• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
@karolo tak to foukáme Kubíka at je brzo zdravoučký. :slight_smile: :slight_smile: Tak odpočívejte spolu,už nic nešuruj a relaxuj.A opatruj oba broučky.
1. lis 2010 v 11:33  • Odpověz
Hlavně jsem nakukovala co naše Majdinka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. lis 2010 v 11:41  • Odpověz
@kasa taky na prdku myslím,snd se ukáže :slight_smile: a těhotná no to tak tak mi přesně je :grinning: i tak vypadám :grinning: ale jisto jistě nejsem,není z čeho :slight_smile: nějak se to tady od porodu seká :grinning:
Takže jsem se rozhodla,že vysadím i antikoncepci :unamused: dělá mi šílenou neplechu a myslím,že díky ní nemůžu schodit :angry: takže ještě měsíc a seru na to.No a když by se to povedlo tak jedině dobře :slight_smile: Prodala jsem byt po dědovi takže se doplatí auto,možná i hypo a nebudu mít stresáky kvůli prachům. :slight_smile: to je svinstvo ty peníze vite :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz
@petjuna no jen mě to tak napadlo :grinning: :grinning: ,jak si popsala své pocity. :wink: :wink:
1. lis 2010 ve 12:07  • Odpověz
@petjuna A kašli na kila navíc hlavně zdraví.
1. lis 2010 ve 12:08  • Odpověz
@petjuna Tak ti dík, do té doby snad porodím, nebo ho zabiju :grinning: Není jak omrzlé dětsko, co nemůže ven :angry:
1. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz
@karolo to snad ne :grinning: :grinning: :grinning: ,zajdi mu nasbírat ven listy,a nějaké kaštany a žaludy a můžete něco tvořit,nebo hrát člověče nezlob se,pexeso,dostihy...,pěkně ho hýčkej,at je brouček brzy zdravý.A opatruj i sebe a broučka.A kdyby něco počítej do 10 to pomáhá. :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2010 ve 12:46  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no tak to nebudeš dělat nic jiného než počítat :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz
@petjuna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i to k dětem patří,kdyby byli pořád hodní nevěděli bychom o nich. :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2010 ve 13:38  • Odpověz
@petjuna a co tvoje parádnice,už s ní šije puberta. :grinning: :grinning: :grinning: Ta nás teprve čeká. :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2010 ve 13:41  • Odpověz
Nevíte ještě jak dopadla Majdinka na kontrole,jdeme ven ,tak jsem jen nakukovala.
1. lis 2010 ve 13:42  • Odpověz
Hojky, hojky všééém a šťastný vstup do nového týdne:dizzy_face:
Tak jsem teprve před chvilkou přijela domů, strávila jsem odpoledne se sestřenicí a jsem totálně zubožená :slight_smile:
Ovšem šťastná jak blecha, kontrola v pořádku, mimuško je krásné a fotečku jsem vložila :slight_smile: Dneska jsem se málem dověděla, co budeme mít. Pan doktor se ptal: pohlaví víme??? A já: nevíme. A on: já už to vím a chcete to vědět???
