• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Hezký den, zase vstávačka v 5,15hodin, jsem nevstávala takhle brzy ani do práce, omg! A od půl 10 cvíčo, to nedám a pak pro oběd rychlovka, zase hoňka :sweat_smile:
Kaši, u vás je zasejc sluníčko? :confused: Tu je pěkně zatažíno...
4. lis 2010 v 08:17  •  1 dítě  • Odpověz
já ti nevím,mám ještě zatažené žaluzie,ale podle vysílání dobrého rána z Ostravy asi ne,ale sluníčkově vesele se můžeme mít ikdyž je trošku zataženo ne.
4. lis 2010 v 08:48  • Odpověz
@alfice my máme cvíčo zítra. :slight_smile: :slight_smile: tak si to užijte.
4. lis 2010 v 08:48  • Odpověz
:slight_smile: bré ranko :slight_smile:
taky se chystám hnout svým tělem. Bramborová kašička už je hotová,kuře připravené jen ho hodit do trouby :wink: a taťka připravený na hlídání svého miláčka který sebou od rána už několikrát fláknul. :frowning2: fakt je mi jí líto ale nemůžu být jen u ní.Vstane prd a už je na zemi.Včera se majzla o nohu u stolu a má pěkný móňo :unamused: Já jdu od 10 zumbit,pak dorazí Vašík s mamkou a jdeme na obídek(no tentokrát musíme ve čtvrtek)a odpo dáme kafíčko,děti si budou hráááááát :grinning: a mě se bude dělat pedikúra a depilace a melírek :grinning: Jiřinku za odměnu ostříhám aby neřekla :grinning:
U nás tedy rozhodně sluníčko ne :unamused: fouká hroznej vítr :angry:
@alfice to Ananásek kapánek přehání s tím vstáváním ne?Já se nemůžu vyhrabat v 7 :grinning: jo a až se naučím někam vkládat to videjko tak taky pošlu :grinning:
4. lis 2010 v 09:04  • Odpověz
@petjuna tak si užij zumbu já jdu odpoledne do salonu krásy s mamčou na předváděčku mary kay,tatínek bude hlídat.
4. lis 2010 v 09:30  • Odpověz
@petjuna a taky si to užij,to zkrášlování,
4. lis 2010 v 09:31  • Odpověz
@petjuna Taky bych potřebovala depilaci a pedikůru :grinning: Tu Zumbu bych si zatančila, ale asi to neudýchám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já doufám, že hujer v břiše nebude ranní ptáče, bo není nad ranní spaní :slight_smile:
4. lis 2010 v 09:39  • Odpověz
@kasa jojo taky si užijte :wink: není nad to vypadnout :grinning:
@karolo no koukej s těma nohama něco udělat za pár týdnů je budeš ukazovat :slight_smile: však si ještě zatančíš až prdka vyskočí :slight_smile: co Jiřík jak se těší :confused:
4. lis 2010 v 09:54  • Odpověz
@karolo to máš pravdu není nad ranní dospávání.
4. lis 2010 v 10:31  • Odpověz
@petjuna to máš pravdu,občas ten relax je třeba.A pak je zase plný energie,třeba ty břišní tance 1krát za týden jsou super.
4. lis 2010 v 10:32  • Odpověz
@petjuna Jiřík se netěší, bo nestihá :wink: ještě nemá komodu a pořád mi říká, že mám ještě měsic čas. :grinning:
4. lis 2010 v 10:57  • Odpověz
@karolo jasan tatínek pohodář :slight_smile: aby se z toho pak nepos..... :grinning:
4. lis 2010 v 11:03  • Odpověz
@karolo aby ho pak Toníček nepřekvapil dříve.
4. lis 2010 v 11:19  • Odpověz
Krásný den všem,my za chvilinku vyražíme do cvíča.Tak už se zase těšíme.
5. lis 2010 v 08:12  • Odpověz
A hlavně tento den at si užijí v pohodě pracující,protože je tady konečně ten vysněný patulinek a volný víkend před námi.
