• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jani já si myslím že ty antibiotika ani Kubíkovi už nemůžou zabrat on je má chudák pořád :frowning2: Péta byla jako dítě hodně nemocná pak mi dala nějaké prášky na posílení imunity a klepu na co se dá je zdravá jednou ročně chřipka nebo angína, ale jinak je zdravá :wink: Jo ted by bylo nejlepší kdyby byl ve škole mimísek se vyklube co nevidět a bys potřebovala odpočívat a né lítat s Kubíkem po doktorech :frowning2: Na baráčku je krásně malý spi skoro celý den v kočíku jenom na jídlo jde na chvilku dom :slight_smile:
15. lis 2010 v 11:55  • Odpověz
denska jsme byli v tesku a manža říká už se nic kupovat dětem pod stromeček nebude a zase koupit Petuli sadu poníku je jich tam 9 a ktomu hřebínky a zrdcátka no Péta bude nadčená a Honzík ještě více bude míc co žužlat :grinning:
15. lis 2010 v 11:58  • Odpověz
@luca4 Luci, to je super, že myslí i na Péťu :slight_smile: Kuba taky něco bral a od té doby co to dobral, tak je zas na hromadě. Zítra se ji zeptám, jestli to zase může brát, nebo tam musí být nějaká pauza. Bral Luivac a dobral ho v září :frowning2: No nic, jdu si pinknout, noc stála za prd am kdoví jaká bude dnešní :frowning2:
15. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ahojky při pondělku :dizzy_face:
Všechny vás moooc zdravím a koukám, že se tu marůdkuje, OMG, tak se hlavně všichni uzdravte, jak malí tak velcííí :slight_smile:
@karolo bobečku, Ty už bys tak potřebovala klid, viď. Myslím na Tebe denodenně a s každou smskou si říkám UŽ... :dizzy_face: Tak se jdu načančat a jedu pryč, venku opět nádherně, takhle by se mi to líbílo klidně až do jara :grinning: Mějte se krásňoučky, papapááá :slight_smile:
15. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz
@luca4 tak to je super,že se manžel tak vytáhnul,tak si vyber neco krásného. :wink: :wink: :wink: :wink:
15. lis 2010 ve 14:37  • Odpověz
taky vyrážíme ven ,jdeme do velkoskladu květin pro stromeček,o víkendu tedy v neděli budou vánoce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nebojte nepila jsem :grinning: :grinning: :grinning: ,jen přijede ségra s Olim a budeme slavit vánoce o měsíc dříve.
15. lis 2010 ve 14:45  • Odpověz
Tak nikde nikdo :frowning2: Kde všicí jstééééééééééééééé :rolling_eyes: Kasa si asi ustlala pod stromečkem, Mája hledá Anince boty po cestě, teta ščíhací ščíhá, žížátkov se někde trajdá, Luca brouzdá po Tescu a mimáči a ten zbytek asi dospává :grinning: Tak vás zdravím, za chvíli razíme k doktorce :wink:
16. lis 2010 v 08:43  • Odpověz
@karolo Ahojki ještě nastrojen není až na neděli zatím je na balkoně,ale byli jsme celý den pryč.Musela jsem na kožní a pak jsme byli u tchánovců.Pak se projít a ted jsme dorazili.
16. lis 2010 v 18:10  • Odpověz
Krásný sváteční den :wink:
@karolo to je jasná,že jsem byla v rachotě :wink: ale úterka nechodím na dlouho.Zato doma mi všechno stojí :angry: nic nestíhám.K nám ten Ježich snad ani nepřijde.Hlavně že už mám objednaný adventní věnec a stromeček :wink:
Jdu se na chvíli chopit žehličky :wink: ať mam dobrý pocit.Odpo jedu pacovat a večer nějaký drb u kámošky :wink:
Madlenka dnes vztávala v 9 10 a už zase spí :confused: snad na ní nic neleze :unamused:
Jo a manžílek ruku v sádře,takže mam dvě míma :angry:
17. lis 2010 v 10:54  • Odpověz
Čauky, čauky všichni a krásný sváteční den :dizzy_face:

@karolo koukám, sluníčko, že jste stále 2 v 1 :wink: Jj, máš pravdu, že žížátkov trajdá a trajdá, škoda nevyužít toho sluníčka, které ještě v pondělí bylo :grinning: Ovšem se obávám, jestli na mě něco neleze, bo mě škrábe v krku, tak jsem nasadila čajík s citronem a zázvorem, tak uvidíme, v noci mě bolelo i ucho, OMG :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@petjuna prďko, až dožehlíš, přijď se chopit i mé žehličky :grinning: Co jsi pantátovi udělala, že má sádru :grinning:
@kasa tý jo, vánoce o měsíc dřív a pak další, to by se mi taky líbilo :slight_smile:
Tak doufám, že jsou všichni velcí a malincí zdraví :dizzy_face: Jo a jinak jsem ještě v pyžamu :grinning:
17. lis 2010 ve 12:22  • Odpověz
tak dnešek na prd,byli jsme v albertu a babička hlídala Vojtinka a stála u kočárku a já jsem vždy šla pro danou věc a donesla to do kočárku do košíku ,no a babi nepostřehla ,že ji někdo z boční kapsičky na tašce na kočárku vytáhl peněženku,měla jsem tam 600kč a kartu do bankomatu,občanku,tak ted abych doufala,že si někdo na ty doklady neveme třeba úvěr. :confounded: :confounded: ,kartu jsem blokla na policajtech,a ztrátu občanky nahlásila. :cry: :cry:
17. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz
tak dnešek na prd,byli jsme v albertu a babička hlídala Vojtinka a stála u kočárku a já jsem vždy šla pro danou věc a donesla to do kočárku do košíku ,no a babi nepostřehla ,že ji někdo z boční kapsičky na tašce na kočárku vytáhl peněženku,měla jsem tam 600kč a kartu do bankomatu,občanku,tak ted abych doufala,že si někdo na ty doklady neveme třeba úvěr. :confounded: :confounded: ,kartu jsem blokla na policajtech,a ztrátu občanky nahlásila. :cry: :cry:
17. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz
@kasa Kasi, já vím, že to člověka nasere a vžene mu to slzy do očí, ale jsou horší věci pod sluncem, tak moc peněz jsi tam neměla, i když každá koruna se počítá a hlavně, že jste zdraví :wink: Jen to vyřizovámí nových dokladů je naprd :frowning2:
17. lis 2010 v 16:37  • Odpověz
@kasa no to je teda radost :angry: ale já teda musím říct,že jsem na tyhle věci dosti neopatrná.V práci je mám ve stolečku a když odejdu dozadu(chlastat nebo hulit :grinning: )tak vím prd co tam kdo dělá :wink:
@bellka nakonec volal kámoš a jeli jsme s ním na oběd takže žehlení se nekonalo :slight_smile: ale ono mi to nemine :angry: No a manžílkovi jsem bohužel neudělala nic!!!!Zlobila ho ručka už několik let.Teď s tím chodil půl roku na nesmyslné opichy :frowning2: nakonec mu to zrentgenoval a zjistil natržený sval :angry: takže 3 týdny a když to nepomůže tak operace a zase sádra :angry: se picnu.
17. lis 2010 v 16:37  • Odpověz
Tak jen jdu nahlásit,že při té vší smůle dobří lidé taky nevymřeli a odpoledne našel Peta doklady ve schránce vhozené,takže už sice občanků jsem musela odevzdat na policajtech a musím vyřídit novou ,ale jsem aspon klidnější,že jsem přišla akorát o peníze,ale někdo nezneužil doklady,asi vybral peníze a peněženku odhodil,tak jsem si oddychla,protože už jsem viděla jak si někdo veme úvěr,nejlépe nějakou rychlou půjčku a já pak budu mít kvůli tomu velké problémy, :slight_smile: Zrovna prý minulý týden tuto věc řešili,že po ukradení dokladu si někdo vyřídil půjčku od homecreditu na ukradenou občanku
17. lis 2010 ve 23:43  • Odpověz
@kasa To je fajn, alespoň se nebudeš strachovat, že ti tu občanku někdo zneužije :slight_smile: Tak na příští týden hlásí mrazy, furt přemlouvám kobzola, ať už vyleze, že do takové zimy se mu nebude chtít :grinning:
18. lis 2010 v 08:52  • Odpověz
@karolo třeba čeká na neděli a bude nedělnátko jako Vojtíšek
18. lis 2010 v 09:00  • Odpověz
:grinning: no a nebo na pátek a bude pátečňátko jako Magdalénka :grinning:
18. lis 2010 v 10:04  • Odpověz
Já vám do toho nechci kecat a že byste mi upřesnili kterou neděli, nebo pátek :grinning: Ať nečekám do silvestra příštího roku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2010 v 10:52  • Odpověz
@karolo sakra já ti tak hrozně moc nezávidím :grinning: :grinning: :grinning:jsme domluvení na 22 ne?
