• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojte prťky :slight_smile: Máji, deržím palce, ať najdou zdravý mozek, že ho máš, tak na to bych vsadila boty :wink: Jinak začíná rýmové období, takže ti bobci holt teď budou trochu namrzlí a marodní :frowning2: Beli, taky jsem se před každým vyšetřením klepala, někdy si říkám, jestli dřív, když nebylo tolik son a speciálních vyšetření, tak to těhulení nebylo klidnější :wink: Ale zase člověk ví, že je mimušku u něj dobře, tak to taky k něčemu je :slight_smile: Luci, to je fajn, že je malý v pořádku :slight_smile: Pupíčka opatruji, jen pupíček nopatruje mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2010 v 08:22  • Odpověz
Ahojki krásný sluníčkový den všem.
@bellka máme z vás obrovskou radost,a a je super ,že je vše v pořádku.Jo ,jo počítá se to všechno jinak,to vím,jak jsme byli s Vojtinkem na genetice,tak nám vysvětloval ,aby nás tehdy před odběrem plodovky aspon trošku uklidnil co to všechno ovlivnuje,no my jsme na ten odběr tehdy museli hlavně aby vyloučili toho Downovna,který nám vycházel hodně blbě,a máme doma zdravého Vojtinka, :slight_smile: :slight_smile: .Takže ty výsledky někdy vychází opravdu zkresleně a zbytečně maminky stresují.O to víc je super,že vám výsledky vyšly tak dobře.
Máji držíme pěstičky na dnešek. :slight_smile: :slight_smile:
@karolo Neboj brouček tě taky opatruje. :wink: :wink: :wink:
Jinak u nás teplotka zažehnána.
10. lis 2010 v 09:47  • Odpověz
@kasa děkujeme :slight_smile: Jenom ono se to počítá jinak u IVF, né u IUI, protože tam vlastně se zasahuje do výběru spermijí, kdežto u IUI je to vlastně jako přirozené těhu, pouze se pomůže spermijkám dostat tam, kam mají, ovšem samotné oplodnění je už jen a jen na nich a je většinou zaručené, že se do vajíčka dostane pouze ta nejlepší. Ale to je fuk, jenom trošku na vysvětlenou :wink: Venku je krásně, tak jdu kočárkovat s holkama, poslouchám a jsem jedno ucho, abych pochytila všechno, co nevím, ale jestli si myslíte, že si to pak pamatuju, tak ani náhodou :grinning: Zase nakouknu, tak pááá :slight_smile:
10. lis 2010 v 10:29  • Odpověz
@bellka no já vím ,jen nám to tehdy vysvětloval takhle,ale u nás hrálo velkou roli při tom podezření taky ten můj hydrocefalus,ale právě on já jsem to právě tehdy měla i v té těhu průkazce blbě napsané a tak si tehdy myslel ,že jsme po IVF tak než jsme mu řekli že né ,že jsme po IUI tak nám to právě vysvětloval.
10. lis 2010 v 10:40  • Odpověz
@bellka Tak si užij kočárkování,a jestli tedy budeš mít někdy čas a náladu tak můžeme jet kočárkovat i společně. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,nebo se k nám můžeš přidat při příštím rande. :wink: :wink: :wink: s holkami s Luci a Katuškou,Honzíkem ,Martinkou a našim Vojtinkem.
10. lis 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile:
Tak my jdeme po obídku na půlroční poradnu :wink: Tak jsem zvědavá jak jsme zase porostli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na rukách cítím, že je to čím dál horší, tak asi bude zase těžšíííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@bellka Sluníčko moc gratuluju k výsledkům a věřím, že ten pomyslný kámen už opravdu spadl a budeš si to užívattttttt :dizzy_face:
10. lis 2010 v 11:13  • Odpověz
@jantarka tak at dobře dopadnete na kontrolce,ale Matýsek je šikulka.
10. lis 2010 v 11:23  • Odpověz
dala jsem nové fotečky .-) :dizzy_face:
10. lis 2010 v 11:45  • Odpověz
@jantarka moc hezké fotečky a jak krásně plave.
10. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz
Holky tak jsme dostali první dobance to bylo křiku 20 minut a nebyl k utišení :frowning2: ¨Vážíme 7500g. Potom vysílením v kočárku usnul. Jak jsem jela od doktorky tak jsem potkala Katku s Martinkou chvilku jsme pokecali a já jela domů :wink:
@karolo Karolko neboj kobzolek tě opatruje ješte pár nocí co se nevyspíš a budeš mít broučka u sebe a zase se nevyspíš ale to už bude jiné potěšení :wink:
@jantarka Lení ahojda skvělé fotečky malý je kouzelný tak co kolik vážíte a měžíte :wink:
@kasa Kasi tak co rýmečka už je líp :slight_smile:
@bellka Belí neboj jak se mimísek narodí tak do toho vpluješ a budeš všechno hezky umět :wink:

Máji co kontrola je vše ok :wink:
10. lis 2010 v 16:33  • Odpověz
@luca4 jo trošku líp bude,sice je to vždy boj to odsávání a vytírání nosíku ,ale to MM bude mít opravdu něco do sebe.
10. lis 2010 v 16:54  • Odpověz
@luca4 taky jsme takhle po dobanci plakánkovali ,ale asi jen 5 minutek a byl klídeček,mlíčko to vždy zachrání.No musíme se pak domluvit na ten srazík. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Už se na vás zase těšíme.
10. lis 2010 v 16:58  • Odpověz
Ahojda :slight_smile: Tak konečně mám čásek písnout :wink: Mrňaveček už spinká, taťka taky a já s kocourem konečně nožky hore :grinning: Tak, Matýsek má 7,30kg a 70cm. Papáme 2. mlíčko o 106 a už máme povolený chlebík, rohlík a tvarohové pochoutky. ...jako lakrumáčky, jogurtky, máslíčko a tááááák. Toš jsme už velcí, tak můžeme prostě všecko :grinning: Další poradna bude až příští rok a tak jsme si popřáli zrovna aji k vánocům :dizzy_face: Další očkování taky až v roce, tak zvládáme levou zadní :grinning:

@luca4 teda vy jste nás předběhliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :sweat_smile: Ty jo kam tak letíte???? :grinning: :grinning: :grinning:
@kasa my to taky zvládli oplakat asi do 5 minut a byl ok :wink:
10. lis 2010 ve 20:31  • Odpověz
@jantarka no já počítám ,že Vojti už má taky 70 cm
10. lis 2010 ve 20:36  • Odpověz
Ahoj dupky, koukám, jestli Karolka poslechla, je desátýho a jela rodit, ale myslím, že je ještě brzy a je opravdu vysvalená a drží a nepustí :slight_smile:
Tak vy jste tady teda všichni nějací našpekovaný ne? :grinning: Ještě 14 dní a všichni nás předběhnete a to jste se někteří narodili mnohem dýl, jak my. Že vy se cpete a nekoukáte na vzhled a máte pneošky a záhyby na nožkách? :grinning: Ty jsme ještě nezažily a myslím, že už se nám to ani nepodaří, ale taky máme takový kamarády, jak se jim bořej punčocháčky do záhybů :sweat_smile:
Taky tu čtu, že Jantarkovic už můžou tvarohové pochoutky, no to je věc teda, pouze v nemocnici mi paní doktorka řekla, že to není dobrý pro ledviny malých dětí, že je to hodně zatěžuje skrze bílkoviny, ale taky nám pani MUDra řekla, že můžeme všechno :slight_smile: , ale nedáme, do nemocnice už s ledvinkama nechceme, nenenene!
Holky, tak vy se už i potkáváte, kdo ví, kolikrát jsme se potkaly, že? :slight_smile: Ani o tem nevíme.
Tak já jdu zahnat to sviště do pelechu, ještě tu poletuje, dneska je přespaná, jak jsem byla pod práškama na chrnění, tak držela basu se mnou a spala od půl 1 do půl 4 a te´dka ne a ne spát, ještě dělaj nějaký srandy v ložnici s tátem a se psem. A CT nevím, jak dopadlo, výsledky až 25., to si ještě počkám. Karolko, toho 25. by to taky šlo... Dobrou prdky!
