• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Čauky, čauky, děvčátka :dizzy_face:
Přeju krásný pondělní podvečer a nakukuju, jak je na tom Karolajnka :slight_smile: Jinak jsem unavená jako blázen, vánoční úklid zmáknut a celý barák vygruntován, ještěže tu rodinu mám, jinak bych asi uklízela s mým tempem tak do ledna :grinning: Abyste si nemysleli, že v Žížatově se nerafneme, tak i my jsme se v sobotu, vlastně ani neporafali, ale Pavlík je vždycky na nervy, když se dělá velikánský úklid, protože se obává, že bude muset něco hledat, OMG :grinning: Ale nic nehledal, všechno je tam, jak je na to zvyklý, tak už je dobře, ale že mě naštval, opičák jeden, jsem si to taky obulela, že jo, citlivka :wink: Takže, když to tu tak pročítám, asi byl nějaký divný tlak či co :grinning: Jinak vstávám denně ve 4:45 a pak už neusnu a neusnu. Před chvilkou jsem přijela a jsem totálně KO, tak jdu zalehnout a asi usnu jak mimino :wink: Tak se mějte krás%noučky, zase nakouknu, až bude chvilka, bo nestíhám, nestačím, pořád něco mám :wink: Tak papapááá, béééruškyyy, všem posílám pozdravení a díťátkům pohlazení a taky Karolajce na pupíčka :dizzy_face:
8. lis 2010 v 19:00  • Odpověz
@tereza83 jééé, Terkooo, mocinky zdravííím a nevěřím, že už máte 10 měsíců, OMG, toto letí jako blázen :wink:
8. lis 2010 v 19:01  • Odpověz
Terko, já už se lekla, že jsi teďkonc z Mariánek :confused: Belli, hezký fotečky, už se zásobuješ a píšeš, že jste už i hodně dostali, tož zakládej komody a skříně, Pavlík se musí srazit do jedný poličky, nedá se nic dělat, u nás to tak fakt je :grinning:
A hádka proběhla jo? Tož poslední, co si pamatuju byla na traktoru :grinning: a nyní při úklidu, toož zas až za rok :slight_smile:
8. lis 2010 v 19:19  •  1 dítě  • Odpověz
Alfice kéž bych šla z putiky,tam jsem nebyla jak je rok dlouhej.ted v prosinci budeme mít firemní večírek tak se rozhoduju jestli půjdu nebo ne.
A co se týče té jídelny tak bych to musela vozit na vozejku protože jsme žrouti a dost velcí.Není pro nás problém sníst za den 6 litrovej hrnec omáčky.
Taky jinak zdravím Terezku.
8. lis 2010 v 19:51  • Odpověz
@tereza83 no u nás ta svatbička byla jen formalitka,chtěla jsem aby jsme se jmenovali všicí stejně.Jinak v létě jsme měli 13 let :confused: a jestli je 13 šťastná to fakt nevim.

@kasa pro mě je to těžký ještě dnes od Majduly odejít ale je to na jednu stranu příjemný relax :wink: ale přiznávám,že ještě nemam dole bundu a už jí mám na ruce,stýská se mi moc moc moc :unamused:
@markytankakajky já dělala br polívku aby měla Majda co papkat a já měla obalené žampionky,Jirka obalenou rybu,tu já nemusím :unamused:
@alfice to je krutý s tím časem.Taky jsem zvědavá co budeme dělat.Sápe se po mě a já jí celý den nosím,budu mít záda v řiti
8. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz
@bellka bouřka je prostě občas všude no :wink:
8. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz
@petjuna Já jsem nakonec udělala kuřecí vývar se strouháním pro nás a pro Adulu jsem udělala ty dětský kachničky.
jinak já jsem měla smaženej sýr a Zdendovy jsem dělala bramborový noky se špenátem a smetanou.Adélka dostala kaši a spí od sedmy aspon jednou usla dřív.
8. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz
@bellka to je super,tak už vánoční úklid jo,tož bych měla asi taky začít,zatím mám umyté akorát okno v kuchyni,nějak nestihám.A musíme se domluvit a příště až půjdeme s Luci a Kátou do toho jojoparku co je u shopingu ,tak by bylo super ,kdyby jsi se přidala k nám ,abychom mohli předat dáreček.