5. lis 2010 v 08:14  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Další kontrola dopadla dobře, KTG je v pořádku, na porod to zatím nevypada :wink: Takže je Jiříček pořád odstaven od hrátek a tu komodu asi stihne :grinning:
5. lis 2010 ve 14:50  • Odpověz
@karolo no tak to je super,ale i tak by už to neměl odkládat. :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2010 ve 14:57  • Odpověz
Ahojki tak koukáme,že si všichni užívají víkend ,tak hezky odpočívejte.
6. lis 2010 v 18:05  • Odpověz
:slight_smile: ahoj devcata,po dlooohe dobe vas vsechny moc zdravim,nestiham na net moc chodit Matej je velky neposeda a rostak tak mi docela zamestnava,karolce to uz pekne uteklo prijde mi to nedavno jak mi loni psala moudro od babicky az uzraje tak upadne a za chvilku to budu moc napsat ja ji,jinak mam obr radost z belky,mejte se vsechny moc hezky ja zase prijdu na vas juknout.
7. lis 2010 ve 13:29  • Odpověz
Ahojky,tak dnes je to dva roky co jsem svému panu manželovi řekla ANO :wink: zrovna výroční idilka tady teda není.V sobotu jsme měli vítání občánků a proběhla šílená scéna kvůli psovi a já a babičky jsme naznačily,že je Jirka úplnej pitomec a on se naštval,že jsem se ho měla zastat :unamused: tak odešel kolem druhý a dorazil ráno v pět.Včerejšek prospal a dnes nemluvím já :slight_smile: ale vůbec mi to neva :slight_smile: K tomu vítání jo,tady mají tak dojemnou řeč,že jsem bulila celou dobu co jsem tam seděla.Několikrát opakovala až Magdalénka vysloví slovo mámá a táta a jak jsme jí dali život a ble ble,krásný ale bulivý :wink:
Jinak Majdinka už nevydrží na prdce,pořád u něčeho tančí.Včera jsem se dověděla o své kamarádce a musím se o to s Vámi podělit.První těhotenství skončilo potratem v pátém měsíci :frowning2: druhé myslím ve třetím,pak má chlapečka 9let,potom nějaký potrat,miminku přestalo tlouct srdíčko.Několik nevydařených inseminací :unamused: nakonec z té poslední chlapeček kterému bude rok před vánoci,v těhotenství musela na plodovku protože jí strašili,že to vypadá na postižené mimi :unamused: vše je v poho a teď zjistila,že je ve druhém měsíci :wink: krásný :slight_smile: teda trochu zpanikařila a chtěla jít na potrat ale nakonec dostala rozum dřív než toto stačila raelizovat.Krásný.
Terezka jukla jojo máte blbý věk,to dětičky dají zabrat,chodím si odpočinout do práce :wink:
8. lis 2010 v 08:47  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Peti ty jsi se teda rozepsala :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nás je taky někdy bojovo kvuli kravinám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně jak Jiřík nestihá, do toho já otravuji, že každým dnem můžu rodit a nemáme doma nic nachystané a každou sobotu tu máme zedníky :grinning: Ale jinak jsme velkáááááááááááááááááá šťastná rodinka :sunglasses: Máme ty svý hodný dětičky, tak se přece nebudeme pozastavovat nad manýri chlapů, kteří jsou horší jak kojenci :grinning:
8. lis 2010 v 09:42  • Odpověz
@karolo však si nestěžuju.Jsem ráda,že mam zdravé děti a chování svého (zatím ještě)manžela :grinning: neřeším :wink:
8. lis 2010 v 09:53  • Odpověz
@petjuna tak tedy všechno nejlepší k výročí,a neboj oni i chlapi mají své dny. :grinning: :grinning: :grinning: ,a pak překvapí s kytičkou a omluvou. :wink: :wink: :wink: .no jinak jsem včera zjistila,že jak jsem si myslela,že po novém roce sem tam půjdu na 4hod na brigádu ,tak že ještě vůbec nejsem na to odejít od Vojtinka na déle než 2hod připravena,včera jsme museli jít ke švagrové na oslavu narozenin bez broučka,protože měla holky nachlazené,tak hlídali naši,vím že si to Vojtinek opravdu užil,ale mě celou dobu hrozně chyběl a nic jsem z oslavy neměla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2010 v 10:43  • Odpověz
@petjuna tak tedy všechno nejlepší k výročí,a neboj oni i chlapi mají své dny. :grinning: :grinning: :grinning: ,a pak překvapí s kytičkou a omluvou. :wink: :wink: :wink: .no jinak jsem včera zjistila,že jak jsem si myslela,že po novém roce sem tam půjdu na 4hod na brigádu ,tak že ještě vůbec nejsem na to odejít od Vojtinka na déle než 2hod připravena,včera jsme museli jít ke švagrové na oslavu narozenin bez broučka,protože měla holky nachlazené,tak hlídali naši,vím že si to Vojtinek opravdu užil,ale mě celou dobu hrozně chyběl a nic jsem z oslavy neměla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jak je při pondělku? Tady chčí a chčí, už od včerejšího večera, ale na zítra hlásej slunce, tož vyčkáme, nech´t se květena zaleje :slight_smile:
Peti, koukám, že je veselo i jindá, tady taky zataženo :grinning: , nemluvno, do prd....le nakopno!