18. lis 2010 v 11:03  • Odpověz
Čauky kozénky :grinning:
přeju pěkný den, taky je u vás tak hnusně a leje??? U nás už začal chrmlat i Pavluška a to je co říct, když byl za posledních 15 let jednou nemocný a taky ho bolí v krku, OMG :unamused:
@kasa to byl teda den, vůbec Ti nezávidím, ale hlavně, že doklady máš a těch 600,- no pal to čert, ikdyž za to mohlo být něco pro malého :wink: A vůbec, neztratila jsi náhodou takhle kolem zimy telefon a někdo Ti ho na Hranečníku vrátil??? Máš celkem štěstí na slušné lidi :slight_smile:
@karolo tak co, ještě nic, jo??? Se nemužete domluvit, kdy prďolka vyleze??? :grinning:
@petjuna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dneska jsem se přemohla a jsem pilná jako včelka. Pračka se točí, obídek se vaří a odpoledne vyžehlím, když Petjunka nepřijela a pak budu spát jak mimino :grinning:
18. lis 2010 v 11:15  • Odpověz
Chtěla jsem vám dohodit fotečky, ale nejde mi to :angry: Abdobe se mnou nekomunikuje, takže nevím vůbec co s tím :rolling_eyes: A přitom mám tak krásný kopačák na břichu :frowning2:
18. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz
tak koukám že karolka je pořád celá to já už měla týden Adélku v náručí
18. lis 2010 v 16:55  • Odpověz
Hezký podvečer dupky :wink: U nás vše přistarém včera jsem slavili narozky neteře moje a strejdy :wink:Bylo super nadlábla jsem se dostala penízky můžu jít aspon utrácet :grinning:
@markytankakajky Marky ahojda malá roste jak z vody šíleně to letí nedávno jsi byla těhu a malá už má rok a týden :wink:
@karolo Karolko pořád 2V1 to víš ted se malému nechce ven když mají přijít ty mrazy :sweat_smile: A co se týče kopačáku sem sním jsme holky zvědavé :slight_smile:
@bellka Belí ahojda jak je těhulko :wink: Hlavně to stím uklidem nepřeháněj hodně odpočívej a uklid dělej jen tak lait :wink:
@kasa Péto ty máš štestí v neštestí hlavně že ti vrátili aspoň doklady peníze vem je čert hlavně že nikdo nezneužil tvoje doklady :wink:
@petjuna Péto ahoj paní číhací :wink:

Zdravím zbytek kobylek :wink:
18. lis 2010 v 17:18  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile: U nás též skoro vše při starém.
@luca4 Malý jen trochu zase stávkuje s mlíkem, ale co....už papáme polívečku na obídek, takže bez mléka a na svačku mívá přesnídávku s piškotkama nebo jogurtek, tak je taky bez mléka a večer je kaše, tak dobrý no :wink: Nemoc nám už taky pominula, jen sem tam ještě zakašle, ale jinak ok.

@karolo já to vidím na sobotu...to se narodil Matěj :wink:
@kasa máš ty ale holka štěstí v neštěstí. Peníze vem čert....hlavně, že doklady jsou doma :wink:
@markytankakajky ale to letííííííííííííííííííííííí snad to bylo teprve včera :sweat_smile:
@bellka kulíšku nepřeháněj to s úklidem ať netvrdnešššššššššššš :confounded: bo se to může stát a je to hnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@petjuna ahoj mámo stříhací :slight_smile:

Jinak jsem dneska honem umyla všechny okna, páč prej přijdou mrazy, tak ať to máme hotové. Ještě peru záclonky, večír pověsím a do obíváčku jsem pořídila novou, tak bude krásný nový :dizzy_face: Zítra si půjčím od bábi čistící vysavač a udělám koberce. No, nedá se nic dělat...vánoce se blíží jak černá ruka, tak ať to trochu vypadá ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2010 v 17:53  • Odpověz
@jantarka Leni ahojda malý zase začal pít více mléka v noci pije kolem 19 kaši :angry: kolem 1 mléko ve 4 mléko a ráno mléko potom přesnidávka pak bramburky s brokolicí nebo květákem nebo mrkvička a petržel a odpoledne jablíčko nebo banán a tak pořád dokola :wink: Zdraví zatím jsme klepu na čelo a zuby atd.
18. lis 2010 v 18:02  • Odpověz
ahojka tak my už jsme byli na kontroličce a jsme zdravé :slight_smile: , Belí ty už jsi v půlce paráda :slight_smile: a Karolka pořád celučká, ale ono to přijde a bude tady nový životeček.
Jdu koupat miláčka a ještě se ozvu........všechny se Sophinkou zdravíme :slight_smile:
18. lis 2010 v 19:16  • Odpověz
Jejda Luci takže krmíš i v noci? :confused: To je děs, si to pamatuju ještě před nedávnem. Teda spíš se nám to tak pomuchlilo po tom očkování co měl horečky. Teď teda klepuuuuuuuuuuu... už zase spí až do 05:00 a to hned zase spí do 7:30 :dizzy_face:
@skodova.hana ahojíček
18. lis 2010 v 19:44  • Odpověz
@karolo tuto neděli se narodil Vojtínek,neděle v 39 týdnu,a tuto sobotu bude mít Vojtínek 5 měsíců,tak to by taky šlo. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. lis 2010 v 19:47  • Odpověz
@jantarka Leni jojo krmím aji v noci :angry: ale co hlavně že mu chutná :wink: snad se to za se upraví mě se zdá že mu ta kaše nestačí proto se budí a to dostane 250kaše husté až hrůza tak nevím co dávat na véču :frowning2:
@skodova.hana Hani ahojda tak malá už je zdravá to je dobře :wink: ono je děs když jsou naši miláčci nemocní :unamused:
18. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz
@luca4 tak bobku to nevím teda :confused: My dáme 180ml kaše a stačí nám to do rána. Ale neboj, myslím, že to máte taky jen přechodně a zase se to upraví. Teda přeju ti aby se to upravilo :sweat_smile: Jinak by jsi mohla zkusít dát do mlíčka rozpustit piškoty. Hezky to zahustí a určitě i zasytí. A co čajík? Ten by mu v noci nestačil?
18. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.