• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
ahojky
Luci my to zkusili ale dneska musím jít koupit kapátko jak jsem to dávala tou velkou lžičkou co je v balení s odměrkou tak to bylo všude možně jen ne v ní.
Leni já taky uvažovala o kalendáři, loni jsem dělala pro kamarádku kalendář přes happyfoto a byl moc hezký.
Peti nejen kluci ale i ta naše prďola zrovna dneska ji tak bolelo břicho no hrůza, konečně se vykakala to byla nálož.
29. říj 2010 v 10:34  • Odpověz
A koukám, že než to tu pohledám, tak se tu taky nakupuje a dárečkuje :slight_smile:
Holky, co máte menší dětičky, ten cd přehrávač bere Aňu už hodně dlouho, vždycky, když jdeme do Intersparu, tak ví, kde ty hračky jsou a roztáčí ho a poslouchá, tak jí ho asi přeci jen koupíme, ještě uvidíme. Pak má šneka s abecedou, mačká písmenka, je tam teda jen A,B,C,D a pak písnička s celou abecedou, to jí taky baví a třebas jí to tu abecedu i naučí, já se jí taky naučila pomocí písničky, tehdy od Nohavici, ale to byla vlastně anglická abeceda tehdy :slight_smile: , ale to neva, prostě mi to pomohlo ve výuce :sweat_smile:
No a ten strom Medvídka Pú je pro větší dítka, ale je fakt dost dobrej na učení, ten se bude hodit, v obchodě vyzkoušejte, jistě jich zas budou plný obchoďáky, já si loni hrála v Hyperalbertovi :grinning:
No a jináč je naše rodinka zamilovaná do levandule, takže všechno s jejím motivem je fajnééééééééééé, tak pokoupím, moc se mi líbí ten dávkovač na JAR a k němu se položí houbička, tož vypadá to pěkně, nikde žádný nechutný flašky. Já je teda nevystavuju ani tak, ale tuto nádobku bych si aj vystavila :slight_smile:
29. říj 2010 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Ktg dopadlo dobře, hlavička nízko, ale už jsem 36 týden, tak z toho nebudem dělat trágu :grinning: Jinak poslušně hlásím, že dneska balím tašku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2010 ve 12:08  • Odpověz
Krásný páťulíííneeek a nastávající víkendííík všééém :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@karolo tak parádička a dneska se balí taštička, no to to uteklooo :slight_smile:
Si děláte srandu, že už máte nakoupeny dárky, OMG :confused:
29. říj 2010 ve 12:48  • Odpověz
Karolko, jsi byla na pásech jo? Na ty jsem šla jednou a pak už jsem je nestihla, tak pobal a můžeš frčet. První termín bych Ti dala na 13.11.2010, tak se snaž, nééééééééééé že pojedeš dřív :wink:
Jsem byla na těch nákupech, v Takku fronta na deset minut opadla a zrovna nic neměli, ale brácha si koupil v ENVY bundu a v Interu jsme pokoupili jídlo.
Právě jsem snědla s Aňou kus kuřete, ona to chtěla jíst sama a rukama, omg, stůl jak prase, dítě jak prase, já jak prase :sweat_smile: , ale snědla toho hodně, to je důležitý, ne? :slight_smile: Teď jdu běhat s vysavačem, ale radši bych zaběhla do postele, jsme nějaká znavená...
29. říj 2010 v 16:22  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky kobylky
Karolko tak to může být každým, dnem, jak jsi rodila kobzolka, v termínu před nebo po??
Máji ten přehrávač se mi taky líbí.
Bellí gratuluju k potůčku v břůšku, to cítíš brzo pohyby, to je super :slight_smile: V pondělí samé dobré zprávičky :wink:
já jsem taky neodolala a objednala kostým vánoční a legínky se sukýnkou na léto. paní tu má hezoučké věci http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=1&album=608233
29. říj 2010 v 18:37  • Odpověz
Karolko tak taška zbalená tak to bude brzo nejlépe 11 to mám narozky já :wink:
@bellka Belí ahojda jak je mamino když cítíš potůček tak za chvilku budeš cítit kopance do břuška :wink:
@moonnca Moni ahoj malá bude kouzelná bude to krásná vánoční víla :wink: Já koupila malému taky na mimáči santův obleček :slight_smile: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6219487
29. říj 2010 v 19:44  • Odpověz
@luca4 Jo,jo rádi si uděláme výlet,jen v kolik hod máte scuka,aby jsme se pak dostali za světla zpátky,já mám totiž jak se setmí strach sama chodit s Vojtíkem po venku,tak pro nás by byla ideální už dopoledne nebo kolem obidku.Nevíte jak dlouho zůstává v mlíčku ,když jsem měla knedlíky s blumy a ted mě z toho nadýmá,tak aby Vojtinek neměl problém.Ted jsem mlíčko raději odstříkala a vylilla. :slight_smile: :slight_smile:
29. říj 2010 v 19:49  • Odpověz
Akorát mě ještě napadlo jestli se do dálkových autobusu může s kočárkem.Tož nevím.