3 vteřiny ticho a já na to: né, nechci :grinning: Ale hlodal červíček, hlodal, ale vydržela jsem :slight_smile: Pak jsme dostali nějaký kufřík s proprietama pro nastávající maminky a ten otevřeme až večer s Pavlíkem :wink: Jsem mu to volala a Pavlík hned: Ty to víš, co to bude a já se tak smála a přesvědčovala ho, že opravdu nevím :grinning: Škoda, že nemohl jít s námi, protože je v práci, ale nevadí, půjde příště :wink:
1. lis 2010 v 15:43  • Odpověz
@bellka Beli, to je super. :slight_smile: Obdivuji tě, že jsi to vydržela, já bych to nedala, ale na pohlaví nezáleží, hlavně, že jste zdraví :wink: Celý den jsem na tebe myslela :wink:
1. lis 2010 v 15:50  • Odpověz
@petjuna Už počítám :grinning:
1. lis 2010 v 15:51  • Odpověz
@karolo zlatíčko, jj, vydržela, ale měla jsem namále, to mi věř :grinning: Tak nakonec má Kubík spálu, jo??? :confused: OMG, tak ať je mu brzy líp :wink:
1. lis 2010 v 15:54  • Odpověz
@bellka taky tě obdivuji,že jste to vydrželi ikdyž my jsme to nejdříve taky nechtěli vědět,ale pak nám to výsledky z plodovky stejně prozradili, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , pak už nám to pán doktor i vyfotil. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Tak hlavně že jste v pořádku,to je nejdůležitější,stejně to strašně rychle utíká :wink: :wink: :wink:
@karolo počítáš,počítáš tak počítej maminko. :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning:
1. lis 2010 v 17:28  • Odpověz
@bellka, Majdi, moc veliká gratulace k další úspěšné kontroličce, mimísek roste jako z vody úžasné.
@karolko, Tobě se to taky blíží, dávej pozor ať to od kobzolka nechytneš, ale snad nééééé
@kasi zdravím Vás s Vojtíkem roste jako z vody krásné mimuško
1. lis 2010 v 18:02  • Odpověz
@skodova.hana jo,jo strašně to letí,je to naše zlatíčko,však Sofinka je taky nádherná princezna.Zrovna se tu přetáčí a povídá si,a kopká no skrátka nadře se :grinning: :grinning: :grinning: ,bude to asi fotbalista :grinning: :grinning: .
1. lis 2010 v 18:17  • Odpověz
@bellka jupí mam z Vás radost.Kubíček se před panem doktorem předváděl jo? :wink:
@kasa nene u nás se puberta nekonná.Já si fakt nemůžu stěžovat,jasan,že má své dny ale Terka je fakt moc hodná.Třeba dnes jsem byla v práci,ohlídala ségru tu pak předala babičce a uklidila myčku,tu hned zase naplnila,sundala prádlo,připravila nám večeři(chleba s mazacím sýrem a ještě posypala nastrouhaným tvrdým a k tomu kakao)při procházce ze psem vysypala koš.Já vím,že se to zdá být normálka ale vím od svých kámošek,že to normálka není.Pokud to svým dětem neřeknou neudělají nic.
@karolo tak do kolika jsi asi dneska napočítala :grinning: myslím,že tak do 50ti a zítra to bude do 60ti a příští pondělí do 120ti a za tři neděle rodíš. :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2010 ve 20:48  • Odpověz
@petjuna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobré vyhlídky. :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2010 ve 23:15  • Odpověz
Brééé rankooo :dizzy_face: Moc všem děkuju za gratulkyyy :wink:
@petjuna Kubíček, jo??? No to teprve uvidíme, já neviděla lautr nic, ale nechtěla jsem aby mi to ukazoval ani říkal :grinning:
Ještě něco vám chci říct. Pavlík jel v neděli s Eliškou za panem capem na výdupky a v sobotu se mamka ptá: a když se teď připustí, tak kdy má termín: A já: budeme rodit možná spolu, bo to bude koncem března, začátkem dubna :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2010 v 07:20  • Odpověz
@bellka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jé to by byla hned radost dvojnásobná.Budou vyrůstat spolu. :wink: :wink: :wink: :wink: ,to je super,to bude mít brouček stejně krásné prostředí mezi samými zvířátky,to my budeme chodit na zvířátka kousek odtud mají taky kozičky,ovečky,kačenky,a kousek dál i koníčky,no a asi v rámci možností budeme chodit často do zoo,vy máte malou zoo doma. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. lis 2010 v 07:39  • Odpověz
Jinak všem dobré ráno,ted Vojtínek papá a já koukám na dobré ráno,dneska je retro,to je super,ted je písnička z Pelíšku i s videoklipem. :slight_smile: :slight_smile:
2. lis 2010 v 07:42  • Odpověz
@petjuna to je Terinka opravdu šikovná. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. lis 2010 v 07:44  • Odpověz
Ahoj dupky, tady je veselo a tolik novinek. na mě skočil včera bacil, kalamita, prostě mě bolí všechno, jak stará bréééééééca....proč jak že, stáří je tu, klouby v háji, kosti taky...
