• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
@jantarka Leni snad se to upraví máme to od očkování tak uvidím v noci mu dávám čaj vypije 100ml a stejně tak za půl hodky řve hlady a vypije 180ml mléka a je spokojený tam na 3 a půl hodky :frowning2:
18. lis 2010 ve 20:41  • Odpověz
@luca4 týýýýýýýýýý jo :sweat_smile: tak to je mazec! To já jsem ráda když tu 180ml vypije aspoň přes den 1x :grinning: Jo a čaj je náš úhlavní nepřítel :angry: Pořád mi ho nechce pít potvůrka jedna. Občas jakoby zapomene, že ho nepije a dá si, ale jinak je to boj :frowning2: Teď má jablíčko s meduňkou, ale asi zkusím zase jiný...třeba ho chytne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz
@jantarka Leni to malej když má hlad tak vypije aji 150 čaje najednou jinak je to u nás taky boj :frowning2: Mi máme malinový a na dobrou noc a fenyklový a nejvíce mu chutná merunková štáva s hippu ale je moc sladká tak jí ředim vodou :wink: Když mu dáváš přesnidávku s ní ti celou? Mě tak půlku ale dávám mu do toho piškotky a půl banánu :wink:
18. lis 2010 ve 21:15  • Odpověz
Berušky loučím se s váma jdu směr postýlka dobrou noc a krásné sníky :wink:
18. lis 2010 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj dupky, nějak nemám přes spánek čas čísti :slight_smile: , ale načuhuju co ta Karolka, jestli mi vydrží do teho 25. bo jak to teda má. A jak vidím, tak se holka statečně drží a nechtěla bych být v její kůži, ale jak naposledy zatlačí, tak bych do ní hnedka hupsla a vychutnala si to :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: , bude to náááááááááádhera!!!
Včera jsme spaly do půl 10!!! :confused: , to je tedy na Áňu výkon, dneska do 8 hodin a pak všichni od 13,00 - 16,15 hodin!!! Kalamita, vzbudit se do tmy, jsem byla jak praštěná pytlem. Teď tady budu vejřit kdo ví do kdy.
Tož jdu si vás přečísti, jen jsem zahlídla, že Madlenka taky chrupkala včera nějak víc a že se tu pije 180 mlíčka za den bo co. Naše Áňa pije 3x denně po 210 ml a k tomu si dá taky 4x 300 ml čaje, jsem jí pěkně rozpila, ale nemocnice nás prostě vycvičila, ovšem ještě tak rozpít sebe a bylo by po migroškách!
18. lis 2010 ve 22:34  •  1 dítě  • Odpověz
OMG OMG, jsem to četla jedním dechem :confused: , to je příhod, to je něco. Vždycky si říkám, na toto zareaguju a prd vím teďkonc bo to je větší zážitek jeden než družejší, že jooooooooooooo? :confused:
Ale jisto jistě si pamatuju, že se musím optati pani číhačky, kde že má ten salooooooooooooooooon, že tam musím skáknout a jak bude nasávat a uvidím, jak se táááááááááááááááááhne dýýýýýýýýýýým z číhárny, tož honem do šuplíka a fofr na nákupy. Doklydy Ti tam nechám:grinning: Doufám, že máš u karty pin, ať si nelámu hlavu, moc mi to te´dka, co su doma, nemyslím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kaši, tak vidíš, doklady jsou doma, to máš dobrý, mně šlohly peněženku dvakrát a nikdy ani ťuk a takový cennosti jsem tam měla, třebas péro z ptáka :grinning:
A to jsem si ještě vzpomněla, že Petjůůůůůůůůůůůů zlámala tu ruku starýmu, no konečně se někdo odvážil k pořádnýmu činu, akorát, že teď je neschopnej noooooooo...a máš starosti bo to zvládá jednou? :grinning: Myslím třebas vaření a táááááák, aby jsis to zasejc nějak blbě nevyložila, to mi je jasný, že jednou zvládá :grinning:
Kobzolek je zase marodnej, to už je fakt divný, Karolko zkus mu sehnat ten Multistar s Colostrem nebo Betaglukany, on už je větší, je mi ho líto a tebe taky, já bych asi zcvokla. A CRP už 50, to bych šílela, co mu teda ve finále je? :confused:
Hani, Sofinka je už zdravoučká, angína, potvora jedna! Musíme se chránit před bacilákama, tady to taky řádí.