29. říj 2010 v 19:59  • Odpověz
@luca4 Obleček je mooc hezký,teda tady je dneska úplná nákupní mánie
29. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz
@kasa Kasi randé máme 9 devět u Elánu ale můžeme to posunout klidně o něco později tak aby ti to vyhovovalo a do dálkače určo můžeš s kočárkem :wink:
29. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz
Holky jdu do hajan jsem dneska nějaká unavená dobrou noc a krásné sníky :wink:
29. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz
@luca4 no 9 to by jsme asi nestihli,to bychom museli vstávat kolem půl 7 a to Vojti ještě skoro vždycky spinká,tak jestli by to šlo až kolem 11,zjistím nějaký spoj a zítra písnu v kolik něco pojede,asi to nejezdí často.Tak doufám,že to stihneme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,už se na vás mooc těšíme. :wink: :wink:
29. říj 2010 ve 21:19  • Odpověz
Luci kdybychom tam byli 9.29,ale přijeli bychom k radnici ,tak nevím jak je to pak daleko k tomu Elánu,sice už jsem tam kdysi byla ,ale jela jsem autem,tak nevím jak je to daleko,když tak bych zjistila ještě dřívější spoj.
29. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz
zdravím,
Kasi lepší bude jet o zastvku dál, město střed
29. říj 2010 ve 22:04  • Odpověz
@katka31 aha,tak to musím zjistit jestli to tam jede,myslím,že to má u radnice konečnou.zítra ,vlastně už dneska na to kouknu. :slight_smile:
30. říj 2010 ve 03:57  • Odpověz
tak jede budu tam 10.32 a od tama už je to kousek nebo je to ještě daleko,hlavně mi napište jestli by to stačilo. :slight_smile: :slight_smile:
30. říj 2010 ve 04:03  • Odpověz
Jinak bych musela Vojtinka vzbudit dříve.
30. říj 2010 ve 04:04  • Odpověz
Ahoj holký.Haninko malé Sophince hlavně hodně zdravíčka,pak štěstíčka a at se jí splní vše co by chtěla.Hlavní už má a to jsou dva milující rodiče.
my jsme slavili už v čera Adélky narozeniny a byla to katastrofa.Akorád jsem zklidila kritiku.Vše jsem balila sama a nedopadlo to tak jak jsem chtěla.Adélka byla nevyspalá a byla protivná a uknouraná,já jsem se pohádala se Zdendou,byla jsem hnusná na rodiče a co jsem koupila malí kočárek tak mi bylo vyčteno,že ho koupila tchýně k vánocům a že je n to Adélka ještě malá.Takže hnus.Dnes nám Zdenda jede opět zájezd tak jsem sama z Adélkou.Se pomalinku chistá spinkat a já jdu pohonit co uvařím.Se mi chce až brečet.
30. říj 2010 v 11:18  • Odpověz
@markytankakajky Krásnou sobotu všem.Adélce všechno nejlepší k narozeninkám,hlavně hodně zdravíčka,at krásně roste,dělá vám radost a maminka ji poslouchá. :grinning: :grinning: .A Marky nebud smutná,hod to za hlavu.Tchyni si nevybereš. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Hlavně ,že ti Adélka dělá radost,a že byla zrovna protivná,no holt děti se nedají naprogramovat. :grinning: :grinning: Tomu se musíš akorát zasmát a hodit to za hlavu.
30. říj 2010 v 11:59  • Odpověz
@markytankakajky Krásnou sobotu všem.Adélce všechno nejlepší k narozeninkám,hlavně hodně zdravíčka,at krásně roste,dělá vám radost a maminka ji poslouchá. :grinning: :grinning: .A Marky nebud smutná,hod to za hlavu.Tchyni si nevybereš. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Hlavně ,že ti Adélka dělá radost,a že byla zrovna protivná,no holt děti se nedají naprogramovat. :grinning: :grinning: Tomu se musíš akorát zasmát a hodit to za hlavu.
