• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré ranko,dnes jsem první,hurá.Dneska jdeme zase na celý den k našim,to si odpočinu,a večer si ještě zatancuji,mám břišní tance.Tatínek bude hlídat a já si odpočinu na tanečním parketu.Sice je to jen hodinka za týden,ale vždy mě to nabije na celý týden. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. říj 2010 v 05:42  • Odpověz
@petjuna Ahoj nepekla jsem pekla mamka.Ale recept má ode mne.Je to jenom piškot a natřenej marmeládou a pudinkovým krémíkem.Nic to není.Ale co jsem si v čera koupila Harlekýn dort tak ten Adélce chutnal nejvíc,snědla mi ho celej.
31. říj 2010 v 08:04  • Odpověz
Jinak je to focené u našich,protože se slavilo i s tatkou.Ten měl narozeniny 25:
31. říj 2010 v 08:07  • Odpověz
@markytankakajky ahojki tak šup sem s receptíkem. :wink: :wink: :wink: a určitě Adélce více chutnall od maminky s láskou dělaný.:slight_smile:
31. říj 2010 v 08:31  • Odpověz
@markytankakajky to je nějaká hádanka jaké měl ten taťka ty narozky jo???? :grinning: Myslela jsem si,že je to ten pravý domácí máslovo-pudinkový :slight_smile: já dostala recept z jablíček a piškotů,myslím,že je přímo od hami,tak ten spáchám v březnu až to tady vypukne :slight_smile: taky určitě koupím nějakou bejkárnu to se neboj,vždy se setkáš s kritikou :grinning:
@kasa tak hoď pěkně křampem.Já byla v pátek a byla i ségra,mamka a Terka.Škoda,že je člověk tak zaměstnanej sám sebou,že se po nich nemůžu ani podívat jak jim to jde,nejde :grinning:
Všem krásnou neděli,nojo jenže Vám řekli,že můžete spát o hodinu déle tak to asi dodržujete,moje Madlenka teda ne :slight_smile:
31. říj 2010 v 09:01  • Odpověz
Jo jinak Alfi ta tvoje migréna se asi přestěhovala do Ostravy,už mě trápí celý měsíc a ted poslední 3 dny to teda graduje,tak snad se brzy odstěhuje, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím jestli to nedělá antikoncepce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nebo to může být od očí,mám změněné dioptrie. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2010 v 09:03  • Odpověz
@petjuna Vojti se taky řídí podle starého času.
31. říj 2010 v 09:04  • Odpověz
31. říj 2010 v 09:09  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Tak tzaška sbalena, jen mi tam chybí foťák a toalet papír :grinning: V pátek jsme byli koupit kočár, nakonec jsme jeli do OV do Sambaby a mám pocit, že mám stejný kočík jako má Kaša :wink: Je uschovaný u švygra, tak ho nevyfotím. Tam vám bylo věcí, já být prvorodička, tak to tam skoupím vše :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí máme vše doma, takže jsem drapla kočár a jedno bodyčko do porodky, dokoupím ještě čepičku a štramplíky a dobalím tašku miminku a hurá do porodky :slight_smile: Máji nestraš s tím termínem, to máme rodinou oslavu, top chci být ještě v celku :grinning: Jinak kobzol je nemocný, celý osypaný, v krku zarudlo, snad z toho vyleze jen spála :frowning2: Z neštovic by mě kleplo, já je něměla, teď je chytnou nemusím :wink:
31. říj 2010 v 10:54  • Odpověz
@moonnca Já věděla, že ses mě na něco ptala, kobzola jsem rodila po termínu :wink:
31. říj 2010 v 10:55  • Odpověz
Ahojka holky, moc děkujeme za gratulace k Sophinčiným narozkám, slavili jsme ve čtvrtek, dostala hromadu dárků a bylo to super stáhnu fotečky a pošlu je, mě akorát chytly záda už jsem po jedné operaci ploténky, měla jsem 3 roky pokoj ale teď se mi tam něco zase stalo bolí to jako když kopne kůň, musím zítra na neurologii, tam mi snad pomůžou.
@marký- moc veliká gratulace Adélince k ročku, je moc pěkná a hlavně šikovná, my ještě nechodíme.
Musím se ale přiklonit k názoru Petjunky opravdu tento stres nepřidá ani tobě ani malé, máš prýma rodiče a ty tě napospas nenechají.Nevím jestli Ti tento vztah za to stojí, jsi prýma maminka vysněnou dcerušku už máš, tak se na něj vy....., chlapi nám maj pomáhat a dělat radost a ne nás připravovat o nervy.