Dneska teda byl den, normálně ráno jedeme do cvíča, kupuju parkovací lístek, najednou se vyřítí mně za zádama auto černý, takový drahý placatý, nějakej debil se rozhodl, že na tom dešti hodí otočku přes ručku, samozřejmě mu to ujelo, skoro až na mě :confused: , jsem se málem pos...a strachy, Aňa vedle v autě, otáčel se za plnýho provozu a chodu, vyhodilo ho to na druhej chodník, kde šel přecházet takovej starší pán, ten jen uskočil, no já mít v tu chvíli toho debila po ruce, tak bych na něj asi skočila a mlátila ho hlava nehlava bo takovýhle dutý palice na silnicích na to já mám ouplnou alergii, nakopat koule, zabít, umlátit, snad začnu studovat na policajta bo co a budu jim brát řidičáky a sekat ruce. no a večer odvážím mamku a zase se proti mě z kruháče vyřítí další mladíček, opět černé auto, ale už ne tak drahý a placatý :grinning: , ale se stejně dutou hlavou. já nevím, asi jsem fakt strašně stará, bo tuto zábavu prostě nechápu.
18. lis 2010 ve 22:57  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem si tu pokecala, zase sem 14 dní nemusím jít :grinning: , kdyby Karolka porodila, tak mi to někdo hlašte. Kdo ví, jestli teďka spinušká bo přemýšlí nad pupíčkem.
A Bell, na tebe samozřejmě myslím neustále, aj mamka se ptá, no prostě, jsem s Tebou :wink: a odpočítávám týdny.
Všem krásnou dobrou noc, krásné sníky a bez vstávání k mlíčánku, hezky děti spinušejte do samého ránečka, v noci se nepapá, jináč budete mít velký škopíčky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2010 ve 22:59  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: teda já nevim jak je na tom Májinko Tvůj starej ale můj to pobere vše do jedné :confused: :zipper_mouth: takže zvládá :zipper_mouth: Teda už zvládá,ruply nervy a včera sádru sundal :grinning: prej je ten doktor blbej :grinning: no tak asi to tou jedno u neuměl ahááááá a proto byl tak nervní ale kdyby něco řek tak jsem pomohla :sunglasses:
Jinak pin je prosímtě náš rok narození jo :wink: a je tam vše i holek kartičky od pojišťovny tak ty mi nechej před kadeřnictvím :slight_smile: přesná adresa není důležitá jsem ta nejšikovnější v Unhošti néééé :confused: bože!!!!!Jinak už jsem zase za hvězdu,jukni do albíka estli to tam těm holkám moc nekur... :confounded:
Dnešní očkování Terči mi stálo 4300 a 3300 už jsem platila.Ježiš to bolí ale co víc můžu udělat než dát tenhle pakatel za její zdraví.Tak tady sedím a přemýšlím,co zítra vykradu ale nic mi nenapadá.Možná sednu do svého černého placatého auta a zkusím zase vyplašit matku třeba jí peněženka s nějakou kačkou vypadne :grinning:
19. lis 2010 v 01:03  • Odpověz
Tak tady se pijánkuje i v noci,Vojtínek zatím teda vydrží od 20 do 4 do rána a to pije tak 200ml,100ml MM a 100ml nutrilonek,jinak přes den ráno tak 150ml MM,v poledne tak 200ml MM,pak kolem 15 hod tak 100ml MM,a ještě kolem 17.30hod tak 100ml MM,a v 20hod tak 200ml na noc.a mezi tím dopoledne a odpoledne ještě po 150ml čaje.tak jsem ráda,že zatím kromě večera a nočního papáníčka s mlíčkem stačíme no a za měsíc už začneme papat taky nějaký ten příkrmek.
