• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
@luca4 teda takové krásné kulatiny,tak si to dneska krásně užij :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:A hlavně at ti dělají ti tví chlapi a Petruška jenom radost
11. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz
tety umíme hačí
11. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz
Ahojky kobylkýýý :dizzy_face:
všechny moc zdravím a jdu taky popřát Luci :wink: @luca4 Všechno jen to nejlepší, hodně štěstíčka, lásky a hlavně zdravíčkááá, přejejme ze Žížatovááá :slight_smile:
11. lis 2010 v 15:21  • Odpověz
Taky přejeme vše nej nej nej,hodně zdravíčka,štěstíčka a ještě dvakrát tolik :wink:
11. lis 2010 v 17:30  • Odpověz
A my umíme máma :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
11. lis 2010 v 17:30  • Odpověz
@kasa Kasi, co umíte? Jako si sednout? :confused:
@petjuna Peti, to musí být super, jak to poprvé vysloví :slight_smile: Než ti začne nadávat :grinning: Zdravíme žížátkov :slight_smile:
11. lis 2010 v 17:34  • Odpověz
@karolo jo sednout,sice zatím za ruce,ale snaží se. :slight_smile:
11. lis 2010 v 17:44  • Odpověz
Ahojka holky máme 40 horečku antibiotika na angínu a je nám blbě, přes den byla sophinka v pohodě ale v 5 večer zase vylítla ta hnusná teplotka tak jsem na nervy a klepu se jak ratlík bo nesnáším když jsou naše lásky nemocné.
@luca vše nejnejnej k narozeninkám pěkně si to užijte
Budu končit poraďte co děláte vy když jsou tak hrozný horečky
Díky :frowning2:
11. lis 2010 v 18:31  • Odpověz
Moc holky děkuji za přánička :wink:
@skodova.hana Hani ahojda vím že je malá malá ale udělej jí studený obklad to jí horečku srazí :frowning2:
11. lis 2010 v 18:42  • Odpověz
taky zase teplotkujeme,ale ne tolik jako vy Hani jen zvýšená teplotka,ale už od půl3 spinká akorát se v 5 h trošku napil a zase spinká,asi teda zítra pro zichr skočíme k doktorce. :frowning2: ,je i dost plačtivý,tak si říkám aby jsme něco nepodcenili,ikdyž to může být i od zoubku, je to ted vše se vším.
11. lis 2010 v 18:58  • Odpověz
@kasa Kasi tak brouček má teplotku já se nedivím v tomhle počasí :frowning2:
11. lis 2010 v 19:14  • Odpověz
@luca4 no jo,a je uplakaný,kdyby uměli říct co je trápí.
11. lis 2010 v 19:18  • Odpověz
@skodova.hana hANI, STŘÍDÁM BRUFEN S PARALENEM CO 4 HODINY V PRAVIDELNÝCH INTERVALECH A DÁVÁM STUDENÉ ZÁBALY NA ROZPÁLENÉ TĚLO. nA HLŮAVU MŮŽEŠ DÁT MOKROU studenou čepku. :slight_smile:
11. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz
@karolo no je to pěkná můra :wink: z bříška na záda se mi otočila prvně u kamarádky :wink: lézt začala u babičky :wink: a máma řekla dnes u Jiřky a u Vašíka :wink: se asi předvádí,bo co?Ještě pár návštěv a chodíme :confused: no k tomu jaký je to pocit :wink:však Ty víš nedá se to popsat :sweat_smile:
@skodova.hana je to hrozný koukat na ty prďolky když jim je ouvej :unamused:
@bellka nazdar prdko s prdkou :wink:
Zdravím všechny a marůdkům foukám a přeju brzské uzdravení. :wink:
11. lis 2010 ve 20:43  • Odpověz
@skodova.hana Hani a dělali jí CRP nebo brali moč? Raději bych to nechala udělat, ale hned! Já už bych neriskovala nic.
11. lis 2010 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz
Lůco, já prve myslela, že jsi vážila při narození 1330g :slight_smile: a Ty jis asi myslela hodiny, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aňa chrní, tatínek nám oznámil jak bude makat až do aleluja, tož to jsou vyhlídky a já myslela, jak budeme slaviti a žráti, no nic, budeme muset bez oslavence, aspoň ušetříme :sunglasses:
Tož lečte horečky, je to strašný, já vím, kor takhle vysokánský, moc dobře si pamatuju, jak už jsem šílela, když teploměr skákal z 38 na 39 a pak 40 a to už jsem se třepala sama a bylo mi na omdlení, ale vyděržejte!!! Hodně zdravíčka posíláme!!!
Brou nocku všem!
11. lis 2010 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojka dali jsme v 18 čípek paracetamol tak to kleslo na 37.5 a dala jsem půlku diazepamu 5 mg kváli fibrilním křečím nechci riskovat kámošky chlapeček měl nedávno fibrilní křeče a měl 2x zástavu srdce tak raději dáváme 2x denně diazepam, teď v půlnoci jsem dala 5ml nurofenu sirupu zdá se že je chladnější a už tak nehoří ráno v 5 hod budeme mít 5tou dávku antibiotik tak snad už zaberou, tady ve školce mělo hodně dětí angínu zároveň se chřopkou a trvalo to dlouho než byly fit a Sophinka to chytla od starší Terezky.