Aňa právě usnula, Lub. jede do práce a já si hodím kopyta na stůl, bo jsem zralá také do postele, ale je mi líto ten den prospat :slight_smile: Už máme vysáto, umyto, vypráno, štrůdl upečen, sežrán :grinning: , sekaná upečená, skoro sežratá, pro oběd doběhnuto, no pilná fčelky jsme s Áňou.
Terko, hoooooooooooj, tak máš taky neposedu a nenudíš se? To je dobře, jen tak dál a nějaký fota by nebyly? :wink:
Karolko, ještě vyděržaj pijaněěěěěěěr!!!
8. lis 2010 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz
@kasa Kasi uvidíš, ono těm bobkům neublíží, když jsou chvilku s někým jiným, jen my matky si to musíme v hlavě srovnat :slight_smile: Taky mi ze začátku když jsem někde šla bez KUby bylo smutno, ale pak jsem zjistila, že o to víc se na něj těším a taky ten psychický odpočinek stojí za to :wink: Ale je to každého věc :slight_smile:
8. lis 2010 ve 13:01  • Odpověz
@alfice Máji, tobě stačí 2 věty a vyjádříš všechno :grinning: Jen mě chybí to nakopnuto, abych uklidila, vysála, na štrůdl prdím, stejně by mě pálela žáha a sekaná je sežraná už o víkendu :wink:
8. lis 2010 ve 13:03  • Odpověz
Koukám tady je pěkně veselo.To u nás dneska ve 4 ráno normálně sněžilo jsem koukala jak blbka.Jsem si myslela že budeme ráno jezdit už na sánkách.Holky poradte kdo co vaříte nemám žádnou inspirejšn.
8. lis 2010 ve 13:07  • Odpověz
Marky a nešlas náhodou z putiky :grinning: , ale u vás je možný všechno, tam je mnohem větší zima a počasí těžko odhadnout.
To je nuda, se z teho pos....u, dítě unuděný, už jsme četly, vkládaly tvary, hrály na klávesy, houpaly se, na motorce jezdily, na oslovi skákaly, piškoty vyjedly...a dál už repertoár končí a to je teprve 17 hodin. za hodinku si navaříme s Prostřeno a pak hurá do vany a do pelechu, dnešní den je teda fakt zvláštní a venku je zas tma jak víte kde :slight_smile:
Marky nic nevař, dojdi do jídelny, jako my, je to parádička :slight_smile:
8. lis 2010 v 17:10  •  1 dítě  • Odpověz
@karolo to já vím to máš pravdu,Vojtinek byl prý u našich zlatý a strašně si to užili,jen jsem byla poprvé bez něho tak dlouho,tak vím,že podruhé už to bude lepší je to asi o zvyku,vím,že se pak budu o to více těšit,jen mě to napoprvé přišlo jako celá věčnost. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. lis 2010 v 18:45  • Odpověz
alfi v marjankach je zima jako v rusku,peti my budeme mit v lednu sedme vyroci jestli se toho doziju :o),nechapu kdo vymyslel zimni cas uz od peti je tma a bude to jeste horsi ach jo.
8. lis 2010 v 18:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.