• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
@belli , taky si ta všechna vyšetření mooc pamatuji mě vyšel špatně trippl a měla jsem strach do velkého UZ a pak jsem měla strrach až přesně před porodem aby bylo vše ok, a teď mám zase strach aby nebyla nemocná mámúplnou fobii když se kolem nás šustne někdo nemocný, teď jsme měli asi 3 dny malou rýmičku ale zvládli jsme to s oscillem, dnes jsem Sophíškovi koupila nový olejíček od Welledy s mandlovým olejem a moc krásně voní a taky jsme uvařili k véče dětskou krupičku se zeleninkou protože my na to sladké nějako néjsmééééééé, a to jí jelo tak doufám, že bude pěkně spinuškat. Dnes jsem byla na obstřiku s páteří, když si doktor vzal 15cm dlouhou jehlu tak jsem se zděsila, ale asi to pomohlo, naštěstí dle rtg to není další vyhřezlá plotýnka, tak budu chodit na rehabilitačku a bude líp.
Holky když máte malinko nachlazený dětičky tak dávejte to oscilococcinum je to super jsou to homeopatika volně prodejné v lékárnách dětem do 10 měsíců 3x denně 1/3 tubičky rozpustit v troše vodičky nebo čajíku a těm větším přímo kuličky na lžičku 2x denně 1/2 tuby a moc jim to chutná, máme s tím u nás v lékárně vynikající zkušenosti, lepší než pořád paralen a nurofen.
Zdravím úplně všechny kobylky Lůcu, Leňulku, Kaší , Máju s Ananáskem, Petjunkovic se šikulkou Terinkou :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2010 v 19:58  • Odpověz
@skodova.hana děkujeme za tip,hnedka si to dokoupím. :slight_smile: ,právě brouček usnul :slight_smile: ,tak se vrhnu na žehlení.
2. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz
@kasa Psala jsem Katce a budeme tě čekat na zastávce. Jed na Havířov střed :wink:
2. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz
@luca4 ok,to bude fajn,budu tam 10.32hod.
2. lis 2010 ve 20:35  • Odpověz
Holky pomoc měli by zrušit mimibazar nebo pě manža přetrhe zase jsem malému něco koupila :angry: A to mi dneska 3 balíčky došly a další 3 čekám :grinning:
2. lis 2010 ve 20:42  • Odpověz
Holky taky se už těším snad všechno výjde. Tak zítra v 10,30 :slight_smile:
2. lis 2010 ve 20:48  • Odpověz
Jdu do polechu na zítřek se moc těším :wink: Ještě se chci zeptat co udělal posun času s vašimi dětmi u nás je to kalamita vstáváme o hodku dříve už 5 :angry:
2. lis 2010 ve 20:51  • Odpověz
Tak už za chvilku se uvidíme,škoda,že nebydlíme více blíž k sobě,mohlo se nás sejít více,ale třeba jednou vymyslíme třeba nějakou chatu nebo rekreační středisko a sejdeme se třeba na víkend na půl cesty. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: krásný den všem.
3. lis 2010 v 05:59  • Odpověz
@luca4 vstáváme o hodinu dříve ,takže o půl 8. :slight_smile: :slight_smile:
3. lis 2010 v 06:00  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile:
Tak holky doufám, že jste dobře zapařily u kávičky :grinning:
Kasi to my taky, ale první jíme v 05:00 a to vy taky přece ne?
Belíšku kulíšku co je nové? Nebo máš zase nějaké zvířátko v merku? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Karolko halóóo jsi ještě celá?
Májoooooooooo hoď do placu nějakou dobrotu. Nevím co uvařit zítra :frowning2:
3. lis 2010 v 16:01  • Odpověz
Ahojky,
Kasi a Luci dorazily jste v pořádku. Já než přišla domů tak volala tchýně že se chtěji stavit takže návštěvní den. Ale bylo fakt moc super musíme to zopakovat. Děkuji za skvelou společnost holky.
