve školce, byly jsme tam 3x a je vidět, že něco pobrala, bo to dělala přesně, opět mi tím vyrazila dech, si člověk myslí, že jsou ty děti ještě nechytrý a ony takhle na nás :sweat_smile:
28. říj 2010 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz
Bože to je špionka,zachraňte mě :grinning: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!No to víš měla jsem jenom ji,tak měla co chtěla :wink: teď už to ale nejde :unamused: ikdyž má první poslední :zipper_mouth:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6237175
pro zvědavku odkaz na vyhrané kaťata,pěhný co????
No tady už se srážej a my stále nic :angry: Já si Vás snad objedu sama a bude to!!!
Děti stále bolánkuje bříšenko,teda u nás to 3měs skončilo :wink: to je mi jich teda moc líto

Vše nej Sophince,kočičko malinká hodně štěstí,zdraví a pochopení ze strany rodičů :slight_smile:

Nám už to začíná,dnes se Majdinka postavila o sedačku,zítra musím dát dolů slamníček aby se náhodou nechystala z postýlky v době kdy tam nikdo nebude :frowning2: dneska chutnala víčka od aviváží a pracích gelů :grinning: nic neřikala tak asi dobrý :grinning:
28. říj 2010 ve 21:05  • Odpověz
Lu
@luca4 tož si měla dobry nápad s tou vařící vodou na mlíčko,to bych se k vám tím pádem mohla přidat,v Elánu se nakojit dá a tam si koupit převařenou vodu pro zichr,kdyby dostal Vojti hlad cestou a nebylo venku kde nakojit,sice zatím dáváme nutruš jen na noc,ale jednou by to určo Vojtíkovi snad nevadilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,mooooc rádi bychom vás totiž taky viděli,tak pokud budeme zdraví,tak zjistím,jak se co nejrychleji dostaneme do Havířova,jestli autobusem nebo vlakem,ale asi autobus s tím hlubokým kočárkem bude lepší. :slight_smile: :slight_smile: Tak jestli bude Vojti v pohodě tak bychom dorazili.Doufám,že Vojti delší cestu zvládne.
28. říj 2010 ve 21:10  • Odpověz
Hani taky přejeme Sofince všechno nejlepší,hlavně at ji maminka s tatínkem poslouchají,
@alfice teda co jsi to viděla za ufo na obloze. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2010 ve 21:17  • Odpověz
@petjuna tak to ted hlavně všechno ze stolu a poliček pryč :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2010 ve 21:18  • Odpověz
@kasa no nějakej úraz nás určitě nemine.Tytyty a nenene to jsou teď moje slova :grinning: dneska vysypala psovi granule a vylila vodu!!!S tím krmením,já vozím dodnes termosku s převařenou vodou a nutrouš nasypaný v odměrce,kdekoliv ukvrdlám a nakrmim :wink:
28. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz
no mě to takhle hnedka nenapadlo,protože ještě zatím jen kojíme,nebo ohříváme mateřské,a jen na noc je nutrilonek.
28. říj 2010 ve 22:22  • Odpověz
@petjuna hlavně zatím jsme moc necestovali,létáme spíše po prochajdách)
28. říj 2010 ve 22:23  • Odpověz
Petjůůůůůůůů, ty jsou super, jak ty těhu, viď? Nojo, neni nad Nextový riflíky, taky je kupuju a nejlíp sednou a maj krásně udělaný ty zadní části :grinning: Kupuju je vždycky ve výprodeji, maj super ceny. Máš, koukám, stejnou velikost, to Ti zase budou veliký :grinning: , bys mi je mohla půjčovat :wink:
28. říj 2010 ve 22:59  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice to jsme jako stejně tlustý :grinning: :grinning: :grinning: jo ty zadní kapsy jsou dokonalé.Máji já si nechci hrát na pani bohatou to fakt nejsem ale mam prostě ty značkový věci hrozně ráda.Raději si koupím jednu značkovou než deset obyč.Takže dnes pro Majdu teplákovka od GAPU tuhle značku fakt miluju a doporučuju :wink: nošená a drahá jak čuně ale vím,že nebudu litovat.Pani už jí ale smázla tak až dorazí tak vyfotím.
28. říj 2010 ve 23:07  • Odpověz
28. říj 2010 ve 23:08  • Odpověz
nesmázla tak jukni,boží :wink:
28. říj 2010 ve 23:08  • Odpověz
Krásný den všem.
29. říj 2010 v 08:43  • Odpověz
Nevidíííííííím, jen hlavní stráááááánka:slight_smile:, tak pak pošli, my máme od Gapu jen mikču fleesovou s nápisem na prsou. No ono to neni ani tak o bohatství, já ty Nextový rifle kupuju od 450, max do 750 Kč a jsou fakt boží, mají výprodeje téměř pořád.
Jináč dobré ránko, tady je kosa jak v řitině :slight_smile: , jsem byla venčit satana a to je teda počasí na astma jak dělaný, málem jsem se tam udusila :wink:
Dneska poslední útok na Takko, přeci ten padesátiprocentní kuponek nenechám propadnout, to by byl hřích :grinning:
V telce valej koledu, se po...., chjo chjo...
29. říj 2010 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice tož kuponek se nesmí nechat propásnout,tož rychle nakupovat. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .My jsme dneska měli uplakanou noc,hrozně plakal,bříško jak beton ,a nezabíralo vůbec nic,tak nakonec jsem zkusila ještě nahřát pecičky a ty nakonec zabrali a brouček usnul.ted ještě spinká.
29. říj 2010 v 09:09  • Odpověz
@alfice taky jsem koukala co Petjunka vyhrála a taky se mi zobrazila jen hlavní stránka. :confounded:
29. říj 2010 v 09:10  • Odpověz
Brý den :wink:
no jo pani už ji smázla :frowning2: nakonec jsem si u ní vybrala hadry asi za 1500 :angry:
@alfice ty na tom budeš asi stejně s tím Takkem,taky nebude co žrát :grinning:
@kasa teda to Vojtíka zlobí dost dlouho co?ale kluci na to prý trpí :frowning2:
29. říj 2010 v 09:50  • Odpověz
Bré ránko.
Petjunko ty jsi ale nákupčí :grinning: Jak nebudeš vědět co s penízkama, toš objednávaj aj pro násssssssss :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kasi to teda :zipper_mouth: ach joooo chudáček :frowning2:
Alfi čéče kde se berou takové kuponky?
U nás teda vše v poho, jen mě začíná pálit v krku :angry: Zase budeme na hromadě :rolling_eyes:
29. říj 2010 v 10:16  • Odpověz
Hezké sluníčkové dopoledne :wink: Byla jsem v lékarně malému pro ten sirup na to blindění a bude odpoledne tak jsem zvědavá jaké to bude mít výsledky. Holky já si taky nepotrpím na značkové hadry ale někdy člověk neodolá taky jsem vyhrála super setít na mimiaukci pro honzíka http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6065552 no nekupte to za ty prašule a mikču pro pétu taky gapku http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6125832. A taky jsem koupila malému setík hraček taky za babku http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6086017 no nekupteto :grinning:
@kasa Kasi tak pokud budeš moc a malý bude ok tak přijed rádi tě s Katkou poznáme :wink:
29. říj 2010 v 10:17  • Odpověz
Holky objednávaly jste si ty kalendáře přes net nebo někde u vás? Já si našla jednu firmu, jen nevím jak s cenama a fotkama. Pomóóóóc :sweat_smile:
29. říj 2010 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.