30. říj 2010 v 11:59  • Odpověz
Hezkou sobotu všem kobylkám, dlouho jsem tady nebyla, nemám čím přïspívat. Jen jsem vás chtěla pozdravit. Vidím, že se máte všechny dobře, to jsem ráda. U mě žádná změna a ani dlouho žádnou neočekávám. Tak se mějte krásně a zase někdy pa. :slight_smile:
30. říj 2010 ve 14:40  • Odpověz
Krásnou sobotěnku.
Ahoj Alenko,to je dobře žes jukla :wink: žádná změna?To je škoda zrovinka jsem si řikala,že by měl Majdinku někdo následovat.Za chvíli začne Mája druhé kolo tak šup šup :wink:
@markytankakajky Markét vše nejlepší té cácorce,hodně zdravíčka a hlavně pohodičky!!!!!!!!Ale obávám se,že té si moc neužije!!!Prdko máš můj obdiv.Nikdo to nemáme doma růžový a já teda rozhodně ne!!Ale to co máš doma ty je vrchol.Promiň jsem dost vostrá ale raději bych byla s malou sama,vždyť k čemu ho vlastně máte?Víš jak se Ti uleví???Nevíš,teď to zatím nevíš :pensive: Neber to zle je to jen můj názor,je mi líto tebe a hlavně Ádi,vždyť ona tohle všechno už vnímá a když si vynervovaná ty,tak ona to cítí :frowning2: Hlavně že kritizuje :angry: copak jí koupil on :angry: ???NEPOTŘEBUJEŠ ho!!!!!Jsi dobrá máma a s pomoci mamky to dáš :wink: pusu a velké pohlazení :wink:
@katka31 Martinka je taky prdíkatá :frowning2: šudinka malinká.
@luca4 máš 1* vyhrané aukce jsou dokonalé :wink:
@moonnca ty legínky se sukýnkou jsou super,taky nad nima přemýšlím,asi donese Ježich k babče :wink:
@karolo taštička zabalená to je manžel hnedka klidnější ne?
@alfice u Vás papkat tak jsem jak bedna kytu :grinning:
30. říj 2010 v 15:52  • Odpověz
Luci obleček se ti povedl za supr cenu a malý bude k sežrání :slight_smile:
Adélce všechno nejlepší k narozeninkám :zipper_mouth: , mamince pohlazení, stane se když chce mít něco člověk perfektní, že se to zkazí od A po Z. Takový je život, ale určitě máte fotečku Adélky s dortem s 1 svíčkou a ten zbytek se zapomene. Já taky koupila kočárek plasťák k Vánocům, ještě brzo ale co, raděj dřív jak pozděj :wink:
Sofinečce taky všechno nej nej :slight_smile:
Alenko ahoj kobylko, moc zdravím :slight_smile:
Tady se schůzuje u Elánu tak holky dobře poplkejte :slight_smile:
Peti dej nějaké nové fotečky Majdinky :wink:
my už zase řádíme v koši na chodbu musíme koupit koberec, kvůli Adélce pořád je u zrcadla tak ať nesedí na dlažbě. Už umíme paci paci a ukáže jak je veliká i pusinku pošle, no šikula. A děti rostou tu už seslaví narozeninky a to jsme byli před nedávnem snažilky
30. říj 2010 v 16:59  • Odpověz
@moonnca myslím si že na kočárek není brzo.Adélka s ním krásně chodila.učí si tím podle mě upevnit chůzi a podle mě je i jistější že se má o co opřít.Stáhnu fotečky moc jich teda není no. :cry:
30. říj 2010 v 17:15  • Odpověz
tak fotečky přidané
30. říj 2010 v 17:50  • Odpověz
A kdyý se mi to povede bude i video.
30. říj 2010 v 18:16  • Odpověz
@markytankakajky fotečky jsou tak to je důležité.Dortík si pekla sama :confused: ???jinak s kočárkem mam také dobré zkušennosti.Terka ho dostala k Vánocům a naučila se u něj chodit.Majdě ho koupim a bude jí ani ne 10 měs a je mi jedno jestli je to brzo nebo pozdě :grinning:
30. říj 2010 v 19:31  • Odpověz
@markytankakajky Marky ,Adelinka je úžasná :slight_smile: :slight_smile:
30. říj 2010 ve 20:30  • Odpověz
@moonnca na vyžánání vloženo :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
31. říj 2010 v 00:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.