10. lis 2010 ve 21:53  •  1 dítě  • Odpověz
Hezké ráno dupky moje :wink: To zas byla noc malý byl včera poprvé na očkování a ty noční teploty no hrůza v zadečku měl 39.5 tak dostal panadolek a spinká :frowning2:
@jantarka Leni tak už jsme vás předběhli :grinning: no jo mi rostem jako z vody přitom nemá na sobě žádné pneumatiky a tak :wink: ješte si ho změřím a písnu míry :slight_smile: Leni doktorka kámošce řekla do roku žádnej tvaroch a tak ted babo rad :angry:
@alfice máji vysledky až 25 neboj mozek máš a nic špatného tam nebude neboj :wink: Pneumošky nemáme a záhyby taky ne teda trochu ale pidi :wink:
@kasa Péto na srazík se musíme domluvit spojím se s Katkou a zjistím kdy by se jí to hodilo a tak :slight_smile:

Jani ty opatruj pupíček :wink:
Belíšku ty taky a užvej si kamarádek pokud máš čas jak se mimísek narodí času už tolik nebude :slight_smile:
Zdravím zbytek kobylek :slight_smile:
11. lis 2010 v 07:07  • Odpověz
@alfice Máji, tak první termín nevyšel, tak hážeš druhým jo? :grinning: A že až 25, ty mě chceš zabít :stuck_out_tongue_closed_eyes: V sobotu má babi narozky, mě se tam moc nechce, já bych radši do porodky :sweat_smile: Ale zase ji nebudu kazit narozeniny, že :grinning:
11. lis 2010 v 07:33  • Odpověz
@karolo Jani ahojda na oslavu babičky běž, hezky se nadlábni a pak hurá do porodky já ti přála rodit 11 to jsem se vyskytla já :slight_smile:
11. lis 2010 v 08:22  • Odpověz
@karolo s plným žaludkem se líp rodí,tak se běž hezky napapat a pak můžeš jet. :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2010 v 09:07  • Odpověz
@alfice hele my nejsme našpekovaní,jen rychle rosteme.Příští týden máme jít na očkování ,tak uvidíme,jak na tom budeme,počítám ,že kolem 7kg už to bude a asi možná i přes 70cm,strašně se vytahuje do délky.No nám už se krátí čas,kdy se těšíme na tetu Lucinku má přijet v neděli 21.11 tak už se moc těšíme. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@luca4 Luci tak akorát jak se budete domlouvat s Kátou tak nemůžeme od té neděle 21.11 do středy 24.11 to tu bude ségra.A neboj teplotka odezní,Vojti měl po prvním očkování taky horečku.
@karolo já to vidím na 21.11 neděli,nedělnátka jsou hodné tak to by šlo. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. lis 2010 v 09:22  • Odpověz
11. lis 2010 v 10:30  • Odpověz
Ahojky koukám,že dětičky pěkně kynou.To moje ěkně zlobí.Už mi rozmontovala šňůry od nabíječky k noťasu,teď vylila psovi misku,ovladač na telku namá kryt na baterky :frowning2: jdu ji zmlátit :dizzy_face: My bychom měly jít na osmiměsíční ale nevim kdy se nám bude chtít.Včera jsme se byli fotit.Majdina žádná spolupráce,ruce pořád v hubičce a čučela kam neměla :grinning: manžel taky na prd,páč jak se k sobě máme tulit když spolu nemluvíme že :grinning: Až budou fotečky tak vložím. :wink:
@karolo myslím že 22.11.je krásné datum tak vyderžaj :wink:
Co doktor to jiný názor,že?Proto já do Majdy peru vše :slight_smile:
11. lis 2010 v 10:41  • Odpověz
Tak to jsem zvědavá kdo bude ta správná vědma. :grinning: :grinning: :grinning: ,to nás teprve čeká,motání šnur,vylívání všeho co příjde pod ruku,nouž se těšíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2010 v 11:41  • Odpověz
Luci a nevyskytla jsi se náhodou dneska? :wink: Teda pokud jo, tak všechno nejlepčí :grinning:
@petjuna Peti on si stejně vyleze až bude chtík, mu jsou nějaký datumy šuma fuk :grinning: Ale bylo by to fajn, to bychom stihli mikulášskou nadílku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2010 ve 12:08  • Odpověz
@luca4 Hele tak ses dneska narodila dneska nebo 11.12 pokud náhodou dneska tak všechno nejlepší k narozeninám.
11. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz
@petjuna Peti, levandulová projíždím na Mimáči každý rok minimálně 3x, hodiny už máme, prostírko taky, džbán je fakt super a v něm veliký levandule, mamka to má na chodbě, k tomu bílý komody, no kráááááááááááása, škoda, že to nekoupím i sobě :slight_smile:
Lůco, ty máš teda dneska narozky? Týjo, já chtěla nspat Karolce, že teda když je ona 6.6., že by měla dítko 11.11., ale zas 5 jedniček v mřížce, to je kalamita :grinning: , můh manžel jich má 5, no jak poudám.... :grinning: Kolik jich máš Ty, předpokládám tedy taky 5. Karolko, leda že by jsi se přež....a :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: na tej oslavě a pak jela, ovšem přežratá rodit, nevím no :slight_smile:
Tak nemáte pneošky a jste jak my jo, no to nejni možný, budu muset dojet k Elánu na kontrolu.
Dneska mě od rána strašně bolí palice, migréna útočí, už jsem ji cítila včera, tak ležím, ale Lub. jede za chvilečku do práce, tak musím nějak sebrat síly a začít bojovat s Áňou :wink:
11. lis 2010 ve 12:36  •  1 dítě  • Odpověz
Určitě má narozky dneska, héééééééééééééééépy brrrrrrrzdej tůůůůůjůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů, hodně zdraví, štěstí, lásky, pohodičky, žádný nehodičky a tááááááááááááááák. Vždyť tu holky neustále řešily, kolik je tu štírek a štíří období je, to muším vědět nééééééééé, dyž máme v sobotu slávu taky :grinning: Ovšem oslavenec má pracovní víkend, tak nevím.
11. lis 2010 ve 12:37  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile:
Luci všechno nejlepčííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face:
K tomu očkování jsem jen chtěla písnout, že je dobré dát panadol hned po příchodu z očkování. Zabrání to náběhu k horečkám a je klid. Já jsem dala po a ještě večer a spal celou noc. Další den jsem dala ještě dvakrát a bylo to :wink:
No a o tom tvarohu jsem to slyšela taky, ale doktorka říkala, že klidně můžeme začít. Vždyť to nebude papat na kila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já si nedělám jinak žádné násilí. Budu mu dávat pomaličku všechno....vždyť i my jsme nevyrostly jen z neslaného a nemastného ne? :wink:
Majdi teda musím ti oponovat s faldíkama :sweat_smile: páč my opravdu žádné nemáme :grinning: klidně doložíme fotem :wink:
@kasa hihih nedokážu si představit rodit s plným žaludkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bych prva všechny okolo poblila a pak by možná došlo na nějaké tlaky z jiného otvoru :grinning:
@karolo neboj on si bude ten datum stejně vybírat sám :wink:
Tak a my už jsme dali taky udělat všem kalendáře s Matýskem. Ségra má kamaráda co dělá pro reklamku, tak nám fotečky krásně upraví a nechá vše zrovna i natisknout. A vše grátis :wink: toš neberte to :dizzy_face:
11. lis 2010 ve 13:04  • Odpověz
Tak my\jsme dávali panadol až při horečce v noci a taky to zabralo a ráno už teplotka nebyla. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak já nemyslela najíst se a jít hnedka rodit,to si taky nedovedu představit,ale bylo by veselo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak my už máme hotový první kalendář,ale teda jsme neměli takové štěstí aby jsme to měli zdarmíka,ale co je to vánoční dáreček tak to neva. :wink: :wink: :wink:
11. lis 2010 ve 13:21  • Odpověz
Holky mocccccccccccccccccccccccccccccccc děkujíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí dneska je mi 35. Před 35 leti 1330 jsem se vyskytla :grinning:
11. lis 2010 ve 13:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.