• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
hele, tak si představte, že jsem ještě v pyžamu :grinning: Koukla jsem na přešlapy, pobulela jsem si, OMG, až mě bolí oči, takový to byl doják :pensive:
2. lis 2010 v 09:36  • Odpověz
@bellka krásné dárečky,to se bude mimísek mít krásně. :wink: :wink: :wink: :wink: ,bude jako v ráji,mezi zvířátky,loukami,lesy s milujíci maminkou a tatínkem. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. lis 2010 v 09:36  • Odpověz
@kasa a ve žlutém :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2010 v 09:37  • Odpověz
@bellka já jsem ještě taky v pyžamu ,tedy napůl,protože Vojti ještě papá a pak se oblíknem a půjdeme do makra koupit parní hrnec od tefalu,to budou pak zdravé jídelka.Strašně ráda jsem na paře vařila,než jsem si hrnec rozbila,a tak ted je důvod si koupit nový,když pomalu začneme za chvilinku papat zeleninku,a všelijaké příkrmy.
2. lis 2010 v 09:41  • Odpověz
@bellka no však žlutá je krásná,sluníčková,veselá,vždyt to říkám ,bude se mít jako ráji. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. lis 2010 v 09:43  • Odpověz
zrovna nám tu hrajou písničky z večerníčku,musíme ale sehnat ještě nějaké CD at je větší výběr. :wink: :wink:
2. lis 2010 v 09:45  • Odpověz
Krásné ránko všem :slight_smile:
Belíšku óbr gratulka k bobíškovi....nebo bobince? Sakryš já bych to nevzdržela :grinning: Mě kdzž to řekli, tak jsem měla tlak tak 220 :dizzy_face: neskutečný pocit! I když jsem si pořád přála holčičku, tak jsem nesmírně šťastná hlavně za to, že je to hlavně zdravé dítko. Jinak fotečka krásná a kukám, že už dáváš výbavičku pomalu dohromádky jo? :wink:
Kasi taky se chystám zítra do Makra. Mají tam něco k dobré koupi?
2. lis 2010 v 09:47  • Odpověz
@kasa jj, tak to pokupte, pak jsem zvědavá na fotečku, jaký a za kolik ten hrnec pokoupíte. Ale to jenom tak ze zvědavosti, protože my jíme zásadně nezdravě a hlavně maso, ale zase když je to domácí, tak myslím, že je to zdravější, než ty chemické potvory z obchodu, pokud teda někdo nekupuje vyloženě bio, že jo.
2. lis 2010 v 09:47  • Odpověz
@jantarka Leňulkooo, ahojky dračice :wink: To Ti věřím a hlavně si myslím, že víme, čím jsme musely projít, abychom se dočkaly těch zázraků a proto je nám opravdu srdečně jedno, jestli klučánek či děvčátko a taky myslím, že v našem případě, hlavně ať je to zdravé, to není jenom fráze :dizzy_face: Ale dokud nebudu mít ten poklad v postýlce, tak se budu bát každé kontroly. Jó, pak už nastoupí ten jiný strach :wink:
2. lis 2010 v 09:49  • Odpověz
Jejda mi přeskočila čeština :angry: omluva všem :grinning:
2. lis 2010 v 09:49  • Odpověz
@bellka to právě jíte zdravě,protože víte,že co si zasejete to si spapáte,to my jsme odkázáni na tu chemii,tak to musíme aspon nějak dohnat,a ten parní hrnec je super.
2. lis 2010 v 09:53  • Odpověz
Ale bude bobku, bude!!!! Já měla strach šílený. Tripl mi vyšel špatně, ale NT+ byl naprosto v pořádku, takže jsem byla v klidu. Jen u mě to bylo celé o dost složitější....teda hlavně ještě když byli 3 :frowning2: Ale 20tt na velkém ultr byl ok, tak tam už jsme si to začali užívat na 100% :dizzy_face: hihihi až zase do nástupu do nemocnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2010 v 09:54  • Odpověz
@jantarka to jsi poznala jak, že Ti přeskočilo? Jako ta čeština :grinning:
@kasa jj, máš pravdu, aspoň něco člověk udělat pro zdraví by měl :wink:
2. lis 2010 v 09:55  • Odpověz
@jantarka parní hrnec za 1350kč,ten chci,budou zdravé papáníčka.A pak chci dokoupit puzlatka ty pěnové na zem.