No jinak nenadarmo se vykládají vtipy o policajtech,protože jak jsem to byla u nich sepisovat ,vystavili mi papír a říkali jen s tím papírem půjdete na úřad a tam vám vystaví novou občanku,nic jiného nepotřebujete,tož jsem ráno odvezla Vojtinka ke švagrové ten si chudáček po mém odchodu prožil poprvé šokový pláč,no švagrůvka mi nevolala,tak jsem nic netušila,až jsem přišla tak spinkal,prý usnul únavou,protože 1,5hod plakal,za čtvrt hodinky se probral tak přistupuji ke kočárku kde spinkal a bobek zase natahoval,až jsem přišla blíž a poznal mě hned úsměv od ucha k uchu a zbytek dne už vysmátý.Už nás holt ti miláčkové naši poznají,ale hlavně je fakt,že už ho švagrůvka sice hlídala ,ale u nás,u nich byl poprvé,no a nejhorší je ,že jsem stejně nic nevyřídila,protože ti blbci policajti ,všem tvrdí bylo nás tam 5 po zcizení dokladů,že nic mít jiného nemusíme,a on musí být orginál rodný list a ten jsem měla u sebe jen od Vojtinka,protože toho jsem chtěla mít v občance,tak si to musím dneska zopáknout,naštěstí dneska bude hlídat tatínek,jo a odpoledne bude hlídat babička,tedy moje mamča,a já jsem pozvána na rozlučkový bouling z práce,tož půjdu na 2hod se odreagovat. :wink: :wink: :wink:
19. lis 2010 v 05:39  • Odpověz
Babičku Vojtínek miluje,tak to si zase spolu užijí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. lis 2010 v 05:41  • Odpověz
Bré ráno, tady se ponocuje, si představte, že Annanas ještě chrní a to je skoro devět :confused: Asi si už zvykla na novej čas,a le nějako divně bo prospí celý dny, děvenka.
Dneska byla príma noc, ve 2,45 hod. telefon, mamka, že jí je strašně špatně, ještě že si ho nechávám zaplej, tak sjem tam jela. byly jsme totiž večer na večeřce a dala si Hermelínek, že jí strašně chybí a má na něj chuť, k tomu tatarku a ta byla asi jisto jistě stará. ještě že jsme měla včera tak veeeeeeeeeeeeelkou pizzu a nehrábla jí do teho bo obvykle ochutnávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ještě teď se tam kroutí, spala jsem u ní a zdál se mi strašnej sen, zastavily nás policajti, řídila bráchova spolupracovnice a že nám daj všem pokutu, pan policista byl velice vtipnej, tak jsem odhadovala , že to bude za 200Kč, bylo to za nepřipoutání a on dal každé po osmistech :grinning: , tak jsem nadávala a naštěstí mě probudil zvonek, mamce pro mě přivezli dárek na Vánoce, bylo sedm hodin :confused: , to jezdí letos Ježíšek hodně brzy, že joooooooooooooooooo? :grinning:
Mám mokrou palici, jdu se nachystati, frčíme do Spořky a slyším dítě plačánkovat.
19. lis 2010 v 09:01  •  1 dítě  • Odpověz
Brééééééééééééééé poledne :wink: Tak to vidím, že porod zatím nevidím :frowning2:
19. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz
@karolo tak se ještě nerodí brouček čeká asi na ten zítřek to by byl přesně s našim Vojtinkem o 5 měsíců,tý jo toto letí.
a nebo že by byl nedělnátko jako Vojtulka.Takže zítra další mininarozeninky už 5té. :wink: :wink: :wink: :wink: .
19. lis 2010 v 19:42  • Odpověz
Krásný víkend,dneska slavíme,Vojtínek má dnes 5 měsíců. :wink: :wink: :wink:
20. lis 2010 v 08:47  • Odpověz
Bré dopolodne a krásný víkendík všem :dizzy_face:
Mě bolí v krku, teče mi z nosu a dneska se k tomu ještě přidala i hlava, OMG :frowning2: Tak foukám Bioparox a do nosu Quixx, tak snad to poleví, bo jinak mě picne. Njn, to mám z toho trajdání, tak budu sedět doma a hotovo :grinning:
@karolo tak ještě nic, jo??? Nevadí, nevadí, dovnitř mohl, ven musí, prďolka :wink:
@kasa všechno nejlepší k pětiměsíčninkám :slight_smile:
@jantarka neboj, neboj, zlatíčko, to já uklízím velice, ale velice zlehka, to jenom tak vypadá, že je toho moc, ale opravdu se nepředřu. Vzhledem k tomu, že to beru tak, že tohle je moje první a možná i poslední těhotenství v životě a ještě sakra vymodlené, tak si to fákt užívám a naštěstí mám kolem rodinu, která mě opravdu hýčká :slight_smile:
@alfice jéééžiš, takové sny a ještě 800,- na osobu, jo??? :grinning:
A ještě jsem chtěla říct, že jsem šíleně zamilovaná, ale šíleně do jednoho kočárku :wink:
@petjuna OMG, se chceš vydat na lup, jo??? Neblbni, stejně Tě chytí :grinning:
@luca4 koukám, že už dárky pokoupeny, to my ještě nemáme lautr nic, ale v hlavě už je mám, dobré né :grinning:
20. lis 2010 v 09:25  • Odpověz
@bellka OMG tak rychle zalehni do pelíšku pod peřinku,naláduj se vitamínky uvař si zázvor a relaxuj.A do jakého kočárku vlož odkázek at se můžeme taky pokochat.