8. lis 2010 ve 20:24  • Odpověz
@petjuna no já jak mi včera naši předávali venku Vojtinka v kočárku jsem hleděla do kočárku na Vojtinka jako na svatý obrázek,a tatka hned na to neboj je v tom kočárku,nic jdu plakánkujeme.ach ty zoubky,už aby se prořezali.
8. lis 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ahojte prťky :slight_smile: Tak člověk by mohl spát a nejde to :confounded: Za chvíli, která mě se táhne jak smrad se nevyspím vůbec a teď už od 6 čumákuji do zdi :frowning2: Jinak co to blbnete s tím vánočním úklidem, ono se něco blůíží, jako ježíšek? :wink:
9. lis 2010 v 07:26  • Odpověz
@karolo ne Jani,nic se neděje buď v naprostém klidu :wink: s tím spaním je to hrůza,nerada vzpomínám.Ještěže mám tak hodné děti a obě spinkají úžasně :slight_smile:
Všek krásné úterko. :wink:
9. lis 2010 v 08:30  • Odpověz
@karolo jo s tím spaním je to už ke konci bída,tak se snaž odpočívat i během dne.Tak dneska se kamarádce narodila holčička 49cm,a 3500g to je krása.
Jinak Vojtinka skolil nějaký bacilek,tak snad se brzy zase odstěhuje,a sestřička mi poradila na rýmu vytírat nosík mým mlíčkem,tak to začínáme zkoušet a uvidíme.
9. lis 2010 v 11:10  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile:
Karolko vyderžať !!! Ještě chvílenku a prďolínek je venku. :dizzy_face:
Petjunko jak se dělají takové hodné děti? My je dělali tak dlouho a nic :sweat_smile: Jen jeden rarášek se tu převaluje :wink:
Jinak my jsme s manželem taky 12 let spolu a v březnu to bylo 5 let od svatby :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sakryš se to nezdá :grinning:
Jo a u nás tedy Kasi taky pěkná rýma :frowning2: Byli jsme na plavču a už měl chladnější vodu...cca jak je v bazénku a druhý den už byla nudla z nosu :angry: Víkend jsme překonali s panadolkem a stejně se rýmysko spustilo jak napotvoru i s kašlíkem. Tak jsme byli včera u dr a vyfásli jsme Tusin, Fenistil a Nasivin :unamused: Tak léčíme a vysáváme vysavačem o 106 :sweat_smile:
:dizzy_face: A to jsme včera slavili půl ročku :dizzy_face: Teda holky to tak hrozně letí, že to už ani není pravda :confused: Sotva to vykuklo na svět a už to řádí jak černá ruka :grinning:
9. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz
@jantarka tak at jste brzy zdravoučci.já zatím jen vytírám ten nosík tím MM a uvidíme zítra jestli by bylo hůř tak skočíme k doktorce,zatím nám poradila toto na rýmečku.
9. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz
@jantarka a gratulujeme k půlročku.
9. lis 2010 ve 13:14  • Odpověz
ahojky, zdravím moc všechny,
doma frmol tak zas nějak nestíhám.
Manžel mě pracovní úraz, naštěstí v pořádku. Bella nám blije a má průjem, asi má podrážděný žaludek v mastičky co jsem ji dávali na bříško protože si ho vykousavala jak ji to svědilo. Tak snad bude v pořádku.
A Martínce jsem včera našla první zoubek, tak jsme trošku protivní a vyžadujeme více pozornosti. Takže frmol. Ani nestíhám číst.
9. lis 2010 v 15:54  • Odpověz
Ahoj klisničky :slight_smile: , tady se vyváří, ta Marky je jak v Alkrónu, každej jiný jídlo, to by mě mohlo teda :grinning: , ještě že tu je ta jídelna, dneska máma kechničku s br. knedlíkem a zelíčko, no parádička. Ráno jsem musela upect na snídani bábovku, bo tu nebylo do čeho kousnout a náš nenažraneček furt křičel háááááááám, kaše jí nestačí.
Leni, tak malej už je takovej stařík :sweat_smile: , to fakt letí, ještě že stárnou jen ty děti a my mládneme.