2. lis 2010 v 09:56  • Odpověz
@jantarka já si to živě, všechno, pamatuju, Leňulko a ještě dnes mi z toho všeho běhá mráz po celém těle, ale jsi šťastná máma a ikdyž to zřejmě nikdy v životě nezapomeneš, tak určitě je Matýsek tím světýlkem, které Ti vynahradí všechnu tu bolest a utrpení, co jsi musela zažít a co všechno jsi vydržela :dizzy_face: Ty víš, že před Tebou opravdu smekám :wink:
2. lis 2010 v 09:58  • Odpověz
@bellka no my bychom raději chovali taky ty zvířátka,ale asi by se jim na balkoně nebo v bytě nelíbilo. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale
Vojtinkovi by se to určitě líbilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,no budeme to muset nechat na častější návštěvy zoo.
2. lis 2010 v 09:59  • Odpověz
@kasa jo a budete chodit do ZOO s porážkovým nožem, co??? Dneska bude pelikán na víně, zítra opičí stehýnka :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2010 v 10:02  • Odpověz
@bellka Ale běž! Není důvod na takové smekání. Každá z nás by to udělala stejně. Vždyť i ty jsi za tím šla jako já a taky to nebylo do roka a ani na ten první pokus jak se to stávalo jiným :unamused: Jsme jedny z toho mála co si to musely fakt, ale fakt vytrpět. Bohu dík, že je to všechno za náma a zlatíčka už jsou tu :dizzy_face: Teda u tebe zatím pod srdíčkem, ale to už taky jen na chvilku, páč to uteče jako voda a mimi bude tu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2010 v 10:05  • Odpověz
@bellka no to zasejc ne,my máme zvířátka rádi. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,
2. lis 2010 v 10:06  • Odpověz
@jantarka jj, Leňulko, ale musím Ti oponovat, protože není pravdou, že by za tím tak šel každý. Ale jak už se říká, kdo to vzdá...nevyhraje :wink: Jasně, že ještě nemáme vyhráno, ale jsme zase o kousek blíž tomu splněnému snu :wink:
@kasa ale my je máme taky rádi, v jakémkoliv stavu :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2010 v 10:11  • Odpověz
@kasa my jsme na tom trošinku podobně. Teda s tím zoo, páč ho máme tu kousek od baráčku a že je fakt kráááásné. A s belíškem máme podobný ráj zase u našich. Jsem z domečku, z dědiny a zvířátka máme takyyyy. I když teda né takový velký zvířátkov jako u belíška :sweat_smile: Takže víkendy trávíme u našich a když budeme chtít na kozénky, medvídky či tygry, tak šupajdá za barák :grinning:
2. lis 2010 v 10:11  • Odpověz
@bellka pravdu máš :dizzy_face:
Holky vy by jste si rozuměly s mím manžílkem :grinning: protože on říká, že ovoce přes hada a zeleninu přes prase :grinning:
2. lis 2010 v 10:13  • Odpověz
@jantarka jj a já říkám, že ze zákusků mám ráda řízek a z ryb stehno :grinning:
2. lis 2010 v 10:13  • Odpověz
2. lis 2010 v 10:18  • Odpověz
pa ,pa jsme oblíknutí musíme rychle vyrazit.
2. lis 2010 v 10:35  • Odpověz
Tak hrnec koupený,to bude papáníčko. :slight_smile: :slight_smile:
2. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz
jinak jsme taky masoví. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. lis 2010 ve 12:50  • Odpověz
Hezký večer bobulky :wink:
@kasa Petruš na zítřek se moc těšíme :wink:
@bellka Belíšek bude rodit zároven s Eliškou :wink: A mímísek bude celý žlutý to je krásná barvička hlavně je neutrální bude slušet klučíkovi aji holčičce :slight_smile:
@jantarka Lení ahojda co Matějíček :wink:
Máji něco na tebe leze a chlap to néní :grinning:
Karolko kobzolka je mi líto hlavně at něco nechytneš :wink:

Zdravím zbytek kobylek Andrejku, Věrušku,Ivušku prostě všechny bobulky moje :slight_smile:
2. lis 2010 v 19:08  • Odpověz
@luca4 tak stačí až ta půl 11. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Akorát doufám,že se do rána něco nevyklube,odpoledne měl trošku zvýšenou teplotku,ale večer byl bez teplotky,možná to bylo od těch zoubků.Tak uvidíme.Už se na vás taky moc těšíme.
2. lis 2010 v 19:27  • Odpověz
nechci to ale zakřiknout,protože vždy když se na něco moc těšíme tak to pak nevyjde.Tak i tak se těšíme.
2. lis 2010 v 19:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.