Karolko máš to za pár, ty se máš zase bych chtěla držet v ruce ten maličkatý uzlíček, je to nádherný pocit- tiše závidím , ale já mám svoji největší lásku v životě mojí Sophinku ta vydá za milion chlapů .
@Petju pěkný klofáček, my jich máme 12 a občas Sophíša pěkně hryzne když se jí něco nelíbí, ale jinak je zlatá.
Zdravíme Monču s Áďulkou všem to tak letí ach jo, a taky Kašu a Vojtí a Belíška těhulíška :slight_smile:
Chtěla jsem přidat fotky, ale foťák je v kočárku a maličká v něm právě chrupká tak jí nebudu rušit a přidám je zítra
ZDRAVÍME VÁS VŠECHNY :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
31. říj 2010 v 11:14  • Odpověz
@karolo štramplíky :confused: :confused: :confused: co mu to budete dávat???? a Kubík zase marodí,chudák.Tak držím palce ať to nejsou ty neštovice
:unamused: @skodova.hana no jo každému dítku roste dole nám hore :wink: je to srandatý když ta hubička byla doteď prázdná a najednou se usměje a perlička se tam zablejskne :wink: A zádíčka to je svinstvo no :angry: mě teda teď taky bolí jak tahám malou ale určo to není taková bolest jako ta tvá :frowning2: to je mi líto,snad to vyřešíte i bez operace :wink:
31. říj 2010 v 11:36  • Odpověz
:slight_smile: :dizzy_face: Přikládám fotečky do albíka
31. říj 2010 ve 12:03  • Odpověz
Ahojky kozééénkyyy :dizzy_face:
přeju krásnou sluníčkovou neděličku :wink:
@skodova.hana taky se přidávám a přeju Sophinečce jenom to nejlepší k tomu prvnímu ročenku :slight_smile: Záda, OMG, tak ať brzy přebolí, vím co je to za bolest, když se tam něco sekne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@markytankakajky Adélince taktéž všecičko jen to nejlepšííí :dizzy_face: A o Zdendovi víš, co si myslím, je to zmetek a jenom Tě využívá a ještě ponižuje, kašli na něj a budete i s maličkou šťastnější, ale ono se to dobře mluví, když se to člověka netýka, viď. Držím Ti všechno co mám, ať se rozhodneš správně. Na světě je chlapů a určitě by se našel, který by vás měl obě rád :wink:
@petjuna njn, klofáček maluškatý a jak svítí v té pusinečce :wink:
@karolo šikulinka, taška sbalená a už Tě nic nemůže překvapit :slight_smile: Bobek kobzolek, zase na hromadě, OMG, ať se brzičko uzdraví.@moonnca Adélinka bude asi veliká parádnice, když sedává před zrcadlem :wink: Jsme včera měli opožděnou oslavičku Pavlíkových narozek, no byla to paráda :slight_smile: Mamka i švagrová se švagrem a neteřema se culili a už se moc těší na ten příští rok, že už bude prďolínek s námi, fakt jsme si to užili :dizzy_face:
Nás zítra čeká kontrola, tak už mám opět nervy na pochodu, OMG, to mě vždycky úplně vyčerpá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak se mějte krásňoučky a užívejte sluníčka, dokud to jde :dizzy_face:
31. říj 2010 ve 12:12  • Odpověz
@petjuna Peti, já mám do porodky nachystaný overalek, pod něj dám bodyčko a na nožky ponožky nebo štramplíky. :slight_smile: A pak ho dám do kombinézky :wink:
31. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz
Jo ty nevíš co jsou štramplíky, to jsou punčocháče. :grinning:
31. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz
@karolo no to je blbina :grinning:
31. říj 2010 v 15:08  • Odpověz
@bellka ahoj Belli,jdu tě moc pozdravit. Koukám jak pěkně rostete :wink: .Jsem moc ráda,že je vše jak má být,pěkně si užívej těhulkování.Mějte se moc hezky.pá
Zdravím i Katušku a Monču
31. říj 2010 v 18:34  • Odpověz
ahojky
Peťulko moc tě zdravím kdepak ses toulala?
Belli hodně štěstí na zítra doufám, že bude nová fotečka.
Holky musím se smát těm štramplíkům. My to měli kdysi doma manžel a já pocházíme každý z jiného kraje a kolikrát nevěděl co po něm chci :grinning: :grinning: :grinning:
Karolko tak taštička sbalená teď jen čekat až se malý rozmyslí jít na svět :slight_smile: jsem zvědavá kdy to bude :wink:
Kasi město střed je blíž, ale od radnice to není zas tak daleko, jestli to jede jenom tam.
Luci tak co gastrotuss? Mě to malá nechce jíst.