@alfi a co měla Anička? Zánět ledvin nebo co vím že jste něco měli s močí ale nějak mi to uniklo a antibiotika nezabraly? Napiš mi to prosím
Všem díky moc za rady snad bude zítra lépe jo taky teď vypila 150ml čajíku hurá :frowning2:
12. lis 2010 v 00:09  • Odpověz
Krásný páteček přeju :wink:

@skodova.hana tak snad už je to na dobré cestě.Moc držím palečky ať je Sophince dobře a nic jí netrápí. :wink:
My máme dneska 8 měsíců to je fofr.Nedávno to vylezlo a dnes už mi to rve za tepláky a u toho ječí mámámámá :grinning: boží
Jsem dneska jukla na adventní věnce :wink: teda tady maji fakt nádherný ale 600 :confused: to se mi teda nechce. :unamused: asi zase něco spáchám sama. :sunglasses: ale blíží se to svinskym krokem :astonished:
12. lis 2010 v 15:06  • Odpověz
@skodova.hana Hani, to tak u angín je, ty teploty jsou hrozné, ale od třetího dne by to mělo nabrat lepší spád :wink: Nedávej malé mlíčko, to těm bobiškům v bříšku kvasí a pak z toho zbytečně zvrací, teda po dobu co mají horečky a hodně čajíčkovat :wink: Jíst nemusí, oni to pak doženou :slight_smile: Jinak ten diazepam je super, já ho malému dávala do 5 let, měl febrilní křeče, bylo to hnusné :frowning2: Proto se mají dávat i ty mokré čepičky nebo obkládky na hlavu, ať se postupně chladí mozeček :slight_smile:
12. lis 2010 v 15:45  • Odpověz
Ahojte bobulky :slight_smile: Tak zase další poradna za mnou :wink: Prý budu rodit zítra a nebo za 14 dní, říkal pan doktor, tak jsme mu za tu super předpověď poděkovala :grinning: Mám prý poslíčky, ale nikdo mi nic neposílal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2010 v 15:47  • Odpověz
@karolo ježiš tahle paní mi vždy pobaví :grinning: počkej až ti to Toník pošle,ty budeš čučet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2010 v 16:25  • Odpověz
@karolo teda pan doktor je šprýmař. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak kdyby náhodou už zítra tak at je to v pohodě a rychlé.
12. lis 2010 v 17:13  • Odpověz
Ahojka, díky za rady a pomoc, dneska už je lépe už jí asi tolik nebolí v krčku, docela snědla stříkačkou sirupek a k obědu špagety bolognese-samozřejmě dětské a k večeři krupicovou kaši s ovocem a od oběda jsme bez teplotek. :slight_smile:
@kasa a co Vaše teplotka je to lepší?
12. lis 2010 v 19:42  • Odpověz
@skodova.hana to je super ,že už je Sofinka lepší.Vojtinkovi už je taky trošku lépe. :wink: :wink:
krásný den všem.Já ted nakojím Vojtinka a jdu na předváděčku svatebních kytic a dekorace,vánoční vazba...vážou 2 italové,tak tam chvilku skouknu,je to až do večera,ale to si ted ještě při kojeníčku nemůžu dovolit, tak aspon do 12.budou tam do večera všechny vazby vydražené a výtěžek jde na kojenecký ústav v Ostravě Zábřehu.Takže na dětičky. :wink: :wink: :wink:
13. lis 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: O víkendu mrtvo, to se nedivím, když zas bylo krásně, takové pravé listopadové počasí :grinning: Kuba večer dostal teplotu, tak s ním opět jedui k doktorce, dneska měl jít poprvé do školy. Já už se těšila, že budu mít klid :unamused: V noci jsem měla křeče v podbřišku, ale asi to nic nebylo, holt někdo nechce, abych se vyspala :angry:
15. lis 2010 v 08:10  • Odpověz
@karolo tak hlavně at je Kubíkovi brzo lépe a neboj broučka budeš mít brzo v náručí no akorát se už potom taky nevyspíš,ale to bude krásné nevyspání.
15. lis 2010 v 09:04  • Odpověz
no jinak my ještě stále soplíkujem,tak odsáváme,odsáváme a odsáváme snad to brzo skončí.
15. lis 2010 v 09:06  • Odpověz
Kasi s těmi snoplíkami je to pech, hlavně ať mu to nesedne na průdušky. Holt to odsávání je nejúčinější :wink: Kuba je zatím bez ATB, CRP má 50, což by na ATB bylo, ale zrovna je dobral, tak doktorka vyčká do zítřka :wink:
15. lis 2010 v 11:33  • Odpověz
Hezký den bobulky moje :wink: Celý víkend jsme strávily na baráčku u mých rodičů. Malý usnul péta je ve škole a manža maká na baráku u mých rodičů tak mám klid. Zase brouzdám po mimibazaru je to mánie manža mě přetrhne ještě že nechal doma mobil můžu přes internet banku vše zaplatit a on o tom nemusí ani vědět. Dneska mě překvapil říká půjdem do zlatnictví a ty si můžeš za honzíka vybrat co chceš tak nevím co si vyberu ale bude to něco pořádného když je to za toho syna :grinning:
@karolo Jani tak pořád 2V1 :wink: Kuby je mi líto bobek pořád stůně kdy on se stoho vyhrabe :frowning2:
@kasa Pořád soplíkujete to je mi líto. Já klepu na dřevo zuby atd. kromě teplotky po očkování jsme zatím ok :slight_smile:
15. lis 2010 v 11:45  • Odpověz
@luca4 Luci s Kubou je to pech, zrovna teď, když se to nejmíň hodí a toho zameškaného ve škole :frowning2: Jinak si užij baráčku, venku je krásně, teda u nás alespoň jo, tak se malý může luftovat v kočárku :grinning:
15. lis 2010 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.