Bell, supééééééééééér, další kontrolička proběhla, toto letí, klokan přiletí v březnu a aj Ééééééééééééélišce :grinning: , prej jela za capem na výdupky :grinning: , to je zasejc řeč...
A u Petjunky se to nějak seklo, výdupky se nekonaj :grinning: ..tady se taky nic nekoná, tady se jen štěká :fearful:
Máš to ale hodnou dcerenku, viď, dobře se uměla narodit, to je jasná věc, taková pořádná a pracuje bez řečí :slight_smile:

Bell, tak už pan doktor ví, co to bude, to je super, já bych měla srdce až v hlavě, když si vzpomenu na ten den, kdy nám to řekli, Bože, můj tlak, pak sjem musela chodit na sledování tlaku k dětské doktorce bo je to známá :slight_smile: , vše bylo ok, prostě jen v ten den strašná nervozita. To jsi dobrá, žes to vydržela, vidím to na chlapečka, jak pobíhá se žížatama a píšťalkou a pase Elišku a další zvěrstvo, jak z pohádky.
Aňa si od rána čte, přišlo dost letáků, tak nešly, jako obvykle, do koše,ale prohlíží si je, baví ji to, ještě tak když je tam vyfocený nějaký miminko, to je pak radosti.
jdu se léčiti.
Karolko, neni ta spála pro těhulku nebezpečná? :confused: Ještě že jsi z teho zdravotnictví a umíš si poradit, já už bych žila v izolaci a jela na císaře :slight_smile:
2. lis 2010 v 07:52  •  1 dítě  • Odpověz
Kaši, taky koukám na Retro, ale je tam Špinarová, z Pelíšků snad nic nebylo :confused:
2. lis 2010 v 07:54  •  1 dítě  • Odpověz
@alfice to bylo ještě předtím. :slight_smile: :slight_smile:
2. lis 2010 v 08:28  • Odpověz
@alfice tak to vidím na princeznu,takovou malou vílu,jak se tam bude pak bude prohánět po loukách,mezi zvířátkami.
A Vojtíšek vzkazuje ggggggggggggggggggggggggggggggg,a hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.Právě se převrátil s bříška na záda.
No a nám už se to krátí,zítra už se budeme chystat na srazík.Už se moooooc těšíme.
2. lis 2010 v 08:37  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile:
@petjuna Peti, to teda smekám, protože to opravdu není dnes normální, aby bylo dítko tak svědomité a samo od sebe něco udělalo :slight_smile: Já chcu taky Terezkůůůůůůůůůůůůůůůů :wink: u nás se známí diví, že Kubu zapřáhnu a musí nám pomáhat, ale pak až budou dětska větší, tak se budou divit. Sice je to zatím s domluvami a vyčítkami, ale v 15 mu budu těžko vysvětlovat, že je matka stará a tatík lenivý, když mu to do tej hlavy nenatluču teď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2010 v 09:05  • Odpověz
@alfice myslím, že jsem to srdce měla taky jinde, než by mělo být, neboj :grinning: Jak pobíhá s píšťalkou a pase Elišku, jo? Jenom aby nejezdilo prďole spíš na baroškovi :grinning:
@karolo se picnu, mám pocit, že Tobě ty týdny skáčou co tři dny :grinning: Tak jsem fotla dárečky pro mrňouska a zjistila jsem, že než se prcek narodí, tak to bude žluťásek, OMG :grinning:
2. lis 2010 v 09:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.