31. říj 2010 v 18:51  • Odpověz
Hezký večer bobulky moje. dneska jsem celý den strávila u rodičů na baráčku :wink:
@markytankakajky vše nejlepší Adélce k prvním narozeninám hodně štěstí a hodně zdravíčka. musím říct že před tebou smekám zvládáš práci domáctnost vychováváš krásnou zdravou holčičku a co se týče tvého Zdenka toho bych kopla aji s jeho mamkou do prdelky :angry:
@bellka Belí tak zítra poradna už se těším za tebe na samé dobré zprávičky :wink:
@katka31 Katuš ahojda máme ten samý problém taky mi ho plive ale asi né vše protože už tolik nezvrací :wink:
@karolo Karolko taška zbalená tak ti poradím 11 je super datum to jsem se narodila já :grinning:
@skodova.hana Hani malá je kouzelná a ty dárky paráda :wink:
@petjuna Petruš zoubek je krásný jak se krásně leskne :slight_smile:
@kasa Kasi lepší je jed až Havířov střed v koli že to přijedeš? domluvím se s Katkou a můžeme tě čekat na zastávce :wink:

Zdravím zbytek kobylek Andrejku,Věrušku,Ivušku a synovečka,Leontýnku,Alenku,Manetku a zbytek kobylek :slight_smile:
31. říj 2010 v 19:13  • Odpověz
Ahojki tak jsem po celém dni před chvilkou dorazila domů,celý den u našich,byl super,po obědě jsme si šli s Vojtinkem lehnout,já jsem na chvilku usla,a Vojti plný elánu celou dobu povídal a kopkal a smál se,ale spát prostě nebude.Jinak dneska jsem díky mamči přišla na to z čeho mám už měsíc tu migrénu,asi to bude od krční páteře,tak budu muset najít někoho kdo mí tam odstraní blok a pak možná bude dobře.
@katka31 jo už mám zjištěný i autobus co by tam jede,jen jsem se chtěla zeptat jestli by nevadilo,kdyby jsme se sešli trošku později,at nemusím Vojtinka tahat s postýlky dříve,většinou vstáva kolem 8,tak by jsme tam byli kolem půl 11.
@petjuna krásný zoubek nám se klube uplně stejný.
@bellka zítra držíme pěstičky a budeme se těšít na další fotečku.
@karolo super taška sbalena,kočárek připraven a máš pravdu sambaby je super velkoobchod,nechali jsme tam mejlant :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
31. říj 2010 v 19:34  • Odpověz
@luca4 Luci měla jsem zjištěný autobus kterým bych tam byla 10.32 jestli by to stačilo,abych nemusela tahat Vojtinka dříve z postýlušky. :slight_smile:
31. říj 2010 v 19:39  • Odpověz
@luca4 tak koukám,že jsme dnes měli stejný program,já jsem se byla akorát ted vrtet v břišních tancích. :wink:
31. říj 2010 v 19:42  • Odpověz
@kasa Kasi u mě to není žádný problém ještě musíme počkat co na to Katka :wink: Dneska bylo krásně. Malý v pět usnul a o půl osmé jsem ho budila okoupala napapal se a už zase spí je zvyklý po kaši jít hned spinkat je to sluníčko :slight_smile:
31. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz
u mě taky není problém o půl jedenácté
Marky taky se přidávám ke gratulaci Adélce k narozeninám, krásné fotečky malá je nádherná
31. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz
Tak super,bylo by super,kdyby jste počkali na té zástávce,Luci pošli mi tel.kdyby byl nějaký problém,tak cinknu. :wink: :wink: Už se na vás těším.
1. lis 2010 v 00:31  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Čekám až se kobzol vyspí, a fičíme k doktorce. Borak je celý osypaný, huhňá a zelený je jak sedma. Tak jsem zvědavá co to bude. Tipuji spálovou angínu a nebo 5 dětskou nemoc :frowning2: No, hlavně, že nemá ty svoje super teploty, takhle je to s ním snesitelnější :sweat_smile: Jinak Sofince a Adélce vše nejlepší k ročku :wink: Belce deržím vše co mám na tu poradnu a našim cestovatelkám, ať se v pohodě najdou. :slight_smile:
1. lis 2010 v 07:30  • Odpověz
Tak je to spála, do příštího úterý je na 100% doma. Asi mě z něj klepne :angry:
1. lis 2010 v 11:16  • Odpověz
Pěkný začátek týdne :wink: já jsem vorvaná a nic mi neba :frowning2: takhle se cítím posledních 14dní fakt maximální vyčerpanost!
@karolo já tě teda nechci strašit ale Terka byla se spálou doma tři podotýkám znovu tři :grinning: týdny
1. lis 2010 v 11:23  • Odpověz
@petjuna A nejsi těhotná. :grinning:
1. lis 2010 v 11:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.