3. lis 2010 v 16:57  • Odpověz
Dnešní rande bylo super děti byli hodné a maminky taky nezlobili :grinning: musíme to někdy zopáknout :wink:
@katka31 Katko já byla doma asi ve 3 malý před chvilkou usnul bylo to super :wink:
@kasa Kaso pak písni jak jsi dorazila :wink:
@jantarka Lení ahojda tak co Matějíček jak roste :slight_smile:
3. lis 2010 v 17:12  • Odpověz
@luca4 Ahojki už jsme doma ,okoupání,a papáme,děkujeme za krásný den a určitě to někdy zopakneme,zpátky jsme chytli rychlík tak to bylo super. :slight_smile: :slight_smile:
3. lis 2010 v 17:19  • Odpověz
@jantarka jo ,jo to papáme kolem 5,ale pak hnedka ještě usne a spinká tak do 8 až 9hod.ted po posunu tak do 7až 8hod.
3. lis 2010 v 17:22  • Odpověz
Leni, ještě jsem v celku :frowning2: Nechci se rouhat, ale ty poslední dny jsou k uzoufání a představa, že ještě možná 4 týdny se budu kulatit, mě děsí :unamused: Už jsem vyčerpaná, celá bolavá, nevyspaná :frowning2: jinak holky fajn, že jste si to užily :slight_smile:
3. lis 2010 v 18:02  • Odpověz
@kasa jj tak jsme to všechny myslely. My se vzbudíme taky v 05 a pak až kolem 8 :wink:
@luca4 tak co nového? hmmm holka zlatá :slight_smile: představ si, že to dítě na mě volá mamamamamamamama a to hlavně když plakánkuje :sweat_smile: Jinak na přetáčení jsme hrozně shnilí :angry: Zítra jdeme zase plavat a možná ještě přibyde cvíčo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@karolo vůbec ti to nezávidím :unamused: Já ho porodila 34+5tt a stačilo mi to :wink:
Holky to je naše nová hračkaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
3. lis 2010 v 18:11  • Odpověz
@jantarka jo krásná hračička,tak Matýsek už říká mama jo,to je teda šikula
3. lis 2010 v 18:27  • Odpověz
jo v budoucnu musíme opravdu podniknout třeba nějakou tu chatu i s dětmi třeba na víkend,bylo by to super ,užít si to společně.
3. lis 2010 v 18:28  • Odpověz
to my ted říkáme á ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
3. lis 2010 v 18:30  • Odpověz
@katka31 Katko koukni http://www.ssrz.cz/objekty~mestska-sportovni-hala~cenik/ to jsem našla ohledně plavání miminek :wink:
@jantarka Leni mi jsme taky shnilí :angry: na bříško jo ale zpátky ne :frowning2: je to lenoch je to prostě chlap :grinning: když nás ty děti potřebují tak nás aji volají jsou to malé potvůrky honzík zase říká ham když papá aspon se mně zdá že to říká :slight_smile: mamka říká že špatně slyším :angry:
@karolo Jani neboj malý bude venku co by dup :wink:
3. lis 2010 v 19:43  • Odpověz
Ahoj ihaháci! Než jsem to fšecko přečetla, tak je večer :confused:
Pěkně si vychrupkáváte, jo kde jsou ty časy, když Aňa chrněla celou noc do půl desátý, pak půl 9, ale furt to byla pohodička, nyní, po změně času ,najednou blbne a spí teda celou noc,od porodnice v noci nevstávám, ale prostě v 5 hodin je strašně čilá, ozve se háááááááááááám a je jasný, že jdu vařit mlíčánko, pak zhasnu, vrazím ji flanděru a modlím se, aby spala. Ale ouha, stojí a řve háááááááááááám něni ! No a to je jasný, že se vstává a jde se mazat rohlík nebo chleba se šunkou.
Srazík dopadl dobře, kočky se poznaly, poklábosily, no parádička, už jsem zpovídala Kašu na FB :grinning:
Dětičky se taky krásně rozmlouvaj, když tu byla tehdá Věruška loni, tak Aňa dělala agrrrrrrrrrrrrr abůůůůůůůůůůůůů, úplně slyším Věrušku v Telči, jak nakupuju v obchodě a slyším z venku, jak říká Aně agrrrrrrrrrrrrrr agrrrrrrrrrrrrrr, celej obchod to slyšel :grinning: Šikulka, učenlivá!!! Poletucho, taky bys mohla přijít pozdravit, že jo, holky, ale ona ne, pořád v letu a v práci s tesákama.