20. lis 2010 v 09:35  • Odpověz
@kasa jj, neboj, dneska to vidím jenom na pyžamo :slight_smile: Pokusím se najít ten kočárek na netu, bo já ho viděla naživo a už jsem ho nechtěla pustit z ruky, tak mi paní prodavačka dala katalog :grinning:
20. lis 2010 v 09:38  • Odpověz
@bellka tak ten musí být krásný,šup sem s ním at se pokocháme
20. lis 2010 v 09:44  • Odpověz
Tak mi to nejde vložit a nevím proč, OMG, zkusím to později :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2010 v 10:09  • Odpověz
@bellka to je škoda
20. lis 2010 v 10:12  • Odpověz
Už se mi to povedlooo :wink: Fotečky vloženy :dizzy_face:
20. lis 2010 v 11:09  • Odpověz
Čauky kočky :wink:
tak jsem tu na chcilku zase a něco jsem si na vás nachystala :slight_smile:
Založila jsem pro nás pro všechny soukromou skupinu, aby šmíráci, kteří nakukovali jenom proto, aby jinde mohli pomlouvat, už neměli důvod sem chodit. Je to jenom na vás, jestli chcete nebo né, všem jsem vám tuto diskuzi otevřela, já tady ale určitě končím :frowning2:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/tak-jsme-konecne-samy-/?page=last&post=last&lastref=il
20. lis 2010 v 19:11  • Odpověz
:wink: ahoj devcata,musim se zeptat hlavne belky jestli se mohu pripojit do soukrome skupiny,jinak se mejte vsechny krasne a dobrou.
20. lis 2010 ve 22:17  • Odpověz
@tereza83 no jasně, Terko, už Tě jdu přidat :slight_smile:
A kdyby náhodou někdo tam ještě nebyl, tak mi honem napište, snažila jsem se najít všechny, ale nejsem si jistá :wink:
21. lis 2010 v 08:54  • Odpověz
:wink: ahoj belko,moc dekuji,musela jsem se zeptat abych nenakukovala nekam kam nemam :o),snad uz Te je lip,jeste mi napadlo,ze hodne doporucuji na boleni v krku kloktat sul tak to muzes vyzkouset.
21. lis 2010 ve 12:50  • Odpověz
Vůbec nikdo se nemusí ptát, to není moje diskuze, je nás všech, jenom jsem ji chtěla soukromou :wink: Jj, tu sůl doporučuju taky já a už mám z krku solničku, ale šup za námi do skupiny :slight_smile:
21. lis 2010 ve 13:55  • Odpověz
No to je dobré,jedna chce diskuzi soukromou a už do ní všechny láduje :dizzy_face:
21. lis 2010 v 19:30  • Odpověz
@v12 Já jenom musím komentovat každý se sám rozhodne jestli zůstane tady nebo půjde na soukromou diskuzi :slight_smile:
21. lis 2010 ve 20:11  • Odpověz
@v12 za prvé nevím, kdo koho někam láduje, jasně jsem napsala, že kdo chce a jinak, nechápu, proč se ozýváš, když se Tě to netýká??? Nebo máš ve zvyku šmírovat??? Zajímavé, že ses dneska zaregistrovala, takže Sorry :sunglasses:
21. lis 2010 ve 20:58  • Odpověz
@v12 Jsi tady děvenko nezvanááááááá takže odchoooood :angry:
22. lis 2010 v 08:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.