• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Karolko, já taky :wink: , a jsem 12.dc. Takže si myslím, že hysterka vyhraje, tedy pokud doktorka neusoudí, že je to k ovulaci. Holky, já jsem vám nějak unavená, jako dlouhodobě. Úplně mám chuť na tu hysterku a říct si o neschopenku a jet na týden na chatu, úplně sama a porovnat si hlavu. Vyčistit se, povznést se, zase dostat odstup a klid.
5. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz
Andrejkooo, tak na co čekáááš??? Honem si jdi pro neschopenku a upaluj na chatičku:slight_smile:
5. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
Tak Věruška jde baštit, a pozdravuje všechny baby na diskuzi :slight_smile:
5. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
Jo, Máji, huž jsem to našla i na netu http://www.mojelevandule.cz/9.htm
5. kvě 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
Belíšku, no já si počkám jen na ten UTZ :grinning: . Jenže mám nějaké povinnosti, jsem se našroubovala do jednoho vedlejšáku ohledně červnových politických událostí :grinning: , tak mám příští týden školení, a pak zase ten další týden ten psychopohovor k adopci, mi už z toho jebne, huž chci dovčůůůů!
5. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
Jejda, tak až taková jsi politička:wink: Tak to Ti už uteče a pak si užiješ chatičky a budeš jen a jen odpočívat a relaxovat:slight_smile:
5. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahojky holky.
To je faj že už to Věrka za sebou.Snad už bude mít klid a doma jí bude líp kočičce.
Karolko ať ti to rychle uteče.
andrej ty se máš že už jsi doma.
Tak kamna máme doma.Ještě vyříznout desku a umýt tam ten bordel a snad už to bude vše.Ba néééé ještě né.Musím se stím naučit pracovat :grinning: .
5. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
Regí blahopřeji ke kamnům, holky já už vážně letím, teda jedu, jen čekám, až milášek přijede domů. Zdravím Věrušku, ať ji šmakuje a zítra ji konečně pustí domů :slight_smile:
5. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz
ahojky berušky :slight_smile:

Pavli,teda gratuluji k Lukáškovi :slight_smile: :slight_smile: tatínek byl určo rád,co? :wink:

Máji,tak teda kobereček máte? myslela jsem že zvítězíš a koberec nebude :wink:

Andrejko,nějakou voňavou koupel na odreagování by si potřebovala,taky bych si dala,ale pořád nemůžu.

Majdi,a co bolela ta Dornovka dneska?

Regíí,tak hodně štěstí s troubou :grinning:
5. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
Karolko,ty jdeš na noční,co? tak ať to co nejdřív uteče :wink:

Věruška snad zítra navečer tu bude s námi :wink: kdyžtak ju holky pozdravujte
5. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
Regi, tak kamna zabudovaná, hmmm:slight_smile: Andrejko, doufám, že si ty korálky neutrhneš, protože já stále ještě navlékám:wink: Ono to totiž nejde s pomocí jehly, tak aspoň budu mít dnešní test trpělivosti za sebou:slight_smile:
5. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
Katy ahoj. Dneska to bylo lážo plážo, všechno už mám v pořádku. Ale na krční páteři mi vyskočily dva obratle, jsem myslela, že se počůrám. Ale jsem ráda, že mi to spravil, protože to se mi stalo včera před koncem služby a já myslela, že se o mě pokouší mrtvice, taková bolest levé půlky hlavy to byla. Už je mi dobře:slight_smile:
5. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
Jééééééééé já jsem ale nezdořáááááááák.
Pavlí moc gratuluju k Lukáškovi.Je to moc hezké.Tak moc moc moc gratuluju.
5. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
Majdi,teda to musí být bolest,ale jak asi taháš starouše tak si to pořád namáháš,co? :unamused:
Jsem dneska koupila náramek z mesíčních kamínků-je kouzelný a kamarádce krásný přívěšek srdíčka-růženín,má dneska narozky,ale slavit to budem až příští týden.
5. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
Jé, tak to bude mít kamarádka určitě radost:slight_smile: Já to nosím všechno na krku, protože na rukách nemůžu nic nosit, tak vypadám jak čarodějnice:grinning:
5. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
Madlenko,ty jako čarodějnice rozhodně nevypadáš,maximálně jako velice hodňoučká čarodějnička :wink: :wink:
5. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
To je od Tebe hezké:slight_smile:
5. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz
Hurááá, už mám korálky navlečené:slight_smile: Ale kdybych se tím měla živit, umřu hlady:grinning:
5. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
Dobrý večer berušky moje. :slight_smile:
Pavli moc gratuluji k Lukáškovi. :slight_smile: Je dobře že Věruška už půjde domů doma jí bude lépe :wink:
Holky zítra už jdu makat vůbec se mi nechce :frowning2:
Majdí já si dneska byla koupit kamínky chtěla jsem malé do peneženky a neměli krištál ale to neva příště si ho určite koupím pokud bude :slight_smile:
Karolko at ti to v práci brzo uteče :wink:
Ahoj Andrejko honem na nemocenskou a relaxovat na chaloupku. :wink:
Ahoj Katy a Regí :slight_smile:
5. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
Kde je kdo jsu tu samáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :frowning2:
5. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
Luci, už jsem tady:slight_smile: Musela jsem pokrmit divou zvěř, skočila jsem do vany a už jsem tu. Teda, tak to jsem překvapená, že neměli křišťál. Tak aspoň nemusím litovat, že jsem tam nestihla zajet. Tak už jdeš zítra do práce, jo:wink:
5. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
Beluš křištál měli ale já chtěla malinký do peněženky koupila jsem si jenom velký a malý ružením a velký křištál :slight_smile:
Ten můj dr mě chtěl uschopnit ode dneška pako jedno :angry: Takže zvířátka nakrmená to se jim bude dobře spinkat :wink:
5. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
zítra mám odpolední a čtvrtek volno to se mi vrátí Petula :slight_smile: Už se moc těším už je mi smutno :frowning2:
5. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
To si děláš srandu? A proč Tě neuschopnil od pondělka??? To nechápu, dělají, jako kdyby tu nemocenskou snad platili oni.
5. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
Já jsem na nemocenské a 14 dní déle protože dělal atestaci tak se rozhodl že už musím do práce ale já se celkem těším :slight_smile:
5. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
Já to chápu, že se těšíš:slight_smile: Jen je to divné, jít do práce od poloviny týdne a ještě na dva dny. Lepší by bylo od začátku, ale je to jedno, hlavně, že se Ty těšíš:slight_smile: A Mája je jako kde??? Zase přiletí a bude brečet, že tady nikdo není, když už všichni spíme:grinning:
5. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
Já budu makat aji o víkendu mám pracovní víkend. Majá se někde toulá a potom se bude vztekat , že je taky úplně sama , už jsme si na to zvykli :grinning:
5. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
No vidíš, a tak sis mohla ještě užít Peťulky, vrátí se plná dojmů a o víkendu mají být letní teploty kolem 25 stupňů:slight_smile:
5. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
Andrejka asi odpočívá, beruška:slight_smile: Monča s Manetkou taky lítají bůhví kde:wink: Regi se učí na kamnech, ta je omluvena:slight_smile: Věruška už jistě spinká, už aby byla domečka:slight_smile: Ve 20.00 vypínám telefon, zavírám očička a jdu spinkat, protože zítra mám zase denní, tak kde jste kdooo:slight_smile:
5. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
Beluško já se byla okoupat jsu taky nějaká ospalá. Beluško hezky se vyspinkej a at ti to zítra rychle uteče.
Máji Péta půjde k babičce už moc těší :slight_smile:
5. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.