Hani, na teplotku to taky dáváš? Já vlastně nic jinýho neřeším, než zvýšenou. Jináč Anně dávám Colostrum Star a Antiparazit. Sama beru hnedka při nachlazení Imunity Star a Betaglukany. Ty jsou teda senzační, druhej den jsem skoro fit, jako dneska a včera jsem byla na chcípnutí. Jináč to Oscilo jsme braly jako děti s bráchem, bylo mňamkový.
Karolko, Tebe mi je líto, kočko, si to pamatuju jak dneska, na prd spaní, všechno namáhavý, myslím pohyb, jak na sviňu všechno padalo k zemi a já se shýbala jak paragraf a hups to zas na zem. Taky to tak máš? Já byla asi hrozná gramla. Ale jsi aspoň pohyblivá, já jen čučela z okna s tvrdym břichem a záviděla lidem, co jdou třebas na protější kopec na prochajdu a říkala jsem si, zda mě opravdu ty bolesti přejdou a ještě někdy si ten kousek vyjdu sama. Dneska mě to ani nenapadne, že by to nešlo, prostě krásné okamžiky :slight_smile: Ale neboj, 10. už bude a pofrčíš! A já pofrčím ten den na CT, omg.
Jdu na něco pokoukat a spát, ráno máme cvíčo, pak pro oběd, honička zasejc :dizzy_face:
3. lis 2010 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz
Jooooooo a vy teda prvně slyšíte mami, to je kráááááááása, že jo? Já zas dostala o víkendu první pusinku, jakože bez říkání, sama se natáhla a vlepila mi ji, jsem uronila slzu, jak to bylo krásný :dizzy_face:
Ještě jedna taneční, ať si kamarádi trsnou s Áňou, jsou to bezva písničky, jedu v autě a furt to melu dokola, vezu mamku v autě a furt pěje, člověk ani nechce a zblbne dočista :grinning: Všiměte si, jak přidává na pohybu,v těch meziúsecích se řehní už předem bo ví, že to bude rychlejší a rychlejší, můrča jedna!
http://www.youtube.com/watch?v=Fyxp3EpcMKg
3. lis 2010 v 19:57  •  1 dítě  • Odpověz
Maminka vypadá, že nezná jiný slovo, jak dobrý, ale nebojej se, umí :slight_smile: , pouze mě překvapila svou otočkou a pak vyřešením té choreografie v nejrychlejší fázi... A to kymácení není porucha rovnováhy, to je také zakonponováno do choreografie :slight_smile:
Tak pááááááá tety, jdu čučeti a nohy na stůl hoditi :zipper_mouth: :dizzy_face:
3. lis 2010 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem vložila videjko smíšku do fotoblogu.
3. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz
@alfice Teda Aničko tancuješ krásně :wink: Ale musím říct že jsi chudák mamka měla jenom na jednu papuči :grinning: Určo aby si mohla koupit něco pro sebe tak na tobě šetřila :slight_smile:
3. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz
@alfice to je super
3. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz
Luci, to je mamka ještě ve fázi bohatství, bo má aspoň jednu, ale jen co zjistí a dotančí, už je v řiti i druhá, pak letěj punčocháče a nejlíp běhat nahá, kalamita fakt. Jedeme po venku, má kozajdy a najednou lup, mrskne boty z kočíku a jedeme s ponožkama, bo pak už na to nemám nervy, nevím, jak to bude, až napadne sníh. Lidi na nás koukaj, si říkaj, to je teda matka!!! Ale pětkrát nazuješ, pak už rezignuješ :sweat_smile: , nepomůže nic, žádnej druh zavazování, zapínání, prostě nic, hadí žena se vyvleče ze všeho...
3. lis 2010 ve 20:24  •  1 dítě  • Odpověz
Kaši, teho srandistu jsem okoukla už na FB, ten vám ještě nadělá srandy... :wink:
3. lis 2010 ve 20:25  •  1 dítě  • Odpověz
Luci jo to už jsem taky našla.
3. lis 2010 ve 20:26  • Odpověz
krásný slunečný den všem. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. lis 2010 v 07:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.