Tu bylo dopolko až teplo a vracíme se z oběda, rozfučelo se, zima byla, čekáme snížek,a le stále nic. Až na Marťase asi, ale ještě počkáme, než porodí naše Karolajnka, haby mohla jet vozmo a ne sáňmo.
Martince gratulujeme k prvnímu zubánku, kdopak ho našel, kdo bude mít novej ohoz :confused: , doufám, že maminka, chlap nic nepotřebuje, to je jasná věc :slight_smile:
Jdeme si hrát, vkládáme pořád tvary a hrajeme se zvířatama a cpeme pupek :grinning:
Ráno mě čeká CT, snad nějakej mozek mám a bude ok, večer už beru prášek na spaní, asi chtěj abych byla totálka tupá, ale to mi nemusej dávat žádný prášky, se mě měli optat :sunglasses:
9. lis 2010 v 16:03  •  1 dítě  • Odpověz
@katka31 jé tak nakonec má Martinka první zoubek.No nám se teprve klube,ještě necinká. :wink: :wink: :wink: tak číhám.Jinak brouček funí jako lokomotiva,tak vytíráme mlíčankem a uvidíme co se vyklube.
@alfice o ty vtipálku,neboj určitě ho najdou zítra a vše bude v pořádku držíme pěstičky. :slight_smile:
9. lis 2010 v 17:30  • Odpověz
Ahojka holkyyyyyy, tak my jsme asi taky marodní, v pátek jsme byli na meningokoku vakcíně a v sobotu jsem byla ve škole a mamka hlídala Sophinku a ségry terezku a ta měla do neděle angínu tak nevím jestli je to pozdní reakce na vakcínu nebio něco chytla teď večer měla 38,3 v zadečku a má ucpaný nosík tak odsáváme ale jak už je veliká tak u toho moc křičí.
ale koukám že u Vojtíšků a Matýsků jsou taky nemocní tak to bude asi ve vzduchu, Sophinka totiž vůbec netrpí na teploty tak mám strach aby to nebyla angína, ale neumí to moc říct nechtěla papat a pít už vůbec ne je to s ní s pitím hrůza, bylinky nepije mlíko taky ne máte někdo tip na něco úžasnýho co bude zaručeně pít?
DDDDDDííííííííííííííííííííííííííkkkkkkkkkkkkkkkkkyyyyyyyyyyyyyyyyyy.
Všechny zdravím Alfíka s Ananáskem, Kaši a Vojtí, Katku a Martí, Marký a Adušku, Petjunkovic s Madlenkou, Jantarkovic a Matýska, A Karolajnkovic a Belíškovic s bříšánkama :wink:
9. lis 2010 v 19:48  • Odpověz
tak
@skodova.hana taky vás zdravíme ,a přejeme brzké uzdravení.Odsávání je opravdu i u nás s pláčem.už at je dobře.A zdravíme Belíska a její zdravoučké miminečko .To je super zprávička.Jupíí a tuk,tuk,tuk na dřívko.To je super zprávička,že genetika vyšla na 1. :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz
@skodova.hana Vojtinkovi chutná čajík jablíčko s medunkou. :wink: :wink:
9. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz
Hezký večer kobylky moje nějak nestihám mám toho nějak moc. Včera jsem byla s malým na kontrole na neurologii vše je ok kontrola za 3 měsíce. Dneska jsem byla práci ohledně dovči za tento rok a ohledně přechodi s mateřské na rodičovskou dovolenou. Zítra jdu s malým do poradny a dostane prní dobanec :frowning2: snad bude ok :cry: Ve čtvrtek budem doma trošičku slavit. V pátek nás čekají kyčle a je víkend snad si odpočinu :wink:
@katka31 Katuš gratuluji k prvnímu zoubku. Manža měl pracovní úraz hlavně že je ok :wink:
@kasa Trápí vás rýmečka to je děs když mimísky něco trápí a mi nevíme jak jim pomoc :frowning2:
@jantarka Ahoj Leni tak Matýsek je taky marod :frowning2:
@skodova.hana Hani pokud nechce papat aki pít tak to možná dostala tu angínu raději si sní zajdi at máš klid že jsi nic nezanedbala :wink:
@alfice Máji neboj mozek máš a nic nenajdou :wink:
@petjuna Péto neboj všude je nějaká bouřka u nás taky a stojí to někdy za to :angry: ale jinak se mámi rádi :grinning:
@karolo Jani a bude hůř co se týče spaní :grinning:
@markytankakajky Marky na firemní večírek jdi musíš se odreagovat a hlavně si odpočinout.

Zdravím zbytek kobylek Andrejku co baráček? Věrušku co princ? Ivušku co synoveček určitě krásně roste a přibívá na váze napiš at jsme v obraze a co jak se máš.
9. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz
@luca4 tak to je super ,že kontrolka dopadla na 1.
9. lis 2010 ve 20:26  • Odpověz
@kasa mám taky radost podle doktora je vše tak jak má být ale raději k němu mám ještě přijít at jsme pod kontrolou :wink:
9. lis 2010 ve 20:32  • Odpověz
@luca4 tak to je super.A co to očkovando.
9. lis 2010 ve 20:48  • Odpověz
jo,ted čtu zítra jdete,tak držíme pěstičky at je bez reakce,nás čeká za 14 dnů poslední.
9. lis 2010 ve 20:50  • Odpověz
@jantarka však já neřikám,že jsou úžasné teda jsou protože jsou celá maminka ale co se týče spaníčka tak si nestěžuju :wink: a jak se dělaj :grinning: přesně jako Tvůj Matýsek.Do skumavky a kvrdlat kvrdlat a pak šup k mamině :grinning:
9. lis 2010 ve 21:24  • Odpověz
Hezké ráno kobylky moje :wink: Dneska to dítko asi odstřelím na mars od pěti nespí a jenom řve :angry: A to nás dneska čeká očkování :frowning2:
@petjuna Péta kvredlá a kvredlá a pak je stoho hodné miminko tak to naše asi málo kvredlali :grinning:
10. lis 2010 v 07:46  • Odpověz
Čauky děvčatááá :dizzy_face:
přeju krásný den :wink:
jak tak koukám, tak se tady u těch malilinkých tvorečků marůdkuje, OMG, tak ať jsou všichni bobánci co nejdříve zdraví :dizzy_face: Jinak jsme teda byli včera na tom "pokecu" na genetice, jak já říkám, páč to opravdu byla i dle dr pouze formalitka díky tomu, že je mi 35 let, no. Dokonce jsem se dozvěděla, že se počítají jinak ty výsledky screeningu a tripplů a já nevím čeho všeho ještě u přirozeného těhotenství a jinak u těhu po IVF, jsem netušila, že je na to nějaký speciální program, ale důležité pro nás je, že se nemusíme vzrušovat, že jsme naprosto v pořádku, což mi opět žuchnul kámen ze srdce, protože ikdyž mi to říkali, tak přece jenom nějaký ten červík strchu tam byl, že jo. Tak že jsme akorát dostali žádanku na echokardiogram na vrozené vydy srdíčkové, tak nás dneska objednám a pak už zase čekat na další UTZ, ale díky těm všem vyšetřením to utíká :slight_smile: A když jsem doma, tak chodím kočárkovat s kamarádkou nebo jezdíme po návštěvičkách, protože, možná to bude znít neuvěřitelně, ale před 14ti dny jsem se konečně dostala ke kamarádce, kterou jsem neviděla 2 roky a to je moje svědkyně ze svatby, OMG, tak to napravuju, protože takových, se kterýma jsem ztratila osobní kontakt, je daleko víc a každý se jenom ptá, že se neozvu a tak, tak konečně mám čas to všechno napravit, protože sice jsme ve spojení přes telefon či samycy, ale taky mi chybí ty naše návštěvičky a drbáníčko, tak teď mám konečně čas :wink: Tý jo, jsem napsala román, skoro :grinning: Máji, ať CT dopadne na 1*** :slight_smile: Tak opatrujte ty svoje zlatíčka a Karolajnka pupíčka :wink:
10. lis 2010 v 07:51  • Odpověz
Belí ahojda genetika dopadla dobře moc gratuluji hezky si užívej pupíčku a kamarádek co jsi dlouho neviděla :wink:
10. lis 2010 v 07:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.